Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Отаке воно, українське село ;)

Re: Отаке воно, українське село  ;)
Tom


Все залежить від "ХТО", а не від "ДЕ"..
В місті може жити таке "коррєнноє" бидло, що нудоту викликає.

Моя маман - 100% селянка :) сільська вчителька на пенсії.. встає об 11 ранку. Включає "ДеЛонгі", варить собі здоровенного кухля "еспрессо" - 4 порції відразу.. Під те еспрессо снідає 4-5ма цигарками "Ротманс". Дивиться кусок серіалу.. Потім дуже потроху починає тусувать свій сад та город (в цілому десь соток 20), жодної зілини.. Правда сапає, здебільшого вечорами..
"Городську" дитину (племінницю, що ходе в дуже "Ілітну" школу в дуже великому місті) по "Вотсапу" підготувала з математики з рівня "3-4, але скоріше 3" до рівня 100% 5, при тому і за рік, і за іспит.. "Ілітна" столична школа офігєла.

А про новонароджених кошенят, яких сільські бабусі традиційно топлять в помиях - ну так.. Є така фігня.. Але я знаю містян, які в зовсім недалекі часи топили потомство своїх нестерилізованих кішок в унітазі.

   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

справжній українець то завжди селянин , принаймі в душі
його тягне до землі, природи де своя хата з краю, хата не кватіра б***ь
   
Re: Отаке воно, українське село  ;)

"Села", які знаходяться в складі агломерації великих міст, розташовувавшися поряд з тими містами, - це не зовсім села. А нам тут втирають казочку про білого бичка. ТАк можна і мешканців Козина назвати селянами.
так турч і є село забите :D  по якигось європах на ровері їздить,зимою в ліс на лижах,на кострі їжу після човнової прогулянки готує.  напевно і за нігтями брудно та лодоні в мозолях від сапки і лопати. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія