Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Запрет выходить на улицу

Re: Запрет выходить на улицу

Пару патрулів нагинають в знакових місцях компаніі що явно ігнорять і нарот то рознесе.
(tu)
   
Re: Запрет выходить на улицу

у нас неможливо організувати "китайський" карантин
від слова абсолютно
помре ще чоловік 20 - 30 усе стане можливо. :(
   
Re: Запрет выходить на улицу

у нас неможливо організувати "китайський" карантин
від слова абсолютно
Тут теж
Закони не дозволяють.
Саме та форма що є сьогодні в Тіролі то максимум.
   
Re: Запрет выходить на улицу

Насправді коли на вулицях падає кількість празношатающих до 40% від стандарту система працює досиоь просто
Пару патрулів нагинають в знакових місцях компаніі що явно ігнорять і нарот то рознесе.
Молодь буде ничкуватися по хатам.

Час роботи прод магазів обмежити 9:00-19:00

То з песимістичних сценарів що в км носять
именно так. У меня работающий город. То есть не пиз дящий а реально работающий руками. Он наполняется людьми с 7 до 8 и 16 до 18. Все остальное время он пуст
   
Re: Запрет выходить на улицу

да продукты завести не проблема, а продавцов развозить наверное будут - хз

А сами продукты где возьмутся?
   
Re: Запрет выходить на улицу

у нас неможливо організувати "китайський" карантин
від слова абсолютно

  по факту самі люди вже організовують:

Увага! Заблокована дорога між Чорнівкою та Топорівцями!

 У зв'язку з ситуацією, що склалася через перевезення підприємцями села Топорівці, які возять на роботу жителів Чорнівки до себе на підприємствах, нехтуючи правилами, оголошеного в Україні карантину, застереження влади щодо неухильного виконання заходів стосовно недопущення розповсюдження коронавірусу, на моє прохання та за вказівкою голови Новоселицького РДА Олега Мельничука, перекрита дорога для легкових та вантажних автомашин на мосту між селами Чорнівка - Топорівці, - написав на своїй сторінці у Фейсбук сільський голова Чорнівки Геогій Бота.



   
Re: Запрет выходить на улицу
rst

Примерно с 25-27 марта.

Разрешается выход только за продуктами.

Не раздуваю панику, не призываю к сепаратизму. предупреждаю, что такой вариант реален.

И это правильно. Быдло, которое прется в маршруках набитых, по-хорошему не понимает.
Как в Украине смогут обеспечить этот запрет - я не знаю
   
Re: Запрет выходить на улицу

Авжеж-авжеж , знайоме - у часи развітого соціалізма , комуняцькі нелюди , будь-якого інакомислячого оголошували іпанутим і на дурку зачиняли , таким чином імітуючи передусім світом власну ліберальність .
Ні, гуляй, просто звернув увагу тої дописувачки з ким вона має справу
   
Re: Запрет выходить на улицу

именно так. У меня работающий город. То есть не пиз дящий а реально работающий руками. Он наполняется людьми с 7 до 8 и 16 до 18. Все остальное время он пуст
ваш город в осаде. и вируса у вас не будет
   
Re: Запрет выходить на улицу

А сами продукты где возьмутся?
Хамон і пармезан?
Не завезуть звідси.)

А мішок борошна в уа нормальний господар завжди привезе.
..
Не буде мерців в сотню ніхто вас не мордуватиме.

Ви вимагаєте від вовки того за що його завтра посадите.
Він хоч комік але не тупиздень з вами в подібне грати
   
Re: Запрет выходить на улицу

Якщо з підтвердженим ковід19 то ви обігнали італію!!?

Та не просто мрем как мухи, так что пять зажмуреных от ковид19 это как скидка бакс с мерседеса. ;)
   
Re: Запрет выходить на улицу

А мішок борошна в уа нормальний господар завжди привезе.

Ты еще скажи мешок соли купить. Таких йопнутых осталось только в глухих карпатских аулах, где торгуют с  колес раз в неделю
   
Re: Запрет выходить на улицу

А сами продукты где возьмутся?
ну карантин же не предполагается ввести на полгода.

а так то да - вопрос хороший, если работники фабрик-заводов будут по домам сидеть, продуктов в итоге не станет
   
Re: Запрет выходить на улицу

ваш город в осаде. и вируса у вас не будет
да. И это вообще никак не отражается на жизни его. Если что то ну сильно приспичит купить то на всех гамазинах предусмотрительно висят телефоны.
Все почты работают
   
Re: Запрет выходить на улицу

Та не просто мрем как мухи, так что пять зажмуреных от ковид19 это как скидка бакс с мерседеса. ;)
Не мрете
Не видумуйте
А на знижку навіть в бакс продавцю від власника салону потрібні повноваження.
Ви дали йому подібні повноваження?
Ніт )
Та і не думаю що він візьме іх на себе.
Платіть повну ціну і не вимахуйтесь
   
Re: Запрет выходить на улицу

Разрешается выход только за продуктами.
Продукти доставляти дронами.
   
Re: Запрет выходить на улицу

ну карантин же не предполагается ввести на полгода.

а так то да - вопрос хороший, если работники фабрик-заводов будут по домам сидеть, продуктов в итоге не станет

Я даже больше скажу. Фабрики и заводы не продаю на прямую в магазины, а через дилеров.
Дилеры вывозят товар на склады или своим  транспортом либо через логистические компании.
То есть даже товары со заводских складов до конечного потребителя тупо не дойдут.
   
Re: Запрет выходить на улицу

Ты еще скажи мешок соли купить. Таких йопнутых осталось только в глухих карпатских аулах, где торгуют с  колес раз в неделю
Йопнутість буде оцінена постфактум.
Рано ще про йопнутість оцінки давати
   
Re: Запрет выходить на улицу

Ні, гуляй, просто звернув увагу тої дописувачки з ким вона має справу

А я вважав , що дописувачі , що навчились кампутіра користати , то вже точно що самі вміють і читати і міркувати , а воно он воно шо . ))

Але , хто не здатне читати між рядків або не має абстрактного мислення , спробую "пояснити" , що мій допис є спробою показати абсурдність пропагованих заборон , через неспівпадіння дійсної "загрози" і заходів , що пропагуюцця , як протидія "загрозі" і таким чином породжують гіпотези про створення поліцайської держави , під шумок карантіну .

Ото тому і пишу/друкую , маючи досвід життя у поліцайській державі - сесесер , що важкувато , не неможливо - усвідомлюю , але - важкувато )) , змусити батогами обмежень , що-би я знов погодивсь на таку поліцайську державу . ))
   
Re: Запрет выходить на улицу

Каждый час умирает 67 наших сограждан, за сутки умирает - 1600

То давайте эту цифру в полтора раза увеличим
   
Re: Запрет выходить на улицу

Я даже больше скажу. Фабрики и заводы не продаю на прямую в магазины, а через дилеров.
Дилеры вывозят товар на склады или своим  транспортом либо через логистические компании.
То есть даже товары со заводских складов до конечного потребителя тупо не дойдут.
Ділери то ти мав на увазі дистрибуцію?
На розпридільчих центах мнаціональних мереж в продрітейлі товарні запаси норм.
Подібне і в дистрибуційних компаніях.
За тиждень два ситуація не зміниться.
Обновляться дані зведуть цифри запасів
Резерв і поточні
Тоді буде зрозуміло тренди

Але то ще рано забігати і сіяти паніку.
Якщо маєш відношення до того бізнесу заробляй)

   
Re: Запрет выходить на улицу

А я вважав , що дописувачі , що навчились кампутіра користати , то вже точно що самі вміють і читати і міркувати , а воно он воно шо . ))

Але , хто не здатне читати між рядків або не має абстрактного мислення , спробую "пояснити" , що мій допис є спробою показати абсурдність пропагованих заборон , через неспівпадіння дійсної "загрози" і заходів , що пропагуюцця , як протидія "загрозі" і таким чином породжують гіпотези про створення поліцайської держави , під шумок карантіну .

Ото тому і пишу/друкую , маючи досвід життя у поліцайській державі - сесесер , що важкувато , не неможливо - усвідомлюю , але - важкувато )) , змусити батогами обмежень , що-би я знов погодивсь на таку поліцайську державу . ))
Досвід пересічних до сраки коли на тобі відповідальність
Ріст розповсюдження інфекціі до розміру пандеміі і мерці на кінці того процесу то реальний термін якщо пустити на тормозах.
Ти б теж так діяв.
То не залежить від персони і як там повернеться в майбутньому хз.
Поточні інтереси навіть більшості пох.
Все залежить від того яка кількість буде мати в свідоцтві про смерть згадку про ковід19
Десять сто чи десять тисяч...
   
Re: Запрет выходить на улицу

именно так. У меня работающий город. То есть не пиз дящий а реально работающий руками. Он наполняется людьми с 7 до 8 и 16 до 18. Все остальное время он пуст

 
Пустой город,  ожидание отпуска целый год, все работают руками, никто не пиzdіт..
 Хорошо отдрессированные наймыты .

   
Re: Запрет выходить на улицу

А я вважав , що дописувачі , що навчились кампутіра користати , то вже точно що самі вміють і читати і міркувати , а воно он воно шо . ))

Але , хто не здатне читати між рядків або не має абстрактного мислення , спробую "пояснити" , що мій допис є спробою показати абсурдність пропагованих заборон , через неспівпадіння дійсної "загрози" і заходів , що пропагуюцця , як протидія "загрозі" і таким чином породжують гіпотези про створення поліцайської держави , під шумок карантіну .

Ото тому і пишу/друкую , маючи досвід життя у поліцайській державі - сесесер , що важкувато , не неможливо - усвідомлюю , але - важкувато )) , змусити батогами обмежень , що-би я знов погодивсь на таку поліцайську державу . ))
В законах навіть дем.країн є про надзвичайний стан.
   
Re: Запрет выходить на улицу

Я даже больше скажу. Фабрики и заводы не продаю на прямую в магазины, а через дилеров.
Дилеры вывозят товар на склады или своим  транспортом либо через логистические компании.
То есть даже товары со заводских складов до конечного потребителя тупо не дойдут.
А шо с ними случилось?
   
Re: Запрет выходить на улицу

Насправді коли на вулицях падає кількість празношатающих до 40% від стандарту система працює досиоь просто
Пару патрулів нагинають в знакових місцях компаніі що явно ігнорять і нарот то рознесе.
Молодь буде ничкуватися по хатам.

Час роботи прод магазів обмежити 9:00-19:00

То з песимістичних сценарів що в км носять



УМВС по Тернополю і області
18.02.2014

боюсь закінчиться цим, бо коли в супермаркеті дурдом, черги і дихати не має чим
забороняти гуляти в парку - ідіотизм
   
Re: Запрет выходить на улицу

В законах навіть дем.країн є про надзвичайний стан.

є

так вводьте згідно закону
а не рішеннями кабміну

до слова почитайте про надзвичайний стан і роботу громадського транспорту
і обмеження пересування

хай вводять комендантську годину і спробують її забезпечити
буде сумно
   
Re: Запрет выходить на улицу

Показати зображення...
УМВС по Тернополю і області
18.02.2014

боюсь закінчиться цим, бо коли в супермаркеті дурдом, черги і дихати не має чим
забороняти гуляти в парку - ідіотизм
Делаю вывод - педдроты нагнетают
   
Re: Запрет выходить на улицу

Що свідчить лише про обмеженість хвантазії качкотворців , бо у такому випадкові я буду ходити по продукти , по кожний продукт окремо . ))

 :facepalm1:
Ну и кому вы сделаете хуже?

 Да хоть палатку разбейте на улице и ручкайтесь со всеми проходящими с обнимашками и поцелуйчиками.

Судя по нику, вы человек немолодой и поэтому - из группы риска. Таким людям рекомендуют вообще стараться не выходить из дома, в связи с высокой летальностью в случае заражения, но в вас, очевидно, вселился бес противоречия.

Я совершенно не понимаю таких людей - еще и бравировать, что собираетесь за каждым продуктом ходить отдельно.

Так я  вам советую - ходите отдельно за каждой спичкой и каждой печенюшкой. Так вы ещё больше продлите свое пребывание на улице, если вам так свербит как можно больше времени в карантин проводить на улице.
   
Re: Запрет выходить на улицу

В законах навіть дем.країн є про надзвичайний стан.
НС ще ніхто не вводив.
Австрія припинила дембель в військах
Задіює іх по потребі.
В очікуванні.
На глибокий карантин посадили тіроль.
Всі діі в рамках закону Epidemiegesetz 1950
Корона порушників з тими повноваженнями поки що товчуть.
   
Re: Запрет выходить на улицу

А я вважав , що дописувачі , що навчились кампутіра користати , то вже точно що самі вміють і читати і міркувати , а воно он воно шо . ))

Але , хто не здатне читати між рядків або не має абстрактного мислення , спробую "пояснити" , що мій допис є спробою показати абсурдність пропагованих заборон , через неспівпадіння дійсної "загрози" і заходів , що пропагуюцця , як протидія "загрозі" і таким чином породжують гіпотези про створення поліцайської держави , під шумок карантіну .

Ото тому і пишу/друкую , маючи досвід життя у поліцайській державі - сесесер , що важкувато , не неможливо - усвідомлюю , але - важкувато )) , змусити батогами обмежень , що-би я знов погодивсь на таку поліцайську державу . ))

Вы пишите, пардон, полный идиотизм, а не пример опыта жизни в полицейском государстве.

Речь идет об ограничении передвижения не ради эфемерных государственных целей, а ради вашего же здоровья.

Но вы пишите какую-то фигню о том, что никакие узы не удержат вас от похода в магазин столько раз, сколько пожелает ваша мятежная душа, ибо её нельзя ограничить, аки в полицейской державе. Мне это напоминает - отморожу уши маме назло.

Та ради Бога. В  конце концов, спасение утопающего - дело рук самого утопающего. Швендяйте по улицам государству назло - вы же пенс и на работу можете не ходить? - сколько хотите.
   
Re: Запрет выходить на улицу

В законах навіть дем.країн є про надзвичайний стан.

Авжеж є .

От тілько де-що "дивним" здаєцця т.зв. карантін , що руйнує сталий спосіб життя як раз тих верств люду , про захист котрих , найбільше горлопанять .

Але мені воно "дивним" видаєцця доки інтирнета читаю або здуру тілівізіра увімкну , а як у вікно гляну - життя як життя - сонечко світиить , машини їздять , люде у власних справах десь чимчикують ...

Та і , до речі , до запровадження хоч надзвичайного . хоч військового станів , я морально "готувався" на початку 14-го року , коли дійсна загроза була і котра і посьгодні не зникла , а перейматись ймовірністю здихання переважно пісіанєрів а ні найменшого наміру не маю , бо і сам пісіанєр і усвідомлюю , що проживу стільки , скільки Господь дасть і не миттю довше .

І якшо втратю "розум" остаточно . пірнувши з головою у паніку "епідемія" , то точно або під джіпа втраплю або ще деінде голову встромлю . ))

Ото десь тАк .

Ма-ть піду , як оно вчора хтось дотепно надрукувало ув іншій темі - "граблями у гольхва пограю" (с) .   ))

Не форійте . )
   
Re: Запрет выходить на улицу

Каждый час умирает 67 наших сограждан, за сутки умирает - 1600
А могилы кто копать будет? ...
Нифуя не андэстэндю, нафуя это всё так жестко- сиди в хате и не выдают?
Он шо плять этот вирус каждого второго в гроб загоняет? Типа вышел на улицу взялся за что-то и фуяк...вирус , ехидно улыбаясь, уже прогрызает тебе кожу рук и на тебе сразу проступают трупные пятна...

   
Re: Запрет выходить на улицу

Примерно с 25-27 марта.

Разрешается выход только за продуктами.

Не раздуваю панику, не призываю к сепаратизму. предупреждаю, что такой вариант реален.
теж мені, секрет полішинеля
   
Re: Запрет выходить на улицу

Показати зображення...
УМВС по Тернополю і області
18.02.2014

боюсь закінчиться цим, бо коли в супермаркеті дурдом, черги і дихати не має чим
забороняти гуляти в парку - ідіотизм
"Дурдоми" по краіні то є субєктивна оцінка.
Максимум падіння рейтингів (не факт).
Пох
Свідоміі діі з відсутності боротьби з інфекціями рівня італіі тобто таких що загрожують безпеці людей в нацмасштвхабі то буде конкретна кримінальна справа.
Не рахуй вовку за дурня.
   
Re: Запрет выходить на улицу

Особисто я,виїзди на квітневу рибалку та на власну фазенду хєр полишу.
Та при нормальній теплій погоді, я хєр буду сидіти в домашній буцигарні, с умом споглядаючи в вікно.
Це можливо тільки в одному випадку - якщо реально цей вірус косить насмерть щонайменше третину людства та самостійно літає в повітрі тижнями, вишукуючи якогось хомосапієнса...
   
Re: Запрет выходить на улицу

сам пісіанєр і усвідомлюю , що проживу стільки , скільки Господь дасть і не миттю довше .

Побільше протестуйте, ходіть у магазини, гуляйте, насолоджуйтеся весною. Господь попіклується про вас якнайшвидше. Сподіваюсь, ви живете сам один? Чи плануєте усій своїй сім'ї принести "дарунки"?
   
Re: Запрет выходить на улицу

То давайте эту цифру в полтора раза увеличим
А давай в 10 зачем нам полумеры?
   
Re: Запрет выходить на улицу

А могилы кто копать будет? ...
Нифуя не андэстэндю, нафуя это всё так жестко- сиди в хате и не выдают?
Он шо плять этот вирус каждого второго в гроб загоняет? Типа вышел на улицу взялся за что-то и фуяк...вирус , ехидно улыбаясь, уже прогрызает тебе кожу рук и на тебе сразу проступают трупные пятна...

Еще один, это просто смертность без свирнячих грипов, гусинуй муйни и всяких сарс1 сарс2 ковид19 эболы и бубонной чумы.
   
Re: Запрет выходить на улицу

Еще один, это просто смертность без свирнячих грипов, гусинуй муйни и всяких сарс1 сарс2 ковид19 эболы и бубонной чумы.
так и я ж про это..
Или же тогда правительства что-то скрывают от манюпаса ...и пистят насчёт смертности на уровне 2-4 %.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія