Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мюнхен: Шляхи до миру через діалог 8-:

Мюнхен: Шляхи до миру через діалог 8-:

 У Мюнхені під час щорічної конференції з безпеки за участю представницьких делегацій обговорюватимуть питання миру через діалог.

Про це заявив голова конференції Крістоф Гойсген на пресконференції в Берліні в понеділок

За його словами, конференція проходить у час, коли інтенсивність та кількість конфліктів набула такого масштабу, якого не було останні 60 років, тому великі конфлікти стоятимуть на порядку денного конференції, лозунгом якої цього року є "Мир через діалог".

"Ми переконані, що конфлікти мають вирішуватися виключно на засадах сили права, а не права сильного, на засадах Хартії ООН", - сказав Гойсген, який був послом ФРН у цій організації.

Відкриє конференцію генсек ООН Антоніу Гутерріш.

Участь у конференції візьмуть канцлер ФРН Олаф Шольц і кілька його міністрів, високий представник ЄС Жозеп Боррель, очільник Держдепу Тоні Блінкен і глава МЗС КНР Ван I, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

"Ми запросили Президента України Володимира Зеленського. Не виключено, що він візьме участь", - зазначив Гойсген.

Очікуються також глави держав і урядів багатьох країн (понад чверть яких – представники глобального Півдня), велике представництво держав Близького Сходу, зокрема, від Ізраїлю та Палестинської автономії.

Про свою участь заявили понад 100 міністрів, з них 84 – оборони.

Як завжди прибудуть парламентські делегації, серед яких Гойсген анонсував українську. Також серед українських політиків він згадав мера Києва Віталія Кличка.

Гойсген зауважив, що цього року Росію знову не запросили, але представники громадянського суспільства РФ будуть присутні. Зокрема, зазначив він, російського диктатора хуйло все одно мали б заарештувати на території ФРН.

Російська війна в Україні та конфлікт на Близькому Сході залишаються ключовими темами, говоритимуть також про міжнародне гуманітарне право, сексуальне насильство під час конфліктів, майбутнє НАТО, європейську безпеку, клімат та інші. У 60 сесіях програми візьмуть участь 250 спікерів.

Конференція відбудеться 16-18 лютого.

https://censor.net/ua/n3472947
   
Re: Мюнхен: Шляхи до миру через діалог 8-:

Ну там ж не сказано про діалог з кацапами.
   
Re: Мюнхен: Шляхи до миру через діалог 8-:

Ну там ж не сказано про діалог з кацапами.

Мир через діалог з Антоніу Гутеррішем? :gigi:
   
Re: Мюнхен: Шляхи до миру через діалог 8-:

Мюнхенська змова-2  :idea:
Гутерріш, як колись Чемберлен, привезе мир для нашого покоління  :-)o 
   
Re: Мюнхен: Шляхи до миру через діалог 8-:

-Всі цілі сво будуть виконані.
Де тут про діалог та мир, бл.ді мюнхенські?
   
Re: Мюнхен: Шляхи до миру через діалог 8-:

діалог вовка з овечою отарою  :gigi:
   
Re: Мюнхен: Шляхи до миру через діалог 8-:

Губернатор Калининградской области РФ [Восточная Пруссия] Антон Алиханов на съезде политологов в Светлогорске заявил, что немецкий философ Иммануил Кант «имеет прямое отношение» к войне в Украине и разжигании Первой Мировой войны.

«Мне хочется показать, что родившийся тут почти 300 лет назад Иммануил Кант имеет почти прямое отношение к тому глобальному хаосу, глобальному периодическому миру, с которым мы сейчас сталкиваемся. Больше того, он имеет прямое отношение к военному конфликту в Украине», — сказал Алиханов.

Виновата во всем «лишенная бога и высших ценностей» немецкая философия, начало которой положил Кант, которая привела в том числе к Первой мировой войне.

«Не только Первая мировая началась с работы Канта, но и нынешний конфликт в Украине начался там же», — сказал губернатор.

«Западный блок, сформированный США по своему образу и подобию» — это «империя лжи», а Кант «канонический, почти непререкаемый, сверхпопулярный авторитет западного мира», которого называют «отцом почти всего» — свободы, идеи правового государства, либерализма, рационализма и «даже идеи Европейского союза».
   
Re: Мюнхен: Шляхи до миру через діалог 8-:

   
Re: Мюнхен: Шляхи до миру через діалог 8-:
HSM

Текс …
Що там , домовилися з хуйлом ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія