Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Питання до модера. Ейджизм на форумі дозволений?

У сусідній гілці Златадобра  грішить нецивілізованістю. Бо такі певно штабні методи, не вона одна з того ж штабу цим грішить. Чи тому штабу таке дозволяється?
   
У сусідній гілці Златадобра  грішить нецивілізованістю. Бо такі певно штабні методи, не вона одна з того ж штабу цим грішить. Чи тому штабу таке дозволяється?
   
по окремій гілці за кожну нецивілізованість златодобри?
   
Дивно. Хіба ви молодиця?
Цікаво, що на ''злюща'' не образилася.
Взагалі не звертайте уваги, іноді я просто трохи провокую, перевірка на вошивість так би мовити.
Ну не склали екзамен, з ким не бува.
   
по окремій гілці за кожну нецивілізованість златодобри?
Ні, гілка про ейджизм і про роботу  того штабу, якого ніби нема, а він є.
   
про роботу  того штабу, якого ніби нема, а він є.
Максимально обережно: ви впевнені що ви в порядку?
   
Re: Питання до модера. Ейджизм на форумі дозволений?

Ейджизм а шо она такое?
   
Усі цім грешать, а також хамством.
   
Ейджизм а шо она такое?
Протилежний бік висловлювання ''старість треба поважать і нєіпьоть''
   
Усі цім грішать, а також хамством.
Так в тому і проблема що гавторка сама- ще та штучка.
   
Ейджизм а шо она такое?
Це хамство нижче плінтуса, яке собі дозволяють  низи,  бо інтелекту і виховання - нуль.
   
Це хамство нижче плінтуса, яке собі дозволяють  низи,  бо інтелекту і виховання - нуль.
Бґґґ що і було потрібно довести.
   
Це хамство нижче плінтуса, яке собі дозволяють  низи,  бо інтелекту і виховання - нуль.
якщо верхи розповідали на форумі про своїх онуків... Але треба казати - злобна бабця з верхів.
   
якщо верхи розповідали на форумі про своїх онуків... Але треба казати - злобна бабця з верхів.
В таких випадках кажуть: дурака вчити- лише псувати.
   
ЛАРТА, Ви сама добре вміете нахамити і образити, Вам неодноразово про це писали, причому образити на рівному місці.
   
Це хамство нижче плінтуса, яке собі дозволяють  низи,  бо інтелекту і виховання - нуль.
комуняцке нутро нікуди не діти, так, поціновувачка шарму мацковських вулиць?
   
О, треба повідомити модератора що пятничну тему дами відкрили і коментують в Адмінці))))  :=V  :-T
   
ЛАРТА, Ви сама добре вміете нахамити і образити, Вам неодноразово про це писали, причому образити на рівному місці.
Шкода, що ті, хто писав, не поцікавилися передісторією. Те, що я часом давала здачу за нічим не спровоковане хамство, не означає, що мені можна його пришити. Брутальність мені не притаманна взагалі і я ніколи не почну перша.
Мене тут Елка ні за зо обізвала гнидою. Залишити це так,,? Ні, прийде час і дістане в торбу. Але обзивати її я на буду. Це не мій рівень.
Сьогодні Вело так само обізвав. Бо бачте, така партійна установка українців обзивати за те, що хочуть «у своїй хаті жить по свому.»
Чи українці мають терпіти таке?
А вас, Мікроба, я б таки попросила навести якийсь приклад мого «хамства».
   
Так все ж таки можете пояснити в чому полягає ваша ''боротьба'' на форумі?
 Можливо вона і полягає в тому аби штучно завдяки власній пихатості та категоричності сформувати собі опонента а потім вимагати та долати?
Спочатку написала ''ворога'', але змінила на опонента, бо насправді смішно як в випадку з дописом про страшну блогера- бабку.
Я вас серйозно не сприймаю після історії з цукерками чеським колегам. От про боротьбу почитала би.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія