Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Соня Кошкина

Re: Соня Кошкина

Соня Кошкина
39 мин. ·
Но бабаааах ещё будет сегодня (Загороднюк только что не в счёт).
Не шучу.
Так шо это, спать не торопимся)

Кожен день бімба, як у місцевого фантомаза
   
Re: Соня Кошкина

населення україни вже важко чимось здивувати. навіть якщо наступним прем.єром стане азіров .або й сам віктор фьодоровічь . чи юшій віталійович луценко  -універсал - був і міністром мвд і прокулолом генегальним - зможе і міністром . або сам петро олексійович сонце-порошенко
   
Re: Соня Кошкина

Не сплять штабні синьо-зелені, і в ночі трудяться.
Захищають вибір боса.
Точніше, обсирають ту, що посміла тінь кинути на вибір їх сонцесяйного.
+10000000000000000000000000
   
Re: Соня Кошкина

Да у Кони в последнее время полно джинсы
но про Тигибгу она в точку
   
Re: Соня Кошкина

прихильники певної політсили штабные могут сколько угодно тут своей зеленой слюной плеваться
но за мразь она сказала очень точно
и это кстати говоря мало кто знал
так что это действительно бомба
   
Re: Соня Кошкина

Да у Кони в последнее время полно джинсы
но про Тигибгу она в точку

думаю тігібку реально розглядають як ймовірного кандидата на прем.єра . в руслі оманських домовленностей .а може бути просто вброс . я н ездивуюсь ні ніколі яновичу ні петру олексійовичу ні навіть вікторь пердічу чи югі луценко як наступному пре.єру

це бантустан населенний альтернативно мислячим населенням з унікальним обліком моралє то ж тут можливо все . окрім розвитку і суспільної еволюції
   
Re: Соня Кошкина

«... Тигипко звонили, за ним посылали, кто-то даже говорил, что видел его в кулуарах ВР, а в зал «он просто не успел зайти, но сейчас обязательно вернется».
На самом деле в тот вечер, когда шатался режим, Сергей Леонидович «под куполом» так и не появился. Не рискнул. Зато, когда режим пал, тут же материализовался с рассказами о том, как он всегда «оппонировал Януковичу» и как ему было непросто. Слышать подобные монологи, откровенно говоря, было противно».
   
Re: Соня Кошкина

сказ про пошуки месії-прем.єра, здатного врятувати україну від економічного і інших коллапсів



пожар - кризис
дєвочка- украина в бєдє

Останнє редагування: 27 лютого 2020 08:12:42 від Aelit
   
Re: Соня Кошкина

Не сплять штабні синьо-зелені, і в ночі трудяться.
Захищають вибір боса.
Точніше, обсирають ту, що посміла тінь кинути на вибір їх сонцесяйного.
Штабные всю ночь на стреме потому как любому нормальному украинцу
а тем более любому разбирающемуся здесь в политике юзеру понятно
что они ( штабные ) разом с их хозяевами опять возвращают в политику самую конченную мерзость
что когда либо была на политическом горизонте

   
Re: Соня Кошкина

Получается ( по словам Кони ) убийства на Майдане могли предотвратить
не хватало всего 5 голосов
и этих голосов ждали от днепропетровского комсомольца
   
Re: Соня Кошкина

но мерзость тупо выжидала пытаясь выжать из сложившейся ситуации для себя премьера
   
Re: Соня Кошкина

так это же действительно бомба
я например этого не знал
   
Re: Соня Кошкина

Теперь понятны последующие действия этого комсомольца когда он поехал поддерживать сеппаров захвативших Луганское СБУ
он все еще игал свою роль пытаясь на расколе Украины что нибудь выжать для себя
Ну что же отличный выбор для прихильники певної політсили
Как говорят яблоня от яблони
Скажи мне кто твой друг и я скажу кто такие прихильники певної політсили
   
Re: Соня Кошкина

Теперь понятны последующие действия этого комсомольца когда он поехал поддерживать сеппаров захвативших Луганское СБУ
он все еще игал свою роль пытаясь на расколе Украины что нибудь выжать для себя
Ну что же отличный выбор для прихильники певної політсили
Как говорят яблоня от яблони
Скажи мне кто твой друг и я скажу кто такие прихильники певної політсили

тут цікаво те що до нього не має питань у сбу  :lol:  але враховуючи що сбушники внізапно мільйонери - питань ні до сбу ні до тігібка немає. є питання до народу яке то всьо породив)))  і підтримує))
   
Re: Соня Кошкина


Держитесь тут. Через месяц мы в России
слова комсомольца сеппарам в Луганском СБУ


   
Re: Соня Кошкина

чому мовчало і мовчить діамантове сбу?
   
Re: Соня Кошкина

чому мовчало і мовчить діамантове сбу?
Потому что одна мерзость сменяет другую
а расплачиваются за это украинцы своей кровью
правда при этом сами же украинцы и виноваты
что одно и то же говно колотят в бочке
   
Re: Соня Кошкина

поажите сиськи кошкиной
   
Re: Соня Кошкина

«... Тигипко звонили, за ним посылали, кто-то даже говорил, что видел его в кулуарах ВР, а в зал «он просто не успел зайти, но сейчас обязательно вернется».
На самом деле в тот вечер, когда шатался режим, Сергей Леонидович «под куполом» так и не появился. Не рискнул. Зато, когда режим пал, тут же материализовался с рассказами о том, как он всегда «оппонировал Януковичу» и как ему было непросто. Слышать подобные монологи, откровенно говоря, было противно».

вот и весь Тигипко! 

подождите пацаны 2 месяца и мы в рассеи.
   
Re: Соня Кошкина

Теперь понятны последующие действия этого комсомольца когда он поехал поддерживать сеппаров захвативших Луганское СБУ
он все еще игал свою роль пытаясь на расколе Украины что нибудь выжать для себя
Ну что же отличный выбор для прихильники певної політсили
Как говорят яблоня от яблони
Скажи мне кто твой друг и я скажу кто такие прихильники певної політсили

Комсомольцы! Они такие -все были на крючке у КГБ,а потом их передали ФСБ...скажите кто то верит ,что он не консерва ФСБшная?
   
Re: Соня Кошкина

А Соне надо кстати говоря отдать респект
Может она и лоханулась по просьбе Ермака выставлять Ти как  премьера  в окончательном варианте
нооооооооо
как у журналиста у нее сработал инстинкт
и она вывалила все белье про Тигибца
   
Re: Соня Кошкина

Комсомольцы! Они такие -все были на крючке у КГБ,а потом их передали ФСБ...
і дали можливість перекинути трохи комсомольських бабок в статутні капітали усіляких приватних банків і так звану приватизацію... Тігіпко дуже непростий чувак насправді. І дивний, трохи.
   
Re: Соня Кошкина

і дали можливість перекинути трохи комсомольських бабок в статутні капітали усіляких приватних банків і так звану приватизацію... Тігіпко дуже непростий чувак насправді. І дивний, трохи.

разумеется им дали бабло шоб они расскрутились..и потом стали должны.
потом эта наволочь лезет в политику отрабатывать свою заборгованность.
   
Re: Соня Кошкина

Чтоб не забывали.
   
Re: Соня Кошкина

Тигибкий всегда был техническим кандидатом Януковича. Это рыгыональная падаль до мозга костей
   
Re: Соня Кошкина

https://youtu.be/GQGtKIQ5fv8

Питання тільки де гроші комсомолу? 

Останнє редагування: 27 лютого 2020 09:21:24 від western man
   
Re: Соня Кошкина

так это же действительно бомба
я например этого не знал

Тогда только ленивый про это не говорил :)

Просто Тигипко ищез, как он это делал не раз до этого, а на арену вылез Шуфрич со своими мантрами,  что типа без фракции ПР в Раде не утвердили бы повалення Януковича. Ну и Петро конечно, как оказывается сейчас, прикрывал этого Тигипка в информпространстве. А потом повязали своей Кузней навеки.

Так что Тигипко - однозначно худший кандидат. Хуже наверное только Хорошковский. Ему тоже надо бабки ссср-а "отрабатывать", как тут правильно замечено.

Так что никаких конспирологических теорий нет. Деньги и ничего кроме денег.
   
Re: Соня Кошкина

как у журналиста у нее сработал инстинкт
и она вывалила все белье про Тигибца
Секрет Полишинеля. Многие помнят эту историю. Вообще, как минимум 90% наших проблем из-за того, что память как у золотой рыбки.
https://blogs.pravda.com.ua/authors/bratushchak/5e566b2a8d497/
   
Re: Соня Кошкина

и как неожиданно один агент ФСБ Ермак
пиарит в премьеры другого агента ФСБ Тигибко
и это все мы с ВАМи на шестом году революции достоинства
конечно же заслужили
   
Re: Соня Кошкина

Кто мне скажет, почему эта пи3да молчала со своим бабах с 14 по 19 год, а сейчас вновь вылезла?

Она и ещё шустер меня бесят, так как асоциируются с политикой времен овоща

Кто запустил этих беспринципных аферистов в наше инфопространство?
Читай уважно. Це цитата з її книжки про Майдан 2015 року.
До речі, я її читав ще тоді. Є цікаві моменти.
   
Re: Соня Кошкина

и как неожиданно один агент ФСБ Ермак
пиарит в премьеры другого агента ФСБ Тигибко
и это все мы с ВАМи на шестом году революции достоинства
конечно же заслужили

звичайно. бо саме з нас вийшли ці тігібки єрмаки, ці продажні сбу теж вийшли з нас, з українців, всі ці роки ми українці обирали і укомплектовували ту владу яка нас мала. і зараз. бо для нас українців це норма. давай краще покричимо славня га ?

слава Україні . і воріженьки згинуть як роса на сонці. це, до речі - і є оборонна доктрина зсу  :facepalm1:

суцільна корупція продажність і імітація .
   
Re: Соня Кошкина

і дали можливість перекинути трохи комсомольських бабок в статутні капітали усіляких приватних банків і так звану приватизацію... Тігіпко дуже непростий чувак насправді. І дивний, трохи.
Тигибко не использовал в бизнесе партийных денег. Он вместе с шестью другими членами горкома комсомола пришли к днепровским бизнесменам и предложили создать банк. Руководство они брали на себя. Так и родился Приватбанк. Бизнесмены (Коломойский, Боголюбов, Милославский) тогда торговали компьютерами и понятия не имели что такое банк и зачем он им нужен, но деньги дали.
Тигибко - очень плохой выбор для любой госдолжности. Он придерживается вульгарных представлений о рынке ("невидимая рука рынка " и т.д.) как и положено неисправимому троешнику. Я учился в том же ВУЗе у тех же преподов.
   
Re: Соня Кошкина

https://youtu.be/GQGtKIQ5fv8

Питання тільки де гроші комсомолу? Відповідь проте що вони в групі Приват? Це не всі
   
Re: Соня Кошкина

Тигибко не использовал в бизнесе партийных денег. Он вместе с шестью другими членами горкома комсомола пришли к днепровским бизнесменам и предложили создать банк. Руководство они брали на себя. Так и родился Приватбанк. Бизнесмены (Коломойский, Боголюбов, Милославский) тогда торговали компьютерами и понятия не имели что такое банк и зачем он им нужен, но деньги дали.
Я теж читав різні сайти з досьє поважних і шанованих нині в Україні людей, ви слово в слово відтворюєте офіційні легенди, які там написані.

Ніщо не береться з нічого. Не можна отак от взяти і за дуже красиві очі стати власником банку, заводу чи якого-небуть телекому. (Правда, пан Турчинофф?)). Жоден великий капітал тих років не почався з яблука, проданого на базарі. І всі, ВСІ комсомольські і партійні бабки, на усіх рівнях, не розчинилися в космосі, а перекочували в кишені чи статутні капітали.
   
Re: Соня Кошкина

Тигибко не использовал в бизнесе партийных денег. Он вместе с шестью другими членами горкома комсомола пришли к днепровским бизнесменам и предложили создать банк. Руководство они брали на себя. Так и родился Приватбанк. Бизнесмены (Коломойский, Боголюбов, Милославский) тогда торговали компьютерами и понятия не имели что такое банк и зачем он им нужен, но деньги дали.
Тигибко - очень плохой выбор для любой госдолжности. Он придерживается вульгарных представлений о рынке ("невидимая рука рынка " и т.д.) как и положено неисправимому троешнику. Я учился в том же ВУЗе у тех же преподов.

Вірю. В цю версію. Проблема  в тому чи інші повірять. Гроші не можуть зникати і десь знову зявлятись. Закон фізики.  Якщо у когось убуло, то в певному місці у  когось прибуло. Збереження матерії називається

Останнє редагування: 27 лютого 2020 10:09:42 від western man
   
Re: Соня Кошкина

Я теж читав різні сайти з досьє поважних і шанованих нині в Україні людей, ви слово в слово відтворюєте офіційні легенди, які там написані.
Це не легенда. Я це знаю від одного з соратників Тигипка. До речі, це так би мовити стандартний шлях. Банк Аваль був заснований київськими комсомольцями схожим шляхом.
Жоден великий капітал тих років не почався з яблука, проданого на базарі.
З якого в сраку яблука??? Я ж кажу, гроші у Бєні з компанією були від торгівлі комп"ютерами і іншим крамом.
   
Re: Соня Кошкина

Банк Аваль був заснований київськими комсомольцями схожим шляхом
Яким? У кого бідолашні київські комсомольці взяли грошей на банк? І, скажіть, вони зробили це до того як розібралися з партійною казною чи вже після того?))) А Тігіпко брав гроші на банк в який момент? Коли вже розподілив комсомольську касу? А куди він її розподілив?))
   
Re: Соня Кошкина

Ну ти ж розумієш,  після твого нахабного  перекручування прізвища відомої української журналістки, після твого бимба, довіри твоїм дописам не буде.  Звільнять
В чому її "відомість" проявляється? В тому, що її завжди тримали в маркитанському обозі "Партії Регіонів"?

Соня Кошкіна - це прадавній зливний бачок для різних політичних кланів.
Інформація яку вона вкинула про призначення Тігіпка точно має певну конкретну мету.
Або це тестування суспільної думки, або таким чином на фоні одіозного Тігіпка хочуть протягнути більш зручну кандидатуру, або стимулювати Гончарука. Варіантів може бути багато.

Останнє редагування: 27 лютого 2020 11:53:18 від Michigan
   
Re: Соня Кошкина

В чому її "відомість" проявляється? В тому, що її завжди тримали в маркитанському обозі "Партії Регіонів"?

Соня Кошкіна - це прадавній зливний бачок для різних політичних кланів.
Інформація яку вона вкинула про призначення Тігіпка точно має певну конкретну мету.
Або це тестування суспільної думки, або таким чином на фоні одіозного Тігіпка хочуть протягнути більш зручну кандидатуру, або стимулювати Гончарука. Варіантів може бути багато.

Я ж тобі не прокурор.  Так сказала Юля колись. І тоді вона ее помилилась
   
Re: Соня Кошкина Нове

Це не легенда. Я це знаю від одного з соратників Тигипка. До речі, це так би мовити стандартний шлях. Банк Аваль був заснований київськими комсомольцями схожим шляхом.
З якого в сраку яблука??? Я ж кажу, гроші у Бєні з компанією були від торгівлі комп"ютерами і іншим крамом.
Для заснування Приватбанку і не тільки його використовувалися комсомольскі гроші. Десь з року 1990 була легальна можливість качати те бабло куди завгодно і майже повністю безконтрольно: ані тобі податкової ані нічого.
При Дзержинскому райкомі комсомолу Кривого Рога (другим секретарем тоді був Турчинов, я його добре знав і він мене, та зараз мабуть і не згадає, бдо 30 років минуло) була створена така хитра контора комсомольска, яка за 20% оформлювала все, що завгодно, який ти хочеш бізнес і надавала бухгалтерські послуги. Очолював її мальчік на прізвище... да, да! Шапіро було його прізвище. Вже тоді патріоти очолили цей рух.
Через ту конторку можна було робити абсолютно все.
Такі контори були всюди. Вжей  не пригадаю її назву, щось типу Бюро молодіжних ініціатив чи якось так.
Це був один із способів качати комсомольске бабло.
Бібіпка також добре пам'ятаю, неодноразово в ті часи спілкувався з ним. Шустрий він був хлопчик ще в ті часи. шустрий і конкретний.
Так от, фіг їм ізраїльські козаки дали б бабла.
То навіщо вони прийшли до Бені со товаріщі? Думаю, шукати зв'язки та кришу. Бабло в них було своє і дуже багато. Бєня їм дав кришу і зв'язки.
Але тут ще були хлопці з колишнього КДБ, які все знали і все контролювали. Без них там не обійшлося. Звідти ростуть ноги і у Бібіпка також.
Космсомольскі гроші - ось основа основ Привату. Хто багато знав - той вже не живий є.

Тут питання таке: за чиїм завданням бібіпка і "шесть члєнов горкома" вийшли на Коломойського?
або: за чиїм завданням Коломойський вийшов на Бібіпку і "шесть члєнов горкома"?
Або так: хто наказав Коломйоскому, Бібіпкє і "шесті члєнам горкома" вступити в контакт і заснувати банк?

Останнє редагування: 27 лютого 2020 12:35:50 від Генрих Германович
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія