Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мучаюсь :weep:

Мучаюсь    :weep:

Мене з дитинства вчили перепрошувати за негарний вчинок. Ще тоді я зрозуміла, що це погано і живу якось, нікого не ображаючи.
Кілька днів тому мене забанили за образу. Ніяк не второпаю, чим могла тут (особливо тут!) когось образити.
Нє-нє, я не оспорюю бан: хазяїн - барін.  Хіба може той, кого образила відгукнеться?

А ще  намагаюся з'ясувати, що тут вважається образою? Бо то може бути дуже суб'єктивне.

Ось н-д тільки що на мою адресу написано Міклованом

Леська і Ларта - страшні люди. І позиціонують себе тьотками. Упороті тупі п..зди. Жах.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1112981.80

Я собі не уявляю, що могла б опуститися до подібного.

А ще перед моїм баном Фантомас на зауваження про зневагу до Закону про вживання української мови:

Ну по сравнению с тобой я и есть тот украинец, который помогает Украине и украинцем, а такие как ты, это уебанское наследие паРаши, ты и тебе подобные за 1 рубль душу продают паРаше, ты даже своих родителей продашь за какое-нибудь бабло, потому что ты враг Украины и украинцев, ты ничего не сделал для Украине и украирцев, ты только пиzдишь и строишь из себя патриота, а на самом деле ты паРашинский прихвостень

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1112548.40

Як на мене - то це взагалі поза межами цивілізованої розмови.


То що ж таки є тут образою?

Pls., не посилайтеся на Доповідь, бо ця кнопка дуже дивна, принаймні у мене з погрозами розкрити особисті дані.
   
Re: Мучаюсь    :weep:

То що ж таки є тут образою?
ах ти ж боже ж мій! Які ми виявляється образливі!..
А як ти щоразу називала мене коцапкою - просто так, на порожньому місці, всього лише через те, що я незапетро і критично оцінюю "діяльність" Ющенка - то було нічого, чи не так?
А які гнусні мати гнуть члени твоєї секти йожин, гервасій і прочіє бокстери на адресу жіночих ніків - це ти теж не помічала?
тобто головне завдання у тебе - якомога частіше вкладати до вух довірливих дурників, як начебто "багато чогось там" петро зробило для України?
То з приводу чого істерика? Що хтось помітив напрямок твоєї діяльності?

ПС Прочитавши назву і побачивши автора гілку, спершу була подумала, що знову ЛАРТА збилася з ніг у пошуках кацікри до новорічного столу
   
Re: Мучаюсь    :weep:

ах ти ж боже ж мій! Які ми виявляється образливі!..
А як ти щоразу називала мене коцапкою - просто так, на порожньому місці, всього лише через те, що я незапетро і критично оцінюю "діяльність" Ющенка - то було нічого, чи не так?


"ви не розумієте - то інше"(с)
"а мене за що?" (с)
   
Re: Мучаюсь    :weep:

Як на мене - то це взагалі поза межами цивілізованої розмови.
пальцем покажи те місце, де ти хоч раз у житті спробувала сказати своє слово Правди і обурення, коли бачила нескінченну брудну гнусь від Йожина чи Гервасія на адресу жіночих ніків.
   
Re: Мучаюсь    :weep:

До речі, багато зусиль вартувало, щоб відучити ЛАРТУ ображати всіх українців Східної України, єдиною провиною яких є неправильний вибір місця народження
   
Re: Мучаюсь    :weep:

До речі, багато зусиль вартувало, щоб відучити ЛАРТУ ображати всіх українців Східної України, єдиною провиною яких є неправильний вибір місця народження
:laugh:
Мирослава, неправда - то великий гріх. Ніяк не можете навчитися жити з правдою. А воно легко живеться.

Поза тим, ніхто не зголошується на перепросини?  :shuffle:
   
Re: Мучаюсь    :weep:

Мирослава, неправда - то великий гріх. Ніяк не можете навчитися жити з правдою. А воно легко живеться.
Що саме є неправдою?
Що ти навіть мою доньку зачіпала, дорікаючи їй якоюсь рускайазикістю, яка існує виключно в твоїй хворій уяві?
   
Re: Мучаюсь    :weep:

Пані Ларто, то Ви - мовна пуританка, інших виправляєте, а самі раз по раз вживаєте кацапські слова! :S
Яке ще " мучаюсь"??
Як поет казав :" караюсь, мучусь, але не каюсь"
   
Re: Мучаюсь    :weep:

Пані Ларто, то Ви - мовна пуританка
Яка вона пуританка - після її неодноразово-ганебного "вдуСити" ?
   
Re: Мучаюсь    :weep:

Пані Ларто, то Ви - мовна пуританка, інших виправляєте, а самі раз по раз вживаєте кацапські слова! :S
Яке ще " мучаюсь"??
Як поет казав :" караюсь, мучусь, але не каюсь"
Що по-кацапськи, що по-українськи - мучусь, тільки розмовною - мучаюсь.

В даному випадку "мучаюсь" - більш виразне.  B-) Мова повинна виражати емоції.
До речі, не відповіла вам і про слово "м'ягший", бо забанили.
Так от. Використовується дві форми: і м'ягкий, і м'який. Ясна річ, що в українській граматиці - м'який знак, чи м'які меблі...
Але от у нас більш поширена форма м'ягкий, бо любимо казати м'ягенький чи навіть м'ягонький.  :)
Можливо це давній галицький (руський) правопис (вжиток).

Останнє редагування: 8 грудня 2021 20:23:04 від ЛАРТА
   
Re: Мучаюсь    :weep:

Що саме є неправдою?
Що ти навіть мою доньку зачіпала, дорікаючи їй якоюсь рускайазикістю, яка існує виключно в твоїй хворій уяві?
Мені ніколи не хочеться щось обговорювати з вами власне через вашу патологічну брехливість.
Шкодую, що зачепила.
   
Re: Мучаюсь    :weep:

Миклован правий.
   
Re: Мучаюсь    :weep:

Що по-кацапськи, що по-українськи - мучусь, тільки розмовною - мучаюсь.

В даному випадку "мучаюсь" - більш виразне.  B-) Мова повинна виражати емоції.
До речі, не відповіла вам і про слово "м'ягший", бо забанили.
Так от. Використовується дві форми: і м'ягкий, і м'який. Ясна річ, що в українській граматиці - м'який знак, чи м'які меблі...
Але от у нас більш поширена форма м'ягкий, бо любимо казати м'ягенький чи навіть м'ягонький.  :)
Можливо це давній галицький (руський) правопис (вжиток).
Це якісь викрутаси - про розмовну форму.
Може, у вас у Львові й кажуть так : мучаюсь, м'ягкий, але це не літературні норми.  І це є кацапізми.
   
Re: Мучаюсь    :weep:

Дівчата що ви так казитесь? :gigi:
   
Re: Мучаюсь    :weep:

Це якісь викрутаси - про розмовну форму.
Може, у вас у Львові й кажуть так : мучаюсь, м'ягкий, але це не літературні норми.  І це є кацапізми.
З якого дива кацапізми, якщо наша галицька первинна?
   
Re: Мучаюсь    :weep:

Миклован правий.
Ви за своїм вихованням і розумом далеко від нього не втекли. Але ця гілка не про матюкливих і неотесаних.
   
Re: Мучаюсь    :weep:

ах ти ж боже ж мій! Які ми виявляється образливі!..
А як ти щоразу називала мене коцапкою - просто так, на порожньому місці, всього лише через те, що я незапетро і критично оцінюю "діяльність" Ющенка - то було нічого, чи не так?
А які гнусні мати гнуть члени твоєї секти йожин, гервасій і прочіє бокстери на адресу жіночих ніків - це ти теж не помічала?
тобто головне завдання у тебе - якомога частіше вкладати до вух довірливих дурників, як начебто "багато чогось там" петро зробило для України?
То з приводу чого істерика? Що хтось помітив напрямок твоєї діяльності?

ПС Прочитавши назву і побачивши автора гілку, спершу була подумала, що знову ЛАРТА збилася з ніг у пошуках кацікри до новорічного столу


ба-ббааахх
   
Re: Мучаюсь    :weep:

ба-ббааахх
:gigi: Шкода, що в бан не відправляють за брехню - Мирослава звідти б не вилазила.
   
Re: Мучаюсь    :weep:

Мені ніколи не хочеться щось обговорювати з вами власне через вашу патологічну брехливість.
Шкодую, що зачепила.
тобто по суті сказаного мною тобі відповісти нічого?
Але внаслідок внутрішнього педроцтва прямо визнати це ти не можеш
цілком прогнозовано
   
Re: Мучаюсь    :weep:

:gigi: Шкода, що в бан не відправляють за брехню - Мирослава звідти б не вилазила.
Навіщо вхолосту повторювати і повторювати завчену фразу - замість один раз сказати чесно і відкрито : в чому я збрехала?
   
Re: Мучаюсь    :weep:

В даному випадку "мучаюсь" - більш виразне.   Мова повинна виражати емоції.
і отак щоразу : ненавмисно прослизне черговий коцапізм і відразу автоматом той коцапізм стає більш виразним і емоційнішим за українські аналоги  :lol:
ну а "вдуСити" - це взагалі апогей, точніше - дно, навіть дніЩЩЩе
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія