Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кто и что делал ровно семь лет назад?

коли я був я не бачив щоб профспілки горіли - але я був десь між пів сьомого до максимум піввосьмого - шини палали. та й я н ебув в епіцентрі. але гучномовець і заклики оратор ачув

Тебе Вия не возразила по поводу шин, а ты обрадовался и продолжаешь врать,  что был на Майдане 18 февраля и видел горящие шины с 18:30 до 19:30

Не палили в это время шины на Майдане. Ты снова подтвердил себя как вруна.

Кстати. За сколько минут ты дошел от Щорса до Майдана? Если за 30 минут, то снова врешь, так как это расстояние надо было бежать, а не идти.

А то, что тебя пропустили, когда ты не знал никого из сотников и не был членом самообороны, то откровенное вранье!

Что многократно ты сам подтвердил своими постами, так как знания о событиях на Майдане такие же как у Шуры Балаганова о восстании на броненосце Потемкин.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Тебе Вия не возразила по поводу шин, а ты обрадовался и продолжаешь врать,  что был на Майдане 18 февраля и видел горящие шины с 18:30 до 19:30

Не палили в это время шины на Майдане. Ты снова подтвердил себя как вруна.

Кстати. За сколько минут ты дошел от Щорса до Майдана? Если за 30 минут, то снова врешь, так как это расстояние надо было бежать, а не идти.

А то, что тебя пропустили, когда ты не знал никого из сотников и не был членом самообороны, то откровенное вранье!

Что многократно ты сам подтвердил своими постами, так как знания о событиях на Майдане такие же как у Шуры Балаганова о восстании на броненосце Потемкин.

ти не винен що брехун. таким тебе народили. сам набрехав єслі за 30 мінут  - хоча я не казав що за 30 мінут брехуне - те ж стосується і решти твоїх вигадок яких ти приписав менію
жодного разу на барикадах мене не перепиняли. на майданах в ті вечори завжди палало . змирись. майдан був планом хуйла по віджиму криму а майданівці - його корисними йому ідіотами. і залишаєтесь раз тим пишаєтесь)
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

продовжуємо олега київського возюкати писком в його брехні лайна - як на майдані тоді не палали шини - як він бреше - все ж гуглиться. наприклад


ой що ж таке) олежка спесдів. знову. але винити його в тому що він брехун - не варто - генетика. це те ж саме що винуватити корову що вона не літає

https://www.volynnews.com/news/society/fotoistoriia-maydanu-18-liutoho-2014-roku/
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

мені таки щастило що я чудом жодного разу не потрапив під роздачу. вчасно приходив і вчасно йшов.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

майдан був планом хуйла по віджиму криму
Не только Крыма, но и даунбасса, а также половины Украины, но не получилось.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Больше я не буду дискутировать на тему своего прошлого мировоззрения...
Конечно не будешь, т.к. свою роль ты уже выполнил. В 2010 гогда голосовал за Зэка и в 2013 когда рисовался в толпе голубых ублюдков и создавал картинку для раша.тв и обоснования оккупации и войны. И до жопы на каком ты языке там в Киеве чирикаешь. Кровью и только кровью ты можешь смыть свои поступки и тот позор какой ты наклал на весь свой род. Иди на фронт, ватник!
Но я понял, ты за науку прячешься и от мобилизации косишь.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?



дивлюсь - таки найцікавіше намайдані 18 лютого було саме вдень - коли я працював - і пізно ввечері - коли я відпочивав вдома.







ще пам.ятаю що на роботу тоді мало хто приходив бо не могли добратись. були лиш ті що на машинах
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?
Via

мені таки щастило що я чудом жодного разу не потрапив під роздачу. вчасно приходив і вчасно йшов.
А якби потрапив? Там літали шальні кулі періодично, поранили б. Тоді б ти також прозрів, як павелв?
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Не только Крыма, но и даунбасса, а также половины Украины, но не получилось.

новоросія хуйлу не тре. новоросія був і є перемикання уваги укпаїни і світу від окупації криму. так і є . всі займаются лднр а про крим і не згадують.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

А якби потрапив? Там літали шальні кулі періодично, поранили б. Тоді б ти також прозрів, як павелв?

щоб прозріти треба бути засліпленим ілюзіями. я ж на ілюзії не хворію . що має зворотній бік - мізантропію і цинізм

хоча мужністю тих хто засліплений ілюзіями і брехнями мужньо йшов під кулі українських силовиків - захоплююсь
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Дивився стріми Еспресо або Громадське, вже не пам'ятаю.

ТС, як ставилися в той час до Петра?
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?


отже. якщо олек київський не бачив того величезного вогнища на майдані після обіду 18 лютого 2014, яке палало ді ночі




і не лише там де на цьому фото але й десь в районі і фонтану кийщекхоривлибідь - то

олега київського самого не було 18 лютого 2014 на майдані
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?
a49

Собирал средства и отправлял на майдан получал отчеты сколько каких продуктов и предметов куплено, отправлял тёплые вещи, записывал видео с экрана. Видео рассылал знакомым в том числе и за границу.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

був на роботі - офіс тоді був на колишній вулиці щорса якраз біля військового госпіталю.

"Офіс" був у тих будинках дев"ятиповерхових поруч з  госпіталєм? Хтось однокімнатну квартиру здавав ?просерив ти той "охвис" ?  :D
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

"Офіс" був у тих будинках дев"ятиповерхових поруч з  госпіталєм? Хтось однокімнатну квартиру здавав ?просерив ти той "охвис" ?  :D

ні. офіс був в приміщенні  щось там гіпроцукор) ти як завжди пальцем в небо. тобто - збрехав
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

і ніхто з рядових майданівців не знав не відав тоді що так українці просирають крим і опускають на 40% ввп :(  хто ж знав що це був хитрий план хуйло - хпп
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

ні. офіс був в приміщенні  щось там гіпроцукор) ти як завжди пальцем в небо. тобто - збрехав
не торкайся  до гіпроцукору своїми лапами , у мене там мати працювала,  ти за оренду чорним налом сплачував, падло
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Тіло було в Луганську.
Душа - там...

Намагався протистояти масовим негативним емоціям, пояснюючи неминучість і закономірність подій.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

новоросія хуйлу не тре. новоросія був і є перемикання уваги укпаїни і світу від окупації криму. так і є . всі займаются лднр а про крим і не згадують.
Ну как бы все силы кремль конечно на новоросию не кинул, но сепаратизм разгорелся во многих областях, и тому же Коломойскому стоило приличных усилий чтобы все загасить, а вот даунбас Киев сдал. Я скажу у кремля был план минимум - крым и дамбас, и план максимум - новоросия. новоросия тоже бы хорошо отвлекала внимание запада. Но сама фраза отвлекать внимание, мне не очень нравится, тут как бы все по плану шло, чтобы Украина не соответствовала НАТО. А тот же крым раше нужен как военная база, и пофиг им признан он или нет. В итоге Украина имеет спорную территорию и войну, и соответственно не соответствует стандартам НАТО на вступление.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

не торкайся  до гіпроцукору своїми лапами , у мене там мати працювала,  ти за оренду чорним налом сплачував, падло

)))) та що ж це таке з тобою - що куди б я не ступив  скрізь наступаю на твій улюблений мозоль))))
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Aelit, вариантов не было, если бы народ на Майдан не вышел, вся Украина была бы уже давно под рашей, как Беларусь. Потому кремль предусмотрел все варианты.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Тіло було в Луганську.
Душа - там...

Намагався протистояти масовим негативним емоціям, пояснюючи неминучість і закономірність подій.

тобто жер сало  і пив горілку - просиджуючи диван) диванний майданівець) в той час як я))) таки був на майдані)
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Aelit, вариантов не было, если бы народ на Майдан не вышел, вся Украина была бы уже давно под рашей, как Беларусь. Потому кремль предусмотрел все варианты.

україна і зараз частково під рашей а частково під колективним заходом. стріско деградує і вимира - північний сомаліленд - ультракорумпований і недолугий - де не працюють жодні держ і соц інституції і функції.
то ж нічого на краще не змінилось. та й не могло. все закономірно а отже - справедливо

хоч і прикро
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

до речі, бмп 2, якшо мені знов тре буде мати офіс - я  таки знову вселюсь в гіпроцукор. там зручно.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

хоч і прикро
Лучше все таки так, чем полностью под рашей и в составе раши.
в той час як я))) таки був на майдані)
Так дал бы по голове какому-нить беркутивцу тогда. Чего просто глазеть было.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Ввечері ходили у театр Франка у метро на станції Хрещатик бачив чувака год десь 30, одягнений у спортівні штани упітаной комплекції, не місцевий, а вообще селюк скажем прямо, такий моцний парубок, може перший раз у метро. На очах він був такий шо словами це не передати, навєро був радий шо він причетний до Революції до змін на найкраще...а потім по тєлику показали його фотоку, шо вбили...
P.S. Сподіваюся шо помиляюся...
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Лучше все таки так, чем полностью под рашей и в составе раши.
Так дал бы по голове какому-нить беркутивцу тогда. Чего просто глазеть было.

я не був ні на чиєму боці, і не є. бо на моєму боці - нікого.

та й беркут - плоть від плоті укрнароду - протестувальників. тільки якісна зміна якості населення змінить і суспільство і державу .
   
Аєліт в гілці активно сере...

Відмовляюсь від коментарів, тим більше, що вони будуть того характеру, що візьме на озброєння ця генетична гидота
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

до речі, бмп 2, якшо мені знов тре буде мати офіс - я  таки знову вселюсь в гіпроцукор. там зручно.
щоб триндіти в інеті офіс не потрібно мати
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

я не був ні на чиєму боці, і не є. бо на моєму боці - нікого.
Ну то вам повезло, что не уничтожили ваших дедов, родителей при совке, и благодаря кацапам. Страна это дом родной, и если порядок не наводить, дом разрушится и его разрушат.

та й беркут - плоть від плоті укрнароду - протестувальників.
Самая худшая плоть, такую ампутировать надо.

тільки якісна зміна якості населення змінить і суспільство і державу .
Ну как бы 350 лет Украина в кацапской оккупации была, и ничего не помогло пока запад случайно не помог. Майдан и меняет качество населения, довольно быстро. Вон даже науковец
этот в теме так и написал, что теперь он проукраинский.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Відмовляюсь від коментарів, тим більше, що вони будуть того характеру, що візьме на озброєння ця генетична гидота
Он поднимает острые вопросы. Если есть что сказать, говори.
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

щоб триндіти в інеті офіс не потрібно мати

тобі видніше в інетз-триндінні)
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Он поднимает острые вопросы. Если есть что сказать, говори.

десантник як завжди зайняв позицію страуса. це улюблена позиція найбоєздатніших без військових рішень - не бачити опонента. ні в криму ні на донбасі. їх і так кормлять)))
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Ну то вам повезло, что не уничтожили ваших дедов, родителей при совке, и благодаря кацапам. Страна это дом родной, и если порядок не наводить, дом разрушится и его разрушат.

Самая худшая плоть, такую ампутировать надо.

Ну как бы 350 лет Украина в кацапской оккупации была, и ничего не помогло пока запад случайно не помог. Майдан и меняет качество населения, довольно быстро. Вон даже науковец
этот в теме так и написал, что теперь он проукраинский.

це гілка не про сучність держав звзагалі і бантустанських імітацій держав - шо є україна - зокрема. ми говорим про імітації революцій - майдани,
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

Тіло було в Луганську.
Душа - там...

Намагався протистояти масовим негативним емоціям, пояснюючи неминучість і закономірність подій.
У трансляції все виглядало значно трагічніше. Це була одна з важливих причин прийти і вживу там бути... На мене, може, цей і попередній майдан так вплинули, що коли буваю в центрі Києва, неодмінно туди йду, просто так, без причини...
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

тобто жер сало  і пив горілку - просиджуючи диван) диванний майданівець) в той час як я))) таки був на майдані)

Ні.
Це був вівторок.
Без сала з горілкою обійшовся.
   
Он поднимает острые вопросы. Если есть что сказать, говори.

 :fuck:
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

це гілка не про сучність держав звзагалі і бантустанських імітацій держав - шо є україна - зокрема. ми говорим про імітації революцій - майдани,
Я сразу написал, что Майдан был не революцией, а протестом, заказанным извне. Но есть и положительная сторона этого, без таких вот протестов нация и не сформируется, если их не будет. Украинцы имеют уже большой опыт протестов, а это уже прогресс. Посмотрите на кацапов и белорусов, они не знают что делать с режимом, а украинцы знают уже и умеют. Всегда есть плюсы и минусы.
   
десантник як завжди зайняв позицію страуса. це улюблена позиція найбоєздатніших без військових рішень - не бачити опонента. ні в криму ні на донбасі. їх і так кормлять)))

Десантник завжди займав свою позицію, та тримав її. І не відмовляється від своїх слів. Незалежно від їх змісту. Тому що - кожному часу - свої слова.

А ти - гімно  :fuck:
   
Re: Кто и что  делал ровно семь лет назад?

PiterPen:   "Я сразу написал, что Майдан был не революцией, а протестом, заказанным извне."
==============================

Ой только не надо про "извне". Его и подавить хотели "извне". "ИЗВНЕ" есть всегда. Но экспорт революции дело бесполезное, доказанное еще примером подонка Че Геварры. Даже совковые коммуняки были с этим согласны.  Что значит заказанным? Типа: вот вам деньги ,самоубейтесь в количестве более сотни, побейтесь на морозе, получите ранения?  ФСЕ ЗА ДЕНЬГИ?!!! Напиши про "печеньки Нуланд" с наркотиками... Это не протест, а революция, приведшая к смене власти и национального самосознания. Но и не переворот, так как смена власти произошла целиком в Конституционном поле.

Останнє редагування: 18 лютого 2021 20:39:25 від Wolter
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія