Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тепер без воєнкомата за межі міста чи області ніззя буде ?

Але дійсно схоже, що такий документ існує
   
Если война продлится больше ну скажем года, воевать пойдут все, ну может кроме тех, кто за бугор съеб*тся

солдаты в настоящее время получают ранения и к сожалению гибнут на поле боя.
   
Знаєте, навіщо саме так написано?

Звісно, знаємо.

Тому Luxetenebris сюди цей вкид і приніс.
   
Не заважай ТС веселитися.
Там последний абзац - про оформление доков на выезд за бугор. Может это для тех кому разрешат выезжать на работу? "Текст по дебильному написан"©.

Останнє редагування: 5 липня 2022 09:51:54 від rutina1
   
Я, майже щотижня, перетинаю електричкою межі області. Цікаво, як вони будуть це реалізовувати на практиці? Довідка від воєнкома, що діє 3 доби щоб придбати квиток? У військових комісаріатах будуть черги бажаючих поїхати у відрядження, або у справах особистих.
   
Я, майже щотижня, перетинаю електричкою межі області. Цікаво, як вони будуть це реалізовувати на практиці? Довідка від воєнкома, що діє 3 доби щоб придбати квиток? У військових комісаріатах будуть черги бажаючих поїхати у відрядження, або у справах особистих.
приезжая в райцентр наблюдаю как вполне бравые работники военкомата бегают по своим делам, с зп по 40 штук. Норм че
   
приезжая в райцентр наблюдаю как вполне бравые работники военкомата бегают по своим делам, с зп по 40 штук. Норм че

Та їх сотні
Роблять облави
У Львові скоро на кожній вулиці будуть роздавати
Зараз поактично всюди: ТРЦ, супермаркети, базари, на вултцях, парках, біля під'їздів
І вже не від одного чув, що відкупляються на місці
Треба з тим щось робити, бо бардак жахливий
   
Панове, готуйтеся що скоро ходитимуть військові патрулі, і хто без довідки з військомату будуть примусово доставлені до військового комісара.
І це не дискредитація влади, а так треба робити. Війна і бардак несумісні.
   
Звісно, знаємо.

Тому Luxetenebris сюди цей вкид і приніс.
не вкид

Згідно документу що тут є скрин, пропонується застосовувати цю норму по дозволу переміщення в частині виїзду за кордон (останній абзац читаємо уважно).

АЛЕ, як далі буде поки що невідомо...
   
...


Цю дурню ти читав на ФУП що вкидали боти ІПСО, які успішно забанені.  :X
   
Панове, готуйтеся що скоро ходитимуть військові патрулі, і хто без довідки з військомату будуть примусово доставлені до військового комісара.
І це не дискредитація влади, а так треба робити. Війна і бардак несумісні.
Ти як завжди тупиш, хтось має працювати, тому це буде дурницею, людей ще треба навчити воювати а не просто зігнати під ружйо.

 :facepalm1:
   
Скорее наши что-то знают и готовятся. Ну и конечно нам не скажут. Как всегда до последнего промолчат и потом будем выгребать.
Как предположение в РФ скоро объявят о частичной/всеобщей мобилизации.
Это многих напугает и побегут на запад страны.
Чтобы народ не разбежался будут сдерживать.

   
Ти як завжди тупиш, хтось має працювати, тому це буде дурницею, людей ще треба навчити воювати а не просто зігнати під ружйо.

 :facepalm1:
Нічо покажеш бронь, іншу довідку з військомату шо ти не ухилянт і не дезертир, і йди собі далі у своїх справах.
   
не вкид

Згідно документу що тут є скрин, пропонується застосовувати цю норму по дозволу переміщення в частині виїзду за кордон (останній абзац читаємо уважно).

АЛЕ, як далі буде поки що невідомо...
Там написано "в том числе", т.е. и в других случаях тоже применим.
   
Та їх сотні
Роблять облави
У Львові скоро на кожній вулиці будуть роздавати
Зараз поактично всюди: ТРЦ, супермаркети, базари, на вултцях, парках, біля під'їздів
І вже не від одного чув, що відкупляються на місці
Треба з тим щось робити, бо бардак жахливий
+

в неділю чула по церквам повістки давали
   
Цю дурню ти читав на ФУП що вкидали боти ІПСО, які успішно забанені.  :X

Можливо, тоді сприймай таке рішення як потрібне на всій території України
   
Взагалі ця норма існує в законі про воєнний стан.
І не тільки щодо військрвозобов'язаних, а щодо всіх.
Зараз лєнь шукать, в 14 ще бачила, збирались їхати навесні і пробивали варіанти, тоді подейкували що можуть ввести воєнний стан.
Так що жгі, Бездумна Безугла  B-)
   
Дуже шкода, що в умовах війни, деякі ще не зрозуміли, що коли вони щось пишуть, воно має бути написано зрозумілою мовою і без чотиризначних трактувань і не викликати і у так уже взведеного народу масу позитивних емоцій через свою напівтаємність, бо воно наче нетаємно, але ніхто точно нічого не знає і пояснити неможе..а це вибачте якась хуйня - на кого розповсюджується? На яких територіях? Виїзд куди - за місто, область, кордон? Переїзд на пмж в інший регіон/місто? І ще маса питань
   
А як з роботою бути? Якщо прописані в одному місті, а працюють та мешкають в іншому?
   
А як з роботою бути? Якщо прописані в одному місті, а працюють та мешкають в іншому?
якщо прописані в Запоріжжі то все, "зливайте воду"  :(  (сарказм)
   
А як з роботою бути? Якщо прописані в одному місті, а працюють та мешкають в іншому?
стати на облік за місцем проживання і роботи звісно
арендодавець не хоче реєструвати?
тоді буде вибір - твої проблеми/штрафи, проти податків орендодавця.
   
Не накидайте на Люкса, він зараз на першій лінії оборони від Мад'ярів.
   
стати на облік за місцем проживання і роботи звісно
арендодавець не хоче реєструвати?
тоді буде вибір - твої проблеми/штрафи, проти податків орендодавця.
Орендодавців треба також жорстко нагинати, хто здає нерухомість без реєстарції мешканців тому тюрьма.
   
 Питань багато. Тільки но зменшили черги на в'їзд-виїзд,частково відновили транспортне сполучення... Але так, цю інфу в Запоріжжі розміщали у вигляді майже достовірної інфи багато офіційних джерел. Навіщо - я х.з.
   
⚡️Замглавы комитета Верховной Рады по цифровой трансформации Александр Федиенко опровергает информацию о запрете военнообязанных выезжать за территорию Запорожской области

«Я проверил указанную информацию, хочу успокоить общество, что ни в Минобороны, ни в Генштабе, ни в Кабмине такие документы не готовятся, и проекты таких документов не рассматривались», - написал он в соцсети.
короче. Кто хочет все еще сваливает через оккупированные территории?
   
короче. Кто хочет все еще сваливает через оккупированные территории?
Да. В пабликах даже реклама проходила пару раз. Бусами прямо до границы с прибалтами. Около 1000 уе
   
Если война продлится больше ну скажем года, воевать пойдут все, ну может кроме тех, кто за бугор съеб*тся

солдаты в настоящее время получают ранения и к сожалению гибнут на поле боя.

Ну бачиш, не всі горять бажанням, хвилюються  :shuffle:
   
Скорее наши что-то знают и готовятся. Ну и конечно нам не скажут. Как всегда до последнего промолчат и потом будем выгребать.
Как предположение в РФ скоро объявят о частичной/всеобщей мобилизации.
Это многих напугает и побегут на запад страны.
Чтобы народ не разбежался будут сдерживать.
ты не представляешь сколько людей сначала вступили в тероборону а сейчас молча по мобилизации идут в армию в насквозь ватном Южноукраинске по версии одного атошника
Так что пока ресурс есть
   
Да. В пабликах даже реклама проходила пару раз. Бусами прямо до границы с прибалтами. Около 1000 уе

Це по факту перетин лінії фронту манівцями
   
Да. В пабликах даже реклама проходила пару раз. Бусами прямо до границы с прибалтами. Около 1000 уе
нормально... По украински
   
якщо прописані в Запоріжжі то все, "зливайте воду"  :(  (сарказм)

геть не сарказм
в мого малого на роботі хлопець є
він з Запоріжжя поїхав ще років з 15 тому
живе в Черкасах
родина, діти, житло
але ще досі зареєстрований у Запоріжжі
   
Кто хочет все еще сваливает через оккупированные территории?
Якби хотіли - прикрили б це швиденько. Може є якісь домовленості з рашистами. Отже, є якісь незрозумілі моменти, чтому й навщо чутки про такий документ з'явилися саме тут. Інформвкиди почалися ще декілька днів тому.
   
Да. В пабликах даже реклама проходила пару раз. Бусами прямо до границы с прибалтами. Около 1000 уе
ого вже штука?
ще місяць тому було ок. 350 уе чи 400 євро
   
Якби хотіли - прикрили б це швиденько. Може є якісь домовленості з рашистами. Отже, є якісь незрозумілі моменти, чтому й навщо чутки про такий документ з'явилися саме тут. Інформвкиди почалися ще декілька днів тому.
да. Думаю есть договоренности
   
Якби хотіли - прикрили б це швиденько. Може є якісь домовленості з рашистами. Отже, є якісь незрозумілі моменти, чтому й навщо чутки про такий документ з'явилися саме тут. Інформвкиди почалися ще декілька днів тому.

Як ти це прикриєш, там лінія фронту, але народ продовжує їздити туди-сюди, бо комусь на роботу, а хтось возить продукти до Запоріжжя.
   
Як ти це прикриєш
От таким документом й можна прикрити теоретично. Але побічний ефект - це може стосуватися всіх напрямків.
   
Нічо покажеш бронь, іншу довідку з військомату шо ти не ухилянт і не дезертир, і йди собі далі у своїх справах.
Цікаво що ти зараз дієш методами КГБ або СС. Немає реальних аргументів переходиш на особистість дописувача.

А так як про мене не знаєш, робиш набір дишевих закидонів. Я діабетик, думає мене теж призовуть, але в же тоді коли дійсно буде нестача.

Зараз ці ігри скоріш за все повязані з тим що в воєнкомат і біля них попали колишні меліціонери і прокурори, частина з них звикла так харчуватись, що відкупляться.

   
Тобто ті що живуть в броварах мають щодня  бігати до воєнкома , щоб в Київ на роботу потрапити?)
   
да. Думаю есть договоренности
Як це можна прикрити? Корупція в наших і РФ. Росіяни які їдуть з кримінальних частин РФ і які звикли до корупції більшої за Українську, як ти закриєш цей варінат якщо СБУ і МВД зараз зайняті іншим?

Ресурси в нас зараз обмежені тому цим питанням і незаймаються. Для РФ це корупційна годівничка.

Неможеш ворога перемогти, треба його розкласти з нутрі...
   
Як це можна прикрити? Корупція в наших і РФ. Росіяни які їдуть з кримінальних частин РФ і які звикли до корупції більшої за Українську, як ти закриєш цей варінат якщо СБУ і МВД зараз зайняті іншим?

Ресурси в нас зараз обмежені тому цим питанням і незаймаються. Для РФ це корупційна годівничка.

Неможеш ворога перемогти, треба його розкласти з нутрі...
я вообще не понимаю о чем ты говоришь. Можно просто не выпускать мужчин на блокпостах. Но тогда и россияне не будут выпускать оттуда никого.
Я говорю об этом. При чем тут коррупция и что ты вообще имеешь в виду - я не понимаю
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія