Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

+38 (044), додаток, Вас, станом на зараз та ін. невігластво

стюардеса, продавщиця (продавчиня), поетеса, лаборантка, стриптизерша заперечень і дискримінації не викликають?
Это все примеры из русского языка, вы не развиваете украинский язык, а тупо копируете то что есть у кого-то. Нужно оно или не нужно, но у других ведь есть, значит и нам надо.
Прям как в анекдоте: Кума чула, Гриць Оксане трипера подарував? Краще б мени подарував, а вин все тий лярви тягне!

Останнє редагування: 27 січня 2022 14:14:26 від flexandr
   
8 10 кто помнит что это было?
Закордон.
   
Что именно тебя тешит? То что я вырос в русскоязычной семье и закончил русскоязычную школу? Да я думаю на русском, так 90% киевлян учились в русскоязычных школах и говорят на русском, а еще я не верю в Бога, бо это такая же коньюктурщина, как и показная украинскость.

я ж написав що - твоя думка про правопис в мові, якою ти не користуєшся
скористайся гуглом для перекладу, якщо проблеми з розумінням української
   
я ж написав що - твоя думка про правопис в мові, якою ти не користуєшся
скористайся гуглом для перекладу, якщо проблеми з розумінням української
Я сказал что у меня проблемы с пониманием? Это скорее у тебя проблемы с чтением, я так и не получил ответ на вопрос, как такое случилось, что признанным мастерам слова, таким как Остап Вишня, Тарас Шевченко и Леся Украинка хватало "старого правопису", а вам недоучкам его мало? Может просто мысль свою формулировать не обучены?
   
ні, але не слід проектувати це на решту прохвесій. до речі, забув вчительку і фельдшерку з акушеркою. а от медсестра....  :lol:

та незабув, бо список може бути дуже довґим, для українця це звично і натурально, а ось усскоязичному вуху ріже слух, коли людина не росла в україномовному середовищі

звичайна справа звички застосування, почнуть використовувати фемінітиви частіше, для дітей це вже буде натуральним

Останнє редагування: 27 січня 2022 14:22:43 від Came Tak
   
Что именно тебя тешит? То что я вырос в русскоязычной семье и закончил русскоязычную школу? Да я думаю на русском, так 90% киевлян учились в русскоязычных школах и говорят на русском, а еще я не верю в Бога, бо это такая же коньюктурщина, как и показная украинскость.

После реформы образования в СССР какого года?
   
После реформы образования в СССР какого года?
Реформы образования или реформы украинского языка?
   
+380 (044) 123 45 67 означає можливість двох варіантів

воно нічого не означає. це не дійсний номер, помилка виклику. і в гуглі таких більше мільйона, в тому числі на gov.ua, travel-операторах тощо:

https://www.google.com/search?q=%22%2B380+044%22

Приблизна кількість результатів: 1 270 000 (0,36 с) :facepalm:



це відбувається саме через нерозуміння населенням, який у нас код країни і що то за нуль у «044»

Останнє редагування: 27 січня 2022 14:36:17 від tartosetto
   
Це все пережитки декадних АТС і дискових телефонів. Цифра 1 набирається найшвидше диском. Чим більше одиничок тим швидше набір. Цифра 0 має найменш зношений контакт на декадному шукачі АТС тому найменше шумів при з'єднанні.
А зараз одиничка корисна тільки тим що її найзручніше дістати якщо одною рукою номер набираєш.

И правильно и не правильно. )

Старые дисковые телефоны, это ни что иное как импульсный набор.  В Союзе он был взят за основу. Отсюда и шла вся "свистопляска". Если мы набираем "1", то это один импульс шелчек рэле. 2 - два, 3 - три щелчка и.т.д.
Как мы знаем по теории сигналов, чем дольше посылка, тем вероятней она подвержена помехам. Поэтому 1 по теории вероятности и помехоустойчивости имеет самый высокий показатель. Самый херовый это "0"
Чем выше число, тем более вероятна ошибка в наборе номера.

Это первое.

Второе, набор единицы, банально быстрее набора 8 или 9, или 0 ....  А это время набора всей комбинации.
Подойдите к дисковому телефону и наберите 111 -11- 11 или 999 - 99 -99, почувствуйте разницу  ;)

Многие уже забыли фразу "вы не туда попали"... так вот, вот это "вы не туда попали", ни что иное как ошибка набора станции. Когда вместо например 7 щелчков, станция воспринимала 6.
Поэтому, чем более высокие цифры имел номер телефона, тем более вероятнее была ошибка набора номера.
Такие моменты понимали только специалисты) И естественно чем меньшие цифры содержал номер, тем он был круче. В идеале этот номер был 111 - 11 -11

Первые три цифры - не особо выбрирали, это номерное поле станиции, а вот последних четырех цифрах можно было поиграться. например номер 550 - 11-11.  Последние единицы спецу говорили, что этот номер неимоверно крут. А вот номер 550 -9999 это вроде внешне круто, но йухня йухней с точки зрения помехоусточивости)

Конечно, позже, когда начали переводить станции на тональный набор, эта проблема исчезла ввиду физики самого тона.
Именно по этому телефонные сети западных стран имели кнопочный циферблат и работали более надежней в плане ошибок станции при наборе на порядки.
Но до сих пор, настоящий связист любит в своем номере "Единицу"

 ;) 



Останнє редагування: 27 січня 2022 14:47:46 від Турчинофф
   
Я сказал что у меня проблемы с пониманием? Это скорее у тебя проблемы с чтением, я так и не получил ответ на вопрос, как такое случилось, что признанным мастерам слова, таким как Остап Вишня, Тарас Шевченко и Леся Украинка хватало "старого правопису", а вам недоучкам его мало? Может просто мысль свою формулировать не обучены?

так ти в мене не питав, тому не отримав
для тих хто володіє однією мовою, називати нєдоучкамі тих хто володіє двома - трішки уєбанство
лізти зі своєю  думкою про правопис в мові, якою ти не користуєшся - зовсім уєбанство
а правопис з часів Тараса і Лесі і навіть Остапа таки змінився і не раз
просто не кожен бевзь в курсі змін та їх мотивації
   
воно нічого не означає. це не дійсний номер, помилка виклику. і в гуглі таких більше мільйона, в тому числі на gov.ua, travel-операторах тощо:

https://www.google.com/search?q=%22%2B380+044%22

Приблизна кількість результатів: 1 270 000 (0,36 с) :facepalm:

Показати зображення...
це відбувається саме через нерозуміння населенням, який у нас код країни і що то за нуль у «044»

я у СамеТак спитав, виходячи з його пояснення 
   
так ти в мене не питав, тому не отримав
для тих хто володіє однією мовою, називати нєдоучкамі тих хто володіє двома - трішки уєбанство
лізти зі своєю  думкою про правопис в мові, якою ти не користуєшся - зовсім уєбанство
а правопис з часів Тараса і Лесі і навіть Остапа таки змінився і не раз
просто не кожен бевзь в курсі змін та їх мотивації
Основная мотивация, это оправдание получения зарплат и научных званий учеными филолухами.
   
Реформы образования или реформы украинского языка?
Образования.
   
И правильно и не правильно. )

Старые дисковые телефоны, это ни что иное как импульсный набор.  В Союзе он был взят за основу. Отсюда и шла вся "свистопляска". Если мы набираем "1", то это один импульс шелчек рэле. 2 - два, 3 - три щелчка и.т.д.
Как мы знаем по теории сигналов, чем дольше посылка, тем вероятней она подвержена помехам. Поэтому 1 по теории вероятности и помехоустойчивости имеет самый высокий показатель. Самый херовый это "0"
Чем выше число, тем более вероятна ошибка в наборе номера.

Это первое.

Второе, набор единицы, банально быстрее набора 8 или 9, или 0 ....  А это время набора всей комбинации.
Подойдите к дисковому телефону и наберите 111 -11- 11 или 999 - 99 -99, почувствуйте разницу  ;)

Многие уже забыли фразу "вы не туда попали"... так вот, вот это "вы не туда попали", ни что иное как ошибка набора станции. Когда вместо например 7 щелчков, станция воспринимала 6.
Поэтому, чем более высокие цифры имел номер телефона, тем более вероятнее была ошибка набора номера.
Такие моменты понимали только специалисты) И естественно чем меньшие цифры содержал номер, тем он был круче. В идеале этот номер был 111 - 11 -11

Первые три цифры - не особо выбрирали, это номерное поле станиции, а вот последних четырех цифрах можно было поиграться. например номер 550 - 11-11.  Последние единицы спецу говорили, что этот номер неимоверно крут. А вот номер 550 -9999 это вроде внешне круто, но йухня йухней с точки зрения помехоусточивости)

Конечно, позже, когда начали переводить станции на тональный набор, эта проблема исчезла ввиду физики самого тона.
Именно по этому телефонные сети западных стран имели кнопочный циферблат и работали более надежней в плане ошибок станции при наборе на порядки.
Но до сих пор, настоящий связист любит в своем номере "Единицу"

 ;) 
фігню пишеш. якшо механічний  номеронабирач підклинював, то атс шо 2 шо 8, і в меншій мірі 1. все глючило, бо таймінги порушені. проблема зникла після появи напівпровідникових номеронабирачів
   
З городського на мобільний або з мобільного на нородський як ти дзвониш, упороте? Нуля ТОЧНО не набираєш?

І чому незнайомий номер тобі з мережі показує саме як 38..., а не 67 чи 63 чи 95?
   
Основная мотивация, это оправдание получения зарплат и научных званий учеными филолухами.

кляті вчоні не маючи роботи вигадують новий правопис, аби мати на чому заробити
а що, варіант
навіщо чіплятися з питанням, на яке вже є відповідь
   
фігню пишеш. якшо механічний  номеронабирач підклинював, то атс шо 2 шо 8, і в меншій мірі 1. все глючило, бо таймінги порушені. проблема зникла після появи напівпровідникових номеронабирачів

В зависимости от сопротивления на линии.
   
У мене на мобілкі, наприклад вхідний дзвінок із міського номера показує у форматі +380.... Коли я туди передзвонюю не новим набором, а натисканням на той відображений номер, о чюдо!!! Всупереч хуйні, що несе тупуватий тартолєтто, на тому кінці мені відповідає неіснуючий голос!!!!


Так що, якщо ти тупий і не знаєш історії еволюції номерів і кодів, то краще не умнічяй, а залізь под шконку і не хрюкай. А перед тим, як заводити тему із подібним своїм нікчемним умозаключєнієм, спочатку хоча б вивчи матчясть. Бо не Україна сама вибирала собі міжнародний код, а їй його присвоїла відповідна міжнародна організація.

Це те ж саме, що хтось сімку зі свого мобільного закинув, а оператор через рік перевипустив нову сімку з цим же номером. І шо? Ти не купуватимеш того стартового пакета?
   
прошу тих, чиї розумові здібності явно не дозволяють їм зрозуміти суть викладених проблем, піти десь в інші гілки і їбати мізки там. досить ригати тут своєю маячнею про 0 і 38. хто має мозок - ті зрозуміли, про що мова. а саме:

   
кляті вчоні не маючи роботи вигадують новий правопис, аби мати на чому заробити
а що, варіант
навіщо чіплятися з питанням, на яке вже є відповідь
кстаці, да, це єдина причина змін правопису: хтось дуже хоче захистити докторську.
   
прошу тих, чиї розумові здібності явно не дозволяють їм зрозуміти суть викладених проблем, піти десь в інші гілки і їбати мізки там. досить ригати тут своєю маячнею про 0 і 38. хто має мозок - ті зрозуміли, про що мова.
ти спочатку проригай свій стартпост, а вже потім далі хрюкай. А то виляєш жопою наче єблівоє созданіє та ціни собі не складеш.
   
Аффтар, так чого я можу додзвонитися на номер у форматі +380.... А ти ні? Може то у тебе щось із руками чи з головою???
   
бачу, смердюче чмо досі заригує гілку своєю блювотою :laugh: схоже, не розуміє, що то за літери на екрані :laugh:
   
кстаці, да, це єдина причина змін правопису: хтось дуже хоче захистити докторську.

насправді - ні,
але для конспірулохії саме воно
   
бачу, смердюче чмо досі заригує гілку своєю блювотою :laugh: схоже, не розуміє, що то за літери на екрані :laugh:
бачу смердюче чмо вже починає жопою вилять, бо вже і саме не розуміє, про що починало пес діти
   
бачу, смердюче чмо досі заригує гілку своєю блювотою :laugh: схоже, не розуміє, що то за літери на екрані :laugh:

У нее  вчера во сне овес отобрали.
   
насправді - ні,
але для конспірулохії саме воно
я читала пояснювальну записку до останнього. Там, складається враження, що хочуть все звести до русько-украйонського суржика, щоб не було особо великої різниці між мовами.
   
У нее  вчера во сне овес отобрали.
а у тебе пес ду, того ти такий невдоволений.
   
я читала пояснювальну записку до останнього. Там, складається враження, що хочуть все звести до русько-украйонського суржика, щоб не було особо великої різниці між мовами.
похвально, я не читав, навіть не знав про існування такої,
не інструкція до пральної машинки, звичайно,
але можливо звідси і дивні враження
   
У нее  вчера во сне овес отобрали.
та там схоже ніхто нічого не відбирав. там від народження просто нічого не дали
   
В старому телефонному ще совдепівському довіднику всі коди починалися з 0.

То навіщо ці мантри, куди той нуль відносити? Споконвіку в обласні центри телефонували з кодом через 0, а в райцентри без нуля, і тут вдрух одно у надовбневі захотілося помутить водичку.

Ну, спробуй зателефонувати на міський номер у Львів без нуля. З України, а не з-за кордону, я подивлюся, який там буде у тебе існуючий дзвінок. Або в Черкаси без 0.

Кажу код Черкас: 0472, але ж ти телефонуй без нуля!
   
яке ж воно тупориле і обмежене :laugh:  :facepalm1:
   
та там схоже ніхто нічого не відбирав. там від народження просто нічого не дали
ну то й сиди мовчки, якщо тобі Господь розуму не дав.
   
яке ж воно тупориле і обмежене :laugh:  :facepalm1:
шо такоє, вже не знаєш, про що твоя тема? А якого Хе тоді рота откривав?
   
прошу тих, чиї розумові здібності явно не дозволяють їм зрозуміти суть викладених проблем, піти десь в інші гілки і їбати мізки там. досить ригати тут своєю маячнею про 0 і 38. хто має мозок - ті зрозуміли, про що мова. а саме:

Показати зображення...
не пес ди, бо ти не додзвонишся в черкаси без нуля по Україні. Тому нуль це частина кода. Міського кода, а не міжнародного.
   
В зависимости от сопротивления на линии.
і це також. та, якшо чесно, напівпровідникові також були всякі... еталоном були панасоніки. винятково надійні і точні апарати. були.
   
Народ зайдите на сайт Любой серьезной конторы.

От Аpple до Microsoft.

+380(_ _) _ _ _ _ _ _ _
   
згадав ще один перл від «журналісток» марічок майюцьких: фопівці :laugh: це приблизно така ж сама помилка, як казати «корелюється».

корелює === співвідноситься
корелюється === співвідноситьсяся

ФОП === підприємець
ФОПівець === підприємецьець

 (P)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія