Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Києві вчителька обурилася проханням учня перейти на українську

"Пишаюся тим, що я росіянка!" У Києві вчителька обурилася проханням учня перейти на українську. Відео

У ліцеї Києва №303 – мовний скандал. Вчителька німецької обурилася через прохання учня спілкуватись українською.

Вона заявила – пишається тим, що є росіянкою, а не українкою. Відео опублікував Telegram-канал "Катарсіс" (щоб подивитися відео, доскролльте до кінця сторінки).

У повідомленні зазначається, що інцидент стався у ліцеї №303 на Позняках під час уроку німецької мови. Відео зняв один із учнів з-під парти. Наводимо цитату вчительки без змін:

"Я горжусть этим, что я не украинка, а русская. Он не понимает російською. 70 лет все говорили російською мовою, и ничего! И все говорили, ничего страшного! А теперь ты можешь выбирать, на каком языке говорить. Он "не розуміє російської"! Ти ж бачиш, такий складний язык. Я вроде на китайском каком-то писала ему. Треба спочатку культури навчитись загальної, розумієш? Щоб звертатись до вчителя з повагою, розумієш чи ні?"

https://shkola.оборзеватель/ukr/news/shkola-kieva-skandal-mova-u-kievi-vchitelka-pishaetsya-tim-scho-vona-rosijska-i-ne-hoche-govoriti-ukrainskoyu-movoyu-video.htm
   
Мразота....
   
Судячи з тону та голосу вчительки, вона щиро обурена проханням учня. В якій формі він його висловив, поки невідомо. Проте очевидно, що саме суть прохання розізлила викладачку.

У цього поста в Telegram-каналі за кілька годин – понад 130 коментарів. Користувачі обурюються, пишуть про "російськомовну щелепу" і додають гіф-зображення з Гітлером. Дехто сподівається, що за такі погляди вчительку німецького звільнять.
   
Ще десь вчать німецьку? Хм, я думав в трендах англійська і щось китайсько-японське.
На уроці німецької треба говорити німецькою...
   
А що - вчителі й досі проводять уроки російською??
То ще їх треба просити, щоб перейшли на українську?
А закони для чого?
   
Ще десь вчать німецьку? Хм, я думав в трендах англійська і щось китайсько-японське.
На уроці німецької треба говорити німецькою...


доця моя із репетитором вчить
уроки дорожчі ніж англійська

всі вчителі із нормальним володінням давно дають приватні уроки і дуже добре себе почувають

у школі на жаль залишились тільки ті, хто сам "со словарьом"
   
    Іспит для державних службовців знання державної мови 16 червня змогли скласти 15%. Голова Національної комісії зі стандартів державної мови Орися Демська назвала такий показник для країни, яка переходить із однієї мовної норми до іншої, цілком задовільним.

    У Хмельницькому співробітник Національної поліції відмовився відповідати заявниці українською мовою, як вона того вимагала. Як аргументи він наводив своє виховання в російськомовній сім'ї та сумнів у тому, що такі норми прописані в законі.

    11-класник однієї із сільських шкіл у Запорізькій області демонстративно потоптався за підручником української мови – трансляція велася у соціальних мережах. На відео школяр називав підручник з української мови "українською пискою", сміючись при цьому. Пізніше школяр опублікував пост, де вибачився в "українців, яких образив". Мотиви вчинку пояснив тим, що не подумав.
   
Мені здається, що та вчителька тупа. Її треба звільнити за тупість, а не за небажання говорити українською.
   
А що - вчителі й досі проводять уроки російською??
То ще їх треба просити, щоб перейшли на українську?
А закони для чого?

не "й досі", а "знову", ми ж говоримо про період після 2019го, під керівництвом сонцесяйного
   
    потоптався за підручником

вибачився в "українців
Це якою мовою написано?
Потоптатися - НА чомусь
Вибачитися  - ПЕРЕД кимось
   
не "й досі", а "знову", ми ж говоримо про період після 2019го, під керівництвом сонцесяйного
Тобто до 2019 -го говорили українською, а при Зелі перейшли на російську, так?
   
Мені здається, що та вчителька тупа. Її треба звільнити за тупість, а не за небажання говорити українською.
(tu)
   
Шо за 303 Школа?  Там учілки  з Германії кацапкі, вони нас Українців  змалечку ненавідять :gigi:
   
Ще десь вчать німецьку? Хм, я думав в трендах англійська і щось китайсько-японське.
На уроці німецької треба говорити німецькою...

Звісно що вчать ! Мова техніки і великої культури...У сина друга іноземна в школі, + інст. Гете онлайн.
p.s. учітєлку - в расход  :X
   
    Іспит для державних службовців знання державної мови 16 червня змогли скласти 15%. Голова Національної комісії зі стандартів державної мови Орися Демська назвала такий показник для країни, яка переходить із однієї мовної норми до іншої, цілком задовільним.

    У Хмельницькому співробітник Національної поліції відмовився відповідати заявниці українською мовою, як вона того вимагала. Як аргументи він наводив своє виховання в російськомовній сім'ї та сумнів у тому, що такі норми прописані в законі.

    11-класник однієї із сільських шкіл у Запорізькій області демонстративно потоптався за підручником української мови – трансляція велася у соціальних мережах. На відео школяр називав підручник з української мови "українською пискою", сміючись при цьому. Пізніше школяр опублікував пост, де вибачився в "українців, яких образив". Мотиви вчинку пояснив тим, що не подумав.

Буду краток . Кацапський піздьож. В реалі 99.99 %
   
Шо за 303 Школа?  Там учілки  з Германії кацапкі, вони нас Українців  змалечку ненавідять :gigi:
[KA]
   
Ще десь вчать німецьку? Хм, я думав в трендах англійська і щось китайсько-японське.
На уроці німецької треба говорити німецькою...

+1
   
На уроці німецької треба говорити німецькою...
так вона ж сказала, що вона узкая
   
так вона ж сказала, що вона узкая


Тоді їй тільки на родіну. Іншого виходу немає.
   
Видно неадекватнысть це в генах. І що з того, що вона росіянка? Вони просять, щоб їх погнали з усіх державних робіт
   
А знаєте чому вона непрофесійна дура? Бо все таке чимало європейських мов легше вивчати на українській, в нас багато близьких звуків, яких в російській просто немає. Це я навіть по польській помітив, вони просто кривляють вимову
   
Як аргументи він наводив своє виховання в російськомовній сім'ї та сумнів у тому, що такі норми прописані в законі.
це пздець, у нього сумнів :facepalm1: І як він збирається виконувати закони і взагалі слідкувати за дотриманням порядку коли в нього є якісь сумніви, а не знання
   
І шо далі,  вчительку звільнили?
   
Треба активно вводити для таких агресивних тавро - "руссо наці".

Не просто імперці, а саме рускіє нацисти
   
Серед вчителів іноземних мов багато кацапомовних, але такого, щоб уроки проводити кацапською - то мало яка школа терпітиме. І так, вчити німецьку значно складніше за англійську - вчителів мало і дорого.

303 ліцей не знаю, крім поганого нічого гарного про нього не чув. В тому ж районі розташовані кілька найкращих шкіл України, а це якийсь концтабір для бидломас судячи з відгуків. Хоча зовні пристойно виглядає.
   
вони лізуть на світло :S
   
Моя школа :D   :weep: В мої часи там була тільки англійська і французька. Зараз пригадується, що багато уроків йшло кацапською. Це дійсно від вчителя залежало.
   
Ще десь вчать німецьку? Хм, я думав в трендах англійська і щось китайсько-японське.
На уроці німецької треба говорити німецькою...

На сьогоднішній день знання іноземних мов - це вже ,вважайте, що уже є пів професії. І на одній англійській можна непогано виїжджати. Все інше підтягнеться в процесі.
   
Україна не відбудеться як держава, доки тут будуть російськомовні не з числа іноземців.
   
Нехай та дурепа пошукає роботу деінде. В Лугандоні, наприклад.
   
На уроці німецької треба говорити німецькою...



так.
але вона чомусь говорила російською)



пс
чергова логічна пастка для тих, які говорять: "какая разніца"" :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія