Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сегодня антивакционеры убили более 100 человек только в Украине :(

І що? Старі штами вже повністю зникли?
Зрозуміло,що ефективність буде нижчою,але одначне значно вищою,якщо порівняти з невакцинованими

Буду краток . Не п.зди. Тим більше ти не лікар, а чмо.
   
Коли я таке чую від лікаря я зразу йду до іншого. Чому ? Бо ті яке таке питають не лікарі.

Це дурень , який не має інших аргументів. Мене колись одне таке чмо ледве не залишило інвалідом.
Дякую Богу знайшося дійсно лікар , який мене вислухав. А не тупий мудак. 

Ну то йди.тільки накуа мені дискутувати стосовно смаку лобстерів з тим,кто їх не куштував?
Це як як ти,технарь, будеш з домогосподаркою обговорювати якісь технічні речі і акуєвати від її тупості  :)
   
Буду краток . Не п.зди. Тим більше ти не лікар, а чмо.

Зрозуміло.не лізь,довбойоб, без медичної освіти обговорювати медичні речі,бо ти затупий для цього
А поки що проходь ось сюди і відпочивай  :K
   
Ну то йди.тільки накуа мені дискутувати стосовно смаку лобстерів з тим,кто їх не куштував?
Це як як ти,технарь, будеш з домогосподаркою обговорювати якісь технічні речі і акуєвати від її тупості  :)

Злив зарахований. Таких як ти "лікарів" треба залишати без прав на професію.  Перший  обв*язок лікаря слухати пацієнта , а не себе мудака коханого.

В тебе просто немає інших аргуменітів. Йди к х.ям з професії. Світ стане краще.

   
Злив зарахований. Таких як ти "лікарів" треба залишати без прав на професію.  Перший  обв*язок лікаря слухати пацієнта , а не себе мудака коханого.

А накуа мені тупих довбойбів слухати, які ані бельмеса в тих речах,які намагаються обговорювати?  :weep:  :)
Тому,Зебанашка, проходь ось сюди ще раз :gigi:  :fuck:
   
А накуа мені тупих довбойбів слухати, які ані бельмеса в тих речах,які намагаються обговорювати?  :weep:  :)
Тому,Зебанашка, проходь ось сюди ще раз :gigi:  :fuck:

З тобою все ясно. Вбивця в білому халаті. Ти не лікар. Ти комісар. 

   
А накуа мені тупих довбойбів слухати, які ані бельмеса в тих речах,які намагаються обговорювати?  :weep:  :)
Тому,Зебанашка, проходь ось сюди ще раз :gigi:  :fuck:
Дарма ви так. Хворий просить його вислухати.
   
З тобою все ясно. Вбивця в білому халаті. Ти не лікар. Ти комісар. 

Цуко, почуваю себе як професор Преображенський навпроти Шарікова
Людасе, ну не можна ж бути настільки тупим :weep:  :lol:
   
Дарма ви так. Хворий просить його вислухати.

Я вже і в реальному житті на пацієнтів-довбойобів намагаюсь час не марнувати   :)   
   
Цуко, почуваю себе як професор Преображенський навпроти Шарікова
Людасе, ну не можна ж бути настільки тупим :weep:  :lol:

Перехід на особистості = програш дискуісії. Ти не професор . Ти гівно

Такі як ти дикуни і є насправді антиваксьорами які вбивають ідею вакцинації як такої.

Я проти сезонного грипу вакцинувався більше 10 років. А ти ,  комісаре з очистки ?




 

Останнє редагування: 26 вересня 2021 20:08:09 від Людас
   
Зрозуміло.не лізь,довбойоб, без медичної освіти обговорювати медичні речі,бо ти затупий для цього
А поки що проходь ось сюди і відпочивай  :K
Розкажи нам про штамм короновірусу, який прожив більше року без мутацій. Це тебе де так навчили?
   
Перехід на особистості = програш дискуісії. Ти не професор . Ти гівно

Такі як ти дикуни і є насправді аннтиваксьорами які вбивають ідею вакцинації як такої.

Я проти сезонного грипу вакцинувався більше 10 років. А ти ,  комісаре з очистки ?

Далі без мене.я на тупих довбойобів час не витрачаю :)
   
Я вже і в реальному житті на пацієнтів-довбойобів намагаюсь час не марнувати   :) 
Вислухати, це ваш обов'язок. Потім можете до Олдбоя перенаправити.  :)
   
+====================================================+
Нащо так нахабно брешеш? Це - додаткові померлі від ковіду.
Твоя мета зменшити кількість українців? Шляхом розповсюдженя
ковіду та зупинки вакцинації... Видаєш себе за патрійотку, а в
реалі працюєш на хуйла!  :-G

Хуйло вакциновує. Вакцинатор - хуйло.
   
Далі без мене.я на тупих довбойобів час не витрачаю :)

Ясна річ. Бо ти не лікар , а гівно. Яке добиває цей світ.

То ти про вакцинацію проти грипу зараз  тільки почув ?
   
Показати зображення...

Це до Дельти?
   
Це до Дельти?
ні
   
Процитую молекулярну біологиню Ольгу Матвєєву: "У тіло вакцинованої людини вірус може потрапити, але далі він пройде лише кілька циклів реплікації — і організм його позбудеться. Шансів на те, що під час цих реплікації встигне дібратися якийсь особливо сильний штам, мало. А коли вірус потрапляє в тіло невакцинованої людини, то протягом перших 3-4 днів він справді розмножується без тиску імунітету. Потім людина починає одужувати. І в цей час, коли на вірус починає діяти імунітет, починається відбір — і штами, стійкі до імунітету, встигають не тільки з'явитися, а й передатися іншим людям. Невакциновані люди більш заразні, вони довше розноситимуть стійкий штам"
Дура ця біологіня. В виникненні нових штамів переважну роль видіграє  навіть не кількість і швидкість мутацій, а направлений відбір з цих мутувавших штамів. На відміну від невакцинованих, організм вакцинованих зразу знищує слабкі мутації вірусу, селекцінуючи сильні мутації та дозволяючи їм реплікуватись та розповсюджуватись далі. І чим ефективніша вакцина - тим лише більш сильніші та агресивніши штами зможуть її обійти, більш ефективна селекція відбудеться. Тож нетреба валити з дурної голови на здорову - саме вакциновані відповідні за виникнення нових штамів.
   
Дура ця біологіня. В виникненні нових штамів переважну роль видіграє  навіть не кількість і швидкість мутацій, а направлений відбір з цих мутувавших штамів. На відміну від невакцинованих, організм вакцинованих зразу знищує слабкі мутації вірусу, селекцінуючи сильні мутації та дозволяючи їм реплікуватись та розповсюджуватись далі. І чим ефективніша вакцина - тим лише більш сильніші та агресивніши штами зможуть її обійти, більш ефективна селекція відбудеться. Тож нетреба валити з дурної голови на здорову - саме вакциновані відповідні за виникнення нових штамів.
Для більшості це зрозуміти важко, бо цієї інфи не має в вікіпедіі і на сайті ВООЗ.
Тож для них це фейк.
   
Дура ця біологіня. В виникненні нових штамів переважну роль видіграє  навіть не кількість і швидкість мутацій, а направлений відбір з цих мутувавших штамів. На відміну від невакцинованих, організм вакцинованих зразу знищує слабкі мутації вірусу, селекцінуючи сильні мутації та дозволяючи їм реплікуватись та розповсюджуватись далі. І чим ефективніша вакцина - тим лише більш сильніші та агресивніши штами зможуть її обійти, більш ефективна селекція відбудеться. Тож нетреба валити з дурної голови на здорову - саме вакциновані відповідні за виникнення нових штамів.

добре, що ви нас просвітили. завжди корисно прочитати думку фахівця. цікаво, ви біолог чи медик?
   
добре, що ви нас просвітили. завжди корисно прочитати думку фахівця. цікаво, ви біолог чи медик?
Я той, хто здатний бачити не тільки те, що показують.
   
Дура ця біологіня. В виникненні нових штамів переважну роль видіграє  навіть не кількість і швидкість мутацій, а направлений відбір з цих мутувавших штамів. На відміну від невакцинованих, організм вакцинованих зразу знищує слабкі мутації вірусу, селекцінуючи сильні мутації та дозволяючи їм реплікуватись та розповсюджуватись далі. І чим ефективніша вакцина - тим лише більш сильніші та агресивніши штами зможуть її обійти, більш ефективна селекція відбудеться. Тож нетреба валити з дурної голови на здорову - саме вакциновані відповідні за виникнення нових штамів.
воно начебто так, але зовсім не так. Поява мутації не залежить від того, вакцинований чи ні, мутації чисто випадкові. Селекція сильних мутацій відбувається і у невакцинованих. Але у невакцинованих, на ВІДМІНУ від вакцинованих, кількість вірусів в рази більша. Тому мутації частіше відбуваються у невакцинованих, хоча селекція і проходить м'якше
   
добре, що ви нас просвітили. завжди корисно прочитати думку фахівця. цікаво, ви біолог чи медик?

У нас кожна кухарка-" людас" вміє керувати державою :)
   
Дура ця біологіня. В виникненні нових штамів переважну роль видіграє  навіть не кількість і швидкість мутацій, а направлений відбір з цих мутувавших штамів. На відміну від невакцинованих, організм вакцинованих зразу знищує слабкі мутації вірусу, селекцінуючи сильні мутації та дозволяючи їм реплікуватись та розповсюджуватись далі. І чим ефективніша вакцина - тим лише більш сильніші та агресивніши штами зможуть її обійти, більш ефективна селекція відбудеться. Тож нетреба валити з дурної голови на здорову - саме вакциновані відповідні за виникнення нових штамів.

  Вас битимуть(фігурально).
  Бо не можна ваксерську маячню робити настільки очевидною. B-)
   
мутації чисто випадкові
Если тебе кажется, что что-то в этом мире случайно, значит ты просто не знаешь законов возникновения этого чего-то.
   
  Вас битимуть(фігурально).
  Бо не можна ваксерську маячню робити настільки очевидною. B-)
Зважаючи на агресивність вакцинаторів, цілком ймовірно що і фізично теж.
   
Тем временем антивакцинаторы продолжают бескарно убивать.

Украина вышла на 2ое место в Европе по смертям  :(
Сегодня -143 человека. С учетом поправки на эффективность вакцины, сегодня анивакцинаторы убили 114 человек

ps Согласно неофициальной статистики, которую ведет пропорошенковский сайт tze inform https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_11.html
на 25 число, что в стартопике не стало 190 человека, а не 133 как по официальной
   
Якось переглядаючи цю та інші гілки поступово переходжу до думки,
що деяка кількість так званих лікарів є звичайні вбивці-костоломи.
Або з тупості та необережності або навіть свідомо.
   
Тем временем антивакцинаторы продолжают бескарно убивать.

Украина вышла на 2ое место в Европе по смертям  :(
Сегодня -143 человека. С учетом поправки на эффективность вакцины, сегодня анивакцинаторы убили 114 человек

ps Согласно неофициальной статистики, которую ведет пропорошенковский сайт tze inform https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_11.html
на 25 число, что в стартопике не стало 190 человека, а не 133 как по официальной

  Вакцинатори вирішили тупо усіх загавкати.

  Просте питання: вакцинований переносить(розповсюджує) вірус?
   
Антиваксерство повинно бути віднесено до різновиду террористичних дій.
Під псевдонаукове муркотіння, рахунок жертв тільки в Україні йде на тисячі.
   Причому антиковідні щеплення - це лише верхівка айсбергу.
Зараз слушна нагода, щоб посилити відповідальність за відсутність щеплень
по всьому календарю вакцинувань.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія