Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Екстрена зустріч ТГК: початок федералізації чи продовження лініі на відновлення цілісності України

Про автономию речь не идёт, по идее кацапов всё остаётся как сейчас, то есть Украины там в принципе не будет, изменения в том что Украина должна обеспечить там выплату бабла и на украинских выборах/референдумах там несколько миллионов коцапов будут вбрасывать бюллетени и требовать что б их засчитывали..как бы все...ну ещё возможно, хотя думаю до этого не дойдет, на несколько пограничных пунктов допустят пару безоружных погранцов, которые там будут сидеть в заложниках, а кацапы продолжать колонами ездить полями

Ну це максимум,і то дуже сумніваюсь. Щоб зробити автономію треба міняти конституцію,що неможливо,стільки ідіотів не знайдеться навіть серед зеленої більшості.
   
Яка нах "АВТОНОМІЯ"? Ви хочь знаєте, чого ОРКИ хочуть з Хуйлом? Вони хочуть,щоб фактична влада там належала їм, але щоб вони сиділи у Верховній Раді, вони хочуть вільної торгівлі в Кацапстаном, щоб кордони були фактично у них відкриті. Це знищення України.
   
Яка нах "АВТОНОМІЯ"? Ви хочь знаєте, чого ОРКИ хочуть з Хуйлом? Вони хочуть,щоб фактична влада там належала їм, але щоб вони сиділи у Верховній Раді, вони хочуть вільної торгівлі в Кацапстаном, щоб кордони були фактично у них відкриті. Це знищення України.
Если кратко, то они хотят то что замутили в сябров.
   
Если кратко, то они хотят то что замутили в сябров.

те, що в сябрів, у нас було за якуновічя

а те, що вони хочуть зараз - таке навряд чи десь було
але це ж не довговічний сценарій, це програма на розпад України протягом року-два
 
   
Резидент
⚡️⚡️⚡️#Инсайд
Наш источник в ОП рассказал, что Владимир Зеленский договорился с Макроном и Меркель подписать новую дорожную карту/кластеры на встречи лидеров Нормандского формата. Кремль сознательно затягивает согласование кластеров на уровне советников лидеров N4, чтобы сорвать организацию нового саммита в Берлине.
   
найкращий кластер - повноцінний кордон з ворожим анклавом
повне припинення будь-яких стосунків
   
найкращий кластер - повноцінний кордон з ворожим анклавом
повне припинення будь-яких стосунків

для этого надо получить хоть какие-нибудь гарантии безопасности, в НАТО, даже ПДЧ, я не верю, варианты - союзник США вне НАТО/размещение миротворцев ООН на "границе" с нашей стороны/несколько военных баз НАТО в разных областях в тч ВВС и ВМС..иначе кацапье полезет дальше все равно
   
для этого надо получить хоть какие-нибудь гарантии безопасности, в НАТО, даже ПДЧ, я не верю, варианты - союзник США вне НАТО/размещение миротворцев ООН на "границе" с нашей стороны/несколько военных баз НАТО в разных областях в тч ВВС и ВМС..иначе кацапье полезет дальше все равно

це так
але нам треба починати з цього
якщо, звичайно, просто не поперти вперед...
   
 ЗЕлень жадная,воровитая,а главное тупая. А тут угроза войны и Ковид... Насоснили разом,ЛОХИ!
   
Йо баний зелений ідіот...

для мене особисто неприйнятно, донбабве з лугандоном в Україні на якихось особливих правах чи правах автономії. 
Якщо це відбудеться і Зе піде на такий крок, я почну підтримувати  автономію Галичини чи Закарпаття. Вай нот ?
   
для мене особисто неприйнятно, донбабве з лугандоном в Україні на якихось особливих правах чи правах автономії. 
Якщо це відбудеться і Зе піде на такий крок, я почну підтримувати  автономію Галичини чи Закарпаття. Вай нот ?

ти тільки зараз дозрів до цього?
ох і повільно ж йдуть тут політичні процеси...
   
ти тільки зараз дозрів до цього?
ох і повільно ж йдуть тут політичні процеси...

що значить зараз ? давно такої думки , ще до війни 2014, коли носились з даунбасом як з писаною торбою ...
   
що значить зараз ? давно такої думки , ще до війни 2014, коли носились з даунбасом як з писаною торбою ...

молодець
Україні давно варто розділитись на 2-3 частини
і не мучити один одного
   
молодець
Україні давно варто розділитись на 2-3 частини
і не мучити один одного

ПІзно, вже писав Галичина втратила шанс бути галичиною .
Але якщо донбабве хоче особливих прав і автономії на цих хотелках її втюхають нам з згоди ЗЕ.
Не бачу причин не хотіти особливих прав і статуса автономії Галичини чи Закарпаття

   
для мене особисто неприйнятно, донбабве з лугандоном в Україні на якихось особливих правах чи правах автономії. 

Ну нащо ж брехати так зухвало? Ви ж за це і не менше голосували та надривалися два роки тому.
   
Ну нащо ж брехати так зухвало? Ви ж за це і не менше голосували та надривалися два роки тому.

навіщо маніпуляції ? і відверто брехати.   Як я знаю Потрошенко в мінських якраз підписав це все лайно , про вибори особливі права і автономії на донбабве ...
Голосувати за порошенко = голосувати за медведчука=хуйла включно з отими договорняками про особливі статуси
   
ПІзно, вже писав Галичина втратила шанс бути галичиною .
Але якщо донбабве хоче особливих прав і автономії на цих хотелках її втюхають нам з згоди ЗЕ.

Маленьке уточнення: не зі згоди ЗЕ, а зі згоди тих 73 %, які за нього голосували. Чи Вам не повідомили, що "непорошенко" у 2019 році невідворотно означає "донбабве з особливими правами та автономією"? Та наче всім донесли ті, хто на реальний світ дивиться (хотів написати "хто вміє думати", але передумав, щоб зрозуміти, що означає тоді обрання будь-якої неантимосковської персони "абинепорошенко", чи то ЗЕ, чи то ТИ, чи то БО, чи когось ще, навіть вміти думати не треба було, бо все було очевидно).
   
Маленьке уточнення: не зі згоди ЗЕ, а зі згоди тих 73 %, які за нього голосували. Чи Вам не повідомили, що "непорошенко" у 2019 році невідворотно означає "донбабве з особливими правами та автономією"? Та наче всім донесли ті, хто на реальний світ дивиться (хотів написати "хто вміє думати", але передумав, щоб зрозуміти, що означає тоді обрання будь-якої неантимосковської персони "абинепорошенко", чи то ЗЕ, чи то ТИ, чи то БО, чи когось ще, навіть вміти думати не треба було, бо все було очевидно).

сам поняв, шо сказав?
   
навіщо маніпуляції ? і відверто брехати. 

Не знаю, тому Вас і питаю, нащо Ви то все робите.

Як я знаю Потрошенко в мінських якраз підписав це все лайно , про вибори особливі права і автономії на донбабве ...

А слабший ботанік говорить гопніку, нога якого у нього на шиї стоїть: "Так, так, я присягаюся, що віддам тобі всі гроші, а потім ще за додачею додому збігаю і тобі принесу", а сам однією рукою каміння шукає, а іншою нишком в кишені на телефоні поліцію набирає. А мав би, сволота така, все виконати, як обіцяв.

Голосувати за порошенко = голосувати за медведчука=хуйла включно з отими договорняками про особливі статуси

Дитяча спроба виправдання своєї безглуздості.
   
Не тема а філія студії Скабєєвої....  [KA]
Хто на що гаразд і як закінчений факт....
Побанити б за весь той трьоп щодо федералізації і автономії ...  :facepalm1:
   
сам поняв, шо сказав?

Так, звичайно.
   
Маленьке уточнення: не зі згоди ЗЕ, а зі згоди тих 73 %, які за нього голосували. Чи Вам не повідомили, що "непорошенко" у 2019 році невідворотно означає "донбабве з особливими правами та автономією"? Та наче всім донесли ті, хто на реальний світ дивиться (хотів написати "хто вміє думати", але передумав, щоб зрозуміти, що означає тоді обрання будь-якої неантимосковської персони "абинепорошенко", чи то ЗЕ, чи то ТИ, чи то БО, чи когось ще, навіть вміти думати не треба було, бо все було очевидно).

а, черговий потрохострадалець. все зрозуміло
   
а, черговий потрохострадалець. все зрозуміло

Щось тут саме Ваші страждання чітко виплескуються, а я усього лише пояснюю, чому. Ви ж нагадуєте людини, яка макає руку в окроп, а потім репетує, що пече, але від таких дій вперто не відмовляється.
   
Щось тут саме Ваші страждання чітко виплескуються, а я усього лише пояснюю, чому. Ви ж нагадуєте людини, яка макає руку в окроп, а потім репетує, що пече, але від таких дій вперто не відмовляється.

тут все для тебе написано
   
тут все для тебе написано

Повірю Вам, як спеціалісту з досвідом, на слово.
   
тут все для тебе написано

До речі, як там страждання через орківські хотілки, стишилися? Вам легше стало, як спробували мене послати? Вже не так власний ідіотизм болить? Ну то нічого, радість від посилання мене скоро пройде, а орківські хотілки та ймовірність їх втілення нікуди не дінуться. І правда людей, які закликали голосувати за Порошенка, чому це відбулося саме так, теж нікуди не дінеться. Але Ви маєте втішати себе, що просто відбувається все так, як Ви прагнули, отже, все нормально.
   
До речі, як там страждання через орківські хотілки, стишилися? Вам легше стало, як спробували мене послати? Вже не так власний ідіотизм болить? Ну то нічого, радість від посилання мене скоро пройде, а орківські хотілки та ймовірність їх втілення нікуди не дінуться. І правда людей, які закликали голосувати за Порошенка, чому це відбулося саме так, теж нікуди не дінеться. Але Ви маєте втішати себе, що просто відбувається все так, як Ви прагнули, отже, все нормально.

пішов нахер, шістка куйловська
   
Я думаю что дело было так
Зе пообещал Меркель и Макрону подписать кластеры но с определенными оговорками
ну что бы хоть как то выдать это за перемогу
Хуйло же хочет нагнуть Зе по полной программе поскольку у него на носу выборы и даже малейшая уступка нежелательна
именно поэтому вчера не было окончательных договоренностей
Но они будут как только у хуйловцев пройдут выборы
и то что хуйловцы пошли вчера на уступки безопасности еще раз подтверждает мою версию


Останнє редагування: 20 квітня 2021 12:18:16 від vadym
   
Я думаю что дело было так
Зе пообещал Меркель и Макрону подписать кластеры но с определенными оговорками
ну что бы хоть как то выдать это за перемогу
Хуйло же хочет нагнуть Зе по полной программе поскольку у него на носу выборы и даже малейшая уступка нежелательна
именно поэтому вчера не было окончательных договоренностей

ну, да Зе це не ручний порошенко на повідку в медведчука :-)
тут така херня  панамсько-мальдівська не проканає
   
ну, да Зе це не ручний порошенко на повідку в медведчука :-)
тут така херня  панамсько-мальдівська не проканає
Педрило хоть и хитровыебанный но вовсе не дурак в отличии от ЗЕ
и он в жизни бы не пошел на эту бодягу
   
Педрило хоть и хитровыебанный но вовсе не дурак в отличии от ЗЕ
и он в жизни бы не пошел на эту бодягу

Поки що Зе ні на що такого не пішов на що був пішов сучий потрох. Ну але ще не вечір у Зе є час нафейлити
   
Планы российской пропаганды меняются: “ЛДНР” уже не идут в “родную гавань”

   
У Педрилы была гораздо более тяжелая ситуация
но он все же из нее выкрутился с гораздо меньшими потерями которые нам принесет подписание класторов прихильники певної політсили
   
Поки що Зе ні на що такого не пішов на що був пішов сучий потрох. Ну але ще не вечір у Зе є час нафейлити
пи-деж
Зе уже подписал формулу Штанмаера
причем на ровном месте без каких либо котлов
   
НАТО сейчас и перспектива ЕС норм вариант в обмен на Крым и ОРДЛО. Ну лично для меня вполне приемлемый кластер.
Я не представляю что начнется, если марионетки из ОРДЛО начнут влиять на украинскую политику, как внешнюю, так и внутреннюю.
   
Планы российской пропаганды меняются: “ЛДНР” уже не идут в “родную гавань”

https://twitter.com/view/status/1384432081539850241
Кстати это еще раз доказывает что Зе согласился подписать кластеры
   
Поки що Зе ні на що такого не пішов на що був пішов сучий потрох. Ну але ще не вечір у Зе є час нафейлити
Конченный пиз-ежь
поскольку Зе уже отказался от единственного выгодного для нас пункта
выборы по украинскому законодательству
Педрилу хоть понять можно
а это чмо на ровном месте убирает наши козыри


Останнє редагування: 20 квітня 2021 12:27:51 від vadym
   
Педрило хоть и хитровыебанный но вовсе не дурак в отличии от ЗЕ
и он в жизни бы не пошел на эту бодягу

это ты про питара дырявого который обеспечил Украину двумя минскими позорищами.
уж не пошел так не пошел :facepalm:
   
НАТО сейчас и перспектива ЕС норм вариант в обмен на Крым и ОРДЛО. Ну лично для меня вполне приемлемый кластер.
Я не представляю что начнется, если марионетки из ОРДЛО начнут влиять на украинскую политику, как внешнюю, так и внутреннюю.

це  прийнятний варіант для і  мене

якщо  "марионетки из ОРДЛО начнут влиять на украинскую политику" , то в цій країні точно більше нема що робити  - ось чесно кажу , як думаю
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія