Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

Добре, я переспуплю межу, покажу фото дружини ,
Одеса, опера Кармен, показувати ?
   
Добре, скажу !
Ти на якій опері був ?
чи балеті ?
Взагалі був ?
В мене тьотка в оперному на скрипці грає.
Як тільки приїжджаю постійно нас з дружиною кличе на оперу сходити. А я вже ригаю від опери.

В моєї дружини однокласниця пріма балєріна у львівському оперному.

Чучундра ти. Ти кого здивувати хотіло, село.
   
Та йдіть вже))
:D
Вуйко, та йдіть вже...
   
Як тільки приїжджаю постійно нас з дружиною кличе на оперу сходити. А я вже ригаю від опери.
та яка опера. на 95 квартал чи у макдональдс

Я теж у оперу не ходжу, не той інтелектуальний рівень.
   
я тобі хамити не буду, хоч ти заслуговуєш

твої відео - гидкі , тьху

У Турча - прекрасні
Вчись.
:lol:
Оце лизнув
   
фото випускного показати ?
Ти обїдки показував, а я, як діти танцюють .
повторимо ?
Та кому ти потрібний?
Ти не цікавий нікому.
Йдіть вже...
   
Блін, ну  таку тему срачами забивають... :(
А я залюбки  дивлюсь блогерів, які в перебудові будинків/квартир класні, нестандартні ідеї мають...   з гівна конкретно цукерочку роблять  (tu)
Зараз дам лінк на одного фольксдойча ( німця-репатріанта),  який в Німеччині купив старий будинок і ЩО він з нього робе..    це просто  БОМБА  (tu)
   
Добре, я переспуплю межу, покажу фото дружини ,
Одеса, опера Кармен, показувати ?
давайте
   


На 9.22 хв як ванну кімнату по- модерновому  забабахав



Це вже зараз будинок на останньому етапі перебудови
Але якщо дивитися спочатку, то досить прикольно...
А таке страхіття старе купив  :facepalm1:

Останнє редагування: 4 травня 2021 14:03:08 від ценительница алей
   
мертві бджоли не гудуть  :D
люди думають, що це прекрасно  :D

Не, ну реально красивые интерьеры.

Можно сразу в Голливуд заявку подавать с предложением настоящих декораций сля сьемок фильма ужасов, что-то типа "Пила" или "Ганнибал : Возвращение в Европу". :)
   
В мене тьотка в оперному на скрипці грає.
Як тільки приїжджаю постійно нас з дружиною кличе на оперу сходити. А я вже ригаю від опери.

В моєї дружини однокласниця пріма балєріна у львівському оперному.

Чучундра ти. Ти кого здивувати хотіло, село.

Сразу видно интеллигентную семью. Если бы игру вашей тётушки воплотить в интерьер, то получился бы интерьер вашего дома.

И, кстати, что делают в опере, не подскажете?
   
та яка опера. на 95 квартал чи у макдональдс

Я теж у оперу не ходжу, не той інтелектуальний рівень.

В Макдоналдс не, там флячкив не подают. :)
   
И, кстати, что делают в опере, не подскажете?
На скрипці і баяні грають.

Це вже зараз будинок на останньому етапі перебудови
Але якщо дивитися спочатку, то досить прикольно...
А таке страхіття старе купив
Якийсь кацапомовний пьозд!
   
Серьога ,  насправді, кухня з вікнами чи без то десята справа. Як кажуть американці щодо факторів купівлі нерухомості перші три то " локейшн, локейшн анд локейшн".

Щодо локейшн маю тобі дві новини  по класиці. Перша гарна. Ти купив  житло в Кьольні, а не Донецьку.
Друга погана.
Ти придбав житло в районі де нерухомість буде тільки падати в ціні зза "понаєхавших". Якість життя теж. Це очевидні речі і ти сам це розумієш тому що  двічі в своєму ролику
ти по Фрейду  сказав що ти сам"понаєхавший"     і це не проблема.?   Якщо це не проблема чому ти сказав це ? І не один раз ?
А тому що вони на соціалі розплодяться як таргани і з*їдять район. Вони інші.  А ти будеш в*ябувати на висоті на житло , яке буде коштувати копійки з часом.
Майже впевнений , що жінка тобі вже лисину  проїла за це житло. І вона має рацію. Це , до речі, ще один потенціний конфлікт.
ІМХО, якщо льотчик має бути тупим і решительним   то продавай цю хату зараз з наваром поки не пізно. Сам же кажеш , що реально вона зараз коштує дорожче.

Якщо не досить грошей для квартири в "білому" районі краще купи будинок за межами міста. Але  серед білих.
Отой останній німець, що живе поряд тільки доводить те що я сказав. Потім і його не буде.

 
 

Останнє редагування: 4 травня 2021 14:17:07 від Людас
   
Як з наваром продати кредитну квартиру ?
В німцях це можливо ...
   
Якщо не досить грошей для квартири в "білому" районі краще купи будинок за межами міста. Але  серед білих.
Підтягнулись полтавські експерти з нерухомості в Кьольні  :facepalm:

Хата у нумерного - гавно.  Але і нумерний не олігарх, а ватний сракомий.  Він узяв те, що міг узяти. Хати в білому районі і за містом  :weep:  Він собачу буду там купить.

Ватан все зробив правильно, купив те що зміг купити. Жити десь треба. Відсотки по кредиту будуть пару сотень євро, а щоб зняти треба віддати тисячу. 10к майже профіту за рік + тебе ніхто не вижене.  Поживе років 5-10 і якщо буде бажання купить кращу квартиру такої самої площі.

Я взагалі уєю від місцевих аналітиків від слова анал. Самі поколіннями жили у хрущах, купували максимум однушку біля метро а тут дають поради шо хата за 250к шлак, треба брати за 500  :facepalm:

Останнє редагування: 4 травня 2021 14:54:24 від Фома Липецкий
   
Про переляк від понаєхавших щоб бабку не звати з яйцем до макітри.

Понаєхавших в фрн 12.7% від всіх жителів

З топ 23 краін:
Точно мусліми афган ірак
Не точно мусліми сирія
євромусліми і не мусліми це турки албанці і боснія

15 інших краін понаєхавші це євросусіди.
Ще кєтай
Жодних африканських

Türkei   1.461.910
Polen   866.690   
Syrien   818.460   
Rumänien799.180
Italien   648.360   
Kroatien   426.845   
Bulgarien 388.700
Griechenland364.244
Afghanistan   271.805   
Russland   263.300
Irak      259.500   
Kosovo   242.855   
Serbien   228.580
Ungarn   211.460   
Bosnien und Herzegowina   211.335   
Österreich   186.910   
Spanien   181.645   
Indien   150.840
Niederlande150.530
China   145.610   
Ukraine   145.515   
Frankreich140.590   
Portugal   138.555

Крім цього в  фрн австріі є обмеження при купівлі житла для громадян з 3краін в одній локаціі.

В нас дуже жорсткі.
90днів очікування
Часто бюрократм тягнуть до 180днів
І це тільки дозвіл нотару закрити угоду.
Яку не кожен продавець хоче чнкати

Якщо в будинку  кількість іноземців
вища ср по району буде відмова на купівлю.
5 бундесземель в Австріі дозвіл купити понаіхавшим 3краін взагалі не видають.

Останнє редагування: 4 травня 2021 15:02:59 від Lemberg.AT
   
Підтягнулись полтавські експерти з нерухомості в Кьольні  :facepalm:

Хата у нумерного - гавно.  Але і нумерний не олігарх, а ватний сракомий.  Він узяв те, що міг узяти. Хати в білому районі і за містом  :weep:  Він собачу буду там купить.

Ватан все зробив правильно, купив те що зміг купити. Жити десь треба. Відсотки по кредиту будуть пару сотень євро, а щоб зняти треба віддати тисячу. 10к майже профіту за рік + тебе ніхто не вижене.  Поживе років 5-10 і якщо буде бажання купить кращу квартиру такої самої площі.

Я взагалі уєю від місцевих аналітиків від слова анал. Самі поколіннями жили у хрущах, купували максимум однушку біля метро а тут дають поради шо хата за 250к шлак, треба брати за 500  :facepalm:

Ну так это классика жанра... :) ибо гены не пропьёшь....:)

тебе любой русскоязычный агент по продаже недвижимостей в Штатах скажет, что «наши», если денег нет вообще, то смотрят за $400К, а если есть деньги на задаток в 3%, то смотрят за $1М.
   
Що це за "планування"?

пс. Цікавий момент))—— виставив відео на ФБ))—— в коментах знайшовся сусід))—— з сусіднього підІзду))
Азер.
Таке планування як у тебе в цій квартирі.
Коли всі вікна виходять на одну сторону, і всі кімнати розташовані в один ряд.
Гірше тільки пряма планіровка під назвою трамвай, це коли замість твого коридора всі кімнати прохідні крім дальньої від входу кімнати.
   
Ну що там Сєрьога, які стіни будеш ламати?
   
Re: Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

Ну що там Сєрьога, які стіни будеш ламати?

Спочатку балкон треба засклити ))—— щоб зимою не було холодно)))
   
Спочатку балкон треба засклити ))—— щоб зимою не було холодно)))

А якій поверх
   
Спочатку балкон треба засклити ))—— щоб зимою не було холодно)))

Не заводь в оману фупчиків  ;) :  в Німеччині не можна балкони склити...
І сушити білизну на балконі також не можна...   :weep: 
   
Не заводь в оману фупчиків  ;) :  в Німеччині не можна балкони склити...
І сушити білизну на балконі також не можна...   :weep: 

інколи хочеться жартувати про балкони і кавуни
   
Re: Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

Не заводь в оману фупчиків  ;) :  в Німеччині не можна балкони склити...
І сушити білизну на балконі також не можна...   :weep: 
А антени сателітарні можна ставити.
   
Re: Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

В Канаді пральні машини не можна ставити  :D

Всі ходять прати в загальну прачечну.
   
А антени сателітарні можна ставити.

Сателітні...   ;)
Подивилася у вікно, в нас тут  4- етажка поряд: є і на балконах антени, а є і на даху...
   
Re: Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

Ось такі сучасні багатоповерхівки в Польщі

   
Re: Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

Блін, ну  таку тему срачами забивають... :(
А я залюбки  дивлюсь блогерів, які в перебудові будинків/квартир класні, нестандартні ідеї мають...   з гівна конкретно цукерочку роблять  (tu)
Зараз дам лінк на одного фольксдойча ( німця-репатріанта),  який в Німеччині купив старий будинок і ЩО він з нього робе..    це просто  БОМБА  (tu)

Підписався на нього))
пс. Але в мене так не вийде((——
І формат не той, і розміри не ті((
Та й бюджет обмежений((
   
Давно спостерiгаю за людиною, що створила цю чергову тему.
Моя молодша донька (навчається на психолога) шукає тему реферату. Запропонував їй  розглянути тему на прикладi цого чолов’яги, яка починаться з того, що лiтня людина створює никнейм зi свого справжнього iм’я та ще й дати народження.
Яскравий приклад того, як дiти ростуть без потрiбної уваги, чи нелюбовi  батькiв i як вони поводять себе ставши дорослими.
 Це форма психiчної травми, де людина бажає демонструвати себе, свої вчинки, розповiдати всiм про свої бажання, прагнення, досягнення, усiм без винятку - знайомим, незнайомим. Вони не розумють, що розповсюджувати фото, вiдео своїх дiтей, дружин - дуже небезпечно. У працi такi люди чудовi виконавцi , але працювати можуть тiки фiзично, бо можливiсть iнтелектуальної працi в них подавлена ще з дитинства.
Цей, окрiм дурниць (фото, вiдео) рiвня тiкток, хоч гайки крутить, а бiльшiсть його братiв по розвитку фотографують свої екскрименти та викладають у тирнет.
А те, що воно на хату на чужинi наскирдувало, це чудово. 
У середньовiч, iснувала жiнка iз страшними вадами на тiлi. Її возили по мiстах i показували за грошi, як чудовисько. Жiнка заробила стiльки, що придбала власний будинок.
   
Підписався на нього))
пс. Але в мене так не вийде((——
І формат не той, і розміри не ті((
Та й бюджет обмежений((

Ну хто зна, можливо  подивишся на таких, як він і захочеться тобі також   будинок на перебудову  купити,  в тебе ж не дві ліві руки   ;)
До речі, багато хто  з німців  так  роблять, і поляки, греки,  турки,  особливо з бувшої Югославії виходці..     старі будинки мають,  як правило, гарну локацію і велику присадибну ділянку...   в новобудовах все сильно затиснуто, ну ти і сам знаєш...
   
Сюрприз Любимой Жене))-- купил Квартиру(с) в Германии(Кёльн).
994 просмотра•3 мая 2021 г.
 лайк 17
дизлайк 6
Сергей Черновцы
634 подписчика
14 комментариев


Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині. Нове   (Сторінки:1 2 3 ... 10)
 391   повідомлень   
4 888  переглядів



 :pooh_lol:    
   
Re: Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

Давно спостерiгаю за людиною, що створила цю чергову тему.
Моя молодша донька (навчається на психолога) шукає тему реферату. Запропонував їй  розглянути тему на прикладi цого чолов’яги, яка починаться з того, що лiтня людина створює никнейм зi свого справжнього iм’я та ще й дати народження.
Яскравий приклад того, як дiти ростуть без потрiбної уваги, чи нелюбовi  батькiв i як вони поводять себе ставши дорослими.
 Це форма психiчної травми, де людина бажає демонструвати себе, свої вчинки, розповiдати всiм про свої бажання, прагнення, досягнення, усiм без винятку - знайомим, незнайомим. Вони не розумють, що розповсюджувати фото, вiдео своїх дiтей, дружин - дуже небезпечно. У працi такi люди чудовi виконавцi , але працювати можуть тiки фiзично, бо можливiсть iнтелектуальної працi в них подавлена ще з дитинства.
Цей, окрiм дурниць (фото, вiдео) рiвня тiкток, хоч гайки крутить, а бiльшiсть його братiв по розвитку фотографують свої екскрименти та викладають у тирнет.
А те, що воно на хату на чужинi наскирдувало, це чудово. 
У середньовiч, iснувала жiнка iз страшними вадами на тiлi. Її возили по мiстах i показували за грошi, як чудовисько. Жiнка заробила стiльки, що придбала власний будинок.

Дякую—дякую(с)
Може ще й рецепт могли б виписати?
Чи просто загальні рекомендаціі?
пс. Разом з жінкою читаємо гілку))
Поржали вже багато разів))
Жінка каже що Ваша донька запросто цілу наукову роботу могла б писати, а не зупинятися на рефераті))
   
Re: Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

Ну хто зна, можливо  подивишся на таких, як він і захочеться тобі також   будинок на перебудову  купити,  в тебе ж не дві ліві руки   ;)
До речі, багато хто  з німців  так  роблять, і поляки, греки,  турки,  особливо з бувшої Югославії виходці..     старі будинки мають,  як правило, гарну локацію і велику присадибну ділянку...   в новобудовах все сильно затиснуто, ну ти і сам знаєш...

Ось такий приблизно будинок як вони роблять——
Я таких штук десять вже перебудовував))
Саме в такому форматі як вони там цим займаються))
Тож для мене це все не новина.
пс. Можливо і дійду колись до того що захочу будиночок))——
Але реально катастрофа з землею((——
Навіть не уявляю де би я роздивлявся ту землю((
   
Re: Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

Ви справді думаєте, що автохтонні німці живуть в інших будинках?
Я вас розчарую, ці будинки заселені переважно дейчами в сьомому коліні.
   
В Канаді пральні машини не можна ставити  :D

Всі ходять прати в загальну прачечну.

Хто це тобі таке сказав?
   
Давно спостерiгаю за людиною, що створила цю чергову тему.
Моя молодша донька (навчається на психолога) шукає тему реферату. Запропонував їй  розглянути тему на прикладi цого чолов’яги, яка починаться з того, що лiтня людина створює никнейм зi свого справжнього iм’я та ще й дати народження.
Яскравий приклад того, як дiти ростуть без потрiбної уваги, чи нелюбовi  батькiв i як вони поводять себе ставши дорослими.
 Це форма психiчної травми, де людина бажає демонструвати себе, свої вчинки, розповiдати всiм про свої бажання, прагнення, досягнення, усiм без винятку - знайомим, незнайомим. Вони не розумють, що розповсюджувати фото, вiдео своїх дiтей, дружин - дуже небезпечно. У працi такi люди чудовi виконавцi , але працювати можуть тiки фiзично, бо можливiсть iнтелектуальної працi в них подавлена ще з дитинства.
Цей, окрiм дурниць (фото, вiдео) рiвня тiкток, хоч гайки крутить, а бiльшiсть його братiв по розвитку фотографують свої екскрименти та викладають у тирнет.
А те, що воно на хату на чужинi наскирдувало, це чудово. 
У середньовiч, iснувала жiнка iз страшними вадами на тiлi. Її возили по мiстах i показували за грошi, як чудовисько. Жiнка заробила стiльки, що придбала власний будинок.

чого ти прийшов сюди ?
   
Ви справді думаєте, що автохтонні німці живуть в інших будинках?
Я вас розчарую, ці будинки заселені переважно дейчами в сьомому коліні.

Я чомусь по іншому уявляв життя громадян найбагатшої країни Європи. А там, як виявляється, лише арбайтен-арбайтен-арбайтен. І шнеллє-шнеллє.
   
Ось такий приблизно будинок як вони роблять——
Я таких штук десять вже перебудовував))
Саме в такому форматі як вони там цим займаються))
Тож для мене це все не новина.
пс. Можливо і дійду колись до того що захочу будиночок))——
Але реально катастрофа з землею((——
Навіть не уявляю де би я роздивлявся ту землю((

Ну для чоловіків, в яких не дві ліві руки і належний досвід будівництва є,  то і сам бог велів  чи будуватися ,чи купити щось і перебудувати...    якщо сам багато чого вмієш, це багато грошей  зекономить, звісно...         але і перебудова недешево обходиться в Німеччині,  навіть якщо сам багато чого вмієш...    в нас тут поряд,  років десять тому купили старий будинок на 5-ти сотках люди,  250 тис заплатили..    брат у них архітектор, зробив проект задарма,  самі багато чого своїми власними руками робили...   і ось недавно я запитала їх, скільки їм та перебудова тоді обійшлася..   відповіли , що все разом десь під мільйон вийшло, разом з куплею будинку..      десь так 600÷700  :facepalm:  тис євриків виходить,  а може і більше на перебудову пішло, якщо правду кажуть ...  але вийшло дуже вишукано  і місце гарне...   все в цьому житті має свою ціну  8-)

Останнє редагування: 4 травня 2021 19:38:12 від ценительница алей
   
Re: Сюрприз для Дружини))Купив Квартиру(с) в Німеччині.

Я чомусь по іншому уявляв життя громадян найбагатшої країни Європи. А там, як виявляється, лише арбайтен-арбайтен-арбайтен. І шнеллє-шнеллє.

Це Ви фільмів надивились німецьких))
Там все відбувається у віллах, в якихось понтових локаціях))
Навіть сантехніки приходять в понтові кухні))( в кіно)
А насправді життя трошки відрізняється від фільмів тих))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія