Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 12:43
прикольно дрон в трюм заходить
якщо екіпаж уцілів, то лише тому, що поруч берег
  вода максимум 5*  5-10 хвилин у воді і їм пиз.да...якщо і виживе то куча болячок ...
плюс я не вірю що такі вибухи і нікто не загинув як кажуть зет воінкори. :D

Сказки это.
2
cьогодні в 12:26
За місячний збір пластикових кришечок придбали 43 турнікети
Активно долучається до проекту БФ «Лелекера» Івано-Франківський музей Небесної Сотні.
-----
Друзі, тепер я – спільник Вільних та допомагаю волонтерам закрити збір на турнікети для Азову. Моя частина збору – 6 000 грн. Спільними зусиллями ми закриємо збір на 180 000 грн та купимо 100 турнікетів й збережемо життя не одному бійцю!»
-----
25/02/2024   Закупили сімнадцяту партію кровоспинних турнікетів   88 500 грн
------------------------
Турнікети завжди потрібні в скрізь.
 Тут просто терміново треба зібрати, купити і передати.
Бо як сказали потрапили в дупу…
Потрібні сертифіковані. САТ - дорого.
Варіант Дніпро. При купівлі від 20 штук їх ціна не 720 за штуку, а 540 грн.
Ціна питання 27 000.
Допомогайте, будь ласка.
Баночка в шапці профілю.
Турнікети- ТЕРМІНОВО ПОТРІБНІ ТУРНІКЕТИ DNIPRO 50 шт, ціна питання 27 000 грн
--------------------------
ЗВІТ: ТУРНІКЕТИ ДЛЯ ЗЕМЛЯКІВ ПРИЇХАЛИ!
Авіапоштою зі США прибули 100 турнікетів CAT-7 для підрозділу Lew Yushchenko. Це ті, на які ми разом з вами зібрали кошти! Поки вони їхали, декілька земляків зробили термінові запити ще на 30 турнікетів, тож ми домовилися з Левом, що відправимо йому 70 штук, а решту розподілимо серед інших захисників.
-----------------------------------------

и так далее ... Это примеры за февраль или март , не старые.

А тут 30 000 шт. И не только турникетов
3
cьогодні в 12:15
забезпеченність турнікетами нормальна

Не верю что-то. У каждого по 4 турникета есть? Выданных государством?
4
cьогодні в 12:12
Да все очень просто - обращаемся к волонтерам - не передавать турникеты неспоредственно в войска. Те которые не воюют. Которые на укоплектовании. Хотя бы месяца 2. Просто пусть дома полежат.
И послушаем вселенскую зраду. :D

Или сама идея что можно что-то потребовать у государства уже ИПСО?
5
cьогодні в 08:57
"Героически отвлек дроны от Крымского моста"  :D Еще памятник будет ))
6
cьогодні в 08:13
десяток-другий тисяч

Чего там, ну десяток другой тысяч, у нас этих человеков миллионы, да?
7
cьогодні в 08:11
Щось після одного повідомлення замовкли про аудит начебто 700 тис. в ЗСУ, які не на фронті. Чи після звільнення Залужного вже не треба розводити зраду? І можна пригадати, що в той мільйон записали всіх силовиків + треба бути напоготові від Волині до Харківської області та й Придністров'я мутне. І реально блатних там десяток-другий тисяч.

Нет, мы бдим)

Ждём результаты аудита.
Медицину уже нашли)
Турникеты, аптечки, рюкзаки медиков.

Аудит человеков будет сложнее.
Плюс военные говорят процесс пошел. Перевод из тыловых частей.
8
cьогодні в 08:06
И не только турникеты :)
--------

На складах Командування медичних сил аудит Міноборони виявив 30 тисяч турнікетів, які зберігалися майже рік: частину вже видали військовослужбовцям

Аудитори Міноборони виявили у сховищі однієї з військових частин підпорядкування Командування медичних сил на Житомирщині майже 30 тисяч нових якісних медичних турнікетів SOF виробництва США.

Ці турнікети отримано ще в квітні 2023 року, і тільки через шість місяців військова частина видала перші з них військовим – всього 458 одиниць.

Про результати внутрішнього аудиту повідомлено Міністру оборони України Рустему Умєрову.

Після проведення аудиту відповідальні посадові особи почали видачу турнікетів, наразі майже третина – уже у військовослужбовців . Також ініційовано видачу іншого медичного майна (індивідуальні аптечки, рюкзаки для бойових медиків), що тривалий час зберігалися на складах у значній кількості.

«Завдання внутрішнього аудиту Міноборони – не просто виявляти випадки зловживань та реагувати на них, а й запобігати неефективному використанню військового ресурсу. Через ефективніше планування, посилену підзвітність, солідарність на усіх рівнях ухвалення рішень», — прокоментував заступник Міністра оборони Юрій Джигир.
9
cьогодні в 07:51
це нормальний залишок
де тут бля зрада ну і про волонтерські теж правда
Остаток это когда от чего то осталось невостребованное. А когда дефицит такмеда это не остаток. Это причина для разбирательства.

В 22м ТРО шли в бой с чем попало в смысле жгутов. Велосипедные камеры, самоделки разные, китайцы. Тогда волонтеры были полезны. Сейчас чем дальше тем больше это просто вредит созданию нормального снабжения армии как я смотрю.
Нафиг напрягаться тылу если привезут и задонатят.
Залишок це те, що залишилось після видачі. Або залишили для резерву. Для мобілізації, наприклад.
А може це ті китайські, що ні на що не годні.

"майже 30 тисяч нових якісних медичних турнікетів SOF виробництва США."

Если б это был резерв, не было бы претензий. А так это просто нужная вещь, которую или не давали, или не брали :)
10
cьогодні в 06:31
це нормальний залишок
де тут бля зрада ну і про волонтерські теж правда

Остаток это когда от чего то осталось невостребованное. А когда дефицит такмеда это не остаток. Это причина для разбирательства.

В 22м ТРО шли в бой с чем попало в смысле жгутов. Велосипедные камеры, самоделки разные, китайцы. Тогда волонтеры были полезны. Сейчас чем дальше тем больше это просто вредит созданию нормального снабжения армии как я смотрю.
Нафиг напрягаться тылу если привезут и задонатят.
11
cьогодні в 06:30
30000 турнікетів на складі у мілліонної армії... Українці у своїх  параноїдальних пошуках зради за кожним кущем вже геть іпанулись..
Так прекратите выпрашивать у народа на турникеты. У начальства стрёмно, там отчитываться надо.
12
cьогодні в 00:33
Все проще. Не берут штатные чтобы не отчитываться. Волонтеры привезут.

В этом смысле волонтёрская помощь развращает.
13
4 березня 2024 19:41:57
Олексій Бежевець, радник Міністерства оборони з питань набору, заявив, що цивільні чоловіки військового віку повинні прийняти той факт, що "вам більше не залишилося часу сидіти вдома".

"Дуже можливо, що росіяни дуже скоро підійдуть набагато ближче, якщо немає нікого, хто їх зупиняв", - сказав Бежевець. Якщо, крім "нехватки боєприпасів, зброї, снарядів та таке інше, ми маємо нехватку персоналу, це трагедія", - додав він.

Проте після двох років повномасштабної війни відчуття громадської терміновості, яке підштовхувало нових військових на поле бою і підкріплювало початкові успіхи України, вщухло. Багато солдат поранені або виснажені.

Протягом усього цього часу чоловікам у віці від 18 до 60 років було заборонено залишати країну, а чоловікам віком 27 років і старшим дозволялося бути призваними, з деякими винятками. Цивільні віком від 18 до 27 років можуть записатися на службу самостійно. Парламент вже місяців гарячково обговорює законопроект, який змінив би процес мобілізації та розширив би коло призову, включаючи зниження вікових обмежень до 25 років.

"Більше 4000 поправок внесли до законопроекту про мобілізацію, і деякі законодавці вбачають у цьому спробу Зеленського здати відповідальність на парламент за невідворотно непопулярні рішення.

"Час розпочати дорослу розмову з суспільством і не боятися цього", - сказала Соломія Бобровська. "Це не 2022 рік, коли емоції брали верх".

Зеленський давно намагався контролювати публічну інформацію про стан війни, щоб зберегти громадський мораль. Він вперше оголосив загальну кількість загиблих військових України минулого вихідного, заявивши, що з лютого 2022 року загинуло 31 000 осіб — число, яке не може бути незалежно підтверджено.

Зеленський також зіткнувся з ростущим песимізмом в Україні та за кордоном щодо шансів України відбити російську атаку без більшої допомоги від Сполучених Штатів. Спікер Палати представників Майк Джонсон (Р-Луїзіана) відмовився розглядати законодавство, яке містить близько 60 мільярдів доларів допомоги для України.

"Час серйозних розмов з суспільством — серйозні та чесні розмови та пояснення того, що ми маємо зробити без будь-якої штучної храбрості", — сказав Володимир Ар'єв, депутат опозиційної партії "Європейська Солідарність".

Бобровська підтримує запропоновані зміни до законопроекту, які гарантуватимуть демобілізацію військових, які вже пройшли тривалі перебування на передовій. Зараз, за її словами, "єдиний шлях назад — це поранений або вбитий".
Типичные долбоебы))
Они что , правда считают что основная проблема это те , кто считает что нет войны? Что это за призывы понять что в стране война и на фронте тяжело??
Конечно люди ОЧЕНЬ ХОРОШО  понимают что это война и на фронте тяжело. И страшно. И не напугать идиотским  "вот придут буряты и мобилизуют" . Типа мобилизуйтесь, а то мобилизуют. :facepalm1:
все вірно, краще за Україну воювати, тут ухилянтство проходить, а підари на м'ясо пустять і на підвал
О 500х у русских слышали? О контрактах на 6 мес? О открытой границе?
Лубок не катит. Пора приводить песни пропагандистов к реальности.
14
4 березня 2024 19:35:42
‼Аудитори Міноборони виявили у сховищі однієї з військових частин підпорядкування Командування медичних сил на Житомирщині майже 30 тисяч нових якісних медичних турнікетів SOF виробництва США

Ці турнікети отримано ще в квітні 2023 року, і тільки через шість місяців військова частина видала перші з них військовим – всього 458 одиниць.

Після проведення аудиту відповідальні посадові особи почали видачу турнікетів, наразі майже третина – уже у військовослужбовців

------------
30 тысяч по 1000 грн минимум = 30 млн грн. на складе ОДНОЙ ИЗ частей.
15
4 березня 2024 19:33:23
https://zbruc.eu/node/117819

Той самий бій
Олександр ЯБЧАНКА

Почитайте, если интересно.
16
4 березня 2024 19:29:37
Він з команди Супрун
Да. Доброволец с первых дней 2022. Реально воевал, ранен и прочее. Поэтому и перепостил.
17
4 березня 2024 19:27:43
  Якщо владі немає що дати людям то дайте хоча б надію.
  Фронтовики розповідали таке: політруки обіцяли, що партія визнала свої помилки отож після перемоги колгоспів більше не буде. Землі візьмете хто скільки зможе обробити. Буде воля, демократія. Вам як переможцям буде слава, почесті, пільги, нагороди  т. д...
  Та як дійшли до кордону з Польшею то він вже іншу пісеньку заспівав.  :gigi: 
  Про що це я? Скажіть як жити будемо після Перемоги? Як при Кравчуку, Кучмі, Ющенку, Яніку, Петру чи як жили та живемо при Зеленському.  :shuffle:
   

Хорошее соображение. Модель будущего нужна.
18
4 березня 2024 19:24:47
Вучич-це президент сербіі. Мо хто не знає.
Не уверен что сербы нам тут нужны...
19
4 березня 2024 19:23:03
Олексій Бежевець, радник Міністерства оборони з питань набору, заявив, що цивільні чоловіки військового віку повинні прийняти той факт, що "вам більше не залишилося часу сидіти вдома".

"Дуже можливо, що росіяни дуже скоро підійдуть набагато ближче, якщо немає нікого, хто їх зупиняв", - сказав Бежевець. Якщо, крім "нехватки боєприпасів, зброї, снарядів та таке інше, ми маємо нехватку персоналу, це трагедія", - додав він.

Проте після двох років повномасштабної війни відчуття громадської терміновості, яке підштовхувало нових військових на поле бою і підкріплювало початкові успіхи України, вщухло. Багато солдат поранені або виснажені.

Протягом усього цього часу чоловікам у віці від 18 до 60 років було заборонено залишати країну, а чоловікам віком 27 років і старшим дозволялося бути призваними, з деякими винятками. Цивільні віком від 18 до 27 років можуть записатися на службу самостійно. Парламент вже місяців гарячково обговорює законопроект, який змінив би процес мобілізації та розширив би коло призову, включаючи зниження вікових обмежень до 25 років.

"Більше 4000 поправок внесли до законопроекту про мобілізацію, і деякі законодавці вбачають у цьому спробу Зеленського здати відповідальність на парламент за невідворотно непопулярні рішення.

"Час розпочати дорослу розмову з суспільством і не боятися цього", - сказала Соломія Бобровська. "Це не 2022 рік, коли емоції брали верх".

Зеленський давно намагався контролювати публічну інформацію про стан війни, щоб зберегти громадський мораль. Він вперше оголосив загальну кількість загиблих військових України минулого вихідного, заявивши, що з лютого 2022 року загинуло 31 000 осіб — число, яке не може бути незалежно підтверджено.

Зеленський також зіткнувся з ростущим песимізмом в Україні та за кордоном щодо шансів України відбити російську атаку без більшої допомоги від Сполучених Штатів. Спікер Палати представників Майк Джонсон (Р-Луїзіана) відмовився розглядати законодавство, яке містить близько 60 мільярдів доларів допомоги для України.

"Час серйозних розмов з суспільством — серйозні та чесні розмови та пояснення того, що ми маємо зробити без будь-якої штучної храбрості", — сказав Володимир Ар'єв, депутат опозиційної партії "Європейська Солідарність".

Бобровська підтримує запропоновані зміни до законопроекту, які гарантуватимуть демобілізацію військових, які вже пройшли тривалі перебування на передовій. Зараз, за її словами, "єдиний шлях назад — це поранений або вбитий".

Типичные долбоебы))
Они что , правда считают что основная проблема это те , кто считает что нет войны? Что это за призывы понять что в стране война и на фронте тяжело??
Конечно люди ОЧЕНЬ ХОРОШО  понимают что это война и на фронте тяжело. И страшно. И не напугать идиотским  "вот придут буряты и мобилизуют" . Типа мобилизуйтесь, а то мобилизуют. :facepalm1:

20
4 березня 2024 17:48:29
По перше, це аморально. Ми насрали, а їм прибирати?
А діти? Маленькі українці звідки візьмуться? Питання риторичне, не до тебе.
У мене дві дочки у віці аби народжувати.
Та, що з чоловіком давно у Польщі, народила 4 місяці тому.
Та, що з хлопцем в Україні, навіть розписатися не можуть - бо одразу воєнкомат :(

Усі існуючі плани по мобілізації несправедливі, як на мене.
Якщо питання бьіть или не бьіть екзистенціальне, то які нах бронювання для депутатів та прочих судів прокурорів?
Навіть мнс та енергетиків треба долучати.
Тобто, УСИХ, УСИХ УСИХ.
ВСЕГДА эта категория шла в армию и воевать. Повторюсь - управляемость, хорошая форма, здоровье.
В Африке в 14 уже воюют вовсю.

Если говорить о эффективности.
Деды и толстопузые с кучей хроники не солдаты. Это наверное уникальное украинское ноу-хау.
В африці і в 8 воюють. скільки вашим дітям чи онукам?

Повторяюсь, на войне нахрен не нужна социальная справедливость. Нужна эффективность. Сейчас пехотинец носит 50+ кг брони, оружия и снаряжения. Только наш пох..изм к людям дает роскошь держать больных на службе, когда лечатся они за свой счет.
21
4 березня 2024 17:39:47
Резерв есть. Это 18-27.
По перше, це аморально. Ми насрали, а їм прибирати?
А діти? Маленькі українці звідки візьмуться? Питання риторичне, не до тебе.
У мене дві дочки у віці аби народжувати.
Та, що з чоловіком давно у Польщі, народила 4 місяці тому.
Та, що з хлопцем в Україні, навіть розписатися не можуть - бо одразу воєнкомат :(

Усі існуючі плани по мобілізації несправедливі, як на мене.
Якщо питання бьіть или не бьіть екзистенціальне, то які нах бронювання для депутатів та прочих судів прокурорів?
Навіть мнс та енергетиків треба долучати.
Тобто, УСИХ, УСИХ УСИХ.

ВСЕГДА эта категория шла в армию и воевать. Повторюсь - управляемость, хорошая форма, здоровье.
В Африке в 14 уже воюют вовсю.

Если говорить о эффективности.
Деды и толстопузые с кучей хроники не солдаты. Это наверное уникальное украинское ноу-хау.
22
4 березня 2024 17:04:42
https://www.facebook.com/share/WwKhmNkXHirYUbbs

Олександр Ябчанка

Друзі, у мене для вас важлива новина. Віднедавна я командир роти «Гонор» у батальйоні Окремий батальйон Вовки Да Вінчі. Це для мене велика честь і велика відповідальність. Тому я проситиму вас про допомогу.
Мені потрібні люди, технології і ресурси.

Люди. Зараз іде формування батальйону, зокрема моєї роти і я запрошую до нас. Кожному, хто потрапить до наших лав, я гарантую гідне ставлення як до побратима, професійне навчання, фахову медицину і інноваційні засоби ведення війни. Від вас я очікувіатиму упертість в оволодінні навичками і креативність у їх застосуванні.
Посилання на анкету у першому коментарі.

Технології. Ми були інноваційними від початку цієї війни, і ми випереджатимемо ворога у цьому компоненті і надалі. Від вас, шановні винахідники і виробники військових засобів, я очікуватиму технічних рішень для ефективнішого виконання поставлених перед підрозділом задач і навчання у використанні цих засобів. Від нас гарантую професійне їх застосування і фахове тестування в реальних умовах ведення бойових дій. Довкола батальйону формується експертна спільнота, для бажаючих долучитись ідеями та засобами.
Щодо співпраці, пишіть у особисті.

Ресурси. Тут я звертаюсь до цивільних. Мені дуже потрібні засоби, щоб знищувати ворога і рятувати життя і здоров’я моїх бійців. Від кожної вашої гривни залежатиме, буде у нас Мавік, або турель, чи ні. А від того, чи будуть у нас Мавіки і турелі залежатиме кількість нейтралізованих ворогів і кількість наших втрат. Нам потрібна буде ваша допомога на постійній основі недовго. Я закликаю вас з колегами до посильних, але регулярних донатів. Так ми зможемо завчасно планувати закупівлі, а отже, не потраплятимемо у ситуації, коли чогось вкрай необхідного немає саме тоді, коли це потрібне найбільше.
Номер картки дам у першому коментарі.

Буде честю воювати з вами пліч-о-пліч
23
4 березня 2024 16:39:59
Резерв есть. Это 18-27.
Наиболее боеспособные , наиболее здоровые, легко управляемые ( относительно старших)

Возможно это последний резерв.
Но его ещё и не начинали задействовать.
24
4 березня 2024 08:48:56
Ше раз , десятий раз... Починать треба з себе. . Усі прикордонні області займаються торгівлею з Польщею.  . Так званий мілкий бізнес. Якщо воні хочаб  на 2 тижні перестали купувать і ввозить в Україну товари. То польскі торгаши самі б розблокували кордони від селян.

Это фантастика.
25
3 березня 2024 22:19:30
аппендицит, обратились в ближайший райцентр в больницу, пока жена не привезла деньги, никто даже не пошевелился оказать помощь.

Аппендицит сейчас не бросаются оперировать как раньше.
Вообще когда слышите что не подходят к пациенту пока... и тому подобное, это далеко не всегда невнимание или вымогательство. Иногда вы действительно не нуждаетесь во внимании врача.

Ну и обычно в острых состояниях делают все что могут. В самые голодные времена состоятельные пациенты платили по факту за поступающих неимущих.

Другое дело если в больнице нет возможности в принципе оказать современную помощь , как во многих при инсульте например. В таком случае платишь или нет никакой разницы нет.
26
3 березня 2024 19:50:28
Убрать Супрун перед реформой основной части медицины было большой ошибкой СН.
Теперь за всю хрень которая творится в специализированной помощи она не в ответе.
27
3 березня 2024 13:08:34
Про политику, помощь и прочее.
Интересно.

28
3 березня 2024 12:00:13
чому тоді європейські спецслужби не ловлять кацапських агентів?  8-:
30 років розслабону , перестройка, мір дружба жвачка. Вони навіть арміі поразспускали.
Французи на третину свою ядерну зброю скоротили, підводні човни з атомними ракетами ледь на металобрухт не відправили


тоді їх можна брати голими руками?...

Их счастье что китайцы не такие отбитые на голову. И далеко.
А вот мусульмане могут Европу брать скоро всю, включая острова
29
3 березня 2024 07:15:34
Вот как раз иллюстрация:

Цитувати
М.Б.:

Якщо вже й Президент казав про підтверджені втрати противника, і вони різняться, міжнародні дослідження надають дані тощо, то може, зробити аудит підрахунків, Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine? Армія Інформ?

17 танків і 36 артсистем?

Прийшов час реалізму, а не генеральських селфі з радницями, автографів і штурмів Роботине для галочки.

Українці нищили і знищують ворога, вважаю, треба повага до правди.

Похоже признаем что отчёты ГШ ... несколько приукрашены.

Ну и про штурмы для галочки интересно... На главном направлении наступления.
30
3 березня 2024 06:46:15
Кто тут армию реформировать хотел и совок клеймил?
Это про пост Сырского что ряд командиров не справлялись)
Меру надо знать, обидно же :D
Цитувати

Роман Доник

Одне з базових правил армійської штабної культури - ніколи не можна критикувати, накладати стягнення, або наказувати своїх підлеглих в присутності їх підлеглих. Це принижує офіцерів, нищить авторитет командира та підриває довіру до командної ланки. Тим більше не прийнято перекладати публічно відповідальність на своїх підлеглих в пристуністі їх підлеглих.
Це ніхто ніколи з кадрових офіцерів не робить. Це база.
А ще ніхто з керівників, міністрів і командуючих сам не пише пости у фейсбуці на офіційних сторінках.

Те що елементарно та базово для кадрового військового, скоріше за все невідомо СММнику або піарнику, який призначається цивільними людьми.
І про це не знають люди які розробляють інформаційну стратегію нового головнокомандувача.
Панове медійники ОП, не треба робити з головнокомандувача ЗСУ «весільного генерала». Не треба писати те, що ніколи не напишуть справжні офіцери, того що деморалізує армію.
Не треба нищити довіру і підтримку ЗСУ перетворюючи найвищу посаду у селфі персонажа.
Олександр Сирський зараз самий головний військовий. Не треба робити з нього щось інше недолугим піаром, який годиться для шоуменів, але руйнує базові принципи армії.
Вибачте, це не про політику. Це про те, від чого залежить життя кожного з нас і України.


Похоже что без таких как Марьяна Б. эти "базовые принципы" кулуарности и круговой поруки никуда не денутся.

31
3 березня 2024 00:56:49
це для Маш і Наташ на кшалт ТС і Біллі :)
і це ніхуйя не весело.

https://www.pravda.com.ua/articles/2024/02/29/7444220/

"Я пройшов ВЛК, а мені кажуть: "Усе – фігня. Давай заново: перевіримо, чи не відросли в тебе ноги" – ветеран Олег Симороз

https://www.youtube.com/watch?v=Jq7AG1tSdHY

Почему это адресовано мне?
На что хотите открыть глаза? Что МСЭК прогнившая контора? А что ж вы Супрун травили , которая одна что то сдвинула в совковой системе, единственная из всех пославшая все здешние расклады нах?. Тогда все дружно ржали - смотрите, идейная дурочка. Теперь хлебайте.
Это кстати к вопросу "вернутся с войны и покажут всем..." Вся история увы нашего пространства говорит о том что будут ходить по струнке перед чиновниками в погонах и халатах.
Клянут неких бюрократов но абстрактно.
32
2 березня 2024 23:01:09
треба мняса на фронт

Так не получается так требуемое количество. Тут скорее саботаж. Или чисто жизнь одним днём, сегодня 8000 срубили а завтра хоть потоп.
34
2 березня 2024 22:44:25
Шо відбувається? Шо відбуваеться?
Напад на працівникків ЦВК відбувається! Полійейський допомогає заспокоїти правопорушника.
Особенно женщины нападали, да.
Одну жінку зсмусили покинути службове приміщення, більше нічого не відбувалося відносно жінок.

У него точно есть право на применение силы к гражданским? Ещё про нападение на часового сказки расскажите.
35
2 березня 2024 22:43:03
Вот объясните, зачем эти долбоебы там где достаточно одного полицейского с ручкой и папкой? Уклоняется - оформил бумаги в розыск. Потом специально для этого бронированные полицейские задержали. И никакого резонанса, никаких быков в камуфляже , толкающих женщин, никаких видео .
36
2 березня 2024 22:38:05
Камери треба всюди.
https://t.me/ASupersharij/27395
Шо відбувається? Шо відбуваеться?
Напад на працівникків ЦВК відбувається! Полійейський допомогає заспокоїти правопорушника.

Особенно женщины нападали, да.
38
2 березня 2024 20:39:14
Сейчас идёт процесс приколхозиваниея к дронам чего попало. Я думаю скоро будут спецБЧ именно для дронов. Или комбинированные системы - допустим артиллерия стреляет кассетой с дронами и ретранслятором , а они в свою очередь подсвечивают тяжёлым управляемым боеприпасам. Сценариев масса. А если допилят ИИ, РЭБ станет малоэффективным.
39
2 березня 2024 16:46:51
Фактически дроны меняют вообще все в военном деле. Развернув такое например над траншеей - выкосят всех кто там сидит.
40
2 березня 2024 16:44:00
С вражеского канала но интересное


Повна версія