Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пишуть Людмила Янукович померла.

Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Бо погода паскудна місяцями

Все переконали, вірю що це ви, я телескоп з вересня не виносив через те, що все хмарами затягнуто.
 :-B
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

пока с точностью наоборот все - вдруг на ровном месте вылазят агрессивные неадекваты
которые начинают бороться с ветряными мельницами и изрекать глупости в ассортименте

Це проста логіка....... Людина, яка покладається на віру за визначенням не може бути розумнішою за людину яка шукає відповіді на питання......
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

То хай викладе фотку комети, хоча його пост про підколювання трішки мене переконав, що він автентичний

Не викладу, бо її нема. Хмарно було, є дуже гарна фотка хмар.
А - поза тим! - якби й була, і навіть дуже така прекрасна, - то ЯК би вона довела, атеїст я, чи в щось-там вірую?  ;o
Я майже переконаний, що якийсь там Отець Фабіан з Ватиканської Вселенської Обсерваторії, зробив таку фотку (комети), і може її викласти, а може навіть і карту Темної Матерії в нашому закоулку Всесвіту, - а, виклавши, делікатно запитати дописувача під кодовим ім'ям 47: "А що Вам відомо про Категоричний Імператив Канта?" - і багатозначно замовнути, чекаючи аргументованої відповіді.
 B-)

Останнє редагування: 24 січня 2022 07:08:27 від GizmoGremlin
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Це проста логіка....... Людина, яка покладається на віру за визначенням не може бути розумнішою за людину яка шукає відповіді на питання......

это не логика ...
а отрицание прошлого и истории науки
и человечества
и как разновидность невежества винтиков и шпунтиков
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Ви не чули щоб у Ватікані розповідали про мораль?...... дивно......
Не зрозумів питання.
Але про мораль розповідають всі кому хочеться і не хочеться, і атеїсти і релігійні, про що я й кажу
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Не зрозумів питання.
Але про мораль розповідають всі кому хочеться і не хочеться, і атеїсти і релігійні, про що я й кажу

Ну ти казав що у ватикані є астрономи, але щоб там говорили про мораль ти не чув
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

это не логика ...
а отрицание прошлого и истории науки
и человечества
и как разновидность невежества винтиков и шпунтиков

А в чому тоді логіка? в тому що треба прийняти на віру існування якогось дядька, який краще за всих розбирається у моралі і карає всих хто з тим не згоден
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Все, що Крокодил на першій сторінці написав -- так, на далі мене не вистарчило.
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

А в чому тоді логіка? в тому що треба прийняти на віру існування якогось дядька, який краще за всих розбирається у моралі і карає всих хто з тим не згоден

например
ну как формула выживания для долбней в Библии
когда запреты тупо следовало выполнять  и только через пару тысяч лет
дошурупали  в чем там смысл научный тех тупых запретов тогда был
даже и не сомневаюсь что тогда были бунтари типа с логикой, ога ... и вумные аж жуть
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

але все ж,  що там з Люсею,  померла таки чи жива?
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Не викладу, бо її нема. Хмарно було, є дуже гарна фотка хмар.
А - поза тим! - якби й була, і навіть дуже така прекрасна, - то ЯК би вона довела, атеїст я, чи в щось-там вірую?  ;o
Я майже переконаний, що якийсь там Отець Фабіан з Ватиканської Вселенської Обсерваторії, зробив таку фотку (комети), і може її викласти, а може навіть і карту Темної Матерії в нашому закоулку Всесвіту, - а, виклавши, делікатно запитати дописувача під кодовим ім'ям 47: "А що Вам відомо про Категоричний Імператив Канта?" - і багатозначно замовнути, чекаючи аргументованої відповіді.
 B-)
Я би отцю фабіану відповідь, що на мою думку імператив чудовий і гарно лежить з заповідями, але як показує історія (марксизм) він просто не працює, бо люди є люди.
І використання цього імперативу в умовах війни з Росією категорично заборонено.
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Ну ти казав що у ватикані є астрономи, але щоб там говорили про мораль ти не чув
Ще й як чув, особливо коли вони про мораль маленьким діткам розповідають чи то показують на свому прикладі.
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Пох
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

хамлу донбасяцкому с первого раз и без звиздюлины ничего не доходит
не удивлен
ну еще раз  - иди нахер
тебя, поца, тут никто не трогал и не оскорблял .
выпросил таки

Єто ти не по христиански ответил.   

Подставь левую щьоку   и прости  грешного, ибо не ведает ,  что творит.

А ти - іди  нахер, звіздюліна, донбасюра...   Не по хрістіанскі ето.   
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Цитуй ПРАВІЛЬНО, а нє обрєзанную дибіламі цитату :punish:
Про мертвих або хорошо, або нічєго КРОМЄ ПРАВДИ(с).

Чи ти за те, шоб про Чікатіло писали лише, шо він був чудовий учитель і дуже любив дітей?..

Вы слишком категоричны
https://starkov-blues.livejournal.com/442410.html

   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

щось зарано, тим більше з їхніми можливостями.
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

У гілці про сконавшу Люсю пішли тексти з Біблії   :gigi:
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Бінодовна цю інфу від Петрова взяла (той, що моркву Кролю дарував, а зараз на каналі Рада). А він запросто може і фейк запостити.
Поки що більше ніде нема....

До речі, тут про нас згадують.  :rotate:
https://kliker.com.ua/pochemu-lyudmila-yanukovich-umerla-podskochilo-v-trendah/
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Краще б Овоч
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.
TC

   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Бінодовна цю інфу від Петрова взяла (той, що моркву Кролю дарував, а зараз на каналі Рада). А він запросто може і фейк запостити.
Поки що більше ніде нема....
це не цей петров, чи його ломи, тут в темах #де Бурейко чеширськими котами фестивалили?
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

но если да, то лично мне её жаль
Чё ее жалеть...
Ебанутое создание.
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

це не цей петров, чи його ломи, тут в темах #де Бурейко чеширськими котами фестивалили?

Ну да. За справу "Бурейко" він навить трохи в зіндані посидів, якщо не помиляюся.

Я про інше подумала.
Якщо це фейк і вкинув його Петров, а підхопила ЗЕлений бльохер Бінодовна з лейтмотивом "бєдная Люда" - замовник вкиду ОП. Значить ставку роблять на електорат синяків.
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Добрий, вбиваючи (чи огранічівая) злого, не становиться злим.
у вас очень своеобразные представления о добре и зле :)
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Ну да. За справу "Бурейко" він навить трохи в зіндані посидів, якщо не помиляюся.

Я про інше подумала.
Якщо це фейк і вкинув його Петров, а підхопила ЗЕлений бльохер Бінодовна з лейтмотивом "бєдная Люда" - замовник вкиду ОП. Значить ставку роблять на електорат синяків.
не розумію, що вони зможуть зі смерті бідної люди поімєть?

то значить це цей петров-каналрада "де бурейко" розкручував. треба любителям всього зелененького нагадувати.
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

не розумію, що вони зможуть зі смерті бідної люди поімєть?

то значить це цей петров-каналрада "де бурейко" розкручував. треба любителям всього зелененького нагадувати.

Ну, бінодівна піднімає тему співчуття нещасній Люді...
Хоча... Х.з.
Побачимо.

Але те, що вкид пішов від Петрова - мене сильно насторожує. Цей поц нічого просто так не пише.
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Дура, але не лярва. Мені її завжди було шкода: вона не знала кращого, і опинилася не на свому місці і не в той час.

 (tu)
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Дура, але не лярва. Мені її завжди було шкода: вона не знала кращого, і опинилася не на свому місці і не в той час.
ну приблизно як ЗЕ? :)
   
у вас очень своеобразные представления о добре и зле :)

Мої прєдставлєнія о добрє і злє основани на здравом смислє,
тоді як в багатьох – на основє ідіотскіх афорізмов прідурков-філософов чи художніх пясатєлєй, вродє:
- насіліє ніззя побєдіть насілієм
- убівая дракона – сам становішся драконом.

Простий приклад: візьмем двох людей. Один з них – гопнік та покидьок, інший – хароша людина.
Гопнік застосовує насилля задля задоволення, власті, грабунку. Хароший – задля самозахисту чи захисту інших людей. І якшо він в процессє захисту іскалєчіт чи вбє покидька, то він не становиться покидьком. Але зарз такий тренд, шо при самозахисті хрістануті «цивілізовані страни» починають вити і звинувачують в насиллі не агрессора, а жертву. Чи називають їх адінаково винними, бо «вони обоє використовують насилля, знач всеодно хто на кого напав, оні адінаково хулєгани».

Добро повинно вміти захищатись і захищати. Інакше воно гівна варте, як оте ООН.
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Здається, тобі більше до лікаря, ніж до церкви треба. В тебе серйозні проблеми.
давай на его место потом посмотрим до какого ликаря тебя направлять
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Але зарз такий тренд, шо при самозахисті хрістануті «цивілізовані страни» починають вити і звинувачують в насиллі не агрессора, а жертву. Чи називають їх адінаково винними, бо «вони обоє використовують насилля, знач всеодно хто на кого напав, оні адінаково хулєгани».
То вони пушкіна прочитали, про "разобраться, кто прав, да и наказать обоих примерно" B-)
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Вчергове цитую:
"На сповіді в УГКЦ:
- Отче, я забив 10-х москалів.
- Сину, ти перше за гріхи кажи - хвалитися будеш потому"
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Проста нєумная донбаська тітка, яка волею нещасливої долі опинилася нагорі, там де їй ніколи не судилося призвичаїтися
Вийшла би заміж не за бандита (або людину схильну до бандитизму), прожила би набагато щасливіше життя
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Проста нєумная донбаська тітка, яка волею нещасливої долі опинилася нагорі, там де їй ніколи не судилося призвичаїтися
Вийшла би заміж не за бандита (або людину схильну до бандитизму), прожила би набагато щасливіше життя

А простота хуже воровства.  ;)
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Про покійників або добре, або ніяк, тому промовчу.
Ще не було на ФУПі такої RIP- гілки, де б не згадали оцю брехливу сентенцію.
І взагалі - чому боятися про покійників казати нехороше? Це страх смерті, хоч і неусвідомлений.
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Після інформації у ЗМІ про смерть дружини Януковича, прессекретар Олександра Януковича Юрій Кірасір написав у своєму Facebook, що це брехня: "Інформація, що поширюється окремими безвідповідальними персонами про смерть Людмили Олександрівни Янукович, не більше, ніж найчорніший піар.
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Якщо дружина, то Полєжайка так і смокче неофіційно?  :weep:

   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

це ж приклад спірної журналістики(с)
чого ви всі такі дрібні? (с)

Останнє редагування: 24 січня 2022 19:55:54 від Alisa
   
Re: Пишуть Людмила Янукович померла.

Петров показав як це працює для телеграм-шакалів, які сюди тягає кончита тома
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія