Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Смузи

Смузи

Ну колитесь - кто знает что это на самом деле?

   
Re: Смузи

Ты вслушайся в это звучание!

 :bueee:
   
Re: Смузи

   
Re: Смузи

Ты вслушайся в это звучание!

 :bueee:

Схоже на німецьке "шмузен" - обніматися  :)
   
Re: Смузи

В Європі всі помішалися на цих смузі, особливо зеленого кольору   :gigi:
   
Re: Смузи


 B-)
   
Re: Смузи

Звучить ближче до Смуді чим до Смузі.
   
Re: Смузи
Bmx

Ну колитесь - кто знает что это на самом деле?
Іди в айтішніки, у них смузі кожну пятницю, а подеколи і по понеділках. Інколи такі набори комбінують, що в туалети черги вишиковуються ;)
   
Re: Смузи

Смузі це ось ця киця

Smoothie the Cat
   
Re: Смузи

сок-пюрэ
   
Re: Смузи

Якщо маєте запасну підшлункову залозу, то цей чудовий десерт - для вас. :D
   
Re: Смузи



Перепрошую.
   
Re: Смузи

Ужасная гадость енто смузи. Пакреатит хватает даже у молодняка. Не способен желудок  енто переварить. Нужно долго привыкать,а пользы мизер. Тогда лучше уж соки.
   
Re: Смузи

Ужасная гадость енто смузи. Пакреатит хватает даже у молодняка. Не способен желудок  енто переварить. Нужно долго привыкать,а пользы мизер. Тогда лучше уж соки.
Тада. Куда смузи до конины :D
   
Re: Смузи

Ну колитесь - кто знает что это на самом деле?

Міньйони проти газону - там вони за смузі угорали, банановим

Останнє редагування: 23 жовтня 2018 09:18:24 від Raha
   
Re: Смузи

Тада. Куда смузи до конины :D
-------------------------------------------------
 У травоядних не спрашуем! B-)   
   
Re: Смузи

Жилі у бабусі
Дві гламурні пуссі
Єлі суші, пілі смузі
Хоспаді ісуссє!
   
Re: Смузи

Смузі,суши...все це таке лайно! Або наше "сашимі" з розмороженою рибою ,що зберігалася десь пів року... :facepalm:
   
Re: Смузи

Смузі,суши...все це таке лайно! Або наше "сашимі" з розмороженою рибою ,що зберігалася десь пів року... :facepalm:

Вольт, суші в нас роблять буквально в десятку місць на всю краіну і по космічній ціні. І то я би бздів іх хавати, бо сира риба.
Решта це не суші, а ролли. Прікольна штука і можна жерти. Сам люблю :)
   
Re: Смузи

Це не те, що ви думаєте.Тобто, це сленг. Це з "палавога вапроса", здається. Або щось на кшталт.
 У Sade  є трек ""Smooth ooerator" (tu)
   
Re: Смузи

Вольт, суші в нас роблять буквально в десятку місць на всю краіну і по космічній ціні. І то я би бздів іх хавати, бо сира риба.
Решта це не суші, а ролли. Прікольна штука і можна жерти. Сам люблю :)
----------------------------------------------
 Якщо мені хочеЦЦя щось таке,то я засолю сам свіжу сьомгу, потім сварю рису Basmati,а не оте ліпуче лайно, потім його зі шматочками сьомги....трохи зелені.... ото да. А з фруктів та овочів роблю сік.
   
Re: Смузи

----------------------------------------------
 Якщо мені хочеЦЦя щось таке,то я засолю сам свіжу сьомгу, потім сварю рису Basmati,а не оте ліпуче лайно, потім його зі шматочками сьомги....трохи зелені.... ото да. А з фруктів та овочів роблю сік.

Ну то вже як хочеш. Мені і ролли смакують норм. З соєвим соусом і маринованим імбирем. Мнєм!
   
Re: Смузи

Смузи это фрукты перемолотые в блендере.
В кафе могут химичить и вместо фруктов добавлять сироп со смаком их. Ну и лёд добавляют
У меня малой вырос на смузи, каждый день после школы два стакана выпивал - 1 апельсин, 1 банан, небольшой пакет малины и пробиотик кефир. Без льда.
Так он фрукты не ел а это полюбил. Никакого панкреатита и 185 росту :)
   
Re: Смузи

   
Re: Смузи

Ужасная гадость енто смузи. Пакреатит хватает даже у молодняка. Не способен желудок  енто переварить. Нужно долго привыкать,а пользы мизер. Тогда лучше уж соки.

Ти впевнений, що знаєш, що таке смузі? Якщо таке говориш.

Ми постійно робимо це смузі. Свіжі фрукти і трохи кефіру - від чого там болячки? Від соків на порядок краще. Ніякого цукру і консервантів. Плюс свіжі живі фруктові волокна (файбер).
   
Re: Смузи

   
Re: Смузи

Ти впевнений, що знаєш, що таке смузі? Якщо таке говориш.

Ми постійно робимо це смузі. Свіжі фрукти і трохи кефіру - від чого там болячки? Від соків на порядок краще. Ніякого цукру і консервантів. Плюс свіжі живі фруктові волокна (файбер).
Твои слова расстраивают Вольдэмара
   
Re: Смузи

   
Re: Смузи

   
Re: Смузи

Вольт, суші в нас роблять буквально в десятку місць на всю краіну і по космічній ціні. І то я би бздів іх хавати, бо сира риба.
Решта це не суші, а ролли. Прікольна штука і можна жерти. Сам люблю :)

Я в этом не уверен. В Штатах двух десятков нормальных мест не найдётся.
Суши это рис. А сверху можете положить что угодно, хоть омлет :)
   
Re: Смузи

Я в этом не уверен. В Штатах двух десятков нормальных мест не найдётся.
Суши это рис. А сверху можете положить что угодно, хоть омлет :)

Нууу, украіна - батьківщина слонів :)
Може і в кількох, не в тому суть. Оригінальні суші - рис, сира риба, добавки, приправи, соус, васабі.
Все інше - варіаціі комерційного фастфуду на тему суші, але це роли, т.я. сироі риби там нема апріорі. Тому можна жерти не боячись. Ну максимум срачка.
Імхо, ліпше ніж хавати бургери з колою, корисніше тих роллів навернути. Та й по ціні не сильно буде відрізнятись.
   
Re: Смузи

Я ролы сам катаю. Спорт и кухня офигено стресс снимают. Ну и ещё секс  :D
   
Re: Смузи

Мачню якусь несете.

Насправді  "смузі" це просто родовий відмінок від слова "смуга"

 Невесело жилося німцям і гетьманцям у прикордонній смузі — кожної ночі, невідомо в якому місці, невідомо якими силами, а все нові й нові удари (Семен Скляренко, Легендарний начдив, 1957, 44)

В лісовій смузі північної половини європейської території селища влаштовували на берегах річок та озер (Історія СРСР, I, 1956, 6)
   
Re: Смузи

я якось випив 3 стакани соку з моркви один раз а потім наступного дня ще раз на голодний шлунок
а потім вже не хотів коли зліва тягнуло десь під ребрами.
ну і оранжевий був
 :gigi:
   
Re: Смузи

я якось випив 3 стакани соку з моркви один раз а потім наступного дня ще раз на голодний шлунок
а потім вже не хотів коли зліва тягнуло десь під ребрами.
ну і оранжевий був
 :gigi:
Так сок точнее некоторые виды фреша надо пить с умом))). Про это стопицот статей есть
   
Re: Смузи

Так сок точнее некоторые виды фреша надо пить с умом))). Про это стопицот статей есть

вже знаю  :D
   
Re: Смузи

Так сок точнее некоторые виды фреша надо пить с умом))). Про это стопицот статей есть

Можу томатного два літри за кілька годин вдути. Інші соки якось так не загрібають.
   
Re: Смузи

Хлопці, не марнуйте час та не губіть здоров'я на це лайно! Їжте гарний рис, гарного судачка, пийте свіжевіджаті соки...
Ви старих курців знаєте?- Напевне. А старих алкоголиків- звісно. А м'язоїдів? Та їх хочь греблю гати. А ВИ ЗНАЄТЕ СТРАРИХ ВЕГАНІВ?!!!   ОТОЖ! :D  X(
   
Re: Смузи

я якось випив 3 стакани соку з моркви один раз а потім наступного дня ще раз на голодний шлунок
а потім вже не хотів коли зліва тягнуло десь під ребрами.
ну і оранжевий був
 :gigi:

В 2004 таких багато було... :shuffle:
   
Re: Смузи

Ми постійно робимо це смузі. Свіжі фрукти і трохи кефіру -
В Канаде есть кефир :S
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія