Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

зЕ зміни на краще!

зЕ зміни на краще!

Дебати турнули мене у бік Вови.
Тоді вночі я зробив перегляд своїх бажань, чого я хочу.
1. Хочу, щоб у нас почали саджати папрєдніков. Всі вони злочинці. А чи посадить Пєтя Пєтю?
2. Хочу, щоб відповіли за Майдан, за поразки на фронті, за тотальні злочини у всіх сферах, за тотальну відсутність справедливості, а отже, за відсутність правоохоронних органів.
3. Хочу не стабільності застою, совка, злочинної системи, хочу змін, позитивних,звичайно.
4. Не люблю жидів, які нами правлять. Що зараз, що будуть. Але. Якщо найкращий з українців - Вакарчук, який може лише скиглити, не може сформулювати жодного змістовного сенсу, то хай буде жид.
5. Останніми днями довелось спілкуватись з молоддю. В мене ремонт і багато контактів з виконавцями замовлень. Це молодь і вона тотально за Вову.

Ерго: я зЕ молодь!
а ще почитав як свободівці на ФУПі кажуть, шо вони за Пєтю аби він продув з меншим рахунком, то я захотів, аби розгром порохні був повним.
Про порохню, яка лише продукувала ненависть, я промовчу. Щоб не вимагати екзекуцій, яких не буде, на жаль...
Отак.
   
Re: зЕ зміни на краще!

звісно розгром кнура має бути максимальним

це має стати його політичним похороном, щоб воно не полізло в опозицію, а навіть якщо полізе - союзу з ним будуть жахатися усі інші фракції

бо 80% антирейтингу це по-суті чумний.
   
Re: зЕ зміни на краще!

Ну да...на краще...
Павленко сейчас на 112 аж светится от счастья.
У рыгов сегодня гульня и праздник. Такой процент им даже при Яныке не снился, какой сейчас они благодаря и вместе с прихильники певної політсили получили.
Соловьев сегодня, наверное просто кончит в прямом эфире. Ещё бы! Украина в стойло возвращается.
Подергалась немного конечно.
Но все таки в стойло. Народу низкие тарифы и дружбу с Московией подавай ( так социология говорит).
Зе для них как знаходка просто.
   
Re: зЕ зміни на краще!

Дебати турнули мене у бік Вови.
Тоді вночі я зробив перегляд своїх бажань, чого я хочу.
1. Хочу, щоб у нас почали саджати папрєдніков. Всі вони злочинці. А чи посадить Пєтя Пєтю?
2. Хочу, щоб відповіли за Майдан, за поразки на фронті, за тотальні злочини у всіх сферах, за тотальну відсутність справедливості, а отже, за відсутність правоохоронних органів.
3. Хочу не стабільності застою, совка, злочинної системи, хочу змін, позитивних,звичайно.
4. Не люблю жидів, які нами правлять. Що зараз, що будуть. Але. Якщо найкращий з українців - Вакарчук, який може лише скиглити, не може сформулювати жодного змістовного сенсу, то хай буде жид.
5. Останніми днями довелось спілкуватись з молоддю. В мене ремонт і багато контактів з виконавцями замовлень. Це молодь і вона тотально за Вову.

Ерго: я зЕ молодь!
а ще почитав як свободівці на ФУПі кажуть, шо вони за Пєтю аби він продув з меншим рахунком, то я захотів, аби розгром порохні був повним.
Про порохню, яка лише продукувала ненависть, я промовчу. Щоб не вимагати екзекуцій, яких не буде, на жаль...
Отак.
Ненависть до кого? :pooh_on_b:
   
Re: зЕ зміни на краще!

Народу низкие тарифы и дружбу с Московией подавай ( так социология говорит).

Дружбу это лехко. А откуда Зе возьмет низкие тарифы???
   
Re: зЕ зміни на краще!

Якщо найкращий з українців - Вакарчук, який може лише скиглити,

Украинцы вообще склонны до скыглення. Национальная черта. Отсюда такая популярность 95 квартала. Зе рассказывал украинцам как всё плохо, а украинцы по другую сторону экрана радостно ему поддакивали. Все погано! Все в нас вкралы алегари кляти! И Пэця главнй алегарх конечно. Поэтому феерический успех Зе меня ничуть не удивляет. Но теперь Зе придется убеждать украинцев в обратном. Что жить им стало радостнее, стало веселее. Вот на этом он и погорит.
   
Re: зЕ зміни на краще!

Хочешь быть в очередной раз одураченным гоем.
   
Re: зЕ зміни на краще!

Украинцы вообще склонны до скыглення. Национальная черта. Отсюда такая популярность 95 квартала. Зе рассказывал украинцам как всё плохо, а украинцы по другую сторону экрана радостно ему поддакивали. Все погано! Все в нас вкралы алегари кляти! И Пэця главнй алегарх конечно. Поэтому феерический успех Зе меня ничуть не удивляет. Но теперь Зе придется убеждать украинцев в обратном. Что жить им стало радостнее, стало веселее. Вот на этом он и погорит.

тут вже як вийде, кеп
   
Re: зЕ зміни на краще!

Ненависть до кого? :pooh_on_b:

до всіх непорохоботів, чи ви не чули-бачили?
   
Re: зЕ зміни на краще!

Жодного голоса свині на парламентських  :X
   
Re: зЕ зміни на краще!

1. Хочу, щоб у нас почали саджати папрєдніков.
2. Хочу, щоб відповіли за Майдан
3. Хочу не стабільності застою, совка

гарні бажання. а до чого тут Вова?
   
Re: зЕ зміни на краще!

Жодного голоса свині на парламентських  :X

це вже 100%
і хай ВР розганяють вже зараз
   
Re: зЕ зміни на краще!

гарні бажання. а до чого тут Вова?

п. 1 моїх бажань
   
Re: зЕ зміни на краще!

Дебати турнули мене у бік Вови.
Тоді вночі я зробив перегляд своїх бажань, чого я хочу.
1. Хочу, щоб у нас почали саджати папрєдніков. Всі вони злочинці. А чи посадить Пєтя Пєтю?
2. Хочу, щоб відповіли за Майдан, за поразки на фронті, за тотальні злочини у всіх сферах, за тотальну відсутність справедливості, а отже, за відсутність правоохоронних органів.
3. Хочу не стабільності застою, совка, злочинної системи, хочу змін, позитивних,звичайно.
4. Не люблю жидів, які нами правлять. Що зараз, що будуть. Але. Якщо найкращий з українців - Вакарчук, який може лише скиглити, не може сформулювати жодного змістовного сенсу, то хай буде жид.
5. Останніми днями довелось спілкуватись з молоддю. В мене ремонт і багато контактів з виконавцями замовлень. Це молодь і вона тотально за Вову.

Ерго: я зЕ молодь!
а ще почитав як свободівці на ФУПі кажуть, шо вони за Пєтю аби він продув з меншим рахунком, то я захотів, аби розгром порохні був повним.
Про порохню, яка лише продукувала ненависть, я промовчу. Щоб не вимагати екзекуцій, яких не буде, на жаль...
Отак.

Щодо посадок, то це нереальні очікування. Ти ж знаєш англійську? читай:

https://www.atlanticcouncil.org/blogs/ukrainealert/how-the-west-helped-put-a-comedian-in-reach-of-ukraine-s-presidency?fbclid=IwAR2oL2wbf6zLQMT4RYLeRJLlf1onqJEnuoztFMcRqAdDTFJ22cj9KD5_3Lg

Bad faith is a real problem. But even given political will, corruption in most of the world’s countries, including Ukraine, isn’t a flaw in the system that can be “fixed” by punishment. It’s the system itself. Moreover, it’s a system—defined broadly as favoring the powerful—which every country has had to one degree or another for most of history. That began changing minimally only two centuries ago. But even today, the exceptions are few, nearly all are in the West, and many are faltering. Witness the United States.

Yet, rather than recognizing that “corruption” is a stage of social and political development, traditional corruption fighters see it only as a moral failing. The results, in the colorful words of Europe’s leading anti-corruption expert Alina Mungiu-Pippidi, “look much like an invasion of the temperance league in a pub on a Friday night: a lot of noise with no consequence.”

Largely, that’s because journalistic exposes are a lot easier to do than successful prosecutions of high-level financial crimes. It’s also why dozens of books about the 2008 Great Recession haven’t put a single Western official in jail.

Ukraine’s criminal justice system is a blunt instrument. It doesn’t prepare competent prosecutors able to win convictions against the top defense attorneys that the powerful can always afford. Add ill-trained, overworked and corrupt judges to understand why it has been nearly impossible to win convictions in high-level cases without eventually losing on appeal—or using authoritarian methods.

Ну хіба що застосують авторитарні методи, як Юльку засадили у свій час. Але тоді Захід відвернеться взагалі.
   
Re: зЕ зміни на краще!

це вже 100%
і хай ВР розганяють вже зараз
Начебто та доросла людина, а насправді щось таке інфантильне та віруюче в казочки.
 (td)
   
Re: зЕ зміни на краще!

Напомню этот твит. Так же и сейчас уверен - продолжим в Европу идти. Но без попутчиков, которые по дороге тырят у тебя из карманов.
   
Re: зЕ зміни на краще!

Дружбу это лехко. А откуда Зе возьмет низкие тарифы???
закінчився сезон і оплата зменшилась
   
Re: зЕ зміни на краще!

Ну хіба що застосують авторитарні методи, як Юльку засадили у свій час. Але тоді Захід відвернеться взагалі.

И пусть отворачивается! И безвиз свой поганый пусть забирает. У нас теперь будут новые друзья и союзники.
   
Re: зЕ зміни на краще!

Дружбу это лехко. А откуда Зе возьмет низкие тарифы???
Так знаемо где. Там же где и "дружбу". Ну т.е сначала дружба, а потом тарифы...
   
Re: зЕ зміни на краще!

Так знаемо где. Там же где и "дружбу". Ну т.е сначала дружба, а потом тарифы...

Севастополь сдаст в аренду?
   
Re: зЕ зміни на краще!

Ну да...на краще...
Павленко сейчас на 112 аж светится от счастья.
У рыгов сегодня гульня и праздник. Такой процент им даже при Яныке не снился, какой сейчас они благодаря и вместе с прихильники певної політсили получили.
Соловьев сегодня, наверное просто кончит в прямом эфире. Ещё бы! Украина в стойло возвращается.
Подергалась немного конечно.
Но все таки в стойло. Народу низкие тарифы и дружбу с Московией подавай ( так социология говорит).
Зе для них как знаходка просто.
нехай світяться і радіють, скоро їх чекає жорсткий облом.
я взгалі не розумію, з якого хєра вони вирішили що Зеленський буде їм солому слать.  ;o
якісь дурники чесне слово.
   
Re: зЕ зміни на краще!

нехай світяться і радіють, скоро їх чекає жорсткий облом.
я взгалі не розумію, з якого хєра вони вирішили що Зеленський буде їм солому слать.  ;o
якісь дурники чесне слово.
Это ты верно заметил. Я думаю они знают больше чем ты.
   
Re: зЕ зміни на краще!

Щодо посадок, то це нереальні очікування. Ти ж знаєш англійську? читай:

https://www.atlanticcouncil.org/blogs/ukrainealert/how-the-west-helped-put-a-comedian-in-reach-of-ukraine-s-presidency?fbclid=IwAR2oL2wbf6zLQMT4RYLeRJLlf1onqJEnuoztFMcRqAdDTFJ22cj9KD5_3Lg

Bad faith is a real problem. But even given political will, corruption in most of the world’s countries, including Ukraine, isn’t a flaw in the system that can be “fixed” by punishment. It’s the system itself. Moreover, it’s a system—defined broadly as favoring the powerful—which every country has had to one degree or another for most of history. That began changing minimally only two centuries ago. But even today, the exceptions are few, nearly all are in the West, and many are faltering. Witness the United States.

Yet, rather than recognizing that “corruption” is a stage of social and political development, traditional corruption fighters see it only as a moral failing. The results, in the colorful words of Europe’s leading anti-corruption expert Alina Mungiu-Pippidi, “look much like an invasion of the temperance league in a pub on a Friday night: a lot of noise with no consequence.”

Largely, that’s because journalistic exposes are a lot easier to do than successful prosecutions of high-level financial crimes. It’s also why dozens of books about the 2008 Great Recession haven’t put a single Western official in jail.

Ukraine’s criminal justice system is a blunt instrument. It doesn’t prepare competent prosecutors able to win convictions against the top defense attorneys that the powerful can always afford. Add ill-trained, overworked and corrupt judges to understand why it has been nearly impossible to win convictions in high-level cases without eventually losing on appeal—or using authoritarian methods.

Ну хіба що застосують авторитарні методи, як Юльку засадили у свій час. Але тоді Захід відвернеться взагалі.

Петро проти Петра точно не застосує.
Вова сказав на дебатах - я ваш вирок.
Тому хай буде Вова.
   
Re: зЕ зміни на краще!

Это ты верно заметил. Я думаю они знают больше чем ты.
+100
   
Re: зЕ зміни на краще!

удивил  ;o
   
Re: зЕ зміни на краще!

Могу поспорить, что в ближайшее время такие Павленки начнут на посады возвращаться.
   
Re: зЕ зміни на краще!

Это ты верно заметил. Я думаю они знают больше чем ты.
Вони просто довбойоби, які ніхєра не знають.
Взагалі те, що вони до цих пір почувалися в Україні привільно, то тільки завдяки баризі.
   
Re: зЕ зміни на краще!

Севастополь сдаст в аренду?

Бери вище  - Київ, Львів і Жмеринку...  ;)
   
Re: зЕ зміни на краще!

Вони просто довбойоби, які ніхєра не знають.
Взагалі те, що вони до цих пір почувалися в Україні привільно, то тільки завдяки баризі.
Блажен кто верует. Интересно будет через годик на эту тему с вами пообщаться...
   
Re: зЕ зміни на краще!

Дружбу это лехко. А откуда Зе возьмет низкие тарифы???
а он их и не обещал. Зе займётся привычным для его народа делом: охота на ведьм - депутаты, прокуроры, местные главы администраций. Под радостное улюлюканье голодной толпы. Какие тарифы?
Кстати, Саакашвили скорее всего вернётся в Украине его натравят на Авакова который много полезного сделал для Бени а теперь стал не нужным
   
Re: зЕ зміни на краще!

удивил  ;o

чого б ото...
хоча з погляду на наші несумісні часто погляди, мабуть так

Останнє редагування: 21 квітня 2019 19:28:14 від Миклован
   
Re: зЕ зміни на краще!

Главную миссию Зеленый уже выполнил - дал 70% украинцев то, шо они хотели - Кабана - нахер.  Роль торпедоносца ему удалась.  В зачет первых ста дней. :D
   
Re: зЕ зміни на краще!

Бери вище  - Київ, Львів і Жмеринку...  ;)
Зачем так сложно. Гораздо проще всего лишь согласиться на введение голубых касок по линии разграничения.
Или перестать педалировать тему Крыма.
И вуаля...
И договор на транзит на хороших условиях и очередная скидка на газ уже практически в кармане.
   
Re: зЕ зміни на краще!

И пусть отворачивается! И безвиз свой поганый пусть забирает. У нас теперь будут новые друзья и союзники.

 (tu)  Правильно! Нєфіг шастать!
   
Re: зЕ зміни на краще!

Главную миссию Зеленый уже выполнил - дал 70% украинцев то, шо они хотели - Кабана - нахер.  Роль торпедоносца ему удалась.  В зачет первых ста дней. :D
При этом и вате дал то, чего они больше всего хотели...Пороха завалить. А все остальных украинцев, при этом, сделали как котят. В лучших своих рыговских традициях.
Вообщем "дал" и будет "давать" в дальнейшем, при чем в разных позах...

Останнє редагування: 21 квітня 2019 19:31:06 від Камрад
   
Re: зЕ зміни на краще!

Петро проти Петра точно не застосує.
Вова сказав на дебатах - я ваш вирок.
Тому хай буде Вова.

Так і Вова не посадить  :facepalm: Читай статтю!

А як посадить без суда та слідства (чи кишенькового суда, як Юльку), то ви швиденько опинитесь в Південній Кореї. Хоча по ментальності ви уже там.
   
Re: зЕ зміни на краще!

Зачем так сложно. Гораздо проще всего лишь согласиться на введение голубых касок по линии разграничения.
Или перестать педалировать тему Крыма.
И вуаля...
И договор на транзит на хороших условиях и очередная скидка на газ уже практически в кармане.

А звідки підуть голубі каски - з кацапстану чи що? бо західні не підуть.
   
Re: зЕ зміни на краще!

При этом и вате дал то, чего они больше всего хотели...Пороха завалить. А все остальных украинцев, при этом, сделали как котят. В лучших своих рыговских традициях.
Вообщем "дал" и будет "давать" в дальнейшем, при чем в разных позах...
Уже смакуешь? Ну у тебя и наклонности.  Хотя прихильники певної політсили все к лицу. :D
Насрать на вату и пидр - это враги. Им люди показали хер. Бог таки бережет Украину - дал еще шанс. И в этот раз хоть не проебали, выбрали перемены, а не свинарник. А получится или нет - это уже другая совсем тема.
   
Re: зЕ зміни на краще!

а ще я за швидкий, ефективний аудит державних інституцій
і розгін багатьох з них, що жеруть дарма бюджетні кошти
давно пора
   
Re: зЕ зміни на краще!

Главную миссию Зеленый уже выполнил - дал 70% украинцев то, шо они хотели - Кабана - нахер.  Роль торпедоносца ему удалась.  В зачет первых ста дней. :D

Я ж тобі писав. Одеса буде знищена вщент.
А тобі пох...
Ліш бы хахлам была плоха...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія