Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Началось, б…». Касирку Novus звільнили за відмову говорити з клієнткою українською мовою

ага, гетьман Мазепа тебе уже не такой как надо.
чувак ты плаваешь в теме, как любой неофит.

Возьми збирник и читай его письма.  Про Софию ты  спистел, там тоже твоих полонизмов нет.

на рахунок 3,14л - це ти будеш своїй собаці (або ще комусь...) - от піди і подивись (там за склом!)
"полонізми" - йди краще попитай МОВОЗНАВЦІВ (бо більших полонізмів, ніж в цапоязьічии треба ще пошукати, якщо ти ЦЬОГО не знав!)
   
і ще раз -  голова ПЕНклубу Польщі в передачі Фанайлової "Радіо Свобода" визнав, що українська відносно польської - є АРХАЇЧНА (які з цього ти можеш зробити висновки ?!!!)


п.с. похідна (производная от первообразной/интеграла) 

чи може так краще - ПНСД???
   
пАнимаешь, "еписталярньій стиль" немного отличается от разговорного - єто РАЗ!
Два - чого мокші ЗАВЖДИ палили АРХІВИ (чи то в містах чи то в монастирях)?
піди в Софію Київську і почитай, що ЦАРАПАЛИ на стінах в 10-11 ст прості кияни (там знайдешь, не помилишся)

Мабуть, я тебе дуже засмучу: на тих написах є не тільки типово-українськомовні слова чи словосполучення, але також й типово-російськомовні.
   
Поморский, Адам - голова ПЕНклубу
перекладач з російської

сам знайдеш це в"ю? чи ГУГЛ тебе банить?
   
Мабуть, я тебе дуже засмучу: на тих написах є не тільки типово-українськомовні слова чи словосполучення, але також й типово-російськомовні.

Оставь его. Видно же шо он не владеет вопросом
   
Мабуть, я тебе дуже засмучу: на тих написах є не тільки типово-українськомовні слова чи словосполучення, але також й типово-російськомовні.
мене ти не засмутиш:)))
воно засмутить кацапатеоретиків (аля Люся Арестович)
   
Оставь его. Видно же шо он не владеет вопросом

і все ж таки - якщо АРХАЇЧНА, то хто в кого що запозичив?
і чого це я "полонізмами", а ти - "литературной украинска-узскай" ?
   
мене ти не засмутиш:)))
воно засмутить кацапатеоретиків (аля Люся Арестович)

Ну, тобто ти згоден, що у 12-13 ст. у Києві та околицях праросійська біла розповсюджена приблизно так само, як й праукраїнська?
   
і все ж таки - якщо АРХАЇЧНА, то хто в кого що запозичив?
і чого це я "полонізмами", а ти - "литературной украинска-узскай" ?

Архаична в смысле отстала, не насыщена современной терминологией.
   
Ну не могло Московитское царство признать, шо у них ничего своего нет, ни истории, ни религии, ни даже языка.

і ч/з те  забороняло і палило?!!!!  :lol:

а не логічно б тим сЦарямс одразу заявити - от бачите, навіть ваші "берестьі как наши == атиннарот"?!

чи таки ПНСД ?
   
Архаична в смысле отстала, не насыщена современной терминологией.
Атсталая... Атсталая - ПНСД
   
Ну, тобто ти згоден, що у 12-13 ст. у Києві та околицях праросійська біла розповсюджена приблизно так само, як й праукраїнська?

 ;) сам зрозумів, що написав? яка "пра-рассейская" в 10-12 рр??? чи то одна і та сама тільки ти її в різних "синонимах отобразил" ? ;)

у мокшан і вепсів чи у новгородців і псковчан? там же нюансів міліард
   
і все ж таки - якщо АРХАЇЧНА, то хто в кого що запозичив?
і чого це я "полонізмами", а ти - "литературной украинска-узскай" ?


при чому тут запозичення?
архаїка означає застарілість, відсталість

польська активно запозичувала терміни із латини через католицизм, тому із словянських мов безумовно є найбільш розвиненою.
українська проти польської звичайно є архаїчною, утім як і російська
   
для початку, дізнайтеся АІ_сотоварищи - а що саме в 30-х роках було змінено?
і навіть проста замітка у ВІКІ дає певні знання

Зі звинуваченням у вбитті клину між російською й українською мовними практиками:


    Усунуто форми двоїни (дві книзі, три вербі, чотири хаті, дві руці та ін.).
    Скасовано вжиток знахідного відмінка в формах: бачу молодиці, веду хлопці, дивлюся на піонерки.
    З паралельно вживаних форм бабів і баб, хатів і хат, губів і губ, статтів і статей залишено лише найближчі до російського варіанта.
    З паралельних словотвірних варіантів становисько — становище, огнисько — огнище, гноїсько — гноїще надано перевагу утворенням з наростком (суфіксом) -ище.
    Паралельні форми давального й місцевого відмінків однини іменників другої відміни святові — святу, серцеві — серцю, сонцеві — сонцю, у русі — у рухові обмежено формами на -у(ю), спільними з російськими.
    Чергування префіксів (прийменників) з — с перед глухими приголосними к, п, т, х було поширено на ф:

Правопис 1928 року    Правопис 1933 року
зфалшувати    сфальшувати
зфотографувати    сфотографувати


   
при чому тут запозичення?
архаїка означає застарілість, відсталість

польська активно запозичувала терміни із латини через католицизм, тому із словянських мов безумовно є найбільш розвиненою.
українська проти польської звичайно є архаїчною, утім як і російська

шановний, ви мені свої "бачання" не виписуйте - ПОМОРСКИЙ там чітко розставляє акценти (і то зовсім НЕ те, що ви тут малюєте:)
   
там якраз Фанайлова і перепитує, чи не "смішна"  (типу скалічена - як вважають мокші і тутешні адепти УСЗКАГА вілянія зиком)

до речі, так само поляки "обьівательски" оцінюють  ЧЕСЬКУ (як кацапи українську)
   
;) сам зрозумів, що написав? яка "пра-рассейская" в 10-12 рр??? чи то одна і та сама тільки ти її в різних "синонимах отобразил" ? ;)

у мокшан і вепсів чи у новгородців і псковчан? там же нюансів міліард

Пояснюю:
праукраїнська - мова часів середньовіччя, яка згодом трансформувалася в сучасну українську мову,
праросійська - мова часів середньовіччя, яка з часом трансформувалася в сучасну російську мову.

У графіті Софії Київської є як суто україномовні елементи, так й суто російськомовні, з чим ти, начебто, погодився.

   
ти їх там трохи виховуєш чи мовчиш аби гуртом не вкинули писти? :gigi:
якось виходить, що вони виховують мене. Заклався на 50 пачок масла Рошен, так виторговував, що як виграю, то 51 пачка мені. Якась хуета, та мотивована. Насправді, мені і 10 пачок не треба. Навіщо то все - не розумію.
   
Давай по черзі:
1. Російською розмовляють не лише кацапи, але й українці.
2. Для частини українців російська - рідна.
3. Для іншої (більшої) частини українська - рідна.
4. Частина з п.3 перейшла на іншу мову під впливом обставин, іноді - від тарганів у бошці.
Спробуємо.
1. Так
2. Нмд, дуже невеликої частини (якщо мається на увазі етнічне "українство").
3. Безперечно.
4. Ніяких іноді. Оті таргани, різним мастей і розміру, і є - обставина. Виключення можуть бути, проте вони мікроскопічно малі.

І?
   
вона для пісень, для політики з телевізору, для батьків, для суржику нашого рідного..
Баррран, блєать. Сорі, не стримався. Але про що можна з тобою говорити... :facepalm1:
   
Тема-черговий доказ того,що російськомовні вимагають двомовність з однією метою:щоб не вчити українську
   
Тема-черговий доказ того,що російськомовні вимагають двомовність з однією метою:щоб не вчити українську
Все не так просто, скоряше їх мета - білорусізація
Де жлоби масово ржуть над сиішной мовай
   
Архаична в смысле отстала, не насыщена современной терминологией.
Я абажаю ватоцапів, це просто зразки шизофреніків
Вони офігенно знають мову, її історію і нюанси, але не вживають
Просто ні хатят :(
є ще ніхатячі Мікеланджело, Шекспіри і Наполеони  :weep:

   
Все не так просто, скоряше їх мета - білорусізація
Де жлоби масово ржуть над сиішной мовай

І це теж.достатньо подивитись,як зневажливо кацапоязикі в гілці ставляться до носіїв української
А на загал,то питання мови-це те питання,на якому кацапи та хохли паляться найбільше
   
Я абажаю ватоцапів, це просто зразки шизофреніків
Вони офігенно знають мову, її історію і нюанси, але не вживають
Просто ні хатят :(
 є ще ніхатячі Мікеланджело, Шекспіри і Наполеони  :weep:
И вдобавок омерзительно нагло и цинично предлагают обрусевшим хохлам вернуться на общение на постоянной основе  на их  родную  мову, изучать  украинскую историю и культуру!
Вместо того, чтобы самим это сделать- постоянно  общаться на неродном для русских языке!
   
А вы лупаните по его австрийскому генштабу парочкой достойных украинских произведений. :)
Ты хочешь сказать, что если появятся произведения, кассирша заговорит по-украински?
А разговаривает по-русски ибо начиталась новой русской классики?
   
Спробуємо.
1. Так
2. Нмд, дуже невеликої частини (якщо мається на увазі етнічне "українство").
3. Безперечно.
4. Ніяких іноді. Оті таргани, різним мастей і розміру, і є - обставина. Виключення можуть бути, проте вони мікроскопічно малі.

І?

2. Не невеликої, а значної.
   
І це теж.достатньо подивитись,як зневажливо кацапоязикі в гілці ставляться до носіїв української
А на загал,то питання мови-це те питання,на якому кацапи та хохли паляться найбільше

вот не надо передергивать, я стебаюсь над комсомольскими моводрочерами.
над теми кто хочет реальной украинизации я не стебаюсь
   
Архаична в смысле отстала, не насыщена современной терминологией.


В лінгвістиці, ватоцапе, архаїчна  означає мова яка древніша,  яка є материнською для певної групи споріднених мов.
Це зовсім не значить, що ця мова не може бути "насищєна саврємєнной тєрміналогієй".
Навіть більше того - архаїчна мова багатша за мови, які від неї походять, тому що окрім архаїчної лексики, синтаксису та морфології,
садєржіт такжє і "саврємєнную тєрміналогію"

 
   
Тема-черговий доказ того,що російськомовні вимагають двомовність з однією метою:щоб не вчити українську
От просто!
Що вимагалося від тієї нещасної касирки?
Публічно проклясти свой "родной йазик" і назавжди від нього відмовитися і забути?
Ні, всього лише використання української мови на її робочому місцч!
То в чому конкретно полягає жахлива наруга над ніжними почуттями касирки, про яку тут не втомлюється волати рашистська вата???
у необхідності знати і послуговуватися у спілкуванні з покупцями (тільки з покупцями!!!) українською?
Це - наруга??? ой, боже ж мій!

Люди, ви що конкретно намагаєтеся вже три дні поспіль довести протухлій ваті?
   
То в чому конкретно полягає жахлива наруга над ніжними почуттями касирки, про яку тут не втомлюється волати рашистська вата???
у необхідності знати і послуговуватися у спілкуванні з покупцями (тільки з покупцями!!!) українською?
А в чем проблема сказать "Жизни черных важны" по приказу? Думаешь те кто отказывается это расисты и хотят четвертый Рейх построить?  :facepalm1:
   
Ты хочешь сказать, что если появятся произведения, кассирша заговорит по-украински?
А разговаривает по-русски ибо начиталась новой русской классики?

Прошу чесної відповіді.
Якщо зараз перед носом тієї касирки помахати блакитною картою Євросоюзу, вона відмовиться?
За природньої умови, що їй доведеться опанувати не тільки мову конкретної країни, а й бажано англійську теж, бо на касі ЄС не проканає володіння лише масковською.
Як вважаєте, погодиться чи ні?

Останнє редагування: 18 лютого 2021 12:47:50 від Myroslava
   
А в чем проблема сказать "Жизни черных важны" по приказу? Думаешь те кто отказывается это расисты и хотят четвертый Рейх построить?  :facepalm1:
Ваша аналогія перепрошую ідіотська.
Чи не натякаєте ви, що українська мова в Україні - це як негри у США, а масковська - мова салонів і вищого світу?
   
що українська мова в Україні - це як негри у США, а масковська - мова салонів і вищого світу
Да то же самое. Это месть левым совершенно людям за унижения предков или детские травмы.
   
Прошу чесної відповіді.
Якщо зараз перед носом тієї касирки помахати блакитною картою Євросоюзу, вона відмовиться?
За природньої умови, що їй доведеться опанувати не тільки мову конкретної країни, а й бажано англійську теж, бо на касі ЄС не проканає володіння лише масковською.
Як вважаєте, погодиться чи ні?

так ей там будут хоть нормально платить.
А в Украине платят 8400 , штрафы еще и мовой заёbывают
   
Да то же самое. Это месть левым совершенно людям за унижения предков или детские травмы.
То яка вам різниця насправді? Ну нехай знищать ту коцабську мову в Україні нафік, щоб і духу ніде не було, вам що за біда з того?
   
так ей там будут хоть нормально платить.
А в Украине платят 8400 , штрафы еще и мовой заёbывают
Тобто єдина функція, єдина "цінність" і єдине "покликання" української мови в Україні - це заёbывать нещасних касирок?
То може піти на будівництво плитку класти - буде більше за 8400 в місяць?
Що ви робите в Україні, якщо вас так корьожить від Української мови?
   
Ну нехай знищать ту коцабську мову в Україні нафік, щоб і духу ніде не було, вам що за біда з того?
Ну так это же предлагается делать людям, у которых нет никаких комплексов и загонов по поводу русского. Они не хотят ни челюсть свою русскоязычную ломать, ни мозг. Задачу же по искоренению взваливают на них, причем ультимативно. В Тернополе-то всем на этот закон и правила наплевать, там и так везде соловьиная.
   
Що ви робите в Україні, якщо вас так корьожить від Української мови?
Та він  "не робить" - наче ковбасник, який з США повчає нас, як треба любити російськомовних )))
   
Тобто єдина функція, єдина "цінність" і єдине "покликання" української мови в Україні - це заёbывать нещасних касирок?
То може піти на будівництво плитку класти - буде більше за 8400 в місяць?
Що ви робите в Україні, якщо вас так корьожить від Української мови?

ты сама скажи в чем смысл учить украинский язык в Харкове или Одесе?
если вы людям говорите давайте учите украинский язык, то может поясните зачем? 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія