Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Разгрузка британских ПТРК NLAW видео. И второе от Дискавери что такое NLAW

Палити треба вантаживкі та бензовози в першу чергу. Танк без того далеко не доїде. А щодо балансу птур, Україна має їх набагато більше сумарно, всіх марок, ніж танків в кацапів.
   
Палити треба вантаживкі та бензовози в першу чергу. Танк без того далеко не доїде. А щодо балансу птур, Україна має їх набагато більше сумарно, всіх марок, ніж танків в кацапів.

війна це не парад - танки пускають тільки коли арта відпрацювала... то ще треба відпрацьовувати тактику щоб аж третина кудись влучила.
   
війна це не парад - танки пускають тільки коли арта відпрацювала... то ще треба відпрацьовувати тактику щоб аж третина кудись влучила.

Тактика разработана давно. Плюс ГСН. Так что, много ракет должно найти свои цели.
   
війна це не парад - танки пускають тільки коли арта відпрацювала... то ще треба відпрацьовувати тактику щоб аж третина кудись влучила.
щоб аж третина арти знайшла своі ціли, того не буває. То знають малі діти. Знаете скількі сотен кіл металу арти треба, щоб вбити одненьку, готову до оборони людину? Кількасот кіло. То дуже далеко до ефектівності навіть не 33, а одного відсотка. А знаете, скількі треба джавелінів на танк?
   
щоб аж третина арти знайшла своі ціли, того не буває. То знають малі діти. Знаете скількі сотен кіл металу арти треба, щоб вбити одненьку, готову до оборони людину? Кількасот кіло. То дуже далеко до ефектівності навіть не 33, а одного відсотка. А знаете, скількі треба джавелінів на танк?

зараз арта вже не та що у WW2. Саме тому союзники хочуть позбавитись Д-30 зразка 1943 року. Окопної війни не буде, виграє той хто більш мобільний і хто повітря контролює.
   
зараз арта вже не та що у WW2. Саме тому союзники хочуть позбавитись Д-30 зразка 1943 року. Окопної війни не буде, виграє той хто більш мобільний і хто повітря контролює.
а що за арта в кацапів?
   
Танки пересуваються переважно колонами по зручних шляхах. І розгортаються в бойовий порядок тільки для атаки на порядки ворога.
При насиченні легкими протитанковими комплексами в умовах пересіченої місцевості і з урахуванням того, що майже всі шляхи в Україні обсаджені лісосмугами, як і багато орних земель, то танки - це братські могили і крематорії в одному комплекті.
Під час гострої фази війни на Донбасі в України просто не було протитанкової зброї такої якості і в такій кількості.
Як ви будете наступати, якщо з-за будь-якого пенька по вас може влупити ПТУР?
Пустити піхоту перед танками, щоб зачищували ПТУРівців? Так і оператори ПТУРів не самі ж з тією трубою сидять?
І часу йому потрібно 5 секунд, і швидко перейти на іншу позицію.
   
Танки пересуваються переважно колонами по зручних шляхах. І розгортаються в бойовий порядок тільки для атаки на порядки ворога.
При насиченні легкими протитанковими комплексами в умовах пересіченої місцевості і з урахуванням того, що майже всі шляхи в Україні обсаджені лісосмугами, як і багато орних земель, то танки - це братські могили і крематорії в одному комплекті.
Під час гострої фази війни на Донбасі в України просто не було протитанкової зброї такої якості і в такій кількості.
Як ви будете наступати, якщо з-за будь-якого пенька по вас може влупити ПТУР?
Пустити піхоту перед танками, щоб зачищували ПТУРівців? Так і оператори ПТУРів не самі ж з тією трубою сидять?
І часу йому потрібно 5 секунд, і швидко перейти на іншу позицію.

безпека пересування колонами ще в радянських уставах була прописана - то пеньків не буде. В дрг я ще повірити можу, але кіко знайдеться таких смертників?
   
Пане Марку. Ви бачіли, що я всяке добро зберігаю в армійськіх ящіках, фото були.  їх здавати не треба. Тож просто повірте. в одніеї бляшанке, в танку, три трупи легше організувати, ніж три трупи в грамотному земляному укріпленні. Тож, що до нової війни, не ДСВ, ви праві, та не у всьому.
   
Пане Марку. Ви бачіли, що я всяке добро зберігаю в армійськіх ящіках, фото були.  їх здавати не треба. Тож просто повірте. в одніеї бляшанке, в танку, три трупи легше організувати, ніж три трупи в грамотному земляному укріпленні. Тож, що до нової війни, не ДСВ, ви праві, та не у всьому.

начебто американці розробили закон про ленд-ліз, це продовження гри в покер... іншого порятунку немає.
   
начебто американці розробили закон про ленд-ліз, це продовження гри в покер... іншого порятунку немає.
того я не знаю. І як палять танкі не знаю. Мені танкі страшні. І як в окопах люди сідять мало знаю. Знаю точно, що там є люди. І кацапам було б дуже не просто, навіть без нашої нине новітньої зброі. А тепер неможливо, мабуть.
   
безпека пересування колонами ще в радянських уставах була прописана - то пеньків не буде. В дрг я ще повірити можу, але кіко знайдеться таких смертників?


смешно
советские уставу писались по итогам втрой мировой
   
смешно
советские уставу писались по итогам втрой мировой
це факт. Всі наступні війни робляться на досвіді попередньої. Тому так важко просувати передове. Це всього стосуеться, і танків теж, і протитанкового озброення. Важко уявити наполеонівські війни з окопами. І важко уявити першу світову без них. Важко уявити другу світову без танків, та легко - першу. Важко уявити сучасну війну без авіації, насамперед безпілотної, важко буди уявити літак з людиною в середині в наступних війнах. Прогрес суне і в війні. Та війна досить консервативна справа, в ній діди керують зазвичай. Прогрес неминучій ціною зайвих тисяч смертей.
   
Танк сам к тебе на 400-500 м может подобраться.
Кроме танков надо и прочую броню жечь.
Думаю, что при создании ПТРК против советских танков, не считали, что 400-500 м - слишком близко.

500 метрів швидше всього вживу не бачили. 500 метрів не існує в реалі крім як чистого поля. В реалі 50 (п'ятдесят) метрів. Навіть 100 метрів профіт. Відкрийте Гугл карти і знайдіть в радіусі 100 км навколо Києва чисті поля де буде 500 метрів без якоїсь хатинки на прямій видимості.
   
500 метрів швидше всього вживу не бачили. 500 метрів не існує в реалі крім як чистого поля. В реалі 50 (п'ятдесят) метрів. Навіть 100 метрів профіт. Відкрийте Гугл карти і знайдіть в радіусі 100 км навколо Києва чисті поля де буде 500 метрів без якоїсь хатинки на прямій видимості.
Расстояние между телеграфными стполбами 50 метров, это что бы тебе лучше было ориентироваться )))
   
Расстояние между телеграфными стполбами 50 метров, это что бы тебе лучше было ориентироваться )))

Щоб тобі легше було сприйняти реальність - телеграфних стовпів вже 50 років не існує.
   
500 метрів швидше всього вживу не бачили. 500 метрів не існує в реалі крім як чистого поля. В реалі 50 (п'ятдесят) метрів. Навіть 100 метрів профіт. Відкрийте Гугл карти і знайдіть в радіусі 100 км навколо Києва чисті поля де буде 500 метрів без якоїсь хатинки на прямій видимості.

Овердохера.  :gigi:
   
Овердохера.  :gigi:
Ніхрена. Не існує навколо Києва жодного клаптика землі без забудови. Найближче поле в Житомирі Полтаві Черкасах.
   
Ніхрена. Не існує навколо Києва жодного клаптика землі без забудови. Найближче поле в Житомирі Полтаві Черкасах.
в напрямку на бц трохи більше, ніж овердохера
   
Довкола Києва всі поля поділені лісосмугами. Це раз.
З півночі великі лісові масиви - це два.
Купа дрібних і не дуже річок та інших водойм.
Багато сіл різного розміру. Всякі господарські будівлі діючі та занедбані.
І авіація не надто допоможе проти розсередженої і насиченої ПТРК та ПЗРК оборони.
Візьміть фінську війну.
СРСР мав двадцятикратну перевагу в танках, десятикратну в авіації, майже 700 тисяч війська, в кілька разів більше артилерії є. І ніфуя не вийшло бліцкрига в лісистій місцевості.
   
І багато випадків розстрілу танкових колон з ПТРК?
Мабуть це чисто диванні фантазії про те як бійці нізвідки з'являються у посадках
і після пострілу з Джавеліна кудись втікають через портали простору і часу.
   
І багато випадків розстрілу танкових колон з ПТРК?
Мабуть це чисто диванні фантазії про те як бійці нізвідки з'являються у посадках
і після пострілу з Джавеліна кудись втікають через портали простору і часу.

Дохера. Афганистан, Ичкерия.
   
Дохера. Афганистан, Ичкерия.

Ну давай розповідай.
   
Ну давай розповідай.

Гугл в помощь.
Ключевые слова, "зеленка", "засада".
   
Гугл в помощь.
Ключевые слова, "зеленка", "засада".

а чого не "танкова колона"?
   
а чого не "танкова колона"?

Того шо "танковая колона" то из "кино про курскую битву".
   
Того шо "танковая колона" то из "кино про курскую битву".

ааа, тобто "дохера" то не про танкові колони то про гугл
   
сегодня британcкий rc 135  завис возле севастополя
   
Там к Крыму какой-то любопытная штука ползет. Метеозонд с транспондером?

FR24 пишет, что Aerostyle Breezer B600, но это мелкие самолетик, из Черного моря его не запустить.

Шустрый какой-то.

Останнє редагування: 25 січня 2022 14:40:58 від dmp
   
І багато випадків розстрілу танкових колон з ПТРК?
Мабуть це чисто диванні фантазії про те як бійці нізвідки з'являються у посадках
і після пострілу з Джавеліна кудись втікають через портали простору і часу.

джавелін вражає цілі на відстані до 4 км.
втікати з відстані навіть 1-2 км портал не потрібен.
то в тебе москальскі погляди на війну, што байец с гранатамьотом ілі пратіватанкавим ружьйом должен сидеть под пеньком в 50 м от танка  :laugh:

писи: кстаті, мінімальная дальность для джавєліна - 65 м B-)
   
Там к Крыму какой-то любопытная штука ползет. Метеозонд с транспондером?

FR24 пишет, что Aerostyle Breezer B600, но это мелкие самолетик, из Черного моря его не запустить.

Шустрый какой-то.

ага
страное шо то
регистрация сша
   
как по мне тестируют кацапские рлс на мелкие цели аля  турецкие дроны
   
Поставки зброї. Що є реально ,a що є блеф? Беру так,що 20% поставки,а решта блеф. З розумінням реалій.

Зараз нашвидкоруч амери намагаються прикрити південь та північ східної Європи. Бо там було пусто та порожньо. А коли орда побіжить то може і до Прусії добігти. Так думаю.
   
Поставки зброї. Що є реально ,a що є блеф? Беру так,що 20% поставки,а решта блеф. З розумінням реалій.

Зараз нашвидкоруч амери намагаються прикрити південь та північ східної Європи. Бо там було пусто та порожньо. А коли орда побіжить то може і до Прусії добігти. Так думаю.
:lol: вона там з 45-го!
   
когда танк к тебе едет на скорости и уже в 400 метров от тебя ты уже ничего сделать не успеешь
+======================================================+
Танк їде із швидкістю до 10 км на годину, інакше піхота відстане.
І з 5 секунд, що потрібні на постріл, він до тебе не доїде.
Нас в армії спеціально танками обкатували...
   
Если танки оказались перед вами на расстоянии 400 метров, это значит отцы командиры очень сильно все проепали. .
Это значит авиация их не раздолбала,  вертушки промазали. , батареи гаубиц все просрали,  байрактары не взлетели, расчёты джавелинщиков убежали и тут вы с трубой один на один . Рэмбо последний бой.  Ну вы поняли.
+==================================+
Ну, ми усі "поняли" що ти просто пі3диш!
   
ага
страное шо то
регистрация сша

Там еще любопытный бизнес джет летает туда-сюда.. Как-то многолюдно становится вокруг Крыма.
   
Я за оружие дальнего боя, чтобы стрелять по танку вне зоны досягаемости танкового орудия. Вот моя позиция. Солдат мало. Бойцов нужно беречь.
+================================+
То висилай сюди Ф-35! Якраз підійде!
Разом з повним екіпажем та обвісом.
   
+======================================================+
Танк їде із швидкістю до 10 км на годину, інакше піхота відстане.
І з 5 секунд, що потрібні на постріл, він до тебе не доїде.
Нас в армії спеціально танками обкатували...

Не бігає вже давно піхота за танками. Іздить БТРами та БМП.
Але навіть з середньою швидкістю 30-40км/год на подолання 800 метрів піде півтори хвилини часу. Це якщо танк/БМП/БТР рухається прямо на оператора ПТУРа. В інших випадках часу на прицілювання та постріл ще більше. Може і в рази, якщо збоку з 500м стріляти.
   
Че спорить 2тыс. ПТРК это серьезное усиление. У нас есть Корсары и Стугны для больших дистанций, а это идеальное оружие  для территориальной обороны. Киев точно можно отдефить с помощью этих ПТРК.

Надо по 2тыс. ПТРК на каждый областной центр на востоке и юге от Киева и их нельзя будет взять. 2тыс ПТРК этого типа всего 54млн дол., тогда как на гражданские вертолеты мы потратили 700милн и на ненужные корабли несколько миллирдов.

Останнє редагування: 25 січня 2022 15:10:05 від МирнийКиев
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія