Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Платіжка за тепло. За січень місяць.

Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Закон збереження енергії для замкнутої системи.
Коли використовуєш кондішн, кпд під 150%.
КПД не может быть больше 100%. Точка. Тепло насос качает снаружи внутрь, это да, тепла больше, чем потребил из розетки, но КПД по определению не может быть больше 100%. COP хорошего теплового насоса  в хороших условиях может быть и 6-7, тоесть потребив 1 КВтч он выделит тепла 1КВтч (ибо он, как и ТЭН, и утюг, и комп имеет 100% КПД по теплу) и накачает снаружи ещё 5-6КВтч.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.
kw

От брехло

8.5/6 = 1.4
П.с. у вас споживання  не маленьке
700 кубів

До речі температуоа січня минулого -5
А цього 0
А в півтора рази то мало? Нехай за рахунок температури повітря зекономили 700-1000 грн (і то забагато) Все одно в цілому на майже 3800 грн меньше. Тобто більше ніж в два рази.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Поставте дуйку вентилятор, масляний обігрівач і уфо потужністю 1 кіловат і точно отримаєте різну кількість тепла при однаковому часі роботи.
Практично однакову
Але відчуття будуть різні))

Уфо нагріває випроміненням поверхні.
Тіло сприймаючи іі комфортніше почувається

В дуйки що втратить частину енергіі на переміщення повітря зрозуміло найкраща конвекція.

Масляний непоганий аккумулятор.
Теплоємність вища

Є купа інших моментів.
Але на нагрів конкретноі маси повітря і предметів в кімнати в однакових умовах потрібно практично однакова кількість енергіі.
Дуйка батарея уфо пох...
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

КПД не может быть больше 100%. Точка. Тепло насос качает снаружи внутрь, это да, тепла больше, чем потребил из розетки, но КПД по определению не может быть больше 100%. COP хорошего теплового насоса  в хороших условиях может быть и 6-7, тоесть потребив 1 КВтч он выделит тепла 1КВтч (ибо он, как и ТЭН, и утюг, и комп имеет 100% КПД по теплу) и накачает снаружи ещё 5-6КВтч.
Сор 6-7 то фантазія
3.5-4  максимум в ідеальних умовах Австріі -5+5
2.5 по обрахунку що закладають.
)))
Тепер тут всі котеджі на помпах.

   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Я не знаю про Австрию, у нас трубы (желтенькие) только по фасаду, никаких штукатурок, балконов, помещений, подвалов. Ибо любая протечка - и бадабум
Та я то знаю))
Дахові котельні на газу по всім комерц площам.

Написав просто що то не аксіома.
В Украіні так
))
Хоча
Хто живе у Львові може ковирнути стіни там під штукатуркою може трохи старих кинутих труб нарити.
Вони правда січенням 2дюйми.
В 20-30роках тиск в системах був нижчим.

Але зовні то не аксіома.
Тут в стінах
І по фасадам жовтизни немає.
Хоча вимоги до установки газприладів подібні.
Простіше що по дбн тутешні  ванни з вікном
Тому то спрощує розміщення котла
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

так а шо ж порадиш купуати?
шо дасть більше тепла?
Ще раз кажу. Я собі куплю газовакуумні. Перевірено людиною якій я довіряю. А хто хоче бавтеся в переговори з фізики і т.п. То ж форум - обсирається все до чого додуматись не можуть - не дивно. Так як технологія нова, то звісно зараз аргументів не багато. Але в майбутньому, побачите що я був правий. "Запомнітє этот твіт".
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Цитувати
Пусть дети содержат родителей: советник Гончарука предлагает вообще отменить пенсии :shock: :shock:

Советник премьер-министра по экономическим вопросам Алексей Мушак выступил с инициативой отменить в Украине выплату пенсий, а сэкономленные средства направить на экономический рост. Об этом он заявил в эфире канала NewsOne во время перерыва в заседании Верховной Рады. Зато пенсионеров должны содержать дети.

«Очевидно, что даже при увеличении пенсий, все равно дети должны помогать своим родителям, для того, чтобы они прожили. А родители должны работать где-то параллельно. Соответственно увеличение пенсий глобально не решает вопрос», — пояснил Мушак. Он предложил рассмотреть возможность реализации в Украине азиатского подхода — отмена пенсий в обмен на экономический рост. Поскольку в Украине, по словам советника премьер-министра по экономическим вопросам, дефицит пенсионного фонда 148-150 млрд гривен, а эти средства берутся из того, что недофинансируются ни школы, ни дороги, ни больницы, нужно рассмотреть возможность принять консолидированное решение и отменить пенсии, направив средства на экономический рост.

«Это даст возможность зарабатывать больше денег. У детей будет больше возможностей, в том числе заботиться о своих родителях. Потому что сейчас они все равно должны заботиться, потому что пенсии не хватает», — отметил Алексей Мушак.
Приехали...
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Не спорю.Закон сохранения и превращения енергии ніхто не відміняв.

А точніше це так... Процитую.


если нам кажется что на улице холодно, то это нихрена не так. Даже если у нас -13 по цельсию, то там по факту есть еще 260 градусов тепла, которые нам подарило Солнце. Значит мы можем взять это тепло. Тепловой насос собственно этим и занимается. Он откачивает тепла столько, сколько может захватить. И переправляет его в помещение. То бишь когда мы говорим об СОР 4,0 это значит что данный аппарат способен захватить 4квт тепла на улице, выдать его в конвертированном виде в помещении и потратит на это он 1квт электричества.
КПД нельзя говорить, потом что этот термин обозначает совсем другое. Это характеристика преобразования энергии одной в другую, либо передачи одной и той же энергии. КПД бывает у котлов, у батарей, у двигателей, у генерирующих аппаратов. И в школе, чуть ли не в шестом классе вбивается жесточайшим определением, что КПД не может быть больше 100%. Более того, он даже 100 быть не может. Если мы говорим именно о КПД кондиционера, то я тебя уверяю он будет ноль целых хрен десятых. Ибо на улице намного больше уличного тепла, чем кондиционер способен перенести. Того тепла которое кондиционер создает за счет сопротивления проводов и трения деталей компрессора тоже очень мало. Он именно передатчик уличного тепла.Но поскольку это тепло халявное и мы за него не платим, работа кондиционера получается выгодной.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

КПД не может быть больше 100%. Точка. Тепло насос качает снаружи внутрь, это да, тепла больше, чем потребил из розетки, но КПД по определению не может быть больше 100%. COP хорошего теплового насоса  в хороших условиях может быть и 6-7, тоесть потребив 1 КВтч он выделит тепла 1КВтч (ибо он, как и ТЭН, и утюг, и комп имеет 100% КПД по теплу) и накачает снаружи ещё 5-6КВтч.

Ще раз...

когда мы говорим об СОР 4,0 это значит что данный аппарат способен захватить 4квт тепла на улице, выдать его в конвертированном виде в помещении и потратит на это он 1квт электричества.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Будинок газифікований.Якщо не помиляюсь то Пропан-Бутан(балонний)важчий за повітря і збирається внизу,Метан здається легший і внизу не збирається.Зараз загуглю,самому стало інтересно.Маса 1 м3 метена 71грам.Пропан-Бутан 1м3 важе 2,11кг.

Метан легший за повітря. Саме для того і робляться вент. продухи в підвалі. Якщо труба десь в грунті прогнила і пускає газ і він попадає в підвал - через продухи він буде виходити на вулицю. Інакше - накопичуватися до вибухонебезпечної концентрації. Тим більше, що підвалом не користуються для зберігання і люди там бувають рідко.
В Франику саме через це ще за союзу п'ятиповерхівка рвонула. Вроді одна людина загинула. "Повезло", що був робочий день і всі були на роботі.

А з десяток років тому в Борислав чи в Дрогобичі теж газ в підвалі рвонув - там колись добували і газ через тріщини в грунті виходить на поверхню. Тим більше, що природній газ з грунту без запаху. То й помітити неможливо. Була б добра вентиляція підвалу - просто виходив би на вулицю.

   
Кривий Ріг. Нова платіжка за січень БЕЗ лічільника.
Квартира 45 метрів. 3600 грн з копійками.
така ж квартира  в сусідньому домі з лічільником: 1555 грн.
 
   
Закон збереження енергії для замкнутої системи.
Коли використовуєш кондішн, кпд під 150%.

Не правильно сформульовано - не ККД, а коефіціент продуктивності (COP), і не 150%, а 1,5 - це значить що кондиціонер на кожен витрачений 1кВт електроенергії, передав для опалення 1,5 кВт тепла (яке він відібрав в зовнішнього повітря). З точки зору иермодинаміки ККД неможе бути більшим за 100% - просто ніхто не враховуєвідновлюван у енергію навколишнього середовища. Тут доступно про це написано https://alternetica.com.ua/ua/production/heatpumps
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Ще раз кажу. Я собі куплю газовакуумні. Перевірено людиною якій я довіряю. А хто хоче бавтеся в переговори з фізики і т.п. То ж форум - обсирається все до чого додуматись не можуть - не дивно. Так як технологія нова, то звісно зараз аргументів не багато. Але в майбутньому, побачите що я був правий. "Запомнітє этот твіт".
- Танк новый, секретный, физика может и не знать!  :umnik2:
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Я тебе как программист скажу - именно как я говорю и будут рассчитывать на следующий год. Никто не будет заниматься ерундой, подсчитывая сколько раз в году у тебя был 0 за месяц.
:facepalm1:
Колись мав задумку вести тітрадку з перлами хвупу. Цей пост точно мав би бути там.
Трясця, я йому дослівні цитати з постанов нкрекп, в котрих логіка й не ночувала, а назустріч контраргументи "я тєбє как програміст кажу" :weep:
Плять, мабуть ті постанови й пишуть такі програмісти в співавторстві з палікмахерами й пацієнтами олдбоя.
Не те, що будуть занімацца єрундой, а вже нею займаються, прирівнюючи ноль до якогось умовного манюпаса - споживача без лічильника. Причому ноль у них на порядок більше, ніж, допустим, один.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Сор 6-7 то фантазія
Чего это фантазия ? Да, в реальности  для такого COP нужно отнимать тепло у стоков многоэтажки, и желательно не одной, но все реально. Дайте только теплые полы и тонны 20градусной воды. Ясно, что с геотермальными зондами такого не достичь.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Київ
64м2, теплолічильник
516 грн за січень
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Тут ше така фішка може бути. Як у Медведилло - економив-економив, а в рахунок вписали "донарахування до середньостатистично го споживання" суму.
Шо то мені підказує, що ті, що зимою умовними "дровами" топити будуть і розхід газу в них буде 1-2 куби - теж будуть здивовані рахунками на транспортування. Трьохпідбородочний Коболєв з мамою хочуть жерти!
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.
Agh

Тут ше така фішка може бути. Як у Медведилло - економив-економив, а в рахунок вписали "донарахування до середньостатистично го споживання" суму.
Шо то мені підказує, що ті, що зимою умовними "дровами" топити будуть і розхід газу в них буде 1-2 куби - теж будуть здивовані рахунками на транспортування. Трьохпідбородочний Коболєв з мамою хочуть жерти!
А Коболєв там яким боком, як то прибутки облгазів, які у більшості належать Фірташу? ;o 
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

А Коболєв там яким боком, як то прибутки облгазів, які у більшості належать Фірташу? ;o 

Та то одне зміїне кубло. Щоб вони згоріли.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

У знакомого пришло почти 1000 гривен за гостинку в 22 метра. Намного больше чем в прошлом году.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.
den

Та то одне зміїне кубло. Щоб вони згоріли.

Хіба що в твоїй уяві

НАК при коболєву постійно довбеиься з облгазами

Бо ті боржники великі
Особливо групи Фірташа

Але ти і далі шукай закриті фапи Супрун
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Це щось нове,що сталь має меншу теплопровідність від пластика.  Сталь має теплопровідність 58Вт/м*С,а поліетилен 0.3.Вивчай матчасть.

Засунь свою матчясть до дупці.

Ти сам сказав, що як тільки поміняли труби і заткнули вікна, у підвалі стало тепліше. Отже, новий матеріал труб став більше віддавати тепла. Бо конурки у людей різні бувають у підвалах не кожна з них із вікном вентиляції, отже, у тих конурках, де немає вікна вентиляції - також було холодно, чого за твоєю льогікою не може бути, а після заміни матеріалу труб у підвалі різко стало дуже тепло.
А науя було таке робити? Навіщо ви віддаєте тепло підвалу замість віддавати його квартирам?
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Народ, а чого всі мовчать, шо нас вже підготували і до платежів транспортування тепла по трубах?  Це тільки для одного теплопостачальника я знайшла:


День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 16.01.2020

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ПОСТАНОВА

14.01.2020                    № 91

 

Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ОДЕСИ»

 

Відповідно до законів України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», «Про теплопостачання» та Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 25 червня 2019 року № 1174, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Установити КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ОДЕСИ» тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання на рівні:

1) для потреб населення:

тариф на теплову енергію – 1473,04 грн/Гкал (без ПДВ) за такими складовими:

тариф на виробництво теплової енергії – 1070,70 грн/Гкал (без ПДВ);

тариф на транспортування теплової енергії – 397,10 грн/Гкал (без ПДВ);

тариф на постачання теплової енергії – 5,24 грн/Гкал (без ПДВ);


2) для потреб бюджетних установ:

тариф на теплову енергію – 1506,52 грн/Гкал (без ПДВ) за такими складовими:

тариф на виробництво теплової енергії – 1102,60 грн/Гкал (без ПДВ);

тариф на транспортування теплової енергії – 398,74 грн/Гкал (без ПДВ);

тариф на постачання теплової енергії – 5,18 грн/Гкал (без ПДВ);

3) для потреб інших споживачів (крім населення):

тариф на теплову енергію – 1498,94 грн/Гкал (без ПДВ) за такими складовими:

тариф на виробництво теплової енергії – 1097,82 грн/Гкал (без ПДВ);

тариф на транспортування теплової енергії – 395,94 грн/Гкал (без ПДВ);

тариф на постачання теплової енергії – 5,18 грн/Гкал (без ПДВ);

4) для потреб релігійних організацій:

тариф на теплову енергію – 1482,64 грн/Гкал (без ПДВ) за такими складовими:

тариф на виробництво теплової енергії – 1113,89 грн/Гкал (без ПДВ);

тариф на транспортування теплової енергії – 363,57 грн/Гкал (без ПДВ);

тариф на постачання теплової енергії – 5,18 грн/Гкал (без ПДВ).

2. Установити КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ОДЕСИ» структуру тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання згідно з додатками 1 – 4.

3. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 квітня 2015 року № 1386 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) КП «Теплопостачання міста Одеси» та від 07 листопада 2016 року № 1943 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення КП «Теплопостачання міста Одеси».

http://www.nerc.gov.ua/index.php?id=48683
   
Народ, а чого всі мовчать, шо нас вже підготували і до платежів транспортування тепла по трубах?  Це тільки для одного теплопостачальника я знайшла:

шо я тебе скажу.. Зе! своей смертью не умрет.
если к охеренным тарифам за тепло от теплосетей добавится еще и охеренный тариф "на транспортировку" (а как эти мудаки ложат теплотрассы и как их изолируют мы все ПРЕКРАСНО ЗНАЕМ), то угадай кто будет крайним  B-)
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.
den

шо я тебе скажу.. Зе! своей смертью не умрет.
если к охеренным тарифам за тепло от теплосетей добавится еще и охеренный тариф "на транспортировку" (а как эти мудаки ложат теплотрассы и как их изолируют мы все ПРЕКРАСНО ЗНАЕМ), то угадай кто будет крайним  B-)

Тариф на транспортування завжди був складовою

   
У знакомого пришло почти 1000 гривен за гостинку в 22 метра. Намного больше чем в прошлом году.

у меня за декабрь 2019 в сравнении с декабрем 2018 +300 грн. на платежке.
и это декабрь 2019 был ТЕПЛЫМ

шо они мне нарисуют за январь (и особенно за февраль, в котором 2 дня было ночью -20) - интересный вопрос.
   
Тариф на транспортування завжди був складовою

да-да-да
давай еще сказок на ночь

после того, как разделили газ, почему-то сумма по 2-м платежкам стала БОЛЬШЕ
не сильно
но ТЕНДЕНЦИЯ
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Хіба що в твоїй уяві

НАК при коболєву постійно довбеиься з облгазами

Бо ті боржники великі
Особливо групи Фірташа

Але ти і далі шукай закриті фапи Супрун

Про закриті туб, шкір і онко диспансери порозмовляти не бажаєте?
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.
den

Про закриті туб, шкір і онко диспансери порозмовляти не бажаєте?

Давай почнемо з ФАП
А там і про шкір поговоримо
   
Кривий Ріг. Нова платіжка за січень БЕЗ лічільника.
Квартира 45 метрів. 3600 грн з копійками.
така ж квартира  в сусідньому домі з лічільником: 1555 грн.
 

насколько я знаю, большинство пенсов получает пенсию в районе 2,5 к грн.
ну пусть еще субсидию дадут. 1500 грн.
там же получается, шо "заплати за коммуналку и сдохни с голода"
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.
den

насколько я знаю, большинство пенсов получает пенсию в районе 2,5 к грн.
ну пусть еще субсидию дадут. 1500 грн.
там же получается, шо "заплати за коммуналку и сдохни с голода"

Поясни
Хто має платити за опалення квартир
Де люди лічильнизка на будинок не мають
При цьому можливостей поставити лічильник майже безкоштовно - повно
   
Поясни
Хто має платити за опалення квартир
Де люди лічильнизка на будинок не мають
При цьому можливостей поставити лічильник майже безкоштовно - повно

поясняю. ставят тепломер на весь дом. при ОБЩЕМ согласии. половина жильцов не согласна - и все, другая половина сосет лапку  B-)
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.


Квартира 45 метрів. 3600 грн з копійками.
 
За 3600 можна обігріти окремо стоячий будинок 250-270 м2
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.
PAL

За 3600 можна обігріти окремо стоячий будинок 250-270 м2

але ж хтось має сплатити за усі ті неізольовані паруючі теплотраси, чи не так?
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

3600 грв за 45 м2 - це доказ масштабу обкрадання українців державою.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Есть сайт, где можно посмотреть последние начисления за отопление по адресу.
https://teplo.org.ua/
Обдираловка, никакого снижения нет и близко.
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

3600 грв за 45 м2 - це доказ масштабу обкрадання українців державою.
И все им мало, мало, мало. Пенсии надо отменить, налоги при этом увеличить, еще и ободрать всех задним числом. Планомерно создают революционную ситуацию и думают, что успеют доехать до Борисполя?
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Власти услышали возмущения тысяч украинцев и пошли на уступки

В НКРЭКУ честно признались, что обнаружили ошибку в методике, благодаря ей те потребители, которые газ не потребляют по факту, получают космические счета за его доставку – до 300 грн в месяц. Речь идет о тех, кто в прошлый газовый год, на который опирается новое тарифообразование, газ не потребляли, поэтому им начисляли газ втридорога по устаревшим нормам.
Теперь эта ошибка исправлена. Постановление обязывает рассчитывать начисление тарифа за доставку газа для новых потребителей исходя из следующих расчетов:

С газовой плитой – 39 куб. м в год,
С газовой плитой и колонкой – 126 куб. м в год,
С комплексным использованием, в том числе для отопления, – 314 куб. м в год.

PS: Заплатил за 2 месяца транспортировки час назад, еще не видел этой новости
   
Re: Платіжка за тепло. За січень місяць.

Київ вул. Толстого, 80 кв.м. Опалення - 2400 грн. за грудень, 3000  за січень.
   
Це значить що у Київ переїде жити вся Україна.
Переміщатися по Київу вже майже неможливо якщо не пішки в робочий день.
А решту землі України звільняють від манюпаса.

Значить нерухомість будєт даражать! :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія