Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Когда электрик — перфекционист

Re: Когда электрик — перфекционист

Якщо натяжні стелі, для чого робити канали в підлозі, які потім потрібно ще й бетонувати, щоб класти, наприклад, лінолеум...  8-:
   
Re: Когда электрик — перфекционист

читайте блин правила! разетка держит 16 ампер, как раз стока держит провад палтарушка, зачем там больше?

Напевне для вас важко це уявити, але на одному автоматі зовсім не завжди висить саме одна розетка, а зазвичай вішають на один автомат по декілька розеток і тому перетин півтора квадрати на групу розеток то є ризик.

Цитувати
да и ложить его удобно, он гнётся норм, это раз
и круглый - это два, норм в дырку от бура сквозь стену просовуется

Ну ще і три можете додати - виробники кабелю не радять ПВС замуровувати в штукатурку і для таких цілей рекомендують ВВП, а не ПВС.
Але то для розумних і відповідальних людей, а ви можете і ПВС використовувати.
   
Re: Когда электрик — перфекционист

одному автоматі зовсім не завжди висить саме одна розетка, а зазвичай вішають на один автомат по декілька розеток
Вот чтобы автомат не выбивало, надо не экономить и покупать маломощный автомат, а выделить нормальные деньги и купить хороший мощный автомат
вам что, 60 ампер не хватит? у вас там что, станок стоит?

виробники кабелю не радять ПВС замуровувати в штукатурку і для таких цілей рекомендують ВВП, а не ПВС.
Конечно производители будут советовать купить дорогущий никому ненужный провод вместо недорогого практичного шнура!
Вы, наверное, еще и рекламе по телеку верите?
   
Re: Когда электрик — перфекционист

и вообще, если бы ПВС был вредный, его бы уже запретили и не продавали
   
Re: Когда электрик — перфекционист

Якась люта жовта маячня, навіщо таке на форум тягнути...
TC в лікувальний бан, щоб таку маячню на форум не тягнув
Черговий фейк!
Ганьба покидьку, що тягне своє лайно на форум.
Ну що за відморожений довбень?
Таке саме я бачу в унітазі, коли "ходжу по великому", але там воно на своєму місці
Не лінуйтеся тиснути доповідь на цього покидька.
Коротше - мудак рідкісний, нікчемне лайно, що намагається пересмикувати.
Йди вчись, дурень брехливий.
Бути лайном - то є твій власний вибір, маєш право, але НАВІЩО!!?
Усе це, то є брехня і відповідно ТС смердючий брехун. Це є доконаний факт.
Лайно! Лайно! Лайно!


Rahastyle





   
Re: Когда электрик — перфекционист

Сейчас все нормальные люди делают разводку кабелей без распредкоробок. Так в Европе делают
   
Re: Когда электрик — перфекционист

Так в Европе делают
там еще и браки однополые, так что ж нам теперь...?
   
Re: Когда электрик — перфекционист

Бойлер, кондиционеры и холодильник на отдельных автоматах например.

+10000000000000000000

і під робоче місце з компами
і не дорого це
в мене правда не 24, а всього 7 автоматів (окремо кондиціонер, котел, робоче місце з компами і холодильник з морозильною камерою)
обійшлось в межах 300 євро, звичайна трикімнатна квартира
робив електрик бувшого жеку, дуже акуратний і спокійний
чеки на всі покупні приніс, тому про надурити замовника не зрозумів

в чому?
у вартості роботи, так тут просто, не згоден з заявленою вартістю - шукай дешевшого майстра
я краще візьму дорожчого, але з рекомендаціями
   
Re: Когда электрик — перфекционист

там еще и браки однополые, так что ж нам теперь...?
Конечно
   
Re: Когда электрик — перфекционист

Там що , 100квт заведено?
   
Re: Когда электрик — перфекционист

в концепции умного дома каждая розетка должна контролироваться не? заменить обычные автоматыина умные и вуаля
   
Re: Когда электрик — перфекционист

Я когда делал себе ремонт в трёшке, тоже каждую комнату, кухню, ванну, туалет, коридор велел посадить на отдельные автоматы.
Почему я дурачок?
Від таких як ключник треба триматись подалі, надіюсь, як у нас впровадять те саме ,як в ЄС воно втратить заробіток... Знаю я таких, а потім погорить  усе і розводять руками майстри, а чого воно погоріло?. І виправити не можна після таких, як ключник.

Останнє редагування: 28 серпня 2018 18:31:37 від TimmiApostolMS
   
Re: Когда электрик — перфекционист

Діфи то окрема розмова, вони цілком виправдані в санвузлах, де вода і відповідно вища ймовірність ураження електричним струмом, та може ще в дитячій кімнаті. А по звичайним автоматам - розетки та освітлення на різні автомати, різні кімнати чи групи кімнат теж доречно на різні автомати посадити, потужних споживачів (наприклад кухонна техніка, пральна машина та таке інше) теж на окремі. А ще може бути багато особливостей - резевне живлення, безперервне живлення на окремі групи споживачів та таке інше. Це все не викрутаси, а звичайні питання зручності та безпеки експлуатації електромережі в будинку.
Від враження захищає звичайний автомат.Діф реагує на незначну різницю  в нульовому і фазному дроті.В санвузлах не рекомендується користуватися електроприладами.
   
Re: Когда электрик — перфекционист

Вот чтобы автомат не выбивало, надо не экономить и покупать маломощный автомат, а выделить нормальные деньги и купить хороший мощный автомат
вам что, 60 ампер не хватит? у вас там что, станок стоит?

Таки не змогли зрозуміти - на ГРУПУ РОЗЕТОК тягнути кабель півтора квадрати то ризик, не тому що автомат буже спрацьовувати, а тому що дріт може перегріватись. Ти ж сам сказав, що 1.5 тому що розетки 16A, а про те що на цьому кабелі зазвичай декілька розеток ти забув. Дійшло нарешті?

Цитувати
Конечно производители будут советовать купить дорогущий никому ненужный провод вместо недорогого практичного шнура!

ПВС 3х2,5 Одескабель -  32,85 грн / м.
ВВГ-П 3х2,5 Одескабель -  26,82 грн / м.

Це з одного з числених сайтів. Вас не дуже засмутить, що по ціні все навпаки і монолітний кабель, який як раз радять замуровувати, дешевше "недорогого практичного шнура"? За вашою логікою виробники мали радити саме ПВС, але вони відповідальні і радять саме те що потрібно.

 :laugh:
   
Re: Когда электрик — перфекционист

и вообще, если бы ПВС был вредный, его бы уже запретили и не продавали

Такі точно невіглас і з логікою не товаришуєш. Він не шкідливий, але призначений для інших цілей. Є багато різновидів кабелів для різних призначень. Наприклад нікому в голову не прийде акустичний кабель використовувати для прокладки силової лінії до пральної машини, але це не означає, що акустичні кабелі шкідливі. Дивно, що таке доводиться пояснювати.
   
Re: Когда электрик — перфекционист

Від враження захищає звичайний автомат
3 издания ПУЭ этому отроку!

Первый приз, заслуженный, ящитаю
   
Re: Когда электрик — перфекционист

Сейчас все нормальные люди делают разводку кабелей без распредкоробок. Так в Европе делают

Ага, досить зручно монтувати в підрозетниках, вони навіть спеціально глибокі є.
Але бувають моменти, коли розподільчі коробки таки зручніші.
   
Re: Когда электрик — перфекционист

Такі точно невіглас
Мне скучно, я развлекаюсь
а вот то что ты не сделал стойку на "автомат защищает от поражения" - это уже симптоматично
   
Re: Когда электрик — перфекционист

який як раз радять замуровувати
"советуют". Грёбаный стыд.
   
Re: Когда электрик — перфекционист

Від враження захищає звичайний автомат.Діф реагує на незначну різницю  в нульовому і фазному дроті.В санвузлах не рекомендується користуватися електроприладами.

А куди поставити гідромасажну ванну? У мене в санвузлі вона, але напевне я щось не так зробив. І освітлення теж даремно в санвузол проводив... А в пральній кімнаті теж електрика... напевне у вітальню перенести пральну машину треба, та і прасувати у вітальні напевне буде більш правильно.
   
Re: Когда электрик — перфекционист

locky, ну то що стосовно дорогого ВВП та дешевого ПВС? Чому ПВС популярного та доволі якісного виробника Одесакабель виявилося не дешевше, а дорожче ВВГ-П? З якого переляку використовувати для прокладки силової лінії більш дорогий кабель, коли сам виробник каже, що краще цього не робити та не замуровувати ПВС  в штукатурку? Зробити правильно виявляється навіть дешевше ніж зробити не правильно!
   
Re: Когда электрик — перфекционист

locky, ну то що стосовно дорогого ВВП та дешевого ПВС? Чому ПВС популярного та доволі якісного виробника Одесакабель виявилося не дешевше, а дорожче ВВГ-П? З якого переляку використовувати для прокладки силової лінії більш дорогий кабель, коли сам виробник каже, що краще цього не робити та не замуровувати ПВС  в штукатурку? Зробити правильно виявляється навіть дешевше ніж зробити не правильно!
ответ навскидку "потому что ВВГ у них - говно"
Почему, кстати, П а не нг?
   
Re: Когда электрик — перфекционист

Перфекціонізм до жопи, головне , щоб згідно розрахунків все було та по нормативах. А здуру можна й на кожну лампочку окремий автомат поставити, надійно буде (tu)
   
Re: Когда электрик — перфекционист

Для йобаних спеців з електрики задача:
чи спрацює захисний автомат категорії С, номинальний ток 16 А у випадку, коли дріт (моножила, мідь) 0,5 мм2 задовжки 20 метрів, на кінці коротке замикання? яка буде сила струму КЗ? чи вистачить сили струму КЗ аби автомат спрацював?
   
Re: Когда электрик — перфекционист

Перфекціонізм до жопи, головне , щоб згідно розрахунків все було та по нормативах. А здуру можна й на кожну лампочку окремий автомат поставити, надійно буде (tu)
автомат нет, а вот импульсное реле - это вполне себе да
В своё время чесались руки "переделать всё в идеального сферического коня", но сильно охладили ценник и масштаб работы, так что я ограничился заменой квартирного щитка (ну как, заменой - его не было и я его поставиль) и прокладкой в коробах отдельных линий на кондиционеры, бойлер, стиралку+посудомойку, гидромассаж и фризер
клал, кстати, ПВСом. не совсем правильно, конечно, но при заданных условиях - допустимо
   
Re: Когда электрик — перфекционист

Почему, кстати, П а не нг?
а чому вже тоді не нгд?  :D  певною мірою все вирішується умовами використання то економічною доцільністю.
і треба розрізняти "перфекціонізм" та реальне життя. той ролик - дурня. іскуства раді іскуства. вибрики.
   
Re: Когда электрик — перфекционист

А потолки сейчас делаются или гипс или подвес. Так что легче ...штробить в полу?
Ну вопще-то не по стелі, а по стіні під стелею робиться, якщо робити по уму.
А на відео, то повна хєрня і долбоєбізм.
   
Re: Когда электрик — перфекционист

У мене подрузі міняли проводку в совдепівській чешці. В двушці. Наміняли на 20 тис грн.   :lol:  мабуть таке от і зробили))
Не так, але зробили їй мабуть нормально, як і повинно бути, нічого вона не переплатила. це якщо вона міняла проводку зараз, а не коли бакс був по п'ять.
   
Re: Когда электрик — перфекционист

Очень культурно всё исполнено.  :-)o
   
Re: Когда электрик — перфекционист

ответ навскидку "потому что ВВГ у них - говно"
Почему, кстати, П а не нг?

Я нічого проти не маю ВВГ Одесакабель, дроти там мідні і перетин відповідний.
А що до нг, то мені такий не потрібен, бо прокладати дроти в пучках мені здається "не по феншую", а просто для прокладки в штробі і П достатньо.
   
Re: Когда электрик — перфекционист

Я нічого проти не маю ВВГ Одесакабель, дроти там мідні і перетин відповідний.
мне тоже хвалили, или одессу, или, кажется, запорожье
а вот южкабель, говорят, на малых сечениях - не шибко силён, как ни странно

   
Re: Когда электрик — перфекционист

а вообще, конечно, народ к домашней проводке относится чуть ли не преступно
Там, что называется, "делов то!", а они блин "а нашо оно мне!"

Да и жэки тоже блин
я как в этажный щит заглядываю, так плачу каждый раз
там блин не стояк, а сопля
я уже и предлагал заменить его за мой счет, но упираются, гады :(
   
Re: Когда электрик — перфекционист

Перекладывай, штробы то в стяжке, её переделывать не надо.
Угу, теперь нужно налить сантиметров 5 стяжки по всей площади квартиры и подвесные потолки, а все потому, что электрик перфекционист!
Возьми любую панель и посмотри как должна идти проводка правильно.
   
Re: Когда электрик — перфекционист

чисто психологічно жити в квартирі з такою кількістю кабелів - це все одно що жити в тераріумі зі зміями  :laugh:
   
Re: Когда электрик — перфекционист

А куди поставити гідромасажну ванну? У мене в санвузлі вона, але напевне я щось не так зробив. І освітлення теж даремно в санвузол проводив... А в пральній кімнаті теж електрика... напевне у вітальню перенести пральну машину треба, та і прасувати у вітальні напевне буде більш правильно.
Гідромасажна ванна.Насос який подає воду під тиском стоїть в самій ванні?Цей приклад не коректний.Пральна машина у мене стоїть в ванній кімнаті.До мережі під*єднана трехжильним кабелем.Фаза,робочий 0,заземлення.Такі споживачі доцільно підключати за допомогою діф автомата.
   
Re: Когда электрик — перфекционист

Для йобаних спеців з електрики задача:
чи спрацює захисний автомат категорії С, номинальний ток 16 А у випадку, коли дріт (моножила, мідь) 0,5 мм2 задовжки 20 метрів, на кінці коротке замикання? яка буде сила струму КЗ? чи вистачить сили струму КЗ аби автомат спрацював?
Ніхто не скаже без підрахунку.Для цього існують прилади які  вимірюють опір петлі фаза-нуль.Тільки після перевірки можно сказати чи захистить автомат дану лінію.
   
Re: Когда электрик — перфекционист

чисто психологічно жити в квартирі з такою кількістю кабелів - це все одно що жити в тераріумі зі зміями  :laugh:

Всё гораздо хуже.
Чисто практично в такой клетке с электрическим полем
может оказаться проблематично родить здорового
ребенка. Ну чо, красота требует жертв, кажется
так модно говорить.
   
Re: Когда электрик — перфекционист

Для йобаних спеців з електрики задача:
чи спрацює захисний автомат категорії С, номинальний ток 16 А у випадку, коли дріт (моножила, мідь) 0,5 мм2 задовжки 20 метрів, на кінці коротке замикання? яка буде сила струму КЗ? чи вистачить сили струму КЗ аби автомат спрацював?

Тут ЧО іспит?
Ще й як вистачить.
Ток під 170 ампер.
При тому що вказаний автомат
гарантовано спрацює миттєво
вже при струмі в 150 максимум.
А якщо не миттєво , то через
пару секунд спрацює біметалік.

Сам ти  :censored:


Останнє редагування: 29 серпня 2018 23:49:10 від б_а_р_с
   
Re: Когда электрик — перфекционист

Всё гораздо хуже.
Чисто практично в такой клетке с электрическим полем
может оказаться проблематично родить здорового
ребенка. Ну чо, красота требует жертв, кажется
так модно говорить.
Відразу видно прихильника відмови від прививок.
Люблю обговорення технічних питань "ботаніками". Відсутність технічних знань останніх піднімає мені настрій. Гумористи відпочивають. Відразу згадую результати цьогорічного ЗНО. Для чого філологам та музикантам математика? А разом з математикою і фізика.
Смотрю в книгу, вижу фигу :D
   
Re: Когда электрик — перфекционист

Відразу видно прихильника відмови від прививок.
Люблю обговорення технічних питань "ботаніками". Відсутність технічних знань останніх піднімає мені настрій. Гумористи відпочивають. Відразу згадую результати цьогорічного ЗНО. Для чого філологам та музикантам математика? А разом з математикою і фізика.
Смотрю в книгу, вижу фигу :D

Ти просто недоумок і все. Знайшов ботаніка :lol:
Піднімай собі далі настрій щепленнями "фызик-математык".
Гулівер.
В тебе пісюн від гулівера, чи просто жип великий? :rotate:

Перш ніж клеяти ярлики і відповідати за інших на самим поставлені
питання, уважно подивись в дзеркало і скажи собі,
прихильником кого чи чого є ти сам.
Я тебе першим не ображав і не принижував ні про книгу ні про фігу,
а лише зауважив про те питання, на якому знаюсь.

Останнє редагування: 28 серпня 2018 23:21:55 від б_а_р_с
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія