Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

12. Юлия, 38 лет. Хочет кусочек сыра с дырочками и банан.

Чому Юлія Володииірівна свій вік занизила?
   
Блін, які 38 років ??? в неї носогубка та шія 50-ти річної....
   
А зачем нам этот АУЕ?
Конкретно цей бомж? Не знаю. А ви йому нащо? Якщо нецікаво, можете не зважати, не помічати їх і далі.
І не варто загострювати увагу на "ауе", в тому середовищі долі - як сценарії індійського фільму, всякого є, від професорів і балерин до вбивць.
   
Насправді, таки фото та малюнки людей не з нашого світу робиться дуже багато. Ми не зажралися, в нас свої проблеми комуналка висока, газ, світло. Тим людям їнши муляють проблеми - холодно стало, де ночувати? Цигарки зкінчилися, а сьогодні не приймають шклотару. Ну не знаю, багато проблем мабуть, та вони іньши. В людей дуже цикаві обличчя, безрадісні. Це майже відчай, та не зовсім. Треш та угар таке називають, я не згоден.

Так это же наш Антик, который идиот якобы националист, чета там? мавзолей с тушкой хотел взорвать.
Отбатрачил на лагерях за пайку.
Потом батрачил подсобой опять у маскалей за копейку
Теперь батрачит на ляхов опять за две копейки.

Ну человек сам выбрал свою судьбу. 

   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Блін, які 38 років ??? в неї носогубка та шія 50-ти річної....
Ну а я про що? Вона з 60го року, 59 років, а пише 38м.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Ну а я прр що? Вона з 60го року, 59 років, а пише 38м.
уже жіночці й про вік збрехати не можна
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Блін, які 38 років ??? в неї носогубка та шія 50-ти річної....
не бачу сенсу їй брехати. Паління, алкоголь, нездорове життя. В 38 без того паління та алкоголю в афріке мруть табунами.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

не бачу сенсу їй брехати. Паління, алкоголь, нездорове життя. В 38 без того паління та алкоголю в афріке мруть табунами.
Бреше, тому, що вікі пише що вона з 60го року.  ;)

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE_%D0%AE%D0%BB%D1%96%D1%8F_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0

Останнє редагування: 6 грудня 2019 23:41:38 від Oleksandr
   
Конкретно цей бомж? Не знаю. А ви йому нащо? Якщо нецікаво, можете не зважати, не помічати їх і далі.
І не варто загострювати увагу на "ауе", в тому середовищі долі - як сценарії індійського фільму, всякого є, від професорів і балерин до вбивць.

И давно у нас простым БИЧам "бывший интеллигентный человек" стали бить купола и перстни на руках?
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Так это же наш Антик, который идиот якобы националист, чета там? мавзолей с тушкой хотел взорвать.
Отбатрачил на лагерях за пайку.
Потом батрачил подсобой опять у маскалей за копейку
Теперь батрачит на ляхов опять за две копейки.

Ну человек сам выбрал свою судьбу.
цикаво було б побачити фото того пана якисне.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Бреше, тому, що вікі пише що вона з 60го року.  ;)

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE_%D0%AE%D0%BB%D1%96%D1%8F_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0
ну, то збрехала. Навіщо - не ясно.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

ну, то збрехала. Навіщо - не ясно.
здрасті, як це не ясно? Хотіла бути молодшою))
   
И давно у нас простым БИЧам "бывший интеллигентный человек" стали бить купола и перстни на руках?
Хто сказав, що то простий бічуган? Я підкреслив, що не всі там "ауе", далеко не всі.
До речі, а де там купола з хрестами?

Останнє редагування: 6 грудня 2019 23:53:15 від Rambler
   
Бреше, тому, що вікі пише що вона з 60го року.  ;)

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE_%D0%AE%D0%BB%D1%96%D1%8F_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B0
Тьху. Сходив за посиланням, тепер ломаю голову, що то значить:
"народилася 27 листопада 1960 року у Дніпропетровську у родині українського латиша й українки"?  Про жедів в роду чув, про вірмен - чув, а тут ще й латиші ночували?
Сорі за офтоп, панове)
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

здрасті, як це не ясно? Хотіла бути молодшою))
то дурь, вік ховати. Я своїм пишаюся. Не хлопчик, сива борода, живий. Без бороди дружина не любить, та й вона подерту мармизу частково скриває
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Даремно ви ото.
Мова всього-навсього була про те, що оці люди на фото для багатьох - справді паралельний світ. Це справді так, ви будете спотикатись об них, кудись поспішаючи, вони будуть так само натикатись на вас, не помічаючи, і будете дивитись не одне на одного, а крізь. Так і є. В той світ є дорога, звідти - дуже непросто.

Мо і даремно , але ж я визнав - розважаюсь друкуючи частки власного світогляду . )

Одне не слід вважвти , що усі у в "тому світі" якоюсь дорого туди втрапили , а повернутись начебто як не можуть .

Більшість із "того світу" тАм і народилась і не має аж ніякого бажання десь до іншого світу приєднуватись .  Як і я , до речі . )
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Мо і даремно , але ж я визнав - розважаюсь друкуючи частки власного світогляду . )

Одне не слід вважвти , що усі у в "тому світі" якоюсь дорого туди втрапили , а повернутись начебто як не можуть .

Більшість із "того світу" тАм і народилась і не має аж ніякого бажання десь до іншого світу приєднуватись .  Як і я , до речі . )
бачте, з третього разу таки зрозуміли.
   
алкаши, тунеядцы и бомжи. Нормальный за 50 грн и сраку не поднимет, не то что даст себя сфоткать
(tu)
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

бачте, з третього разу таки зрозуміли.

Неможливо принизити того , хто не хоче возвиситись (с) .   ))
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Жодної спроби принизити або возвисити, щодо вас, від мене не було.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Недоеб,нмд
У тебе це така важлива проблема, що треба повідомити всьому форуму?
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

О да. Пореготав. Але мабуть не над тим, про що ти подумала. Такої мегахуцпи не часто побачиш, ото мене й прорвало.
Тобою були виділені слова  кугутка в білих колготках. Тепер ти намагаєшся загадочьно так виправдатися перед своїми? Ото смішно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія