Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А з чого антипорошенківці взяли, що прихильники певної політсили буде легко зкинути?

Це ж типовий типаж — хуйло-лукашенко, таких манюпас любить, незалежно від дій.
   
а нвіщо його скидати?  ;o
чувак сказав, що йде в президенти на один термін.
   
а нвіщо його скидати?  ;o
чувак сказав, що йде в президенти на один термін.

осталось узнать длительность термина
   
а нвіщо його скидати?  ;o
чувак сказав, що йде в президенти на один термін.

Це неважливо. Янукович за неповний термін наробив достатньо. І щоб його скинути, довелося скликати майдан.
   
Я теж вважаю, що воно довго не протримається.
Маріонетці важко всидіти буде на табуретці. Воно ж як не триматиметься, але зірветься. От як вчора по телефону.  :D
Таких декілька зривів у важливих для держави ситуаціях, і лохторат його почне прозрівати.
А якщо ще запоре вигідні для Бєні ситуації, то хана тому клоуну.)

Он і Тимошенко це зрозуміла. Почала тицяти його мордою в лайно ще до інавгурації...)
   
Я против майдана
К этому будет призывать Русское народное единство/нацжоны в надежде на гражданскую войну

Выбрали- жрите

Никто никого не скинет. Белоруссия#2
   
Я против майдана
К этому будет призывать Русское народное единство/нацжоны в надежде на гражданскую войну

Выбрали- жрите

Никто никого не скинет. Белоруссия#2

100% !
   
а нвіщо його скидати?  ;o
чувак сказав, що йде в президенти на один термін.

Та да
Зе - володар свого слова

По аналізах це наочно видно

Тому віримо , браття , слову правди від слуги нашого
   
ой...страшне

а хто міг подумати що Яника скинуть українці..
не демонізуйте Зе
   
ой...страшне

а хто міг подумати що Яника скинуть українці..
не демонізуйте Зе

Справа не в ЗЕ.
Юга-васток дістав крила.
Наслідки будуть через 2-3 роки.
   
Справа не в ЗЕ.
Юга-васток дістав крила.
Наслідки будуть через 2-3 роки.

як дістав, так і сховає.

звісно, наслідки не те що можуть бути, вони будуть.

але то вже інша історія
   
Он і Тимошенко це зрозуміла. Почала тицяти його мордою в лайно ще до інавгурації...)
Работа у нее такая - оппозиционерка
   
Це ж типовий типаж — хуйло-лукашенко, таких манюпас любить, незалежно від дій.
а от і ніхера

хуйло-лукашенко це Петро
одноосібний керівник, авторитарний, вибираючий команду по принципу відданості на 120%, хай навіть тупих кумів, але щоб могли зробити будь-яку забаганку на що він укаже.

у ЗЕ зовсім інший управлінський підхід, що в КВН, що в Кварталі, та й навіть зараз основа - КОМАНДА, один керівник не потягне, навіть будучи сємі пядій во лбу. він зовсім не схожий на авторитарного, в нього нема хуторянських звичаїв. ну бидлуватий, так, але це не заважає розставити правильну КОМАНДУ.

і плюс я відчуваю що в нього дуже сильний характер, після того як він говорив з Петром (хоч це і не виховано), я впевнений що він не буде лобизати ні перед Коломойським ні перед Хуйлом ні переж іншими уважаєміми олігархами, під яких прогнувся Петро.

Останнє редагування: 12 квітня 2019 16:30:02 від DeL1T
   
Скидальщики шановні :D скидалка у вас не виросла
Нафтогаз відмовляється знижувати ціну на газ для населення

Нафтогаз України заявляє про юридичну неможливість реалізовувати газ за ціною, меншою, ніж встановлена ​​в постанові про спецзобов'язання з постачання газу населенню, і просить Кабмін скасувати спецзобов'язання. Про це йдеться в листі Нафтогазу до Кабміну, текст якого мають у розпорядженні «Українські новини».
https://minfin.com.ua/ua/2019/04/12/37389837/
   
а от і ніхера

хуйло-лукашенко це Петро
одноосібний керівник, авторитарний, вибираючий команду по принципу відданості на 120%, хай навіть тупих кумів, але щоб могли зробити будь-яку забаганку на що він укаже.

у ЗЕ зовсім інший управлінський підхід, що в КВН, що в Кварталі, та й навіть зараз основа - КОМАНДА, один керівник не потягне, навіть будучи сємі пядій во лбу. він зовсім не схожий на авторитарного, в нього нема хуторянських звичаїв. ну бидлуватий, так, але це не заважає розставити правильну КОМАНДУ.

і плюс я відчуваю що в нього дуже сильний характер, після того як він говорив з Петром (хоч це і не виховано), я впевнений що він не буде лобизати ні перед Коломойським ні перед Хуйлом ні переж іншими уважаєміми олігархами, під яких прогнувся Петро.

https://youtu.be/tsSMMqW_w0E

   
Справа не в ЗЕ.
Юга-васток дістав крила.
Наслідки будуть через 2-3 роки.

Так цьому Педро дуже посприяв протягом свого президентства.

   
https://youtu.be/tsSMMqW_w0E
https://youtu.be/tsSMMqW_w0E
це порохоботська дурня, ніякого каяття там немає.

Петро на початку каденції погрожував Ахметці, а потім вступив з ним у спільний бізнес - от про це я кажу.
   
Зеленский не боится Петю. Зеленский боится кадырку.
Вместо того, чтобы сказать что за убитых от пыток украинцев кадыров должен сдохнуть, он мямлит в извинениях.

Но Пете да, Пете можно хамить.
   
це порохоботська дурня, ніякого каяття там немає.

В конце и внимательно.
   
Справа не в ЗЕ.
Юга-васток дістав крила.
Наслідки будуть через 2-3 роки.
Ты снова  сепаратюга за старое взялся делишь народ  утрись  .....  и голосуй  и не занимайся провокациями
   
Вот нашли друг друга  в теме   два   сепара  в теме   :D
   
Це неважливо. Янукович за неповний термін наробив достатньо. І щоб його скинути, довелося скликати майдан.

 Ты был за антимайдан а так понял
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія