Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модер, ти дурень

Модер, ти дурень

або зрадник
ну може просто тупий

Забанити за цитування щирої патріотки і розумної жінки Олена Ксантопулос (Олена Липень) як наче "вороже ІПСО" - це дурня.
Забанити за доносом перефарбованого синяка, а отже зрадника, Слав - це дурня двічі
Не забанити Слав за матюки - це дурня тричі

Попередній бан за розумну думку про те, що після Каховки буде ЗАЕС - це дурня вчерверте
так забань теперь Зеленського, що він каже про те саме, тільки через певний час - це дурня вп'яте

Модер, ти ідіот і не лікуєшся
Давай, дуркуй далі

Бля, зборище придурків
   
Re: Модер, ти дурень
ATF

До вас ще не дійшло, що в модерах сидить тип типу дописувача "костяшу"?
   
Re: Модер, ти дурень

До вас ще не дійшло, що в модерах сидить тип типу дописувача "костяшу"?
Перегриневич   постійні провокації політсрачу.   15.05.2023 на місяць.
   
Re: Модер, ти дурень

Перегриневич   постійні провокації політсрачу.   15.05.2023 на місяць.

Так, мене забанили на місяць тоді. Нічого такого не написав, інших банили за щось таке на день, але мені впаяли місяць. Може за те, що похвалив Єрмака?  Колись забанили, за те, що вжив прізвище Єрмака в назві гілки. Видно якийсь модератор палає ненавистю до Єрмака.:D

То звиклий булінг, бо в тій гілці, яку і відкрив про Зеленського які тільки уйобки на мене не нападали і не ображали. Але їх не забанили. А мене на місяць.

Булінг найгірший, коли в школі дитину булять не тільки діти, але й вчителі. Дитина в безвиході. За це в Україні досить серйозні покарання. Тут булять не тільки дописувачі, але й модератор. Скаржитись немає кому. Але менше з тим.

Пишу досить рідко, раз в пару місяців, а то й рідше, але написали "постійні провокації". Ну але добре. Я й так не збирався писати більше.



Але залогінився і вирішіив написати, бо тут мене згадано. і знову клеять мені того костяшу. Чи чому мене тут згадано?
   
Re: Модер, ти дурень

Ти впевнений що за Єрмака тебе забанили?
   
Re: Модер, ти дурень

Ти впевнений що за Єрмака тебе забанили?

Читати вмієш? Знаки запитання в тексті бачиш? То було припущення.

Фактом є те, що раніше мене забанили за те, що вжив прізвище Єрмака в назві гілки і то в гілці присвяченій звільненню 108 наших полонених і значна заслуга в тому власне Єрмака. Дебільне формулювання причини бану було типу - "ви ж розумієте які емоції зараз викликає це прізвище, але все рівно віккрили таку гілку". І бан. Ну то емоції видно були в того модератора. :D

Останнє редагування: 23 червня 2023 21:19:33 від Перегриневич
   
Re: Модер, ти дурень

Читати вмієш? Знаки запитання в тексті бачиш? То було припущення.

Фактом є те, що раніше мене забанили за те, що вжив прізвище Єрмака в назві гілки і то в гілці присвяченій звільненню 108 наших полонених і значна заслуга в тому власне Єрмака. Дебільне формулювання причини бану було типу - "ви ж розумієте які емоції зараз викликає це прізвище, але все рівно віккрили таку гілку". І бан. Ну то емоції видно були в того модератора. :D
А не простіше буде припущення, що є гілка про Єрмака і що на твій допис було багато скарг а модератору ліньки їх переглядати? Ви ускладнюєте дії модератора конспірологією.
   
Re: Модер, ти дурень

А не простіше буде припущення, що є гілка про Єрмака і що на твій допис було багато скарг а модератору ліньки їх переглядати? Ви ускладнюєте дії модератора конспірологією.

мені то пох.

то що там з тим костяшу? чи я вже не він, а олдбой? чи той, як його... люкс... хтось інший?  :D
   
Re: Модер, ти дурень

мені то пох.

то що там з тим костяшу? чи я вже не він, а олдбой? чи той, як його... люкс... хтось інший?  :D
Костяш просив себе забанити. В нього проблеми якісь по здоровю. Дехто казав з головою в нього проблеми.

Може підлікувався і став іншим дописувачем? Олдбой це просто ворог України, який жив і живе тим що ненавидить все українське.
   
Re: Модер, ти дурень

Костяш просив себе забанити. В нього проблеми якісь по здоровю. Дехто казав з головою в нього проблеми.

Може підлікувався і став іншим дописувачем? Олдбой це просто ворог України, який жив і живе тим що ненавидить все українське.

Ок, але я тут ніпричому.

В дописі Вело був згаданий мій нік, тому я вирішив задати свої питання. Як немає відповіді, то й не треба.

   
Re: Модер, ти дурень

Так, мене забанили на місяць тоді. Нічого такого не написав, інших банили за щось таке на день, але мені впаяли місяць. Може за те, що похвалив Єрмака?  Колись забанили, за те, що вжив прізвище Єрмака в назві гілки. Видно якийсь модератор палає ненавистю до Єрмака.:D

То звиклий булінг, бо в тій гілці, яку і відкрив про Зеленського які тільки уйобки на мене не нападали і не ображали. Але їх не забанили. А мене на місяць.

Булінг найгірший, коли в школі дитину булять не тільки діти, але й вчителі. Дитина в безвиході. За це в Україні досить серйозні покарання. Тут булять не тільки дописувачі, але й модератор. Скаржитись немає кому. Але менше з тим.

Пишу досить рідко, раз в пару місяців, а то й рідше, але написали "постійні провокації". Ну але добре. Я й так не збирався писати більше.



Але залогінився і вирішіив написати, бо тут мене згадано. і знову клеять мені того костяшу. Чи чому мене тут згадано?
Який бля БУЛЛІНГ,дитино. О ти не дитя а мужик? то і перестань плакатися.сам же описуєш дитячі  вияснення  а не дорослі походеньки. Є РІЗНИЦ чи тобі обовязково поплакити в "манішку" дами,бо тебе "зобіжают"? бідна дитинонька страждає ,хлопці лаха деруть з нього :(  :facepalm:
 гей,штаб,кого ви пустили від себе на форуум,він не тримає удар.
 До речі-бани,навіть в школі до буллінгу не відносять ,як і в карному кодексі. B-)
 Поставили на "увага" твоє обіцяння більше не писати. Побачимо чи ти дорослий і відповідаєш за свої слова чи просто нитик-"нєдоросль". B-)
   
Re: Модер, ти дурень

Так, мене забанили на місяць тоді. Нічого такого не написав, інших банили за щось таке на день, але мені впаяли місяць. Може за те, що похвалив Єрмака?  Колись забанили, за те, що вжив прізвище Єрмака в назві гілки. Видно якийсь модератор палає ненавистю до Єрмака.:D

То звиклий булінг, бо в тій гілці, яку і відкрив про Зеленського які тільки уйобки на мене не нападали і не ображали. Але їх не забанили. А мене на місяць.

Булінг найгірший, коли в школі дитину булять не тільки діти, але й вчителі. Дитина в безвиході. За це в Україні досить серйозні покарання. Тут булять не тільки дописувачі, але й модератор. Скаржитись немає кому. Але менше з тим.

Пишу досить рідко, раз в пару місяців, а то й рідше, але написали "постійні провокації". Ну але добре. Я й так не збирався писати більше.



Але залогінився і вирішіив написати, бо тут мене згадано. і знову клеять мені того костяшу. Чи чому мене тут згадано?
о і тутже за пару рядків знову написав і порушив своє "мамою клянуся,більше не буду" :D  за таке попрання слова теба банити B-)
   
Re: Модер, ти дурень

cynic, тобі можу тільки написати, що ти один з тих уйобків, які мене булили. А для такого уйобка, як ти, одна відповідь - ігнор. Пішов нахyй.
   
Re: Модер, ти дурень

cynic, тобі можу тільки написати, що ти один з тих уйобків, які мене булили. А для такого уйобка, як ти, одна відповідь - ігнор. Пішов нахyй.
(tu) то священне  бубніння  старого ШТАБНОГО  маразматика.

От Миклована  як  поміняло.
 Став   істеричним  не  врівноваженим.

Жалко.

Не  вистачає  його  аналітичних  здібностей  і  того  врівноваженого  дописувача якого  завжди  було  цікаво читати
   
Re: Модер, ти дурень

(tu) то священне  бубніння  старого ШТАБНОГО  маразматика.

От Миклована  як  поміняло.
 Став   істеричним  не  врівноваженим.

Жалко.

Не  вистачає  його  аналітичних  здібностей  і  того  врівноваженого  дописувача якого  завжди  було  цікаво читати

він давно став істеричкою
ще років пять назад почав деградувати
   
Re: Модер, ти дурень

Ок, але я тут ніпричому.

В дописі Вело був згаданий мій нік, тому я вирішив задати свої питання. Як немає відповіді, то й не треба.
Я мав на увазі що банять не тільки порохоботів.
   
Re: Модер, ти дурень

Я мав на увазі що банять не тільки порохоботів.

А, ясно. Дякую за відповідь.
   
Re: Модер, ти дурень

(tu) то священне  бубніння  старого ШТАБНОГО  маразматика.

От Миклована  як  поміняло.
 Став   істеричним  не  врівноваженим.

Жалко.

Не  вистачає  його  аналітичних  здібностей  і  того  врівноваженого  дописувача якого  завжди  було  цікаво читати

Війна. Нерви. Вороги кругом.
   
Re: Модер, ти дурень

або зрадник
ну може просто тупий

Забанити за цитування щирої патріотки і розумної жінки Олена Ксантопулос (Олена Липень) як наче "вороже ІПСО" - це дурня.
Забанити за доносом перефарбованого синяка, а отже зрадника, Слав - це дурня двічі
Не забанити Слав за матюки - це дурня тричі

Попередній бан за розумну думку про те, що після Каховки буде ЗАЕС - це дурня вчерверте
так забань теперь Зеленського, що він каже про те саме, тільки через певний час - це дурня вп'яте

Модер, ти ідіот і не лікуєшся
Давай, дуркуй далі

Бля, зборище придурків

Ти читав мою тему:

Модератори -- це Боги
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1133340.0

?
   
Re: Модер, ти дурень

Гей, модере!
Крім того, що ти дурне, так ще й неграмотне.
Наративи пишуть з одним "ер".
Ворожі наРРативи воно угледіло. Де?
А ще й дискредитацію. Кого, чого?
Ну, тупе-е-е...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія