Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Это не у меня проблема. Вот вам кино 10-ти дневной давности. И такого кина я могу очень много показать.

https://www.youtube.com/watch?v=TXfgy26h3-w
Итоги подвидьом? Ни одной селухи не освободили. И что у нас с плацдармом у Давидова Брода, ммм...?
Так шта не надо на меня бочки катить и батоны крошить. Как говорят гадские кацапы - не хвались идучи на рать, а хвались идучи с рати.
Отож чому я і проти таких бравурних відосіків та обіцянок здобутків майбутнього.
Це все виклакає синдром надмірних очікувань у людей з нестійкою психікою, в результаті вони впадають в короткочасну ейфорію, а потім на них находить жорсткий депресняк.
За це вже й Арестовичу навтикали, щоб припиняв з цим.
   
Да, не пройшло и пол-года, а КН сломалсо.
   
Качели настроения - нормально.
Вспоминаем Соломона с его кольцом.
Я просто не верю всем супер новостям, а проверяю. Да, немного разочаровуюсь. Бывает.
   
а этот Буданов действительно разведка?

На жаль, Буданов - піздабол гірше Арестовича
   
Качели настроения - нормально.
Вспоминаем Соломона с его кольцом.
Я просто не верю всем супер новостям, а проверяю. Да, немного разочаровуюсь. Бывает.
Дорогой земляк, ну вы же сами видите, то есть слышите, что потужный наступ тавой... Завершился. Тишина уже третий день. То есть это факт. Результаты потужного наступу строго засекречены. Это тоже факт. Ота баба - замминистра обороны сказала, что результаты наступу - военная тайна. Это тоже факт. Эти три факта я просто констатирую. Просто озвучиваю. Без оценочных суждений. Моё настроение тут никаким боком.
   
Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”

Поточна оперативна обстановка на півдні України: станом на 14.00 26.06.2022

Обстановка в зоні відповідальності сил оборони півдня складна, але контрольована.
Противник продовжує ведення бойових дій переважно шляхом вогневого впливу на наші підрозділи з метою недопущення перегрупування військ, тим часом намагається укріплювати нові оборонні рубежі.

По наших позиціях на Херсонщині серед ночі парою ворожих винищувачів Су-35 було випущено 2 ракети, а позиції на Миколаївщині ворог атакував «Смерчем» на світанку. Втрат немає.

Ранком у передмісті Миколаєва підрозділами протиповітряної оборони знищений безпілотний літальний апарат навідного оперативно-тактичного рівню, яким ворог проводив повітряну розвідку та наведення артилерії на обласний центр.

В Баштанському районі Миколаївської області протягом ночі ворог щільними обстрілами гатив по сільськогосподарськ им угіддям. Постраждалих нема.

На Херсонщині тривають бойові дії. Ворожі підрозділи не цураються гатити один по одному, аби швидше вшитися із зони активних дій та «списати» ураження колег на українських військових.
Практично всі населені пункти, через які протікає річка Інгулець, в скрутному становищі: зруйновані будинки, пошкоджено елеватори та інша виробнича, соціальна й дорожня інфраструктура. Узбережжя в багатьох місцях заміновано.
️Місцеві партизани та учасники руху спротиву все активніше протидіють колаборантам, внаслідок чого ті посилюють охорону, готуються до втечі в Крим.

На Зміїному продовжувались активні дії військової операції із задіянням різнорідних сил і видів озброєння. Результати уточнюються.

Штормова погода в Чорному морі продовжує утримувати основний склад корабельного угруповання ворожого флоту в пунктах базування. В північно-західній частині моря пильнують 2 ракетних кораблі з 16 крилатими ракетами на борту.

В районі Одеського газоконденсатного родовища зафіксовано активність пошуково-рятувальних суден рашистів. Імовірно – проведення евакуації персоналу внаслідок надзвичайної ситуації на одній з платформ. Дані уточнюються.
   
Дорогой земляк, ну вы же сами видите, то есть слышите, что потужный наступ тавой... Завершился. Тишина уже третий день. То есть это факт. Результаты потужного наступу строго засекречены. Это тоже факт. Ота баба - замминистра обороны сказала, что результаты наступу - военная тайна. Это тоже факт. Эти три факта я просто констатирую. Просто озвучиваю. Без оценочных суждений. Моё настроение тут никаким боком.

Ви щомь стали вже геть на Аеліта схожі.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Дорогой земляк, ну вы же сами видите, то есть слышите, что потужный наступ тавой... Завершился. Тишина уже третий день. То есть это факт. Результаты потужного наступу строго засекречены. Это тоже факт. Ота баба - замминистра обороны сказала, что результаты наступу - военная тайна. Это тоже факт. Эти три факта я просто констатирую. Просто озвучиваю. Без оценочных суждений. Моё настроение тут никаким боком.
Тебе через масс- медиа послали четкий месседж - Херсон будет освобождён. Причем скоро.
Твое дело сидеть на попе ровно, желательно молча, если уж нет уверенности в ВСУ.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Молчать? Да не вопрос. На этом форуме хейтеров писать опасно для душевного здоровья. Как не забанют так возненавидят. Даже если напишешь, что Волга впадает в Каспийское море. Волга? А почему он написал "Волга"? Ага! Вскрылся, коцабчик!!!  :laugh:

 (tu)
   
   
Істота сидить у місті, де не впало жодної бомби і "ставит на счетчик" ЗСУ   :X
просто почитай выборочно его сообщения за все годы. там все понятно
   
Дорогой земляк, ну вы же сами видите, то есть слышите, что потужный наступ тавой... Завершился. Тишина уже третий день. То есть это факт. Результаты потужного наступу строго засекречены. Это тоже факт. Ота баба - замминистра обороны сказала, что результаты наступу - военная тайна. Это тоже факт. Эти три факта я просто констатирую. Просто озвучиваю. Без оценочных суждений. Моё настроение тут никаким боком.
Ничего! Невсеремось!
Больше оптимизма!
Это я 0,5 Ред Лебла съел. На двоих.
Машину проверил, заправил. Прикинул объем вещей. Офигел. Разделил на два. Все равно много.
Переделывая анекдот. Не про евреев в СССР, а херсонцев весной-летом 2022...
На улице разговаривают два херсонца. Подходит третий и говорит: "Я не знаю о чем вы говорите, но, ехать - надо!"
   
Ничего! Невсеремось!

А я посмотрел ленту новостей по теме потужного контрнаступа на Херсон. Впечатление -  :facepalm1:

Ну нельзя же так врать... Или можно? Война всё спишет.  :laugh:
   
А я посмотрел ленту новостей по теме потужного контрнаступа на Херсон. Впечатление -  :facepalm1:

Ну нельзя же так врать... Или можно? Война всё спишет.  :laugh:

а еще Антоновский мост.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

А я посмотрел ленту новостей по теме потужного контрнаступа на Херсон. Впечатление -  :facepalm1:

Ну нельзя же так врать... Или можно? Война всё спишет.  :laugh:

А ти не читай новини, раз тебе від них так корчить
   
А я посмотрел ленту новостей по теме потужного контрнаступа на Херсон. Впечатление -  :facepalm1:

Ну нельзя же так врать... Или можно? Война всё спишет.  :laugh:

А я это даже не читал! Потому что, не встречал!
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

А я посмотрел ленту новостей по теме потужного контрнаступа на Херсон. Впечатление -  :facepalm1:

Ну нельзя же так врать... Или можно? Война всё спишет.  :laugh:

Кеп скажу коротко. Виготовляй коктейлі молотова, заточи фінку, налий отрути їм в горілку а не скигли. Кожен оприходуваний  кацап прискорює визволення набагато швидше ніж всі ремствування в інтернеті.
   
А я это даже не читал! Потому что, не встречал!

Та я тоже не читал. Окупантский интернет не пускает на украинские новостные сайты. Но заголовки... Один другого кликабельней. Прэсса чисто зарабатывает на кликах. А святая простота типа дмхз думает, что некие мэсыджЫ.  :laugh: 
   
Я надеюсь, что хотя бы УП как издание относительно респектабельное не будет подобной херней заниматься.
   
Та я тоже не читал. Окупантский интернет не пускает на украинские новостные сайты. Но заголовки... Один другого кликабельней. Прэсса чисто зарабатывает на кликах. А святая простота типа дмхз думает, что некие мэсыджЫ.  :laugh: 
Главное - не читать Сергея Хланя и Лагуту
   
Главное - не читать Сергея Хланя и Лагуту

Так их же повторяют все сайты и говорящие головы в ЮТьюбе. Причем повторяют без проверки фактов. Как бы мопед не мой, я лишь объяву разместил. Таким образом многократно повторенная ложь становится "правдой". Люди-журналисты, перестаньте наконец херней заниматься.  :laugh:
   
Та я тоже не читал. Окупантский интернет не пускает на украинские новостные сайты. Но заголовки... Один другого кликабельней. Прэсса чисто зарабатывает на кликах. А святая простота типа дмхз думает, что некие мэсыджЫ.  :laugh:
-------
Чувак, не хватило мозгов выучить мову, так хоть не коверкай. Ах да, українська это язык потомственных собирателей трускавок(с)KM_Nemo. Чето ты быстро поплыл, а как дысал, когда дамбасян хаял.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Так их же повторяют все сайты и говорящие головы в ЮТьюбе. Причем повторяют без проверки фактов. Как бы мопед не мой, я лишь объяву разместил. Таким образом многократно повторенная ложь становится "правдой". Люди-журналисты, перестаньте наконец херней заниматься.  :laugh:
"бабки не пахнуть" (веспасіан).
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

А я посмотрел ленту новостей по теме потужного контрнаступа на Херсон. Впечатление -  :facepalm1:

Ну нельзя же так врать... Или можно? Война всё спишет.  :laugh:
Да уж...
В оккупации  со слабыми мозгами разное случается. "Это без осуждения. Мое оценочное мнение" (с.) КН Немо)
Можно терпелив ждать, понимая, что ВСУ работают и все непросто. А можно пи... нести разную чушь - "Война все спишет" ( опять цитата того же автора).
Хотела написать резко - рот свой умный закройте  и ждите, но не буду.
Напишу - все будет хорошо!!! Верьте в ВСУ и перемога будет за нами!

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

South Kherson (June 26 11:00 PM)

Ukrainian Forces have liberated two villages: Zelenyi Hai and Barvinok
   
South Kherson (June 26 11:00 PM)

Ukrainian Forces have liberated two villages: Zelenyi Hai and Barvinok

Ух ты! Интересно. Но, как-то тихо уже сутки точно
   
Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”

Поточна оперативна обстановка на півдні України: підсумок 26.06.2022.

Ситуація в операційній зоні динамічна, напружена, але під контролем наших сил оборони.
Противник продовжує обстрілювати мирне населення в звільнених селах та наші позиції вздовж лінії вогню.

Бойові дії в основному відбуваються у вигляді артилерійських дуелей та авіаційних нальотів. Продовжуючи марні спроби відновити втрачені території в районі Потьомкіново, ворог відчайдушно наніс авіаційний удар гелікоптером Мі-28 по наших позиціях. Без втрат.

Намагаючись розвідати позиції наших підрозділів на Херсонщині, ворог активізував повітряну розвідку. Трьом «Орланам-10» наші воїни протиповітряної оборони влучно підсікли крильця і розбили апаратуру.

Однак, ворог все ж таки влаштував справжній вогневий ураган з однойменних систем залпового вогню в Зеленодольську, випустивши понад 2️0️ снарядів. Внаслідок атаки сталася пожежа на території одного з дачних кооперативів. Окрім цього, пошкоджено декілька багатоповерхівок, будівлі дитячої спортивної школи, пошти та будинку культури. В парковій зоні міста виявлено воронки та уламки. Поранено 2️ цивільні особи. Містянам заборонено відвідувати парки й узбережжя через наявність там вибухонебезпечних касет від реактивних снарядів.

3️ рази протягом дня обстріляно Велику Костромку. Пошкоджено лінію електропередач, втрат серед місцевого населення немає.

Нашими винищувачами та гелікоптерами попарно відпрацьовано 3️ авіаційні удари по скупченню живої сили та військової техніки противника в трьох районах Херсонщини.

В цілому за добу підтверджені втрати ворога склали 3️9️ рашистів, 1️ танк Т-72, 4️ одиниці іншої броньованої та 3️ – автомобільної техніки. Також, знищено 2️ склади боєприпасів на Миколаївщині, 1️ – на Херсонщині.

В Чорному морі продовжується шторм та блокування судноплавства рашистським флотом. В готовності до нанесення ракетних ударів 2️ кораблі, споряджені 16 «Калібрами».

Загроза ракетних ударів лишається актуальною. Отже, не нехтуйте повідомленнями про небезпеку, будьте пильні і уважні щодо дій підозрілих осіб, виявлення невідомих предметів або неправдивої інформації. Негайно повідомляйте компетентні служби для вжиття заходів. А ось дії, розташування чи переміщення сил оборони повідомляти не слід ані в соціальних мережах, ані в засобах масової інформації, ані в дружній бесіді.
Тримаймо стрій! Разом до Перемоги!
   
Ну как бы вот... Роман Костенко полковник СБУ и прочая и прочая... Подтвердил! Никакого наступу не было. ЧТД.

   
Ну как бы вот... Роман Костенко полковник СБУ и прочая и прочая... Подтвердил! Никакого наступу не было. ЧТД.

https://www.youtube.com/watch?v=sSVzcece0GI

Ну так забанять зараз твого полковника за зрадойобство :D
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ну как бы вот... Роман Костенко полковник СБУ и прочая и прочая... Подтвердил! Никакого наступу не было. ЧТД.

https://www.youtube.com/watch?v=sSVzcece0GI

он нардеп ещё. уже долго на фронте в Николаеве
адекватный чел
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Кеп скажу коротко. Виготовляй коктейлі молотова, заточи фінку, налий отрути їм в горілку а не скигли. Кожен оприходуваний  кацап прискорює визволення набагато швидше ніж всі ремствування в інтернеті.
Тероборонівці з коктейлями вже були.
   
Я так понимаю раньше августа движуха под Херсоном не начнется.
знакомые изнывают там ждут ВСУ
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Я так понимаю раньше августа движуха под Херсоном не начнется.
знакомые изнывают там ждут ВСУ
Вересень
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

В серпні кацапи знов спробують атакувати Миколаїв, а мо й раніше
   
В каховці партизани хотіли підірвати "голову районо"

Невдала спроба
   
Движухи под Херсоном не будет вообще. Движуха будет От Васильевки на Мелитополь, Геническ, Бердянск. Когда на это будет ресурс. И тогда они из Херсона и Каховки сами побегут.
   
В каховці партизани хотіли підірвати "голову районо"

Невдала спроба
инсценировка, у нас так плотницкого подрывали типа на столб бомбу повесили, а он мимо проезжал
   
Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”

Поточна оперативна обстановка на півдні України: станом на 14.00 27.06.2022

В операційній зоні на півдні країни противник продовжує ведення бойових дій по зайнятому рубежу оборони. Переважає тактика дистанційного вогневого впливу: артилерійських обстрілів, ракетних ударів. Нових ударних угруповань та задіяння резервів не виявлено.

З важкої ствольної артилерії обстріляно вночі Зеленодольськ. Втрат цивільних, Критичних руйнувань інфраструктури, втрат серед місцевого населення нема.

Внаслідок влучання крилатої ракети Х-22, випущеної з ворожого літака Ту-22 з напрямку тимчасово окупованого Криму, у житловому кварталі одного з сіл Одеського району Одещини сталося загорання трьох приватних будинків та присадибних будівель на загальній площі 500 кв. м
За уточненими даними, легкі осколкові поранення внаслідок вибуху отримали 8 осіб, з яких 1 дитина.

На Миколаївщині вранці вчергове обстріляно Березнегувате та Широківську громаду Баштанського району. Пошкоджено житлові будинки, зруйнований дитячий садочок, пошкоджено дитячий майданчик. Інформація щодо потерпілих уточнюється.

На Херсонщині рясно лунають вибухи і обстріли. Багато сіл без електроенергії, води та газу. Почастішали випадки викрадень окупантами чоловіків. В обласному центрі в захоплених банківських установах нові тимчасові господарі розгортають російські банківські відділення, де планують видавати зарплатні картки всім, хто вимушений працювати на окупованих підприємствах. Також окупанти намагаються запустити роботу своєї податкової служби, щоб наповнювати рашистський бюджет.

В Чорному морі за штормової погоди чатують 2 ракетних корабля рашистів. А наші сили продовжують операцію на Зміїному, наносять нові ураження противнику. Зафіксовано понад 10 влучань, одне з них по черговому зенітному гарматно-ракетному комплексу «Панцир-С1», решта результатів дорозвідується.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Збройні сили Україні потроху відтісняють ворога на півдні, окупанти ущільнюють рубежі відступу.

Джерело: начальник об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталя Гуменюк на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ

Пряма мова: "Ми продовжуємо ведення бойових дій, противник ущільнює свої рубежі відступу, вже облаштовує не тільки другий, третій, а ще й запасні рубежі, тому що ми його потроху відтісняємо.

Тим не менше, періодично вони намагаються відновити своє положення і проводити такі невеличкі вилазки, атаки, щоб посунути нас з уже вивільнених територій".

Деталі: Гуменюк також повідомила, що ворог використовує тактику авіаційних ударів та ракетних ударів у глибокий тил.

"Не маючи успіху в просуванні по суходолу, вони намагаються тиснути з неба, де ми більш вразливі", - сказала вона.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія