Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кияни помітили в місті багато сімей з жінками у хіджабах

Більшість з них – туристи з Саудівської Аравії. Ми з ними поспілкувались
«Хмарочос» поспілкувався з гостями на вулицях міста і розпитав про враження від української столиці.


Днями жителі Києва, зокрема на Подолі та Лук’янівці, помітили на вулицях і в ресторанах міста незвично велику для столиці кількість мусульманських сімей. Виявилось, що це, здебільшого, туристи та туристки з Саудівської Аравії, які масово почали подорожувати в Україну. Оскільки через пандемію коронавірусу для жителів цієї країни європейські кордони закриті, вони проводять свої відпустки в Києві.



Туристи зі сходу здебільшого подорожують парами або сім’ями. Хоча б один представник із сім’ї зазвичай розмовляє англійською (може бути як чоловік, так і жінка). «Хмарочос» поспілкувався з гостями на вулицях міста і розпитав про враження від української столиці.

Про Саудівську Аравію


Рік тому Україна послабила візовий режим із низкою країн Перської затоки. Перший прямий рейс ініціювала Саудівська Аравія – держава, що займає більшу частину Аравійського півострова і є другою за площею після Алжиру країною Арабського світу. Населення Саудівської Аравії становить близько 32 мільйонів осіб, шість із яких мешкає у столиці Ер-Ріяд. Ця країна є одним із передових виробників та експортерів нафти і вважається державою з високим рівнем доходу.

Саудівська Аравія – це теократична монархія, де діють закони шаріату. Королівська сім’я контролює всі силові структури держави, політичні партії заборонені, світські суди відсутні, а за протести можуть призначити смертну кару. Тут можливі такі жорстокі покарання, як забиття камінням чи відрубування пальців. Королівство системно звинувачують у порушеннях прав людини. 

До прикладу, в кожної жінки у цій державі має бути свій опікун чоловічої статі, що надає письмовий дозвіл на отримання паспорта, заміжжя чи подорожі за кордон. Як правило, це батько, брат, чоловік чи в деяких випадках навіть син або онук. До 2016 року без опікуна жінка не могла вийти на вулицю.

Рейс арабської компанії flynas за маршрутом Ер-Ріяд-Київ, який вперше запустили 11 червня, відтепер курсуватиме щоденно. Час польоту – п’ять із половиною годин. Для перетину українського кордону громадянам Саудівської Аравії потрібен лише паспорт і ПЦР тест на коронавірус. Туристи з цієї країни мають гарну репутацію та достатньо високий середній чек, а тому є одними з найбажаніших в світі.

Новий туристичний напрямок

Халід – вчитель математики у середній школі в Саудівській Аравії. Вони з дружиною Тахані приїхали в Україну на два тижні. Після Києва далі прямують до Львова та Буковеля. Місце для відпустки вибрали випадково, адже поїхати в Австрію чи Італію зараз неможливо.



«Раніше я нічого не знав про Україну. А тепер приїхав, роздивився, і приємно вражений. Зараз це найкращий напрямок для мене. Я тут всього два дні, а мені вже все сподобалося», – говорить Халід. 

Зупинилася пара у п’ятизірковому Fairmont Grand Hotel Kyiv на Набережно-Хрещатицькій і відвідує здебільшого турецькі ресторани, якістю їжі в яких задоволені. Втім, назви закладів гостям запам’ятати досить складно, адже часто вони написані кирилицею.



«Для мене прикро лише те, що в сфері обслуговування мало хто вільно спілкується англійською. Це надзвичайно ускладнює комунікацію. Часто доводиться дзвонити на ресепшн готелю і просити забронювати, скажімо, політ на повітряній кулі. Але це, як на мене, цілком вирішувана проблема», – розповідає турист.

Останнє редагування: 17 червня 2021 09:13:32 від Potato
   
Країна, де можливий дощ

Родина Маалі зупинилася в в самому центрі – в готелі «Україна», що на Майдані незалежності. На площі неподалік дівчина гуляє з сестрою і катається на електросамокаті.



«Я приємно вражена містом. Але все ще чекаю дощу. У Саудівській Аравії – це справжня рідкість. Тому дощ особисто для мене буде найкращим подарунком від Києва», – зазначає Маалі.

Місто, в якому мало посміхаються

З іншою парою з Саудівської Аравії довелося спілкуватися через Google-перекладач, адже ні чоловік, ні дружина не знали англійської мови. Туристи приїхали в Україну на десять днів і на момент розмови вже встигли побувати у Львові та Буковелі.



Чоловік працює у біохімічній лабораторії і бере кров та інші речовини на аналіз. Дружина – традиційно – не працює. Попри незнання мови і супутні труднощі в комунікації, пара відкрита для спілкування. Втім, фотографуватися чоловік відмовляється, попри попередню згоду дружини.

Обідом в турецькому ресторані «Алі Баба», що на Площі Перемоги, пара дуже задоволена. Приємне враження складає і сама столиця.

«Сумно тільки те, що люди в Києві дуже мало посміхаються,– зазначає жінка і робить сумну гримасу. – А от у Львові і Буковелі з цим було значно краще. Чому так?»

Останнє редагування: 17 червня 2021 08:59:30 від Potato
   
в Анкаре тоже мало кто посмихаеться
   
я вчера с двумя красивенными арабками в метро ехал
   
Теж помітив. Така кількість що ніби Саудівська Аравія грає фінал Чемпіонату світу з футболу який проходить в Києві
   
я вчера с двумя красивенными арабками в метро ехал

а як ти узнав що вони красивенькі?
   
а як ти узнав що вони красивенькі?
они тут без этих самых что на лицо были.. по лицам было видно, что арабки, заглянул в телефон а там все на арабском у них
   
они тут без этих самых что на лицо были.. по лицам было видно, что арабки, заглянул в телефон а там все на арабском у них

то вони без масок в метро їхали?
   
то вони без масок в метро їхали?
да! все было поскоццки, но они красивые
   
Із 1 серпня громадяни Австралії, Нової Зеландії, Бахрейну, Кувейту, Оману та Саудівської Аравії зможуть вільно в’їздити на територію України.

Відповідний указ 21 липня підписав президент Володимир Зеленський.

"Установити з 1 серпня 2020 року безвізовий режим в'їзду в Україну та транзитного проїзду через територію України для громадян Австралії, Нової Зеландії, Королівства Бахрейн, Держави Кувейт, Султанату Оман, Королівства Саудівська Аравія, якщо термін їхнього перебування в Україні не перевищує 90 днів протягом 180 днів", – йдеться у тексті указу.
   
Прямі рейси з України в Саудівську Аравію вже у червні!

Нова авіакомпанія в українському просторі – Flynas планує запустити прямий рейс між столицями України та Саудівської Аравії вже з червня 2021 року.

   
 11 червня авіакомпанія виконала свій перший рейс між столицями України та Саудівській Аравії.

 А зараз в системі бронювання компанії з’явились квитки на другий прямий рейс перевізника зі Львова в Ер-Ріяд.
   
11 червня авіакомпанія виконала свій перший рейс між столицями України та Саудівській Аравії.

 А зараз в системі бронювання компанії з’явились квитки на другий прямий рейс перевізника зі Львова в Ер-Ріяд.
отож бо чому в макД на пр.Свободи аналогічно хіджаби.
   
Вчора в борисполі бачив, теж здивувася, багато родин арабських з дітьми летіло до ер ріяду

   
Вчера у соседнего подъезда увидел в хиджабе очень молоденькую красавицу с двумя чемоданами. А вечером уже увидел ее с арабом в Веранде, пьющими кофе.
   
Показати зображення...

Сколько этому муслимскому холую заплатили? Ублюдок. Чистит оно.
   
я вчера с двумя красивенными арабками в метро ехал

Поздравин сух... а Вовчика. Таки пришёл клоун к успеху :)
   
Скоро : Кияни помітили в місті багато китайців !
   
Україна та Китай планують взаємний безвіз – посол
ЧЕТВЕР, 24 ЧЕРВНЯ 2021, 12:44

Уряди України та Китаю працюють над підготовкою угоди про безвізовий режим між країнами.

Джерело: посол Китаю в Україні Фань Сяньжун на прес-конференції в четвер у Києві, чиї слова передає Інтерфакс-Україна

Пряма мова: "Зараз ми активно працюємо над тим, щоб підписати міжурядову угоду про безвізовий режим між Китаєм і Україною".

Деталі: За його словами, підписання такого документа створить максимальні зручності для поїздок громадян двох країн і сприятиме взаєморозумінню і взаємовигідній співпраці між державами.

Нагадаємо: Лідери НАТО на саміті в Брюсселі заявили, що Китай – небезпечний.
   
у Львові також їх дофіга. Думав що десь з екс -СССР , а воно ось як виявилось).
   
То вони подорожують по тимчасовому безвізу.

Зеленський ввів тимчасовий "безвіз" для туристів з Китаю
Президент України запровадив тимчасовий безвізовий режим з Китаєм. Він триватиме з 1 квітня до 30 вересня 2021 року.

   
   
Мені здається, что зеленський зі своєю  головою сильно  не дружить.
   
Мені здається, что зеленський зі своєю  головою сильно  не дружить.
почему? Чем плох туризм? Правда несчастным ещё предстоит узнать что туалеты общественные у нас только в фастфудах, но то такое.
   
Поздравин сух... а Вовчика. Таки пришёл клоун к успеху :)
МРАЗЬ, я тебя трогал?
   
Сколько этому муслимскому холую заплатили? Ублюдок. Чистит оно.
+=============================+
У-у-у! Кацапська ТП ОТ "негодует"" 
Нас рать!
   
Бля. мужик в футболке, а жена в балахоне и наморднике. Как она выдерживает жару?
   
Готелі змінюють формат: у Львів активно почали приїжджати арабські туристи

Галузь відпочинку та туризму врешті оговтується після карантину. Зокрема, Львів став дуже популярним місцем відпочинку серед туристів із Саудівської Аравії.

Джерело: 24 канал

Раніше мешканці мусульманських країн найчастіше обирали відпочинок в Туреччині. Однак поява авіарейсів до Ер-Ріяда та спрощення візового режиму для громадян Саудівської Аравії сприяли тому, щоб у Львові суттєво побільшало мандрівників з цієї країни.

Маршрут Київ – Львів – Буковель є найбільш популярним серед арабських туристів.

Переваги відпочинку в Україні

Гостей зі Сходу приваблюють гори та старовинна архітектура.

Насамперед мені сподобалося у центрі. Тут дуже красиво. Я побував у музеї, побачив старовинні будівлі. Усе дуже гарне і мені сподобалося,
– розповів турист із Саудівської Аравії Маас.

Ще одна перевага для відпочинку саме в Україні – відносно невисокі ціни.
"Порівнюючи з моєю країною, ми щодня витрачаємо майже таку ж суму грошей. Якщо я порівняю Україну з іншими арабськими країнами, я думаю, що тут ціни дуже-дуже прийнятні", – зазначив турист Осман.

Відкриття регулярних рейсів

Уже кілька тижнів між Україною та Саудівською Аравією літають чартери. З липня арабський лоукостер Flynas відкриває регулярні рейси.

Ми маємо багато запитів на туристичному ринку щодо України. Наші авіалінії розпочинають прямі рейси до Києва, Одеси та Львова,
– повідомив представник арабської компанії Башир Арноус.

"Це красива країна, гарна природа і доступна кожному, а ще – немає особливих візових вимог" – зауважив Арноус.

Готелі Львова переформатовуються для арабів

Львівські готелі трохи переформатовуються під потреби гостей з ісламських країн. Готельєри розповіли, що до них приїжджають як організовані групи, так і самостійні мандрівники – молоді подружні пари та сім'ї з дітьми.

"Зараз ми вже дуже активно працюємо над меню з арабським перекладом в ресторані. Більшість з них не спілкується добре англійською", – пояснив генеральний менеджер одного з готелів Тарас Кузик.

Турагенції борються за арабських туристів


Боротьба за бажаного арабського туриста між турагенціями вже розпочалася.

"Найбільше їх цікавлять парки, палаци, фортеці, замки. Це їх найбільше приваблює тут. Їм дуже подобаються Карпати і все, де можна відпочити від спеки", – розповіла директорка туристичної компанії Наталія Гладілова.

Автор:
Ірина Карпюк

   
Мені здається, что зеленський зі своєю  головою сильно  не дружить.
(tu)
   
та повно нашіх тьолок, що вийшли заміж  за арабів  і радо  носять хіджаби  (дяки шо  ще не  паранджу).
   
Скоро : Кияни помітили в місті багато китайців !

Ага. Китайці не помітили в Києві українців. Згодом.
   
Туристи з країн Перської затоки залишили в Україні 25 мільйонів доларів


Українська туристична галузь змогла заробити на туристах із країн Перської затоки у 2021 році приблизно 25 мільйонів доларів, за оцінкою об’єднання учасників ринку туризму Visit Ukraine, повідомляє UBR.ua.

Цього літа українці помітили на вулицях велику кількість туристів зі сходу – такий приплив пов’язаний з відкриттям нових прямих рейсів з Саудівської Аравії, Катару й Оману. Так, за півтора місяця – з початку червня до середини липня – у Київ прибули понад 10 тисяч арабських туристів.

Голова Visit Ukraine Антон Тараненко вважає, що це тільки початок – 13 липня запустили пряме авіасполучення між Києвом і Кувейтом, а також на черзі – прямі рейси між Саудівською Аравією та Одесою. Дохід туристичної галузі за рахунок цього туризму може перевищити 100 мільйонів доларів за сезон.

«В Україні арабські туристи цілком комфортно “закривають” свої ключові запити: “зелена територія” (карантинні обмеження – ред.), їжа… Але тут нам потрібно ще попрацювати, тому що не скрізь є “халяль” і шопінг. Відсутність альтернатив у Європі та пострадянських країнах робить Україну максимально привабливою», – підкреслює Тараненко.

Особливістю туристів із цього регіону є їхня висока платоспроможність. Середній чек сягає приблизно 500 доларів на день. За оцінкою Тараненка, враховуючи, що ці іноземці перебувають в Україні в середньому п’ять-сім днів, потенційно вони витрачають по 2500 доларів за поїздку. Це витрати на готелі, трансфери, їжу тощо.

Наразі Київ щодня приймає приблизно 500-700 туристів із країн Перської затоки. Тараненко вважає, що ця цифра може зрости до 1-3 тисяч.

Одним із факторів, які підсилюють цікавість туристів з Близького Сходу – помірний клімат. Хоч у липні в Україні й установилася сильна спека, та, приміром, у Саудівській Аравії температура влітку може перевищувати 50 градусів. Тож туристичний ринок очікує продовження сезону до початку жовтня.
   
Ага. Китайці не помітили в Києві українців. Згодом.

В Китаї вищий рівень життя у містах. Тож українці навряд чи витіснять молдаван у Молдові де рівень життя трохи нижчий.
   
Вчера проходил мимо отеля лыбиидь - заселяются пачками )
   
Минулого тижня кілька днів лазив по Яремче та околицях. Арабів реально купа. Лазять всюди, арапки в балахонах на базарі вишиванки міряють.
Прикольно так - арапка пішла в будку сорочку приміряти, чоловік став на проході й нікого не пускав поки не поміряла, хоча вона була за ширмою.

А на полонині біля Яремче молоді чорняві хотіли в гуцула вівцю чи барана купити прямо на горі.
Хоча, мені здається то були не араби, а "гарячі хлопці" з Кавказу, бо щось по расейськи йому пробували втирати  B-)
   
Жінки в хіджабах є навіть і в Східниці, десяток точно. Я тут далеко не перший раз, але таку екзотику досі не бачив.
   
У Львові в центрі міста я особисто бачив на деяких крамницях та харчових закладах надписи арабською. В Києві ще не бачив.
   
10-річна Хур, 12-річна Абуді і 3-річна Харєр плели вінки у парку "Київська Русь", розглядали оленів у Межигір'ї та разом з батьками - Хані та Ахмедом - каталися на самокатах по Києву.




Ця родина з Саудівської Аравії замість звичної літньої відпустки у Європі вперше приїхала до України.

П'ять днів Київ та його околиці родині Хані та Ахмеда показувала гідеса Льоля Філімонова.

Якщо раніше на екскурсіях у неї ніколи не було арабських туристів, то цього літа ледь не щодня індивідуальні тури та великі групи.

Жінки у хіджабах на вулицях та у ресторанах Києва, Львова та Карпат, найкращі готелі, де більшість номерів зайняті великими арабськими родинами - в Україні справжній бум туристів з країн Перської затоки.


Каталися на кораблі, відвідували музеї українського побуту і багато гуляли містом. Гідеса Льоля Філімонова розповідає, що арабські туристи були у захваті від Києва

За даними Держприкордонслужби, лише за перше півріччя цього року Україну відвідало понад 17 тисяч туристів з Саудівської Аравії, ОАЕ, Кувейту, Оману, Катару та Бахрейну. Це у десятки разів більше, ніж у попередні роки.

На першому місці - туристи з Саудівської Аравії. Їх приїхало понад 14 тисяч.

"Це справді туристичний бум, і гостей з арабських країн в Україні зараз більше, ніж з інших країн. У готелях вони займають до 50% номерів", - говорить Мар'яна Олеськів, голова Державного агентства розвитку туризму.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія