Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

нам надо срочно искать коренные и кардинальные отличия между нами и кацапами.. иначе капец

В Рашке во власть идут ради власти, а у нас ради заработка, ещё и нищие, которые за квартиру в столице голосуют такое, что потом поколения разгребать будут. У нас нет политики, потому что нет элиты, тупо нет, не выросло, а выросли приспособленцы от экс совков и барыги от экс кооператоров.
   
В Рашке во власть идут ради власти, а у нас ради заработка, ещё и нищие, которые за квартиру в столице голосуют такое, что потом поколения разгребать будут. У нас нет политики, потому что нет элиты, тупо нет, не выросло, а выросли приспособленцы от экс совков и барыги от экс кооператоров.
да..
   
да.. и хз что тут добавить.. Думайте.. предлагаю для начала ЛАТИНИЦУ

Для початку почни користуватись українською.

Хоча б на ФУПі.

Бо коли пишеш тут російською - чим ти відрізняєшся від москаля?
   
Для початку почни користуватись українською.

Хоча б на ФУПі.

Бо коли пишеш тут російською - чим ти відрізняєшся від москаля?
я не могу.. я чувствую что тупею когда на мову перехожу..
   
я не могу.. я чувствую что тупею когда на мову перехожу..

Тоді яка відмінність між тобою і кацапом? ;o
   
да.. и хз что тут добавить.. Думайте.. предлагаю для начала ЛАТИНИЦУ

на фупі є кілька кончених уйобків

ти один з них
   
на фупі є кілька кончених уйобків

ти один з них
ну я не сомневался в тебе,
   
Тоді яка відмінність між тобою і кацапом? ;o
така.. шо я за Украину
   
така.. шо я за Украину

Так і  хуйло за Україну))))) і будь який укр корупціонер за Україну. Просто кожен під Україною розуміє своє) кожен любить і хоче мати Україну по своєму)))
   
та костомаров ще тоді коли вважалось що українців не існує бо це лише не зовсім правильні руськіє - написав роботу "двє русскіє народності" в якій навів корінні ментальні відмінності русскіх та українців які вимагають вважати їх різними народами
   
я не могу.. я чувствую что тупею когда на мову перехожу..

Та ти і коли не переходиш на мову такий самий. Мова тут ні до чого.
   
Та ти і коли не переходиш на мову такий самий. Мова тут ні до чого.

Теорема Вовчика

У повсякденному житті та за рівнозначних умов інтелектуальний розвиток україномовного мешканця України поступається інтелектуальному розвитку россійськомовного мешканця України на 20 - 45 відсотків.
   
Для початку почни користуватись українською.

Хоча б на ФУПі.

Бо коли пишеш тут російською - чим ти відрізняєшся від москаля?
Менталитетом и отношением к независимости, целостности и будущему Украины.
   
нам надо срочно искать коренные и кардинальные отличия между нами и кацапами.. иначе капец
Ми українці, вони- кацапи.
Тобі мало?
   
Ми українці, вони- кацапи.
Тобі мало?
угу
   
да.. и хз что тут добавить.. Думайте.. предлагаю для начала ЛАТИНИЦУ
Латиниця - це діло, але чому б не розпочати з Україниці?
   
да.. и хз что тут добавить.. Думайте.. предлагаю для начала ЛАТИНИЦУ

Для початку перейди на українську - ось і буде кардинальна відмінність між тобою і кацапом!  :pooh_lol:
   
угу
Стать змінити не бажаєш?
   
Русские-это украинцы, которые вследствие монголо-татарского ига, потрясений и диктатур отстали в своем развитии
   
Русские-это украинцы, которые вследствие монголо-татарского ига, потрясений и диктатур отстали в своем развитии
шось слабо верится ..
   
шось слабо верится ..

А чё? Русские в кацапстане уже в меньшинстве.
   
А чё? Русские в кацапстане уже в меньшинстве.
а у кого там большинство?
   
а у кого там большинство?
У муслимов.
   
У муслимов.
и им нравится что ими командует кацап)?
   
и им нравится что ими командует кацап)?
Звісно, ні.
Але гроші платить, то можна потерпіти трішечки.
   
Кацапы в большинстве мусульмане, украинцы-христиане. Какие ещё различия нужны?
   
я не могу.. я чувствую что тупею когда на мову перехожу..
Це ознака того, що бракує вільного володіння мовою. Я те саме відчуваю коли говорю broken English. I на то нема іншої ради окрім говорити і балакати:)

Останнє редагування: 27 липня 2021 09:00:22 від Jacob
   
Це ознака того, що бракує вільного володіння мовою. Я те саме відчуваю коли говорю broken English.
да.. хотя я почти все свои книги укр. мовой перечитал (  Хроники капитана Блада, Робинзон Укрузо, Котыгорошко ...)
   
Нам наоборот надо говорить, что они - это мы! Подделаться под них, внедрится в них, и разорвать их нафуй изнутри

Да ну фубляГрафф, Вы правда хотите  бухать средства для чистки ванн, и лепить статуи из говна?
Пусть даже притворяясь...
   
я не могу.. я чувствую что тупею когда на мову перехожу..

Бачиш? Цінність української мови ХОЧА Б в тому, що допомогає нам зрозуміти, наскільки тупими ми є, - і, відповідно, самовдосконалюватис я.
В той час, як носії російської - стадо тупих баранів, нездатних осягнути власну тупість!

 B-)
   
Кацапы в большинстве мусульмане, украинцы-христиане. Какие ещё различия нужны?

Так брехати так брехати)))

Українці брехливіші корумпованіші недолугії лінивіші боягузливіші неорганізованіші. Що яскраво проявилось в Криму 2014(
Досиатньо
   
да.. хотя я почти все свои книги укр. мовой перечитал (  Хроники капитана Блада, Робинзон Укрузо, Котыгорошко ...)
Я теж читаю English як професор, але як тільки відкриваю рота...:(
Мова - це мовлення.

Останнє редагування: 27 липня 2021 09:05:40 від Jacob
   
А чё? Русские в кацапстане уже в меньшинстве.

Эти прилагательные показывают лиш отношение к кому то, но никак не этнос
Ну правда же, 300 лет Ига
Ну разве есть хоть теоретический шанс, что за 300 лет сохранится хоть один славянскуий раб, неоттраханный монгольским хозяином-скотоводом?
Абсурд!
   
Бачиш? Цінність української мови ХОЧА Б в тому, що допомогає нам зрозуміти, наскільки тупими ми є, - і, відповідно, самовдосконалюватис я.
В той час, як носії російської - стадо тупих баранів, нездатних осягнути власну тупість!

 B-)

І тим не менше  збагачують уран, а розумні українці в той час кузючать)
   
І тим не менше  збагачують уран, а розумні українці в той час кузючать)

А хробаки - збагачують чорнозем. І це робить з них кого, ще раз?
   
Бачиш? Цінність української мови ХОЧА Б в тому, що допомогає нам зрозуміти, наскільки тупими ми є, - і, відповідно, самовдосконалюватис я.
В той час, як носії російської - стадо тупих баранів, нездатних осягнути власну тупість!

 B-)
ну да.. Гарно сказано.
   
І тим не менше  збагачують уран, а розумні українці в той час кузючать)
абабагаламага.. да.. мы недолугие и п***а.. ничо с этим не поделаешь .. хоть вешайся((
   
така.. шо я за Украину

Так і кацапи за Україну.

В складі Російської імперії  :K

Бо ж "адіннарот"
   
да.. и хз что тут добавить.. Думайте.. предлагаю для начала ЛАТИНИЦУ
Переименовать название страны в Русь-Украину.
   
Переименовать название страны в Русь-Украину.

А чусе не в гунію. Чи сарматію. Чи хазарію))) чи варягію)))) Русь то один з родів варягів)))
Що за прославляння доби варяжської окупації?))))яка різниця між варяжської окупацією, російською, польською німецькою?))))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія