Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

з Чечнею якраз все зрозуміло
збереження територіальної цілісності і придушення національного сепаратизму у федерації
цілком зрозуміла всім мотивація
і з Грузією та Україною все доступно - відновлення імперії та збереження країн в своїй орбіті

а дурне питання що до Качинського залишається

А ви володієте повним розкладом агентурної мережі москалів у Польщі? Всіх їхніх шрьодерів і земанів та їх шанси при Качинському і без нього. Орбани і додони може від святого духа появились? А на нашого Чорновола який сенс в той час було замах організовувати? Ви через рік-два після вбивства цю мотивацію чи вигоду ясно усвідомлювали?
   
Він проживає в києві
Марк Семёнович Солонин
С марта 2016 года живёт и работает в Эстонии, где является совладельцем и главным конструктором фирмы Pyroheat OU.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%BD,_%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%BA_%D0%A1%D0%B5%D0%BC%D1%91%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
   
А ви володієте повним розкладом агентурної мережі москалів у Польщі? Всіх їхніх шрьодерів і земанів та їх шанси при Качинському і без нього. Орбани і додони може від святого духа появились? А на нашого Чорновола який сенс в той час було замах організовувати? Ви через рік-два після вбивства цю мотивацію чи вигоду ясно усвідомлювали?
Допустимо.
Так десять років пройшло, вже всі шрьодери і земани мали проявитись як і  плоди їх діяльності і де вони в чому проявилась та уявна вигода від зміни правлячої еліти ?
   
перший контакт з деревами був за 260 метрів до берези, дивись фото, виник крен.
зіткнення з березою привело до руйнування крила і перевороту. На землі борозда є, теж на фото.
не довіряєш маку, є ще звіт Єжи Міллера, висновки про причини ті самі.
якщо дивує несхожість з аварією ту204 - порівняй швидкості руху та зниження (200 км/год і 3 м/с проти 300 км/год і 8 м/с)
диспетчер МН17 - хуярлос, не неси дурниць будь ласка.

Я радий що в нас на форумі появився експерт більш освідомлений ніж Солонін, Швець, Суворов і Гордон. Не кажучи вже про провінціальних польських та британських військових експертів.
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Марк Семёнович Солонин
С марта 2016 года живёт и работает в Эстонии, где является совладельцем и главным конструктором фирмы Pyroheat OU.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%BD,_%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%BA_%D0%A1%D0%B5%D0%BC%D1%91%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

тут кажуть інше
" Марк Солонин - один из известнейших российских историков-исследователей войны, сейчас живет и работает в столице Украины, и будем мы с ним общаться методом телемоста: я нахожусь здесь, в Московском бюро Свободы, а Марк - в Киевском.​"
   
Допустимо.
Так десять років пройшло, вже всі шрьодери і земани мали проявитись як і  плоди їх діяльності і де вони в чому проявилась та уявна вигода від зміни правлячої еліти ?
Чому ви вважаєте що всі плани рашистів прямолінійно здійснюються? Якщо їм вдалось із щрьодерами, земанами та іншими тут згадуваними агентами то це не означає що вони не проводили тотальну підривну роботу в інших країнах. Просто в одних досягали успіху в інших ні. Ще раз задаю питання про Чорновола. усвідомлювали ми тоді вигоду ворога. Чи може ви вважаєте загибель керівника Руху банальною автокатастрофою?
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Марк Семёнович Солонин
С марта 2016 года живёт и работает в Эстонии, где является совладельцем и главным конструктором фирмы Pyroheat OU.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%BD,_%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%BA_%D0%A1%D0%B5%D0%BC%D1%91%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

МС сейчас, и последний год(даже больше) в Киеве.
   
тут кажуть інше
" Марк Солонин - один из известнейших российских историков-исследователей войны, сейчас живет и работает в столице Украины, и будем мы с ним общаться методом телемоста: я нахожусь здесь, в Московском бюро Свободы, а Марк - в Киевском.​"
Дякую, не здогадувався.
   
з Чечнею якраз все зрозуміло
збереження територіальної цілісності і придушення національного сепаратизму у федерації
цілком зрозуміла всім мотивація
і з Грузією та Україною все доступно - відновлення імперії та збереження країн в своїй орбіті

а дурне питання що до Качинського залишається

я Чечню приводив не в зв'язку зі збереженням території ерефії, а саме у зв'язку з постановкою головоріза і вбивці, вірного пса, тобто саме такі в пошані у кацапській владі - виконання завдання любими методами, далі - вони покриють

Грузія і Україна відновлення імперії?)))
а Польща - не відновлення?

вибухи в Чехії, Болгарії.. отруєння дрібного чи не дуже торгівця зброєю також вкладається?
а держ переворот в Македонії як?
а давай я запитаю... а для чого то їм?

замах на Президента Польщі лягає в ланцюжок - легко, правда то не дає гарантії, шо саме так і було
тому потрібно все дослідити, шоб сумніви відкинути

як веде себе невинна людина чи країна? напр Україна в справі Боінгу МН17? йде на співпрацю і всіма методами допомагає слідству,
як ведуть себе кацапи? - як винні
тут питання чому?

я звичайно накидав всякої фігні не в тему, то неправильно, просто коли досі задаються питання для чого то їм... вони якось тупо звучать як на мене
   
Чому ви вважаєте що всі плани рашистів прямолінійно здійснюються? Якщо їм вдалось із щрьодерами, земанами та іншими тут згадуваними агентами то це не означає що вони не проводили тотальну підривну роботу в інших країнах. Просто в одних досягали успіху в інших ні. Ще раз задаю питання про Чорновола. усвідомлювали ми тоді вигоду ворога. Чи може ви вважаєте загибель керівника Руху банальною автокатастрофою?

Я вже пояснив  чому я так вважаю.
У злочину повинна бути вигода це правило вивели тисячі років тому і ніхто його не спростував.
   
я Чечню приводив не в зв'язку зі збереженням території ерефії, а саме у зв'язку з постановкою головоріза і вбивці, вірного пса, тобто саме такі в пошані у кацапській владі - виконання завдання любими методами, далі - вони покриють

Грузія і Україна відновлення імперії?)))
а Польща - не відновлення?

вибухи в Чехії, Болгарії.. отруєння дрібного чи не дуже торгівця зброєю також вкладається?
а держ переворот в Македонії як?
а давай я запитаю... а для чого то їм?
замах на Президента Польщі лягає в ланцюжок - легко, правда то не дає гарантії, шо саме так і було
тому потрібно все дослідити, шоб сумніви відкинути

як веде себе невинна людина чи країна? напр Україна в справі Боінгу МН17? йде на співпрацю і всіма методами допомагає слідству,
як ведуть себе кацапи? - як винні
тут питання чому?

я звичайно накидав всякої фігні не в тему, то неправильно, просто коли досі задаються питання для чого то їм... вони якось тупо звучать як на мене

В Чечні головоріз при владі не тому що він головоріз а тому що здатен погасити сепаратизм
У всіх інших прикладах мета так само очевидна.
(крім Македонії, не знаю що там було)
А Польща не імперія бо найбільшою трагедією ХХ ст є не розпад РІ, а розпад СРСР, а загибель Качинського ніяк не вплинула на політичний курс Польщі.

Останнє редагування: 5 травня 2021 21:23:14 від Читач
   
Я вже пояснив  чому я так вважаю.
У злочину повинна бути вигода це правило вивели тисячі років тому і ніхто його не спростував.
При плануванні злочину майбутній злочинець прогнозує досягнення своїх цілей. І коли злочин планують замаскувати наприклад нещасним випадком то для злочинця немає вирішального значення надто велика ймовірність прорахунку. Для нього головним є успішність маскування або в крайньому разі уникнення відповідальності.
   
При плануванні злочину майбутній злочинець прогнозує досягнення своїх цілей. І коли злочин планують замаскувати наприклад нещасним випадком то для злочинця немає вирішального значення надто велика ймовірність прорахунку. Для нього головним є успішність маскування або в крайньому разі уникнення відповідальності.

Ти щось наплутав.
Якщо головне уникнення відповідальності то відсутність злочину гарантує 100% досягнення мети.
   
Ти щось наплутав.
Якщо головне уникнення відповідальності то відсутність злочину гарантує 100% досягнення мети.
Вибач Читачу. В мене не настільки багато вільного часу щоб вправлятись з тобою софістикою. Бо відчуваю що ти не стільки читач як майстер гачкотворства. Пам'ятаю подібні питання про мету путлєра й у іншій гілці. В науці є таке поняття як помилка вцілілого. Або парадокс доступності інформації. В нашому випадку це інформація про теракти і диверсії що здійснював путлєр і ті про які ми не знаєм. Як і не знаєм достовірно чи досяг він своєї мети. Спробуй тут застосувати цей термін. Більше переконувати про мету теракту тебе не буду. По крайній мірі для мене особисто загадки тут немає.
До речі про Чорновола ти так і не відповів. Це теж на твій погляд конспірологія?
   
Вибач Читачу. В мене не настільки багато вільного часу щоб вправлятись з тобою софістикою. Бо відчуваю що ти не стільки читач як майстер гачкотворства. Пам'ятаю подібні питання про мету путлєра й у іншій гілці. В науці є таке поняття як помилка вцілілого. Або парадокс доступності інформації. В нашому випадку це інформація про теракти і диверсії що здійснював путлєр і ті про які ми не знаєм. Як і не знаєм достовірно чи досяг він своєї мети. Спробуй тут застосувати цей термін. Більше переконувати про мету теракту тебе не буду. По крайній мірі для мене особисто загадки тут немає.
До речі про Чорновола ти так і не відповів. Це теж на твій погляд конспірологія?

я вдячний тобі за оцінки моєї персони
звичайно не кожному крючкотворцю і софісту
доступні знання про помилку вцілілого і парадокс доступності інформації
інакше мета Хуйла для мене була б очевидною

а для тих то не софіст і не крючкотворець все зрозуміло - хто не вірить у безпричинну злочинність Хуйла і кацапів той в матриці русского міра
це настільки очевидно, що навіть дивно звідки беруться сумніви у стрункості логічної побудови
   
Я радий що в нас на форумі появився експерт більш освідомлений ніж Солонін, Швець, Суворов і Гордон. Не кажучи вже про провінціальних польських та британських військових експертів.
То як щодо звіту комісії Єжи Міллера, він що теж кацапській шпіон, коли прийшов до тих самих висновків щодо причини катастрофи що і мак?
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

То як щодо звіту комісії Єжи Міллера, він що теж кацапській шпіон, коли прийшов до тих самих висновків щодо причини катастрофи що і мак?
---
Та там,якщо вірити декому,всі з ФСБ- пілоти літака,агенти польської сігуранци :gigi: , керівники польотів,коротше ціле кубло ФСБ на території Польщі.
Я навіть не сумніваюсь,що більшість "солоністів" думає саме так.
   
я вдячний тобі за оцінки моєї персони
звичайно не кожному крючкотворцю і софісту
доступні знання про помилку вцілілого і парадокс доступності інформації
інакше мета Хуйла для мене була б очевидною

а для тих то не софіст і не крючкотворець все зрозуміло - хто не вірить у безпричинну злочинність Хуйла і кацапів той в матриці русского міра
це настільки очевидно, що навіть дивно звідки беруться сумніви у стрункості логічної побудови
Можливо я не зовсім точно висловився.  Мені здається що ти не крючкотворець і софіст, а майстер повправлятись у цій справі. З певною метою про яку можна здогадуватись. Та добре, залишимось при своїх.
 Але мене все таки цікавить думка людини з твоїми поглядами. Смерть Чорновола-конспірологія чи вбивство?
   
---
Та там,якщо вірити декому,всі з ФСБ- пілоти літака,агенти польської сігуранци :gigi: , керівники польотів,коротше ціле кубло ФСБ на території Польщі.
Я навіть не сумніваюсь,що більшість "солоністів" думає саме так.
Звичайно ви праві. Куди там Швецю, Суворову і Солоніну до вашого рівня.
   
То як щодо звіту комісії Єжи Міллера, він що теж кацапській шпіон, коли прийшов до тих самих висновків щодо причини катастрофи що і мак?
А він міг виявити в уламках літака сліди тротилу чи гексогену?
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

То як щодо звіту комісії Єжи Міллера, він що теж кацапській шпіон, коли прийшов до тих самих висновків щодо причини катастрофи що і мак?

Філін,а ти дивився цей ролик?
Відповіді Солоніна на питання глядачів
https://youtu.be/afRGs7MRpI4
   
2 читач. Тільки що спав на думку твій "вбивчий" аргумент. А який сенс новим польським експертній комісії, комісії Сейму та британській лабораторії МО фальсифікувати розслідування?
   
2 читач. Тільки що спав на думку твій "вбивчий" аргумент. А який сенс новим польським експертній комісії, комісії Сейму та британській лабораторії МО фальсифікувати розслідування?

З огляду на досвід діяльності різноманітних парламентських  слідчих комісій в Україні у мене стійке враження про їх абсолютну заангажованість та непрофесійність. Від самого початку їх створення вже відомий результат їх діяльності. А експертизи це не розслідування, це відповідь на поставлені до них питання. І питання можна ставити по різному, а потім інтерпретувати відповіді в розслідуванні.
У діяльності польської комісії я вбачаю такі ж ознаки.
   
Можливо я не зовсім точно висловився.  Мені здається що ти не крючкотворець і софіст, а майстер повправлятись у цій справі. З певною метою про яку можна здогадуватись. Та добре, залишимось при своїх.
 Але мене все таки цікавить думка людини з твоїми поглядами. Смерть Чорновола-конспірологія чи вбивство?

Просто я не хочу міняти "неправильні" міфи на "правильні" краще без міфів.
   
Філін,а ти дивився цей ролик?
Відповіді Солоніна на питання глядачів
https://youtu.be/afRGs7MRpI4
Десь половину подужав, не більше. Нецікаво. Поляки створили резонанс цій темі з політичних мотивів, а Солонін просто заробляє гроші на хайпі.
До конспірологів питання просте: внаслідок чого літак опинився на висоті верхівок дерев за 1 км до ЗПС і продовжував зниження?
Щодо слідів вибухівки (з уламків, так вони ж у каців, чи з тіл загиблих? ) то я вже писав вище, таке було і раніше, B-747 у NY,
щоб довести вибух на борту потрібні сліди саме ВИБУХУ, як над Сінаєм у 15 наприклад. Де звук вибуху на плівках?
   
Ну-с, кто сегодня дежурный по самолёту Качинского? ;)
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

З огляду на досвід діяльності різноманітних парламентських  слідчих комісій в Україні
:lol:

Про досвід діяльності Печерського суду ще забув згадати і порівняти.
 :facepalm1:
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Я вже пояснив  чому я так вважаю.
У злочину повинна бути вигода це правило вивели тисячі років тому і ніхто його не спростував.
Вигода очевидна.
Позбутися назойливої мухи, яка заважала здійснювати задумане.

З беззубими єврогеями Хуйло завжди міг домовитися.

А от Качинський не давав спокою.
Постійно нагадував єврогеям, що Росія агресор.
Він для того і організував поїздку в Тбілісі з іншими прибалтійськими дипломатами, щоб показати, що там стріляють, що там не все так солодко, як розповідає хуйло своїм друзям з Німеччини та Франції. Що наступним буде Україна.

Та й по Смоленську Качинський постійно свердлив і доставав Росію, нагадував про смоленську збродню, про сталінські репресії. Домагався встановлення таблички з відповідним написом. В той час, як в Росії йде відбілювання Сталіна, такі дії Качинського були не на руку.

От і вирішили позбутися назойливої мухи.
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Домагався встановлення таблички з відповідним написом.

Какой, нахрен, таблички? В 1998 году от открыт мемориальный комплекс, где похоронены, в т.ч., свыше четырех тысяч поляков, убитых в 1940-ом году.



   
:lol:

Про досвід діяльності Печерського суду ще забув згадати і порівняти.
 :facepalm1:

Я ще можу і з досвідом Пол Пота порівняти.
Але таке порівняння не має смислу.

Ти просто погано освічений тому не знаєш що таке гілки влади і в чому полягає їх роль.
Але у тебе є гарне джерело знань.
Що там з приводу загибелі Качинського кажуть екстрасенси в телевізорі? Що досі не розкрили цей випадок?
   
Вигода очевидна.
Позбутися назойливої мухи, яка заважала здійснювати задумане.

З беззубими єврогеями Хуйло завжди міг домовитися.

А от Качинський не давав спокою.
Постійно нагадував єврогеям, що Росія агресор.
Він для того і організував поїздку в Тбілісі з іншими прибалтійськими дипломатами, щоб показати, що там стріляють, що там не все так солодко, як розповідає хуйло своїм друзям з Німеччини та Франції. Що наступним буде Україна.

Та й по Смоленську Качинський постійно свердлив і доставав Росію, нагадував про смоленську збродню, про сталінські репресії. Домагався встановлення таблички з відповідним написом. В той час, як в Росії йде відбілювання Сталіна, такі дії Качинського були не на руку.

От і вирішили позбутися назойливої мухи.

Про що домовився Хуйло з еврогеями?
Тепер ПІС переймається тільки абортами і забула про Катинь?
   
До конспірологів питання просте: внаслідок чого літак опинився на висоті верхівок дерев за 1 км до ЗПС і продовжував зниження?
відповідь не менш проста
"На курсі, на глісаді"
Це цитата слів диспетчера, який як папуга твердив ці слова до останнього моменту, навіть коли літак вже був на рівні ВПП
   
відповідь не менш проста
"На курсі, на глісаді"
Це цитата слів диспетчера, який як папуга твердив ці слова до останнього моменту, навіть коли літак вже був на рівні ВПП
То був військовий аеродром, там не має диспетчерів.
Ось що написала польська комісія з цього приводу (гугл переклад, вибачай) : Через 12 секунд після польоту над DRL система TAWS генерувала попередження TERRAIN AHEAD .
 Через хвилину командир літака змінив висотомір WBE-SWS на стандартний тиск3 1013 гПа (ця дія спричинила збільшення висоти польоту, зазначеної альтиметром,
що використовується системою TAWS, на 168 м). В результаті в систему TAWS була внесена неправильна інформація, в результаті чого система перестала видавати попередження,
 припускаючи, що літак був вище, ніж був насправді. Літак наближався зі швидкістю приблизно 310 км / год, спускаючись приблизно 8 м / с.
І потім далі: Через інерцію літак продовжував зменшуватись у висоті і при 6: 41: 00,5 на відстані 1099 м і 5 м нижче рівня 26 злітно-посадкової смуги літак вперше зіткнувся з перешкодою місцевості
(зрізавши верх береза, що росте в яру на висоті 10 м) поблизу БРЛ), не завдаючи, однак, шкоди, яка може вплинути на її льотну придатність.
 Через ще 244 м відбулися подальші зіткнення з чагарниками та деревами.
Літак завели нижче рівня ЗПС, розумієш. Які нах вибухи!?
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Про що домовився Хуйло з еврогеями?
Тепер ПІС переймається тільки абортами і забула про Катинь?
1. Домовився закрити очі на окупацію Грузії, України, та сильно не перейматися цим.

2. Власне ПіС і відновив слідство по Смоленську.
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

А ви володієте повним розкладом агентурної мережі москалів у Польщі? Всіх їхніх шрьодерів і земанів та їх шанси при Качинському і без нього. Орбани і додони може від святого духа появились? А на нашого Чорновола який сенс в той час було замах організовувати? Ви через рік-два після вбивства цю мотивацію чи вигоду ясно усвідомлювали?
======================
Добре, хоч ви "володїєте".
Вам,я так розумію,прямо з ГРУ та ФСБ дані шлють ?
 :weep:
   
1. Домовився закрити очі на окупацію Грузії, України, та сильно не перейматися цим.

2. Власне ПіС і відновив слідство по Смоленську.

1. Навіть не в курсі що там з окупацією України в 2010-му
2. Власне про таке досягнення ПіС я вперше чую.  Цікаво знати подробиці.

Останнє редагування: 6 травня 2021 14:15:35 від Читач
   
То був військовий аеродром, там не має диспетчерів.
Ось що написала польська комісія з цього приводу (гугл переклад, вибачай) : Через 12 секунд після польоту над DRL система TAWS генерувала попередження TERRAIN AHEAD .
 Через хвилину командир літака змінив висотомір WBE-SWS на стандартний тиск3 1013 гПа (ця дія спричинила збільшення висоти польоту, зазначеної альтиметром,
що використовується системою TAWS, на 168 м). В результаті в систему TAWS була внесена неправильна інформація, в результаті чого система перестала видавати попередження,
 припускаючи, що літак був вище, ніж був насправді. Літак наближався зі швидкістю приблизно 310 км / год, спускаючись приблизно 8 м / с.
І потім далі: Через інерцію літак продовжував зменшуватись у висоті і при 6: 41: 00,5 на відстані 1099 м і 5 м нижче рівня 26 злітно-посадкової смуги літак вперше зіткнувся з перешкодою місцевості
(зрізавши верх береза, що росте в яру на висоті 10 м) поблизу БРЛ), не завдаючи, однак, шкоди, яка може вплинути на її льотну придатність.
 Через ще 244 м відбулися подальші зіткнення з чагарниками та деревами.
Літак завели нижче рівня ЗПС, розумієш. Які нах вибухи!?

Що, дійсно на військових аеродромах нема диспетчерів?
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

Десь половину подужав, не більше. Нецікаво. Поляки створили резонанс цій темі з політичних мотивів, а Солонін просто заробляє гроші на хайпі.
До конспірологів питання просте: внаслідок чого літак опинився на висоті верхівок дерев за 1 км до ЗПС і продовжував зниження?
Щодо слідів вибухівки (з уламків, так вони ж у каців, чи з тіл загиблих? ) то я вже писав вище, таке було і раніше, B-747 у NY,
щоб довести вибух на борту потрібні сліди саме ВИБУХУ, як над Сінаєм у 15 наприклад. Де звук вибуху на плівках?
====================
Тут хрєн зрозумієш декого- значить каци не віддають уламків літака.
Але польська та інші кумісії розповідають проте що, типу знайшли сліди тротилу саме на тих частинах літака, які типу ремонтували кацапи і тд. і тп.
Як це вони примудрилися зробити? Віртуально, чи як? ;)
   
Re: Самолет Качинського разрушился из-за взрыва

відповідь не менш проста
"На курсі, на глісаді"
Це цитата слів диспетчера, який як папуга твердив ці слова до останнього моменту, навіть коли літак вже був на рівні ВПП
=========================
Тут цікаво інше.
Ти бачиш туман і не бачиш злітну смугу.
Але ти замість летіти на запасний аеродром тупо продовжуєш захід на посадку,наплювавши на все.
Як це назвати?
Вибух в повітрі? :shuffle:
   
Що, дійсно на військових аеродромах нема диспетчерів?
Дійсно нема. Там "руководитель полетов" Який "Принимает решение о направлении воздушных судов на запасные аэродромы при невозможности посадки на аэродроме назначения,
 а также о начале, прекращении и возобновлении полетов на аэродроме".
І якби діяли по військовим правилам, були б живі. Ну або виставили правильно тиск на барометричному висотомірі.
А якщо б взагалі дотримувались метеомінімуму в 100 метрів, то ще й встигли б на урочистості з Мінська доїхати автобусом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія