Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За какой грех в николы забанен Ruza

Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Та все правильно Тіммі написав.

Дівчата гарцують по інших гілках, де просять за розбан тих чи інших ніків, і не ліняться побуцати там вже забанених в ніколи, розказуючи всім, які нехароші ті ніки були.

Навіщо ж лізти у чужі гілки, щоб вилити купу лайна на вже забанених фупчеків?
Ну, якщо дівчата не збираються просити там за їх розбан?

В чюжом глазу сорінку ти увідєл, в сваєй звіздє брівно нє увідать, так, шуша?

А на Олю Тейлор - з вашого ж табору - дивитися не пробувала? Чи все побачила, але своє ж не так смердить, а щоб взагалі не смерділо, то треба обляпать супротивника? Я правильно зрозуміла цей ваш посил?

Гарно...
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

В чюжом глазу сорінку ти увідєл, в сваєй звіздє брівно нє увідать, так, шуша?

А на Олю Тейлор - з вашого ж табору - дивитися не пробувала? Чи все побачила, але своє ж не так смердить, а щоб взагалі не смерділо, то треба обляпать супротивника? Я правильно зрозуміла цей ваш посил?

Гарно...

Кароффка, в обляпуванні супротивника вашому табору немає рівних. Особливо, коли ви робите це колективно.  Тут я знимаю шляпу - я так не вмію.

А посил мій дуже простий: якщо ти не бажаєш бачити якогось фупчека розбаненим,  спробуй протигдиміти повз тієї галки-прохання про розбан. Розумієте?
Просто не треба заходити в гілку, щоб обляпати ще більше тих, кто тут вже забанений назавжди. Навіть якщо дуже хочеться наваляти тут купку лайна. Стримуватися треба, дівчата!

І маленький нюанс. Оля Тейлор, на жаль чи на радість, ніколи не була у моєму таборі. Спробуйте ще.

Останнє редагування: 8 лютого 2019 02:06:11 від шуша
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Кароффка, в обляпуванні супротивника вашому табору немає рівних. Особливо, коли ви робите це колективно.  Тут я знимаю шляпу - я так не вмію.

А посил мій дуже простий: якщо ти не бажаєш бачити якогось фупчека розбаненим,  спробуй протигдиміти повз тієї галки-прохання про розбан. Розумієте?
Просто не треба заходити в гілку, щоб обляпати ще більше тих, кто тут вже забанений назавжди. Навіть якщо дуже хочеться наваляти тут купку лайна. Стримуватися треба, дівчата!

І маленький нюанс. Оля Тейлор, на жаль чи на радість, ніколи не була у моєму таборі. Спробуйте ще.

Так шо ти тут, у цій гілці, б***ь, робиш??? Це із ТВОГО табору забанений?

Їй і натяками, і підштовхуваннями намагаєшся хоч якось ткнути носом, що бачиш тільки чуже. НЄ, таки і далі продовжує товктися і обляпувати супротивників тим, у чому в САМОЇ рильце в пуху.

Іди отам у гілці Гео це порозказуй - може зглянемося над тобою і не прийдемо туди срати, тобто, робити те, що ти в цій гілці зараз тут робиш.

Ну, це ж треба бути такою недалекою....
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Тимати таки жить не может уже без боярышника и педи
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Тимати таки жить не может уже без боярышника и педи
Ти готовий за свої переконання здати Україну РФ? Бо саме це ти зараз робиш....
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza


Так шо ти тут, у цій гілці, б***ь, робиш??? Це із ТВОГО табору забанений?

------------------------------------
В цій гілці, я, б***ь, на відміну від тебе з твоїми вічними умовами "зробить мені те і се, тоді, я, може, не буду на вас срати і навіть подам голос за того-то, хоча він і не з нашого табору", написала про розбан Рузи, не розділяючи фупчеків на приналежність до видуманих тобою міфічних таборів.

Але я щось не бачила твого голосу в гілках за розбан Гео чи Задармапродавши. Тільки купки вашого лайна, що ви там позалишали.



Останнє редагування: 8 лютого 2019 10:54:38 від шуша
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

в обляпуванні супротивника вашому табору немає рівних. Особливо, коли ви робите це колективно.
а у мене точно таке ж враження від діяльності серів на форумі
тільки напиши "Лірник, твої типу "опитування солдатів на передку" шеляга ломаного не вартують в плані інформативності" як миттю намальовується щонайменше півзграї
і одне гавкучіше за інше!  :gigi:
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

а у мене точно таке ж враження від діяльності серів на форумі
тільки напиши "Лірник, твої типу "опитування солдатів на передку" шеляга ломаного не вартують в плані інформативності" як миттю намальовується щонайменше півзграї
і одне гавкучіше за інше!  :gigi:

А що ж ви хотіли?  :laugh:   Ви ж теж не по одинці ходите (P) Ось чекай, зара тут ще відпишуться "з вашого табору".
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

нє, ну якось за інших в Ніколи є якесь пояснення в Банлисті, або останні дописи цього заслуговують.
А от за Ruza ніц не зрозуміло.
Хіба така нікчемна цікавість фупчиків з цього приводу, що не варта відповіді модерації?  :S
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

А що ж ви хотіли?  :laugh:   Ви ж теж не по одинці ходите (P) Ось чекай, зара тут ще відпишуться "з вашого табору".
от тут важко не погодитися
але ж у разі коли "ми "квіти" чи варто закидати ситуацію лише одній зі сторін?...
що є то й є
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

от тут важко не погодитися
але ж у разі коли "ми "квіти" чи варто закидати ситуацію лише одній зі сторін?...
що є то й є

 :D  :-B
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

нє, ну якось за інших в Ніколи є якесь пояснення в Банлисті, або останні дописи цього заслуговують.
А от за Ruza ніц не зрозуміло.
Хіба така нікчемна цікавість фупчиків з цього приводу, що не варта відповіді модерації?  :S
тут вже висловлювалося припущення, що між Ruza і модератором виникло якесь круте непорозуміння у приваті
але ж у цьому разі достатньо було б просто написати "хамство у приваті", і питання було б вичерпано..Хіба ні?..
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

тут вже висловлювалося припущення, що між Ruza і модератором виникло якесь круте непорозуміння у приваті
але ж у цьому разі достатньо було б просто написати "хамство у приваті", і питання було б вичерпано..Хіба ні?..

Так  :)
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

------------------------------------
В цій гілці, я, б***ь, на відміну від тебе з твоїми вічними умовами "зробить мені те і се, тоді, я, може, не буду на вас срати і навіть подам голос за того-то, хоча він і не з нашого табору", написала про розбан Рузи, не розділяючи фупчеків на приналежність до видуманих тобою міфічних таборів.

Але я щось не бачила твого голосу в гілках за розбан Гео чи Задармапродавши. Тільки купки вашого лайна, що ви там позалишали.
Я? Ти не за адресою випльовуєш свої ФЕ. Якщо юзер таки винуватий, а у випадку з ГЕО - там ніякої помилки таки не відбулося з боку модерів, ЯК я можу просити його розбанити, якщо на місці модера я вчинила б так само?

Якщо я вважаю, що вчинок юзера тягне на міру його покарання, тобто, він отримав цілком адекватне покарання, то чому я повинна щось клянчити у модера?


А от саме в ЦІЙ гілці, з приводу саме ЦЬОГО забаненого юзера, я вбачаю, що ще є принаймні хоча б одне не вирішене питання, оскільки не зрозуміло, за що йому прилетіло таке найжорсткіше покарання.

Як тільки модератор прояснить ситуацію з приводу причини бану, і якщо він і справді буде обгрунтованим, то мені нічого не залишиться, як просто мовчки пітти з цієї гілки.

Я там, де вважаю покарання несправедливим - не більше. І да, не треба перебільшувати мою роль - я роблю лише те, що хочу (вважаю за потрібне), тому користі з мене для вас мало.


Натомість ти, замість того, щоб приєднатися до прохання прояснити ситуацію з приводу бану "винуватця" цієї гілочьки, або хоча б просто не заважати його політоднодумцям витягувати його з бану, топчешся тут як корова по сіножаті, роздаючи де треба де й не треба свої нравоучєнія. Нє учітє міня жить...


Краще вийди з цієї гілки, щоб я тобі ж таким же не відплатила у гілочках ТВОЇХ однодумців. Принаймні, поки що я там тримаю нейтралітет у деяких з них, але ти дуже випрошуєш.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Краще вийди з цієї гілки, щоб я тобі ж таким же не відплатила у гілочках ТВОЇХ однодумців. Принаймні, поки що я там тримаю нейтралітет у деяких з них, але ти дуже випрошуєш.

Якщо хочеш, щоб і юльки були не проти розбану ВАШОГО Гео, то краще не відсвічуй у цій гілочці, якщо ти проти розбану НАШОГО Рузі.

якщо ви не хочете, щоб розбанювали з НАШОГО табора, то ми так само засеремо і розтопчемо ваші слізниці за своїх. Тому, перш ніж топтатися по наших цінних кадрах, спочатку подумайте про свій бумеранг, бо бог любить тройцю - насру втричі більше.

Що за постійні та одноманітні погрози всім, Кароффка?

І це тільки у цій гілці стільки погроз та вказівок різним юзерам! :facepalm:

"Засеремо... Розтопчемо...Насру втричі більше..."  :facepalm1:
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

От же ж засранка..... засрала гілку. І ти ще після цього чекаєш, що я замовлю словечко за Задарму?

Хіба що тільки в такий самий спосіб, як ти тільки що зробила в цій гілці - не інакше.


Ладно, ти випросила.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

О, знову погрози!  :facepalm:  :weep:
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

О, знову погрози!  :facepalm:  :weep:
Та ну, які "погрози"? Акстісь. Всього лише йду тобі назустріч, тасать, виконую твої побажання, тобішь засираю гілочьки по розбану твоїх дружбанів. Читай там.  :gigi:
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Кароффка, дуже улибнуло, що ти сама називаєш свої пости "засиранням".  :)
В тебе таки є добре  почуття гумору. :rotate:

Все, в цьому батлі з тобою я програла. Сдаюс!
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Спасибі всім не байдужим! Не залежно від "таборів"  :-B
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Кароффка, дуже улибнуло, що ти сама називаєш свої пости "засиранням".  :)
В тебе таки є добре  почуття гумору. :rotate:

Все, в цьому батлі з тобою я програла. Сдаюс!

 :gigi: Та ні. Це МИ з тобою виграли у модера МОГО політичного однодумця Ружу.

Пасібки тобі.  :-B
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Спасибі всім не байдужим! Не залежно від "таборів"  :-B

ООО! Як добре! Ви на волі ))) Уряяяяяя! :-B
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

уря! X(
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

 X(
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Спасибі всім не байдужим! Не залежно від "таборів"  :-B
ТО за що тебе упікли? В приват дівчині гадості писав, як тут дехто предположив?
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

ТО за що тебе упікли? В приват дівчині гадості писав, як тут дехто предположив?
Не знаю. Скрін привату не дам, але гадості я не пишу в особистих повідомленнях.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

:gigi: Та ні. Це МИ з тобою виграли у модера МОГО політичного однодумця Ружу.

Пасібки тобі.  :-B

І тобі! :-B

Ruza, поздоровляю! :give_rose:
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Не знаю. Скрін привату не дам, але гадості я не пишу в особистих повідомленнях.
Тут допускали, що ти повідношенню до модератора писав гадості йому в приват, правді.

Але за що бан, пишуть у пошту, ФУП, пошукай.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Спасибі всім не байдужим! Не залежно від "таборів"  :-B
Ну от. "справедливость есть" :)
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Ну от. "справедливость есть" :)
Підтягуйтесь за Задармапродавши, який з цього ніка партійний?
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Тут допускали, що ти повідношенню до модератора писав гадості йому в приват, правді.
бо всі інші варіанти на той момент вже було вичерпано
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Підтягуйтесь за Задармапродавши, який з цього ніка партійний?
Я там могу только посоветовать изменить формулировку бана - не "партийный", а "помойный". B-)
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Тут допускали, що ти повідношенню до модератора писав гадості йому в приват, правді.

Але за що бан, пишуть у пошту, ФУП, пошукай.
В тому то і біда що в пошті нема нічого.  :eyes: Мені нема сенсу когось хаяти в приваті бо я можу і напряму висловитися. В приваті то вже особисті справи або питання не залежні від політичних вподобаннь і таборів.

Останнє редагування: 9 лютого 2019 23:20:19 від Ruza
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Я там могу только посоветовать изменить формулировку бана - не "партийный", а "помойный". B-)
Отже це те що для прихильників Жулі як у в неї є традиція кидати це правда???))) не чикав іншого... Ви тільки петверджуєте свою репутацію кидал і аферистів...))))
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Бачу Елка більш чесна...  :D Хіба політичні вподобання мають розсварити????
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Не знаю. Скрін привату не дам, але гадості я не пишу в особистих повідомленнях.

 ;o Ти так загадошно все написав, що ми все зрозуміли.  :gigi:  Гадосці не писав, але таки чимось обідив.

Останнє редагування: 10 лютого 2019 00:00:19 від Karoffka
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

;o Ти так загадошно все написав, що ми все зрозуміли.  :gigi:  Гадосці не писав, але таки чимось обідив.
Да які загадки. Я ні з ким не лаюся в приватах. Навіщо лаятися в приваті коли простіше написати напряму?
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Да які загадки. Я ні з ким не лаюся в приватах. Навіщо лаятися в приваті коли простіше написати напряму?

 :gigi: Тут про якусь дівчину писали.... Якщо розвинути цю "темку", то дівчину можна образити і без лайки. А ти собі як знаєш.


Всьо, ухажу, ухажу....(с)
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Бачу Елка більш чесна...  :D Хіба політичні вподобання мають розсварити????
Поддержка вора, коррупционера и лжеца - это не политычни вподобання, а соучастие. Становиться соучастником соучастников нет никакого желания.
   
Re: За какой грех  в николы забанен Ruza

Ruza :-B спасибо админу (tu)

Может быть это просто ошибка была -- по другим юзерам причина очевидна, а здесь возможно просто случайно.


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія