Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знову почались "темні бани" і бани "в ніколи" без оголошення причини?

pastor68, п. 4.9, - ніколи

ось його останні дописи
https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=showposts;u=5016414

Ну, за бажання, там можливо віднайти особистих образ та різких висловів на добу бану, ну, може, на три- але не назаівжди під формулювання "У випадках, не передбачених перерахованими вище пунктами, рішення ухвалює модератор".


Щонайменше з сьогоднішнього ранку користувач alexUP  забанений без запису в банлисті на невизначений термін

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=34661

Якщо адміністрація бажає "витиснути" з форуму дописувачів, які їй, адміністрації, не до вподоби- нехай прямо оголосить список
можливо, люди самі підуть, не вичікуючи на чергове самоправство.

Останнє редагування: 30 травня 2018 12:43:53 від Стиви Джи
   
Re: Знову почались бани "в ніколи" без оголошення причини?

pastor68, п. 4.9, - ніколи

ось його останні дописи
https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=showposts;u=5016414

Ну, за бажання, там можливо віднайти особистих образ та різких висловів на добу бану, ну, може, на три- але не назаівжди під формулювання "У випадках, не передбачених перерахованими вище пунктами, рішення ухвалює модератор".

Якщо адміністрація бажає "витиснути" з форуму дописувачів, які їй, адміністрації, не до вподоби- нехай прямо оголосить список
можливо, люди самі підуть, не вичікуючи на чергове самоправство
все модер правуильно зробив-за "мовнючка і рагуля" дістало ватне по повній. давно такого треба було елімінувати-в незалежності від того хто йому був опонент.
   
все модер правуильно зробив-за "мовнючка і рагуля" дістало ватне по повній. давно такого треба було елімінувати-в незалежності від того хто йому був опонент.

Мене вкрай тяжко записати в прихильники пастора шлака 68, але по перше, нафуя було банити в темну по 4.9., коли в його постах чітко є 4.5. та геть трохи 4.6?
І по друге, в "ніколи" це щось таки дофуя. (td)
   
Это был очень неумный бан. Нехорошо прятаться за 4.9.
Надо бы пастора разбанить.
   
Мене вкрай тяжко записати в прихильники пастора шлака 68, але по перше, нафуя було банити в темну по 4.9., коли в його постах чітко є 4.5. та геть трохи 4.6?
І по друге, в "ніколи" це щось таки дофуя. (td)
++
   
Мне другое интересно. А вас еще, уважаемый модераторский состав, не заебали "профессиональные украинцы", периодически (в среднем раз в 4 дня) поднимающие мовосрачные темы, провоцируя в конечном итоге улет в бан? Пастор 68 - живой пример пострадавшего.
Я например 100% вчера на бан уже написал, уж не знаю вечный или нет.
Не лучше ли бы было, просто сносить такие темы к ебениной матери, "не дожидаясь перетонита" (с)
Или мовосрач поднимает посещаемость, следовательно монетизируемость форума? Если звезды зажигают, значит кому то это нужно?

Честно говоря - просто заебало себе нервы портить, срываюсь. Забанят - значит се ля ви, надоело. Меньше буду времени на всякое дерьмо тратить.
   
Пастор звичайно не
Він мені винен 400 баксів
Але на бан в ніколи забагато
   
Re: Знову почались бани "в ніколи" без оголошення причини?
smx

по последним постам на николы не тянет
но чувак полный неадекват "агитирует"  то ли стебается за Симоненко то за Бойко, ни одного поста адекватного
и все в таком духе:

Вот почему ты разговариваешь как портовая шлюха или ты портовая шлюха или ты бухой как обычно.

раньше он вроде по адекватней был хотя тоже не сахар
   
як би я не ставився до Пастора, але ніколи це забагато

скостіть
   
пересмотрите бан пастора пожалуйста, там нет ничего в николи
   
все модер правуильно зробив-за "мовнючка і рагуля" дістало ватне по повній. давно такого треба було елімінувати-в незалежності від того хто йому був опонент.

 (tu)
   
все модер правуильно зробив-за "мовнючка і рагуля" дістало ватне по повній. давно такого треба було елімінувати-в незалежності від того хто йому був опонент.

вообще его перед этим назвали "окупантопєрдящим бьідлом", хотя пастор вроде вполне себе проукраинский насколько я понимаю харьковчанин
   
это ведь Pivas
   
 периодически (в среднем раз в 4 дня) поднимающие мовосрачные темы, провоцируя в конечном итоге улет в бан? Пастор 68 - живой пример пострадавшего.

мовні теми піднімалися, піднімаються і підніматимуться.
Бо це болить українцям.
А щоб тема не ставала срачем, треба полемізувати/дискутувати/сперечатися з думкою, а не *срати один на одного.
демонструючи водночас відсутність аргументів.
Пастор зловживає і матом, і образливими словами на адресу опонентів, - замість наводити аргументи.
Але "ніколи" для нього - забагато.
Вистачило б і місяця.
   
Пастор зловживає і матом, і образливими словами на адресу опонентів, - замість наводити аргументи.
И я зловживаю. А почему? Да потому что исподволь тыкать "лускопелдящими" "моськовським быдлом" и прочим, как это делают неуважаемые оппо не имеющие особо других аргументов, провоцируя тем самым на этот самый мат - еще более подло. Сказать то нечего, значит надо опустить половину своих граждан в стиле "они не сповна розуму, тому не на мови". Ну или - потомки оккупантов. Или еще как... ото кроме мата других выражений не остается.
А насчет "болит"... оттого, что своими безапелляционными лозунгами в обсуждениях, ничего кроме неприязни они не вызывают - да, от этого будет громадная польза для украинского в Украине.
   
И я зловживаю. А почему? Да потому что исподволь тыкать "лускопелдящими" "моськовським быдлом" и прочим, как это делают неуважаемые оппо не имеющие особо других аргументов, провоцируя тем самым на этот самый мат - еще более подло. Сказать то нечего, значит надо опустить половину своих граждан в стиле "они не сповна розуму, тому не на мови". Ну или - потомки оккупантов. Или еще как... ото кроме мата других выражений не остается.
А насчет "болит"... оттого, что своими безапелляционными лозунгами в обсуждениях, ничего кроме неприязни они не вызывают - да, от этого будет громадная польза для украинского в Украине.
В тебе слабкі аргументи тому і лаєшся... :dopovid:
   
В тебе слабкі аргументи тому і лаєшся... :dopovid:
Феерические долпоебы...  :facepalm1:
   
Re: Знову почались бани "в ніколи" без оголошення причини?

вообще его перед этим назвали "окупантопєрдящим бьідлом", хотя пастор вроде вполне себе проукраинский насколько я понимаю харьковчанин
мова про пастора,а не про когось іншого. Якщо комусь приємно(причини не буду розбирати),що українців називають на УКРАЇНСЬКОМУ форумі "мовнючками чи рагулями" з явним наміром образити і принизити,бо автор відчуває себе вищою істотою,то справа тих  дописувачів. Мені такого читати не потрібно і з таким на українському форумі не хочеться навіть "сидіти на одному гектарі". А спроба то була свідома і не на емоційному грунті-тому нехай "упражняєтся" в іншому місці ,серед "хахлов". Дякую модерам,бо то охолодить інших (а по величині закисників-кількості) виглядає,що бажаючих або співчуваючих досить. Чи просто не розуміючих що у номерного в душі давно викристалізувалося по місцю українців у його світорозумінні.

Останнє редагування: 30 травня 2018 17:35:44 від cynic
   
это ведь Pivas


я це з перших днів казав
тільки сліпому це не очевидно було
схоже Славік його спеціально тут тримав, сподівався бабло повернути   :facepalm:
   
++
+++
   
Re: Знову почались бани "в ніколи" без оголошення причини?
smx

я це з перших днів казав
тільки сліпому це не очевидно було
схоже Славік його спеціально тут тримав, сподівався бабло повернути   :facepalm:

это Пивас ?
не знал, хотя да, чем-то немного напоминает
   
И я зловживаю. А почему? Да потому что исподволь тыкать "лускопелдящими" "моськовським быдлом" и прочим, как это делают неуважаемые оппо не имеющие особо других аргументов, провоцируя тем самым на этот самый мат - еще более подло. Сказать то нечего, значит надо опустить половину своих граждан в стиле "они не сповна розуму, тому не на мови". Ну или - потомки оккупантов.

Є простий вихід - асиміляція.
І всі питання знімаються.
Але вологодські гонори стоять вище безпеки держави,
тому 5-та колона уб'є Україну повільно.
   
Показати зображення...
Показати зображення...
?

Мічіган у мене під скриптом, і я навіть не бачу його постів
Я не розділяю того, що він пише
але у "темному" бані він сидіти не повинен
як і будь-хто на форумі
   
Да, с Мичиганом  непонятно, я часа 4 назад обратил внимание на его бан, на в списке он до сих пор не появился.
   
Да, с Мичиганом  непонятно, я часа 4 назад обратил внимание на его бан, на в списке он до сих пор не появился.

alexUP там з понеділка відсутній, а значиться в бані якщо натиснути на нік
свого часу "темні" безстрокові бани ледь не занапастили форум
   
pastor68, п. 4.9, - ніколи

ось його останні дописи
https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=showposts;u=5016414

Ну, за бажання, там можливо віднайти особистих образ та різких висловів на добу бану, ну, може, на три- але не назаівжди під формулювання "У випадках, не передбачених перерахованими вище пунктами, рішення ухвалює модератор".


Щонайменше з сьогоднішнього ранку користувач alexUP  забанений без запису в банлисті на невизначений термін

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=34661

Якщо адміністрація бажає "витиснути" з форуму дописувачів, які їй, адміністрації, не до вподоби- нехай прямо оголосить список
можливо, люди самі підуть, не вичікуючи на чергове самоправство.

Вчіться користуватися банлистом, сортування по алфавіту і шукайте запис. По pastor68 уточню, це не я банив, хоча є підозра, що він міг в приват відписати щось на "ніколи".
   
Вчіться користуватися банлистом, сортування по алфавіту і шукайте запис. По pastor68 уточню, це не я банив, хоча є підозра, що він міг в приват відписати щось на "ніколи".

То може ти б розповів як треба банлистом користуватись)))
Тому хто банить)))
   
Вчіться користуватися банлистом, сортування по алфавіту і шукайте запис. По pastor68 уточню, це не я банив, хоча є підозра, що він міг в приват відписати щось на "ніколи".

Я, канєчьна, жутка ізвіняюсь, знайшов alexUP в банлисті, його не було видно там, бо він забанений ще 25.01.2018 до 08.06.2018. Причина бану-пост від 25 січня. Так написано, хоча він писав в травні, востаннє-29-го.Мічіган дописував 30 травня, вказано, що його внесено в бан-лист 04 травня.
Виходить,  нові бани дописують до старих? І тому їх не видно у свіжих банах?


Останнє редагування: 1 червня 2018 11:35:18 від Стиви Джи
   
То може ти б розповів як треба банлистом користуватись)))
Тому хто банить)))
========================

Слав, ну і що, ніяких  думок у тебе не зявилося,ні?
Не пригадалася  ситуація 2014 року, коли все починалося точно так же- один в один?  8-: 

А потім- ой, ФУП  зламали...

Люди таки нічому не вчацця,нажаль! :facepalm1:

   
Мене сьогодні взагалі хтось видалив з фупу, навіть не бан, а просто пише: такого користувача не існує. І з'явився клон Де Манюпаса...
   
На фоне ситуации последних двух недель бан pastor68 выглядит все чудесатее и чудесатее.
   
На фоне ситуации последних двух недель бан pastor68 выглядит все чудесатее и чудесатее.
Ну ему уже поменяли вечный на 2 месяца. Но шо то тоже дохыра. ИМХО.
   
Ну ему уже поменяли вечный на 2 месяца. Но шо то тоже дохыра. ИМХО.

Это я написал уже после того, как поменяли на 2 месяца.
   
И чем же pastor68 так здорово не угодил, жутко интересно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія