Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Солодкий присмак Демократии.

Солодкий присмак Демократии.

первый раз выборы президента для меня приятные. И Кыцюндер хорош, и Господин Фольксман не плох. Каждый по своему. Первый раз чувсьвую демократию и реальный выбор, а не голосвание - что бы только не уркаганскей уипан
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

Ты давно энцефалограмму делал?
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

а чем Кы хорош?

сейчас чай не 2010 год...
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

Ты давно энцефалограмму делал?

бабушка. я понимаю вашу скорбь за донецким уепаном, но я вас предупреждал еще тогда - за ним беда.
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

а чем Кы хорош?

сейчас чай не 2010 год...

Кы подразорит слегона алигархат, забарет у богатых и насыпет бедным. Сисилизм конечно. но встрясочку бы дать не мешало
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

Кы подразорит слегона алигархат, забарет у богатых и насыпет бедным. Сисилизм конечно. но встрясочку бы дать не мешало

Свої накрадені мільярди ВОНА теж витягне з ничок і насипле злидням?

І тебе порясе теж? Ти згоден? Бо з точки зору злиднів, ти теж накрав і жируєш за рахунок того

Ну і як ВОНА буде верховноголовнокома ндувати і хто ж буде кенрувати армією? Знов ті що просрали все весною 2014?

   
Re: Солодкий присмак Демократии.

Свої накрадені мільярди ВОНА теж витягне з ничок і насипле злидням?

І тебе порясе теж? Ти згоден? Бо з точки зору злиднів, ти теж накрав і жируєш за рахунок того

Ну і як ВОНА буде верховноголовнокома ндувати і хто ж буде кенрувати армією? Знов ті що просрали все весною 2014?

Та не... ВОНА трясет самых жырных, это уже все знают.
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

Як завжди обираємо між сортами лайна
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

Та не... ВОНА трясет самых жырных, это уже все знают.

ВОНА з дуже жирних - 11 млрд баксів то не жарти і американці про них знають.  І як знадобиться, то витягнуть їх на світ Божий швидко і покажуть всім статки сімейства Тимашонок. Так що трясти доведенься і себе, кохану!
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

бабушка. я понимаю вашу скорбь за донецким уепаном, но я вас предупреждал еще тогда - за ним беда.
Порошенко пустил тебя к корыту? Врёшь.
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

ВОНА з дуже жирних - 11 млрд баксів то не жарти і американці про них знають.  І як знадобиться, то витягнуть їх на світ Божий швидко і покажуть всім статки сімейства Тимашонок. Так що трясти доведенься і себе, кохану!

наче з дуба впалы.....и шо прокурорские постеснялись бы паяльник в жопу вставить когда на киче сидела дабы поделилась мильярдами своими....смешно
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

солодкуватий запах демократії
   
первый раз выборы президента для меня приятные. И Кыцюндер хорош, и Господин Фольксман не плох. Каждый по своему. Первый раз чувсьвую демократию и реальный выбор, а не голосвание - что бы только не уркаганскей уипан

 :lol:  Це такий жорсткий стьоб?
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

ГраффЪ, от Вас не ожидал... :-)o 
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

ГраффЪ, от Вас не ожидал... :-)o 

Ну серьезно, нет у меня огыды такой к кандидатам, кроме Бойко и Медведчука у котор ретинг кефирный. И наконец- то реальные змагання, без всяких подтасовок, админресурсов титушни, кровоиспускания ...

Так и выглядит демократия, победит сильнейший в честной борьбе
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

Боты, не спать!
А ну быстренько подсуетились и объяснили, почему "макака" - шпиён Путена.
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

Ну серьезно, нет у меня огыды такой к кандидатам, кроме Бойко и Медведчука у котор ретинг кефирный. И наконец- то реальные змагання, без всяких подтасовок, админресурсов титушни, кровоиспускания ...

Так и выглядит демократия, победит сильнейший в честной борьбе
Це де реальне змагання? Петрик те еще покажит, на що здатен. ЦВК чистодемократия.
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

а разве тимошенко не возьмет курс в рашу?
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

а разве тимошенко не возьмет курс в рашу?
невозьмет
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

Це де реальне змагання? Петрик те еще покажит, на що здатен. ЦВК чистодемократия.
ж

Давайте не будем играть будущим временем ...покажет, сдаст, предаст. И в отношении Господина Фольксмана и в отношении Кыцюндера. Я уверен, что Фольксман не будет махлевать, а Кыцюндер под Москву не капитулирует.
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

та да

тепер жодний з потенційних переможців не буде мутних ділків з телекому трусити, як то полюбляли робити донецькі    (tu)
перемога чо
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

Я уверен, что Фольксман не будет махлевать
Він інакше не вміє. Тільки фальсифікації.
"Птєнєц гнєзда" ригівського.
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

насправді прихід тимашонки до влади то мрак, як згадаю її премєрство 2007-09 з безкінечними пераможними законопроектами та постановами кабміну, так здригнуся

гірше було хіба тіки за даунецьких хазяйственніков
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

первый раз выборы президента для меня приятные. И Кыцюндер хорош, и Господин Фольксман не плох. Каждый по своему. Первый раз чувсьвую демократию и реальный выбор, а не голосвание - что бы только не уркаганскей уипан

...ти в жопє міра і це радує
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

Ты давно энцефалограмму делал?

Комуністична харківська бабка повернулася!
Це на фарт!
А що на for-ua не склалося? Кацапи виперли?
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

Я уверен, что Фольксман не будет махлевать, а Кыцюндер под Москву не капитулирует.

Вальцман не для того ЦВК скупив оптом та вроздріб щоб так просто від корита відвалити.
"ордєноносєц" все порахує як треба!
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

Комуністична харківська бабка повернулася!
Це на фарт!
А що на for-ua не склалося? Кацапи виперли?
Уже совсем немного осталось. Еще чуть попатриотствуйте и не только Бабка , а и коммунизм вернется.
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

Демократия это свободный выбор людей
у нас нет такого
то ты солодкое с чем то другим перепутал
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

Уже совсем немного осталось. Еще чуть попатриотствуйте и не только Бабка , а и коммунизм вернется.
Ви як завжди плутаєте прикоритних "перевертнів" та людей.
Луценко може хоч завтра надягнути на себе кєпку Лєніна - у нього тільки гроші у пошані.

   
Re: Солодкий присмак Демократии.

Ви як завжди плутаєте прикоритних "перевертнів" та людей.
Можно подумать, что вы выглядите иначе.
   
Re: Солодкий присмак Демократии.

Можно подумать, что вы выглядите иначе.

Якщо у вас "намаз" по п'ять разів на день на паРашу та хуйла - це не значить що всі так живуть.
До речі, чому ви до рідної паРаші не поїхали? Вмирати серед рідних "берізок"?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія