Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

цікаві дописувачі є у нас на форумі

Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

Читають фуп...

Свого немає. Заглядують в замочну скважину... 
Привіт ексу...!  :-)o

Показати зображення...
треба писати конкретну дату, а не сьогодны. Не зрозумыло на скрыны, коли напысано.
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

ти, уєбню, вніс особливий вклад в "Xyйло ввєді"

Закусивать  надо! (с)

 :weep:
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

треба писати конкретну дату, а не сьогодны. Не зрозумыло на скрыны, коли напысано.

Та свіженьке
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

Глядя на твой дырявый внутренний мир который ты проиллюстрировал отем списком... даже трудно охарактеризовать какое ты дерьмо шо здесь шо по жизни.

Мені навіть складно уявити, що має бути в людини в голові, щоб таке писати та викладати.
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

Глядя на твой дырявый внутренний мир который ты проиллюстрировал отем списком... даже трудно охарактеризовать какое ты дерьмо шо здесь шо по жизни.

нє отвлєкайся от чанов с зєльоной росой, тєрпіла
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

Закусивать  надо! (с)

 :weep:

у вас, дИбілов, закуска градус крадьот
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

треба писати конкретну дату, а не сьогодны. Не зрозумыло на скрыны, коли напысано.

Скрін після кави на майдані... пам'ятаєш?

Це я дивлюсь, що вони читають фуп, ось і нагадав...  :pooh_lol:

зараз з трусів будуть вискакувати...  :pooh_lol:
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі



зараз з трусів будуть вискакувати...  :pooh_lol:


усі троє?   :S
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

усі троє?   :S

звісно.  :pooh_lol:

Бачив вже медвєд прибіг...  :-)o

   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

у нас у класі був розумово відсталий хлопчик
у нього тато був дуже турботливий, весь час бігав задобрював учителів щоб його на другий рік не залишали
ну а хлопчик програму не тягнув, його уже навіть не викликли. він сидів на задній парті, малював танчики в зошиті і розважався "войнушкою"
Але потім помітили, що він окрім танчиків і нас там малює, особливо хто над ним сміявся, всіх там розстрілює і всіляко карає.  Виріс хлопчик а забави ті ж самі  :gigi:
Виявляється  таки можна навчити хлопчика, і навіть допомогти йому закінчити ВУЗ, десь там, далеко від цивілізації.
А потім пристроїти типу дохтура :)
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

Виявляється  таки можна навчити хлопчика, і навіть допомогти йому закінчити ВУЗ, десь там, далеко від цивілізації.
А потім пристроїти типу дохтура :)
ось чому ви - свині. Хоча б промовчав, так ні, треба ж хрюкнути
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

А чи знаєте, що у Ватикані заборонена символика інших держав (окрім Ватикану), але у соборі Святого Петра в Римі є так званий вівтар святого Еразма, з боків якого знаходяться мозаїчні зображення святих Володимира і Ольги. Цікавинкою є те, що мозаїчне зображення св. Володимира містить зол8отий тризуб на синьому фоні.
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

Виявляється  таки можна навчити хлопчика, і навіть допомогти йому закінчити ВУЗ, десь там, далеко від цивілізації.
А потім пристроїти типу дохтура :)


Віталік, це ти?   :S
обідивсі чи шо
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

обідивсі
:facepalm1:
образився
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

От я не розумію - яка вам взагалі різниця хто і що пише на іншому форумі? Тим більше, що ті дописувачі у більшості своїй забанені тут навічно?

Саме смішне в тому, що гілку відкрив Косташу, який кожен день з ранку до ночі ретельно заливає форум нескінченою однаковою дріснею з однакових відосиків та однакових повідомлень в одне слово - хрю-хрю, покидьок, п***а, свінобот.

Мабуть, Косташу вважає себе цікавим дописувачем?
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

спешіал для топікстартера

   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

201 Мрійник   -  чорт  :laugh:

Аж цікаво за що мене туди записали  :laugh:

Підозрюю комусь не сподобались або мої антигомофобні або антивірунскі повідомлення, від цього зазвичай бомбить найбільше. А взагалі там важкий випадок, в той список думаю можна потрапити за одне "не таке" повідомлення
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

Аж цікаво за що мене туди записали

чувак хворий просто. уявляєте яка там в голові м'ясорубка... )))
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

це ж прообраз сайту  Миротворець  :gigi:
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

це ж прообраз сайту  Миротворець  :gigi:

Ні. На Миротворці є логіка утворення списку. Тут логіки не видно. Тут ФУПівці з протилежних країв спектру
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

Цю. Так глисты там еще ворушаться? Я уж думал высдыхали там, пережевывая свои говна по десятому разу.  Они ж уже все обратно сюда перебрались, под новыми никами? :gigi:
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

Це Справжня укрїнська правда обговорює ФУП
они меня называли Светой Быковой.
И довольно давно
чего это я свіжокооптована? :D
новобранцев, что ли, понабирали на старые ники?
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

они меня называли Светой Быковой.
И довольно давно
чего это я свіжокооптована? :D
новобранцев, что ли, понабирали на старые ники?
Может жара? От в каструле и началось вторичное брожение. :D
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

Цю. Так глисты там еще ворушаться? Я уж думал высдыхали там, пережевывая свои говна по десятому разу.  Они ж уже все обратно сюда перебрались, под новыми никами? :gigi:
кабс і гео навряд чи, а інші вже
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

Может жара? От в каструле и началось вторичное брожение.
Вольтер вчера себя странно вел - как неродной :laugh:
Почему легенду не передают по смене?
хотя бы кто из ников за какую партию
Мы вот с ЛАРТА за Голос! :king2:
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

Вольтер вчера себя странно вел - как неродной :laugh:
Почему легенду не передают по смене?
хотя бы кто из ников за какую партию
Мы вот с ЛАРТА за Голос! :king2:
Ну с Вольтметром как раз все понятно. Он после деньвареньевского запоя мабуть угодил под капельницу, и теперь не бухает. А у трезвого Вольтметра словесный запор и творческая засуха.
Откак немного оклыгает, так и повеселеет. B-)
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

Ні. На Миротворці є логіка утворення списку. Тут логіки не видно. Тут ФУПівці з протилежних країв спектру


звичайно логіка є
коли там не було Медведчука але внесли Саакашвілі, та логіка була очевидна як ніколи
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

201 Мрійник   -  чорт  :laugh:

Аж цікаво за що мене туди записали  :laugh:

Підозрюю комусь не сподобались або мої антигомофобні або антивірунскі повідомлення, від цього зазвичай бомбить найбільше. А взагалі там важкий випадок, в той список думаю можна потрапити за одне "не таке" повідомлення

якщо дописувач поводиться як чорт, висловлюється як чорт, виглядає як чорт?
То хто він є?
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

Offline Бувалий

    Ветеран форума
    ******
    Повідомлень: 44332
    Стать: Чоловіча

Re: Аваков подав у відставку
« Reply #10 : Липня 13, 2021, 07:11:04 19:11 »
"Уход" Авакова... означае... кiнець Коломойського та Зеленського... - просто так, серед лiта, не догулявши планову вiдпустку... не уходять...
Щось таки буде...
Вар. 1. Аваков створюе потужну Партiю, серед яких... переважна бiльшiсть - копи та вiйськовi...
Вар. 2. Партiя Авакова йде... пiд чiе крило - звiсно - не Тарана - краще - Пороха...
Вар. 3. Аваков вирiшуе, яким чiном... прибрати Зеленського з табуретки - миттево... це не робиться - люди Коломоя просто так наркошу не порiжуть на шашлики, але у Авакова повинен бути план, яким чiном вiн буде дiяти, коли на Коломоя врештi одягнуть кайданки...
https://ua.news/ua/avakov-ofytsyalno-prokommentyroval-svoyu-otstavku/
Надто коротка "вистава", аби всi думали, що Мiнiстр МВС... просто так... взяв та пiшов...
 :smilie7:



 :facepalm:

хто їм там постачає шмаль?

 ;o
Лавров зі своїми поставками "аргентинського кокосу"? :shuffle:
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі
Ita

Шо там - опять списьки составляют? И не надоест. :eyes:  Или старые всё юзают и юзают? :shuffle:
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

Шо там - опять списьки составляют? И не надоест. :eyes:  Или старые всё юзают и юзают? :shuffle:
доповнюють і полірують
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

До жопи батарейку
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

якщо дописувач поводиться як чорт, висловлюється як чорт, виглядає як чорт?
То хто він є?

Я ваших бидлотерменів не розумію. Навіть не знаю як з тим жити.
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

Списки составлять- это совково-кацапский метод. Список не согласных, кто не пришел на собрание, субботник и т.д.
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

Мене немає.
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

Списки составлять- это совково-кацапский метод. Список не согласных, кто не пришел на собрание, субботник и т.д.
та тут навіть не списки. Там же прибічники різних партій. Нема там ворогів - арторіуса, раббіта, укрпроект, донбасянин екзилі.
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

Медвед..
Відверто кажу - поведінка такого собі хлопчика з дитячого садочку..

Пиши що хочеш де хоче і коли хочеш..  мені особисто насрати ким ти кого вважаєш..

Головне не рідай..
А якщо тебе хтось ображає - сходи до мами.. вона тобі велікорослрму довбню шмарклі витре..

ЗИ слабак ти.




Останнє редагування: 15 липня 2021 17:03:03 від Аeternitas
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

Мене немає.
Недопрацьовуєте!

Але мені таки цікаво за що саме мене записали в "чорти" (в селяни чи в сатаністи чи ще в щось, різна бидлота слово "чорт використовує дуже різноманітно) і, що насправді якось образливо, занесли в один список з Косташу
   
Re: цікаві дописувачі є у нас на форумі

Медвед..
Відверто кажу - поведінка такого собі хлопчика з дитячого садочку..

Пиши що хочеш де хоче і коли хочеш..  мені особисто насрати ким ти кого вважаєш..

Головне не рідай..
А якщо тебе хтось ображає - сходи до мами.. вона тобі велікорослрму довбню шмарклі витре..

ЗИ слабак ти.


довбню, не засирав би ти форум своїм шизофренічним брєдом, ніхто б тебе в списках не тримав
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія