Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Началось, б…». Касирку Novus звільнили за відмову говорити з клієнткою українською мовою

ты сама скажи в чем смысл учить украинский язык в Харкове или Одесе?
если вы людям говорите давайте учите украинский язык, то может поясните зачем?

Щоб не було таких дурних питань - треба створити умови, щоб люди були вимушені вчити й використовувати українську.  Тоді "смисл" перетвориться на "необхідність".
Ти ж вивчив, як мінімум, англійську )))
   
Щоб не було таких дурних питань - треба створити умови, щоб люди були вимушені вчити й використовувати українську.  Тоді "смисл" перетвориться на "необхідність".
Ти ж вивчив, як мінімум, англійську )))
не факт :)
   
Щоб не було таких дурних питань - треба створити умови, щоб люди були вимушені вчити й використовувати українську.  Тоді "смисл" перетвориться на "необхідність".
Ти ж вивчив, як мінімум, англійську )))

смотри ты заставляешь людей делать нечто, бесплатно, без материлаьной компенсации, ничего.
Ну должно же быть некое пояснение для людей, зачем ? Ты понимаешь это отношение к людям как быдлу, типа я решил, давай быдло выполняй
   
Ну так это же предлагается делать людям, у которых нет никаких комплексов и загонов по поводу русского. Они не хотят ни челюсть свою русскоязычную ломать, ни мозг. Задачу же по искоренению взваливают на них, причем ультимативно. В Тернополе-то всем на этот закон и правила наплевать, там и так везде соловьиная.
Значить повернення Української мови на свою рідну землю неможливе без "іскорєнєнія руссково"  ?
   
ты сама скажи в чем смысл учить украинский язык в Харкове или Одесе?
если вы людям говорите давайте учите украинский язык, то может поясните зачем? 
Зараз я тобі поясню, в чому "смисл". Він полягає у тому, що як ти претендуєш  на посаду трішки вищу за посаду двірника, то маєш на роботі послуговуватися державною мовою, позаяк це єдина мова України, яку ПОВИННІ знати всі.
   
смотри ты заставляешь людей делать нечто, бесплатно, без материлаьной компенсации, ничего.
Що - "дєлать"?
Замість масковської обслуговувати клієнтів державною, яку кожен з них мав щонайменше вивчати у школі ?
Не припускаєте, що касирки З ЗАДОВОЛЕННЯМ використовують мову - раніше я завжди дякувала касирці за її українську, і у відповідь бачила лише щиру посмішку !!!
Не хижий вишкір, а саме милу посмішку!!!
Для тих, хто спроможний лише на злобний вишкір, дорога протоптана - ЧВНР.
   
Пробежался быстренько по "рецептам". Странно, что 99% рецептов могут бы реализованы исключительно в рамках тотального режима, и без газовых камер успехов не получить.

А реальность простая - сидит страна с пустым кошельком и голой сракой, и ищет, кто ей виноват в собственной лени и нежелании ничего делать.
   
2. Не невеликої, а значної.
Ну, тоді  варто пояснити, що означає "українець, для якого російська мова - рідна". Хто це?
Запоребріком таких овердохрена, не сперечаюсь. А у нас?
   
Пробежался быстренько по "рецептам". Странно, что 99% рецептов могут бы реализованы исключительно в рамках тотального режима, и без газовых камер успехов не получить.

А реальность простая - сидит страна с пустым кошельком и голой сракой, и ищет, кто ей виноват в собственной лени и нежелании ничего делать.
Забути про українську мову - і почнеться процвітання?
А оно коцапи у паРаші - ніхто їх не гвалтує люто українською і що, процвітають?
   
Забути про українську мову - і почнеться процвітання?
А оно коцапи у паРаші - ніхто їх не гвалтує люто українською і що, процвітають?

Я не  знаю, Мирослава, зачем ты дурочкой прикидываешь. Я сильно надеюсь, что ты - не глупая дама. Но такое несешь иногда...
   
Я не  знаю, Мирослава, зачем ты дурочкой прикидываешь. Я сильно надеюсь, что ты - не глупая дама. Но такое несешь иногда...
То який сенс ти вкладаєш у свої камлання про зв"язок між добробутом громадян (у даному разі - відсутністю добробуту) і поверненням мови в Україну?
   
Зараз я тобі поясню, в чому "смисл". Він полягає у тому, що як ти претендуєш  на посаду трішки вищу за посаду двірника, то маєш на роботі послуговуватися державною мовою, позаяк це єдина мова України, яку ПОВИННІ знати всі.

понятно , никакой мотивации ты придумать не можешь, снова всё старое советское :  должны обязаны
   
То який сенс ти вкладаєш у свої камлання про зв"язок між добробутом громадян (у даному разі - відсутністю добробуту) і поверненням мови в Україну?
Потому что жизнь и так не сахар, особенно на востоке с обвалом производства, тарифами новыми и прочими покращеннями, так еще и мовой мосх ипут.
   
Потому что жизнь и так не сахар, особенно на востоке с обвалом производства, тарифами новыми и прочими покращеннями, так еще и мовой мосх ипут.
а як тіко не буде мови, то життя "на вастокє" різко покращиться
Типу як у ЛДНР
   
Чому мене харить російська мова в Україні - бо за 30 років я чую нею в основному суцільну дічь - дєди воєвалі, Бандєра фашист, какую страну развалілі, убілі економіку, США/Сорос всєх купілі, внєшнєє управлєніє, нас притєсняют
Звичайно українською мовою теж дічі достатньо звучить, але й усі нормальні ідеї, спрямовані в майбутнє, виголошуються, теж в основному, українською мовою

Тому якщо йде якась промова російською, то вже на рівні підсвідомості вмикається рефлекс - о, знову якусь "узкомірну дічь" чешуть, навіть не виникає бажання прислуховуватися
чисто ІМНО
   
НМД... у будь-якої мови є важливе "НАДЗАВДАННЯ" (тут запитували про "сверхзадачу языка") -  це єднання і порозуміння...

...і навіть не самі дії єднання чи порозуміння , а й просто наміри чи  бажання/небажання  єднатися і порозумітися можуть багато про що сказати...  :(



Останнє редагування: 18 лютого 2021 14:25:37 від ГКГ
   
Зараз я тобі поясню, в чому "смисл". Він полягає у тому, що як ти претендуєш  на посаду трішки вищу за посаду двірника, то маєш на роботі послуговуватися державною мовою, позаяк це єдина мова України, яку ПОВИННІ знати всі.

Знать и пользоваться в быту - «две большие разницы». :)
   
вот не надо передергивать, я стебаюсь над комсомольскими моводрочерами.
над теми кто хочет реальной украинизации я не стебаюсь

я вже тут писав - це вища міра справедливості для УКРАЇНОМОВНИХ дідусів і бабусь, щоб їх онуки повернулися до своєї рідної мови!

є приклад - чехи до 1919 р та євреї до 1949 (і ті і ті втратили свою мову як письменну)
   
ба більше - саме ХУЙЛО спонукає нас, усіх УКРІВ на українських землях вживати УКРАЇНСЬКУ
(пропадає привід захищати "узскаязьічньіх")
   
тоді Писькоф_сотоварищи не знайдуть на мапі - а где мьі узкагаварящих защищаем?!
   
Ну, тоді  варто пояснити, що означає "українець, для якого російська мова - рідна". Хто це?
Запоребріком таких овердохрена, не сперечаюсь. А у нас?

Ну поясни, что означает «швейцарец, для которого романш - родной язык», или «канадец, для которого родной - французский», или «американец, для которого олело - родной язык»...:)
   
я вже тут писав - це вища міра

Чёт Вышинским потянуло с «высшей мерой»... наказания, социальной справедливости...

Вы до «эпохи исторического материализма» на какой ниве на хлеб насущный зарабатывали? :)
   
Чёт Вышинским потянуло с «высшей мерой»... наказания, социальной справедливости...

Вы до «эпохи исторического материализма» на какой ниве на хлеб насущный зарабатывали? :)

 (tu)  я інженер за освітою - НЕ переживай  ;)
але у вас явно ниточки до нквд - бо у мене таких асоціацій НЕ виникло б в ПРИНЦИПІ!
   
Ну поясни, что означает «швейцарец, для которого романш - родной язык», или «канадец, для которого родной - французский», или «американец, для которого олело - родной язык»...:)

швейцарія , америка та канада - це РФ . Україна - це Італія , Німеччина чи Франція   , перша інстанція
   
(tu)  я інженер за освітою - НЕ переживай  ;)
але у вас явно ниточки до нквд - бо у мене таких асоціацій НЕ виникло б в ПРИНЦИПІ!

бо мова йде про "ПРИГНІЧЕНИХ органами" ( якщо не зрозуміло з моїх постів )
   
(tu)  я інженер за освітою - НЕ переживай  ;)


Образование и работа - «две большие разницы». Судя по уходу от ответа и лексикону, трудились явно не инженером. :)
   
Образование и работа - «две большие разницы». Судя по уходу от ответа и лексикону, трудились явно не инженером. :)

це ваші догадки -  переконати вас важко  ;)

я ТАКІ інженер (і на вищому СУДІ, чи в людському)
 - я і в роботів був "системотехнік" якщо вас це влаштує (органів там і близько не стояло - НЕХАЙ перевірять :D )
   
швейцарія , америка та канада - це РФ . Україна - це Італія , Німеччина чи Франція   , перша інстанція

Это Вы так решили или большинство населения? :)
   
ба більше - саме ХУЙЛО спонукає нас, усіх УКРІВ на українських землях вживати УКРАЇНСЬКУ
(пропадає привід захищати "узскаязьічньіх")


а Сирию чего он бомбил 5ть лет, там отродясь никто по руски не говорил ,
ну шо за наив ? вот забалакаем и хуйло от нас отстанет
   
це ваші догадки -  переконати вас важко  ;)

я ТАКІ інженер (і на вищому СУДІ, чи в людському)
 - я і в роботів був "системотехнік" якщо вас це влаштує (органів там і близько не стояло - НЕХАЙ перевірять :D )

Опять уход от ответа. :)
   
Опять уход от ответа. :)
і трудова і диплом так пише - а вьі с какой целью интересуетесь прямо из "сша" ??!!! :D
   
Йшов вже другий тиждень як патріоти касирку звільняли  [ua]
   
а Сирию чего он бомбил 5ть лет, там отродясь никто по руски не говорил ,
ну шо за наив ? вот забалакаем и хуйло от нас отстанет

Artificial Intelligence (AI) - ви взагалі де жили останні 30 років????
   
Это Вы так решили или большинство населения? :)

історія так вирішила нє?
   
Йшов вже другий тиждень як патріоти касирку звільняли  [ua]
ну так, не будемо показувати пальцем, хто не менш активно захищав її

думаю попкорн в цій темі ще довго можна буде жерти
   
історія так вирішила нє?

Она же и закон прописала, очевидно. :)
   
і трудова і диплом так пише - а вьі с какой целью интересуетесь прямо из "сша" ??!!! :D

Сказал уже - лексикон и категории очень знакомые. :)
   
Ну, тоді  варто пояснити, що означає "українець, для якого російська мова - рідна". Хто це?
Запоребріком таких овердохрена, не сперечаюсь. А у нас?

За поребриком таких майже немає - там вони всі у росіян перефарбовуються. Разом із мовою.
А тут... Ну, навіть, не знаю як тобі очевидні речі пояснити...
Українець - це українець, російська мова - це російська мова, типові риси якої є на багатьох графіті Софії Київської (поряд із суто українськими особливостями). Що тут незрозумілого?
Так історично вже склалося, що українці мають дві мови (хоча це досить умовно, бо різниця менша за різницю діалектів багатьох інших мов). Наприклад, як норвежці. Але в тих розуму більше - вони це називають двома формами норвезької.
   
понятно , никакой мотивации ты придумать не можешь, снова всё старое советское :  должны обязаны
а від тебе напевно ми почули свіжу думку? Чекай-чекай!..(с) Єсть вєлікій і могучій рускій йазик, зачєм морочіть голови єщьо і ненужним - ведь в самом дєлє нєнужний! - украінскім?!...Десь і колись я це вже чула..Де і коли?  :S
   
Сказал уже - лексикон и категории очень знакомые. :)

вьі мне льстите  ;)
однак щодо вас - всі підозри підтвердилися, "америконо"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія