Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ДТП у Харкові

Re: ДТП у Харкові

Я уже відповів у цій гілці на дане питання із вказанням які пункти ПДР порушили учасники, можу лише додати після перегляду відео заклалась підозра що Туарег швидкість в момент зіткнення була близько 62-63 км/годину.
На даним момент висловлена думка минулого року співпадає із висновками експертів.
Тому мене ваше бажання щось написати - не прочитавши хоча би гілки.


Зайцева: да или нет?
Дронов: да или нет?

Спасибо
   
Re: ДТП у Харкові

Ну то яке світло було у Зайцевої ? Прокурор каже що червоне..

цікава виходить петрушка.
значить, коли прокурор каже, що Дронов рушив на жовтий, то він праплачиний тридвараз, а коли каже, що у зайки було червоне - то він кльовий парубок.
шизофренія?
   
Re: ДТП у Харкові

Зайцева: да или нет?
Дронов: да или нет?

Спасибо

Шановний берете і читаєте гілку, у вас не буде запитань. Буде запитань лише у ботів якім суть лиш ставити запитання.
   
Re: ДТП у Харкові

Та й про світлофор є
Есть, но в данном случае светофор на проезжей части, по которой двигался Дронов, т.е. его светофор, за перекрестком.
Почему, спросите у ДАИ.
   
Re: ДТП у Харкові

цікава виходить петрушка.
значить, коли прокурор каже, що Дронов рушив на жовтий, то він праплачиний тридвараз, а коли каже, що у зайки було червоне - то він кльовий парубок.
шизофренія?

Причому там є у нього напис в одному ж і тому речені де процитовано Дронов жовтий а він пише зелений  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:
   
Re: ДТП у Харкові

він вас просто тролить, придурки.  :facepalm1:

О, придумав колезі, в якого поїхав дах, відмазку :weep:
А ти що робиш? Може поясниш яка в нього мета?
Тролить? А це добре чи погано? Щось мені підказує,
що в реальному житті в нього це навряд чи довго вийде :-G
Та після цього йому тільки нік свій закривати.
Доречі тобі теж.
Хто з вами дятлами буде спілкуватись?
Вас навіть читати не будуть.
Ні, якщо бажаєте віртуального самогубства, ви на вірному шляху. :lol:
   
Re: ДТП у Харкові

В пельфора вчергове заїло платівку.
Вже всім притомним пів року як зрозуміло,
що через проїзд тупої курки на червоне,
всі інші обставини не мають ніякої різниці.
Але це довбануте підкуплене чудо продовжує
до останнього торочити про ту секунду,
що дозволила б вбивці проскочити.
Може є в кого пропозиціі, як вгамувати це радіо?
Спілкуватись з ним не має ніякого сенсу.
Хоча... Може вдастся його виснажити і його нарешті
вб*є своя сеча, або ті пігулки що він ковтає.
Бо ж гілка з голосувалкою це вже за межею розуму. :facepalm1:


Ему нужно задавать лишь два вопроса:

1) на какой свет ехала Зайцева?
2) виновата ли Зайцева?

Это действует на него, как распятие на вампира
   
Re: ДТП у Харкові

Шановний берете і читаєте гілку, у вас не буде запитань. Буде запитань лише у ботів якім суть лиш ставити запитання.


Шановний,
Зайцева: да или нет?
Дронов: да или нет?


   
Re: ДТП у Харкові

Есть, но в данном случае светофор на проезжей части, по которой двигался Дронов, за перекрестком.
Почему, спросите у ДАИ.

 :facepalm1: Учити ПДР
   
Re: ДТП у Харкові

Шановний,
Зайцева: да или нет?
Дронов: да или нет?

Отже бот:

Код: [Select]
Шановний берете і читаєте гілку, у вас не буде запитань. Буде запитання лише у ботів якім суть лиш ставити запитання.
   
Re: ДТП у Харкові

Ему нужно задавать лишь два вопроса:

1) на какой свет ехала Зайцева?
2) виновата ли Зайцева?

Это действует на него, как распятие на вампира

Є таке. Діє приблизно як питання Чий Крим на кацапа. [ua]
   
Re: ДТП у Харкові

Читать пункт 8.10
Там все есть про стоп-линию.
"в усіх інших випадках — перед перехрещуваною проїзною частиною"
Не пересмикуй? ... в усіх інших випадка - мається на увазі відсутність і світлофора взагалі. У випадку із Дроновим - він правий свій світлофор проїхав на червоне світло. Має за це дві підозри: не виконання 8.7.1г та 8.10, що ці дії, по висновкам експертів(це не моя думка!), мають причинний зв"язок із ДТП. Підписи, печатка - фото документа ти бачив?
   
Re: ДТП у Харкові

:facepalm1: Учити ПДР
Так учи. :facepalm1:
   
Re: ДТП у Харкові

Є таке. Діє приблизно як питання Чий Крим на кацапа. [ua]

Що там із ПДР на яке світло Дронов проїхав світлофор?
   
Re: ДТП у Харкові

Хлопці, а ви сьогодні крім моєї скромної персони ще чимось в темі  плануєте займатись ?

Не думаю , що ці ваші дописи комусь цікаві.

ти просто найактивніший і найтупіший з  усіх дронофілів. і більше всіх кидаєшся в опонентів гівном.
як там, шкільну програму за другий клас вже засвоїв чи ні?
   
Re: ДТП у Харкові

Не пересмикуй? ... в усіх інших випадка - мається на увазі відсутність і світлофора взагалі. У випадку із Дроновим - він правий свій світлофор проїхав на червоне світло. Має за це дві підозри: не виконання 8.7.1г та 8.10, що ці дії, по висновкам експертів(це не моя думка!), мають причинний зв"язок із ДТП. Підписи, печатка - фото документа ти бачив?
Светофор был.
Светофор, висящий в центре перекрестка, никогда не видел?
Почему он тут был за перекрестком, вопрос к ДАИ.
Подписи икспердов нашей самой неподкупной икспердизы это аргумент.
На фоне года мурыженнья кyрвы, убившей кучу народа.
мають причинний зв"язок із ДТП
То, что пешеходы шли по тротуару в том месте, тоже повлияло на то, что они погибли.
Но это не значит, что они виновны


Останнє редагування: 26 липня 2018 11:53:42 від serg60
   
Re: ДТП у Харкові

Я лише уточню - то ті дорожники що вночі після дтп раніше ними затерту стоп-лінію малювали?

Дуже гарне питання. Це ті самі дорожники , які проїпали  стоп-лінію на тому перехресті ?
А потім вночі пісял аварії  терміново відновлювали ? І вони дають тепер довідки судді за свіженамальованою ними же схемою руху ?
Ні разу незацікавлена сторона ці дорожники.

Вони  мають йти паровозом до Зайцевої, а не Дронов. Але про них чомусь теж ніхто питання не піднімає.
   
Re: ДТП у Харкові

Ти уже ПДР прочитав?

йому не ПДР, а для початку підручник з арифметики треба почитати, бо поки що в нього 20 мінус 17 виходить менше 1.
   
Re: ДТП у Харкові

Отже бот:

Код: [Select]
Шановний берете і читаєте гілку, у вас не буде запитань. Буде запитання лише у ботів якім суть лиш ставити запитання.

Це тобі на замітку
тиц

А прикинь якщо пан Ледахівський не любить тролів, а гроші теж любить як ти.
Ото ти за абузу потім начитаєшься гілки до схочу.
Неможна порушувати правила спілкування. Тролінг, особливо злісний є порушенням і
в деяких країнах вже переслідується по закону.
   
Re: ДТП у Харкові

Ти вже готовий розповісти люду, як правильно проізжаєш перехрестя, вичисляючи підлітаючих 120 км на червоне зайок? Поділись досвідом, дуже цікаво. І не мені одному.

ти ідіот? я вже відповів тобі, що я проїзджаю перехрестя ЗА ПРАВИЛАМИ. чи тобі недостатньо одного разу для засвоєння?
а от ти чомусь злився з приводу того, звідки взялося 120 і чому не 250.
   
Re: ДТП у Харкові

1. Дрон почав рух (заборонений 8.7.1є) на другій(1,3сек) секунді жовтого, який горить 3 секунди. Заперечень у Перепелиці тут немає? Винен.
2. На момент загоряння зеленого Дрон повинен(обов"язок) був переконатись п.10.1. Доведено експертизою, що мав необмежену можливість бачити лексус на відстані 0 - 222,6 метрів. Якщо при зеленому світлі існує небезпека - стоїш по пересторозі  п.10.1. Не виконав.  Винен.
Перепелиці треба спростувати ці злочинні дії і бездіяльність Дронова, тоді він буде виправданий.

Я за всі інші порушення, навіть, не беруся, але хочу розібратися, коли закінчується відповідальність за 10.1? Можна сказати? У Зайцевої дорога не зовсім пряма, значить вона змінювала напрямок руху, їй світить 10.1 за це? Вона ж не переконалася, що на перехресті зараз поїде Дронов?

   
Re: ДТП у Харкові

Дуже гарне питання. Це ті самі дорожники , які проїпали  стоп-лінію на тому перехресті ?
А потім вночі пісял аварії  терміново відновлювали ? І вони дають тепер довідки судді за свіженамальованою ними же схемою руху ?
Ні разу незацікавлена сторона ці дорожники.

Вони  мають йти паровозом до Зайцевої, а не Дронов. Але про них чомусь теж ніхто питання не піднімає.

Так не плотюдь же за дорожників. Лише аби дрона притопити глибше.
   
Re: ДТП у Харкові

Я за всі інші порушення, навіть, не беруся, але хочу розібратися, коли закінчується відповідальність за 10.1? Можна сказати? У Зайцевої дорога не зовсім пряма, значить вона змінювала напрямок руху, їй світить 10.1 за це? Вона ж не переконалася, що на перехресті зараз поїде Дронов?

+
   
Re: ДТП у Харкові

Я за всі інші порушення, навіть, не беруся, але хочу розібратися, коли закінчується відповідальність за 10.1? Можна сказати? У Зайцевої дорога не зовсім пряма, значить вона змінювала напрямок руху, їй світить 10.1 за це? Вона ж не переконалася, що на перехресті зараз поїде Дронов?
Тут вже деякі пішоходи казали, що то вона намагалася аварії уникнути, така молодець на відміну від Дрона, який їй злісно перешкодив це зробити
   
Re: ДТП у Харкові

"есть такая особенность у пешеходов – прыгать на красный" Дронов

...ИМХО...Дронов и представить не мог , что беда придёт с другой стороны... :(

...ИМХО...проводим эксперимент : убираем Дронова из ДТП...Зайцева беспрепятсвенно проносится на сверхзвуковой скорости на красный  именно в этом месте...но что дальше?...

...а дальше... микроавтобус поворачивает влево и ждёт пока пешеходы перейдут на зелёный по пешеходному переходу...

...Каковы бы были последствия столкновения лексуса Зайцевой с микроавтобусом и пешеходами на переходе - даже представить страшно ..., к тому же вся Сумская в припаркованных автомобилях , а на тротуаре много прохожих...

...или Вы думаете , она бы спокойно "проскочила" и безаварийно проехала дальше  по Сумской ?... :comando:
   
Re: ДТП у Харкові

Це тобі на замітку
тиц
А прикинь якщо пан Ледахівський не любить тролів, а гроші теж любить як ти.
Ото ти за абузу потім начитаєшься гілки до схочу.
Неможна порушувати правила спілкування. Тролінг, особливо злісний є порушенням і
в деяких країнах вже переслідується по закону.

І що саме ти хотів сказати ?
   
Re: ДТП у Харкові

він вас просто тролить, придурки.  :facepalm1:

А от це доречі ти добряче підставив свого колегу, визнавши його діі тролингом.
Тролинг на поважному ресурсі, в гілці де йдеться про масове навмисне вбивство
невиних перехожих, можна визнати глумом над потерпілими та загиблими.
За такі діі за певних обставин, можливо отримати цілком реального судового позову.
І тоді комусь буде вже не до тролинга. Я б трохи замислився, чи воно того варте.
Так, поки цього в нашій практиці ще не було, а от навіть в кацапів не кажучи при
цивілізований світ, вже є прецеденти.

   
Re: ДТП у Харкові

...ИМХО...Дронов и представить не мог , что беда придёт с другой стороны... :(

...ИМХО...проводим эксперимент : убираем Дронова из ДТП...Зайцева беспрепятсвенно проносится на сверхзвуковой скорости на красный  именно в этом месте...но что дальше?...

...а дальше... микроавтобус поворачивает влево и ждёт пока пешеходы перейдут на зелёный по пешеходному переходу...

...Каковы бы были последствия столкновения лексуса Зайцевой с микроавтобусом и пешеходами на переходе - даже представить страшно ..., к тому же вся Сумская в припаркованных автомобилях , а на тротуаре много прохожих...

...или Вы думаете , она бы спокойно "проскочила" и безаварийно проехала дальше  по Сумской ?... :comando:

Фантазувати можна багато.
Не порушуючи ПДР жертв би не було.
   
Re: ДТП у Харкові

...ИМХО...Дронов и представить не мог , что беда придёт с другой стороны... :(

...ИМХО...проводим эксперимент : убираем Дронова из ДТП...Зайцева беспрепятсвенно проносится на сверхзвуковой скорости на красный  именно в этом месте...но что дальше?...

...а дальше... микроавтобус поворачивает влево и ждёт пока пешеходы перейдут на зелёный по пешеходному переходу...

...Каковы бы были последствия столкновения лексуса Зайцевой с микроавтобусом и пешеходами на переходе - даже представить страшно ..., к тому же вся Сумская в припаркованных автомобилях , а на тротуаре много прохожих...

...или Вы думаете , она бы спокойно "проскочила" и безаварийно проехала дальше  по Сумской ?... :comando:

суд не розглядає "прєдставьтє" і "би". суд розглядає факти.
   
Re: ДТП у Харкові

А от це доречі ти добряче підставив свого колегу, визнавши його діі тролингом.
Тролинг на поважному ресурсі, в гілці де йдеться про масове навмисне вбивство
невиних перехожих, можна визнати глумом над потерпілими та загиблими.
За такі діі за певних обставин, можливо отримати цілком реального судового позову.
І тоді комусь буде вже не до тролинга. Я б трохи замислився, чи воно того варте.
Так, поки цього в нашій практиці ще не було, а от навіть в кацапів не кажучи при
цивілізований світ, вже є прецеденти.

Незнаю хто що там визнав, я наразі бачу що з Дронова ліплять "акіангелагасподнєго" а насправді це вовк в овечі шкурі якого видало його звіряче відношення до пішоходів.

"есть такая особенность у пешеходов – прыгать на красный свет" Дронов
   
Re: ДТП у Харкові

Так не плотюдь же за дорожників. Лише аби дрона притопити глибше.

дорожники не винні, що Дронов і Зайцева порушили ПДР.
   
Re: ДТП у Харкові

в гілці де йдеться про масове навмисне вбивство

Дуже вдале формулювання, саме так і має розглядатись ця справа!  (tu)
   
Re: ДТП у Харкові

Дуже вдале формулювання, саме так і має розглядатись ця справа!  (tu)

І дуже невдале для Дронова
   
Re: ДТП у Харкові

видало його звіряче відношення до пішоходів.
"есть такая особенность у пешеходов – прыгать на красный свет" Дронов

Так у пішоходів дійсно є така властивість, майже будь який водій в нашій країні це може підтвердити.
З якого переляку це є звіряче ставлення до пішоходів?


Останнє редагування: 26 липня 2018 12:32:27 від Raha
   
Re: ДТП у Харкові

Я за всі інші порушення, навіть, не беруся, але хочу розібратися, коли закінчується відповідальність за 10.1? Можна сказати? У Зайцевої дорога не зовсім пряма, значить вона змінювала напрямок руху, їй світить 10.1 за це? Вона ж не переконалася, що на перехресті зараз поїде Дронов?
10.1 це і початок руху, і окремо початок маневру. Якщо почав дію... сталося ДТП  -  експерти доведуть, що мав можливість переконатись і не зробив це - будеш винен. Приклад із Дроновим.
 По Зайцевій, можна ще ряд порушень пред"являти, не тільки 10.1. Наприклад, 12.3, 2.3.б, тощо.  Але обвинувачення береться доводити висунуті і ті, лише, які мають у наслідку, власне - зіткнення.

Останнє редагування: 26 липня 2018 12:36:30 від strict5
   
Re: ДТП у Харкові

Жовтий дуже короткий.
на момент ДТП був 3-2-1-зелений.
   
Re: ДТП у Харкові

Так у пішоходів дійсно є така властивість, майже будь який водій в нашій країні це може підтвердити.
З якого переляку це є звіряче ставлення до пішоходів?

 :facepalm1: :facepalm1: :facepalm1:
   
Re: ДТП у Харкові

І дуже невдале для Дронова

Для Дронова то скоріше не відноситься, у нього є вина в ДТП з численими жертвами, а от Зайцева то вочевидь умисне вбивство багатьох людей. Дронов максимум 10 років, а Зайцева до пожиттєвого ув'язнення. Так що то для  Зайцевої погана новина.
   
Re: ДТП у Харкові

:facepalm1: :facepalm1: :facepalm1:

У пішоходів в нашій країні дійсно не рідко спостерігається особливість виходити на дорогу на червоне світло і це ще квіточки. Пам'ятаю як ввечері побачив жінку в непримітному сірому одязі, що через суцільну роздільну лінію перебігала дорогу і робила це пригнувшись і по діагоналі. Напевне я вас шокував і ви мене взагалі в геноциді звинуватите, що я на таких довбнів звертаю увагу.
   
Re: ДТП у Харкові

Для Дронова то скоріше не відноситься, у нього є вина в ДТП з численими жертвами, а от Зайцева то вочевидь умисне вбивство багатьох людей. Дронов максимум 10 років, а Зайцева до пожиттєвого ув'язнення. Так що то для  Зайцевої погана новина.

Якраз через позицію Дронова - дане формулювання буде найбільш поганим для Дронова
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія