Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Це правда?

Re: Це правда?

Австралия даёт Украине бушмастеры

Показати зображення...

Зразу після того, як Зеленський згадав про них в своїй промові до Парламенту і народу Австралії.

   
Re: Це правда?

Нам зараз потрібні ппо. Бо ракети найбільшу шкоду приносять.
   
Re: Це правда?

Зразу після того, як Зеленський згадав про них в своїй промові до Парламенту і народу Австралії.

https://t.me/V_Zelenskiy_official/1034
Та группа спичрайтеров, что пишет тексты для Зеленского, просто гениальны и изобретательны на высочайшем
 уровне!
 Ни одного лишнего предложения, слова, ни капли воды! Абсолютно индивидуальный подход для обращение к каждой конкретной Стране, точно бьющих в цель исторические факты из истории конкретной страны с их  гениальной подводкой к Украине и происходящему у нас!
 А актёр Зеленский настолько глубочайше вошел в роль Президента Украины, что действительно им стал на все 100 %!
   
Re: Це правда?

Та группа спичрайтеров, что пишет тексты для Зеленского, просто гениальны и изобретательны на высочайшем
 уровне!
 Ни одного лишнего предложения, слова, ни капли воды! Абсолютно индивидуальный подход для обращение к каждой конкретной Стране, точно бьющих в цель исторические факты из истории конкретной страны с их  гениальной подводкой к Украине и происходящему у нас!
 А актёр Зеленский настолько глубочайше вошел в роль Президента Украины, что действительно им стал на все 100 %!

А до парламенту Норвегії який був виступ. Просто геніальний. Не буду пересказувати, хто не дивився, подивіться. Це історична подія.


   
Re: Це правда?

Ніби навіть Австралія висилає БМП. Там правда кермо з правого боку )))
   
Re: Це правда?

1. Не ображайте та не деріться з дописувачами під час війни.
2. Не чипайте нік Слав.
3. Якщо хочете дратися - див п.1.
   
Re: Це правда?

Всі молодці. А Зеленський за цей час показав самий великий результат. Він виріс на очах в світового лідера.


Згодний. Я ще сказав коли Зеленський відповів американцям «дайте мені зброю, а не місце в літаку», що коли ми переможемо його будуть зустрічати на вулицях столиць більш захоплено ніж Гагаріна.
   
Re: Це правда?

воно?

   
Re: Це правда?

Ніби навіть Австралія висилає БМП. Там правда кермо з правого боку )))

це пох з якого боку кермо
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія