Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

бореліоз :(

Re: бореліоз :(

Гонта, если есть возможность, закажи себе в  интернетаптеке TOXEX Pekana(в Germany он может называться ToEx)  50 ml и принимай по 20 капель 2 раза в день.

Гомеопатіческоє средство
Для вивода токсінов із організма
Найопка населенія
Ціна - $26
Краще провал продавати....
Strong systemic drainage of any xenobiotic, heavy metal, or microbial toxin.

Turbo-charges the excretion properties of gentler drainage medicines.

Helps where there is a Regulatory blockade caused by key toxin encumbering the matrix.
https://www.iplanethealth.com/Toxex-50ml-by-Pekana-Homeopathic-Spagyrics
   
Re: бореліоз :(

А де гонта подiвся, хто знає?
   
Re: бореліоз :(

Почему гонта не появляется :S
   
Re: бореліоз :(

Почему гонта не появляется :S

Попив доксицикліну місяць, тепер сере, не встигає дописувать
   
Re: бореліоз :(
MAG

Жесть)) ветка тупейшая)) но сидят в ней
Вовчик, ценительница алей, Igor_Odessa, tracker, Ukulele, You_know_me, алекс_12, Гражданин, Байбак, illusion, Al1966, DmytroVorobyov, Аналітик, Билли Бонс, Caps Lock, Gizmo-Gremlin, Harddriver і 30 гостей  :laugh:
Тупєйшая?
Ну, ну.
Мій друг нині вже три тижні в лікарні. Намагаються загальмувати цю гидоту на літеру "Б".
Три роки тому кліщ вкусив. Потім ніби то вилікували лайму,  а рік тому почало ноги відбирати. Більше 1 км пройти не може.
Діагностували Б лише місяць тому.
Все життя спортом займається, не фанатично, для здоров'я. КМС з туризму.
Стережіться клятих кліщів і вчасно лікуйтесь!
 :X
   
Re: бореліоз :(

Гонта, відгукнися!
   
Re: бореліоз :(

Беггі, а чому коли в масці, отій медичній одноразовій, якось зразу міняється запах диму від цигарок, і навіть як би підсилюється?.. Тобто без маски може і не зауважив, а в масці зразу помічаєш.
   
Re: бореліоз :(

Беггі, а чому коли в масці, отій медичній одноразовій, якось зразу міняється запах диму від цигарок, і навіть як би підсилюється?.. Тобто без маски може і не зауважив, а в масці зразу помічаєш.
смешивается с запахом из рота
   
Re: бореліоз :(

смешивается с запахом из рота

ізо рта, далбасяри. Ізо рта.
   
Re: бореліоз :(

Пан Гонтa, відпишіться, люди хвилюються !!!
   
Re: бореліоз :(

Пан Гонтa, відпишіться, люди хвилюються !!!
у нього такий бізнес що буває не вистачає часу на форум,
тому заходить нерегулярно, сподіваюсь там все добре.
   
Re: бореліоз :(

Беггі, а чому коли в масці, отій медичній одноразовій, якось зразу міняється запах диму від цигарок, і навіть як би підсилюється?.. Тобто без маски може і не зауважив, а в масці зразу помічаєш.
пане, звідкі я знаю? Досліджень не проводив. Можу, едине, висунути теорію, що медична маска фільтрую аєрозоль з великими частинами, пропускаючи маленькі. Тож, тютюновий дим, без одноі компоненти, стане на нюх інакшим.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія