Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

А не тре було бути гівнюками. Виставили людям рахунки місяць після того, як було відомо про перевод на нафтогаз.
Інший приклад: видача валютних депозитів Мегабанку по 29 грн, коли курс вже був 36. Тепер народ виносить гроші з інших банків про всяк випадок. Збанкрутять ще десяток банків через нестачу коштів.

Все вірно


В штани насрав Фірташ
А помстимось НАК

Так і переможемо
   
Все вірно


В штани насрав Фірташ
А помстимось НАК

Так і переможемо

Проблеми  з розумінням?

В штани насрав той, хто 08.06 прийняв рішення від 01.05 ()
   
В штани насрав Фірташ
А помстимось НАК

Пропоную спочатку думати, а потім писати.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Ну шо? Кому шо вернули? У меня переплату уменьшили в 2 раза. Смотрю на 2  истории платежей, сформированы в июне и сейчас, радуюсь за Фирташа, сцуко. Проверяйте.
   
Цікавіше в кого працює та передача показів лічильника, схоже у Києві на ті показники всі клали бо рахують 3 куба на місяць хоча я в самому місті з війни не живу
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Цікавіше в кого працює та передача показів лічильника, схоже у Києві на ті показники всі клали бо рахують 3 куба на місяць хоча я в самому місті з війни не живу

ну так якщо в міських квартирах лічильників майже нема, то про  які показники йде мова ?

   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Цікавіше в кого працює та передача показів лічильника, схоже у Києві на ті показники всі клали бо рахують 3 куба на місяць хоча я в самому місті з війни не живу
по моему полгода уже не працюэ та передача, мне больше поставили на оплату, но к нам тетка приходила с проверкой может сверку сделали хз
   
ну так якщо в міських квартирах лічильників майже нема, то про  які показники йде мова ?
Майже та нема це дві великі різниці
   
ТО комусь вернули гроші?
   
ТО комусь вернули гроші?

В мене було десь по 100грн переплати за газ і за доставку, то за доставку на 104 абонплату знімають, а от за газ Нафтогазу не перевели й мені не повернули
   
ТО комусь вернули гроші?
Ні.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Повернути гроші? Не смішить. Вони вообще оxyїли.

Попередній постачальник дзвонив моїй мамі та сусідам по вулиці, та вимагав сплатити неіснуючі борги.
Причому усім називав одну й ту ж суму - 450 гривень.
   
ТО комусь вернули гроші?
Зате через майже три місяці є відповідь:

Надані документи не відповідають вимогам, а саме:  копія з оригіналу документа має бути у кольоровому вигляді.
Надайте заяву відповідно до зразка і документи повторно, відповідно до наступних вимог:

Для повернення переплати, власнику необхідно надати:
- заяву (підписану власником); 
- копію документу, що посвідчує особу (паспорт громадянина України), а саме сторінки 1-6 та місце проживання або двосторонню копію паспорта, якщо такий документ оформлено у формі картки, що містить безконтактний електронний носій та Довідку про реєстрацію місця проживання - паперовий додаток до ID-картки; 
- копію ідентифікаційного коду платника податків (ІПН); 
- електронне зображення (копія) квитанції про оплату; 
- довідку з реквізитами карткового рахунку з банку. 

Копії документів необхідно об'єднати в один файл у PDF форматі та засвідчити його електронним цифровим підписом (ЕЦП).


Думаю, що ті, хто переплатили невеликі суми, плюнуть на ту переплату.
А висновок зроблять простий: платити вчасно не можна. Це шкідливо для власного здоров'я.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

ТО комусь вернули гроші?

на сьогодня не повернули нічого

в мене була переплата давнішня, пов"язана з перерахуванням у бік зменьшення нарахувань за пройдешні періоди.

і ця переплата поступово зменшувалася за рахунок нарахувань в поточному часі.
але коли перевели до іншого постачальника, облгаз ще мені боргував овердофіга грошей.

1. я з початку відправила їм електрону версію пакету доків, підписаних ключем і все зробила, як інструктували і тут і на сайті
пройшов місяць - ані відповіді, ані привіту

2. Тоді я відправила паперовий пакет документів з уведомленем.

вони і його отримали -уведомление я отримала.
пройшов ще місяць.
НІ-ЧО-ГО.

3. Додзвонитися не можу -автовідповідач і все. живого оператора немає на зв"язку.

пійти фізично до установи теж не можу. воно в обл.центрі. я мешкаю в рай.центрі.
їхати туди на дєрєвню к дєдушке не бачу сеснсу - а раптом воно вже не працює і зачинено. хоча ж листа мого отримали.

4. І постало питання - подавати до суду.

І тут я збагнула, що просто НУЛЬ у цьому юридичному процесі.
Плюс, судові збори перевищують мій борг, а плата найманому юристу ще додає до витрат.

ХЗ що робити.

Останнє редагування: 18 вересня 2022 14:30:12 від эЛКа
   
Надані документи не відповідають вимогам, а саме:  копія з оригіналу документа має бути у кольоровому вигляді.
Надайте заяву відповідно до зразка і документи повторно, відповідно до наступних вимог:

Для повернення переплати, власнику необхідно надати:
- заяву (підписану власником); 
- копію документу, що посвідчує особу (паспорт громадянина України), а саме сторінки 1-6 та місце проживання або двосторонню копію паспорта, якщо такий документ оформлено у формі картки, що містить безконтактний електронний носій та Довідку про реєстрацію місця проживання - паперовий додаток до ID-картки; 
- копію ідентифікаційного коду платника податків (ІПН); 
- електронне зображення (копія) квитанції про оплату; 
- довідку з реквізитами карткового рахунку з банку. 

Копії документів необхідно об'єднати в один файл у PDF форматі та засвідчити його електронним цифровим підписом (ЕЦП).
що це за хуйня? А чому цього всього не треба робити, коли здаєш проїздний квиток?
   
що це за хуйня?
Це щоб відбити у тебе охоту повертати свої гроші.

P.S. Я завжди платив вчасно: з 3го до 12го чисел. А то і наперед (часто). Тепер як відрізало.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Я завжди платив по факту отримання послуги, а то мало що... Виявилося, що це правильно.
І вони через місяць таки автоматично перерахували гроші з рахунку облгазу на рахунок нафтогазу, подивився на сайті. Сайт , треба сказати, дуже зручний
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

платити вчасно не можна


То пепеплата утворилась від вчасних платежів ?

Може пепеплачувати не треба, а то наї.буть.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:
Agh

Я завжди платив по факту отримання послуги, а то мало що... Виявилося, що це правильно.
І вони через місяць таки автоматично перерахували гроші з рахунку облгазу на рахунок нафтогазу, подивився на сайті. Сайт , треба сказати, дуже зручний
а якщо надану послугу заднім числом перекинули з одного постачальника на іншого?  ;)
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Я завжди платив по факту отримання послуги, а то мало що... Виявилося, що це правильно.
І вони через місяць таки автоматично перерахували гроші з рахунку облгазу на рахунок нафтогазу, подивився на сайті. Сайт , треба сказати, дуже зручний
Це як? Йшла ж мова про те, що так не виходить.

ПС. Десь місяць тому вислав доки на пошту,  поки нема результату
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:
Agh

Це як? Йшла ж мова про те, що так не виходить.

ПС. Десь місяць тому вислав доки на пошту,  поки нема результату
Облгази масово забили на закон і ніхто на то ніяк не реагує. :(
Ст.20 Закону України "Про звернення громадян":
"Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення."
   
То пепеплата утворилась від вчасних платежів ?
Ти тему читав?
   
Підніму гілку.  Бо я так за газ і не плачу. Не тому, що не можу, а тому, що обурений цим грабунком.
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

   
https://t.me/operativnoZSU/54783

Споживачі газу мають радіти з того, що пограбували не лише їх?
   
Re: Платимо за газ по-новому, тепер Нафтогазу :big_boss:

Споживачі газу мають радіти з того, що пограбували не лише їх?

Ну чому одразу пограбували? Вилучили тимчасово на потреби оборони країни. Власнику номінальному радіти варто :)

 
   
А это всем приходит вторая платежка за газ от киевгазенерджи на 100 с лищним гривен? Получается 2 раза платить за 1 кухонный газ - нафтогазу и киевгазенерджи? Развод какой-то. При том в привате и в цкс они выставляют этот счет, а квитанция не приходит.
   
Нафтогаз пишет платить ему, а киевгазенерджи полгода молчал, а в прошлом месяце начал выставлять еще один счет за тот же газ и на привате, и в цкс! Я в прошлом месяце заплатил, думал, то какой-то долг, а они в этом месяце опять ту же сумму прислали как плату за месяц? Что за кидалово такое, капец какой-то, беспредел полный!
   
по ход, это только тем, у коро нет счетчиков.
   
Разобрался, оказывается, это был долг еще с весны, когда была неразбериха, месяц назад его заплатил через приват, и почему-то за месяц оно до них до сих пор не дошло, и они прислали опять.
   
З настанням холодів у Києві з"явився черговий грабіжник  - Київтеплоенерго.
Мені за листопад нарахували 946 грн.
Вього за 78 теплових одиниць, згідно з індивідуальним лічильником!
Це мало бути близько 130 грн. Ну, плюс за МЗК (місця загального користування), плюс за обслуговування. Нехай ще гривень 200.
Але ж 946 грн! ;o
Я їм написав, що не платитиму доти, доки вони не пояснять, на якій підставі виник такий фантастичний рахунок.
   
глянув банківський додаток, прийшли гроші за переплату «Повернення надлишково сплачених коштів за природній газ» так що зрада відміняється  (tu)
   
А,  мені ще в квітні,  виявляється,  прийшли

З одного боку віддають, з іншого - схема чудова: за пару сотень ніхто не буде заморочуватись з документами. Важко уявити, скільки сумарно бабла вони таким чином нагребли і не віддали
   
Облгази масово забили на закон і ніхто на то ніяк не реагує. :(
Ст.20 Закону України "Про звернення громадян":
"Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення."

Закон про звернення громадян гарний  :love:

бо не передбачає покарання зв порушення. (tu)

але ви можете при порушеннях звернутися до спортлото та омбудсмена  :love:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія