Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

     Да ничего. Очередной потомок полицая. Сильно Красная Армия поперёк горла встала.

Мої обидва діди загинули. Бабусі вижили.
В тому числі тому що німці їх не грабували.

А ви потомок НКВДіста?

Останнє редагування: 11 травня 2020 13:35:38 від Vad_Sv
   
     Чушь и бред. Наступающей армии дела не было до ваших похотливых немочек, готовых раздвигать ноги за банку тушёнки. На них просто не хватало времени, при всём желании.
     Это что, орда не управляемая или всё - таки регулярная армия, ведущая ожесточённые бои? Вы, смотрю, отдалённо не хотите себе представить тогдашнюю обстановку. Это ж не вечно пьяный полицай, тискающий девок на сеновале. За меньшее к стенке ставили...
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

     Да ничего. Очередной потомок полицая. Сильно Красная Армия поперёк горла встала.

нет просто поколение журнала Огонёк, ну и дух противоречия, типа вот если кацапы говорят так , значит надо всё говорить наоборот.
американцы не постеснялись показать как подчиненный танкист Бретт Пита затрахал немку в фильнме Ярость. Ну и шо тут такого?
   
Мої обидва діди загинули. Бабусі вижили.
В тому числі тому що німці їх не грабували.

А ви потомок НКВДіста?
   Простите, где загинули? В боях с Красной Армией? Без обид, но похоже, наши деды воевали по разные стороны фронта. Раз так, нема питань.
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

ты притащил фейк, ты фейкомёт
можливо, celtic не перший хто ненароком поширює цей фейк. Пошук по цьому фото дає багато контекстів "russian rape of german women".

Хоча найякісніше фото з fortepan.hu - там чітко видно що чоловік явно єврейського типажу.
http://www.fortepan.hu/_photo/display/175269.jpg
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

можливо, celtic не перший хто ненароком поширює цей фейк. Пошук по цьому фото дає багато контекстів "russian rape of german women".

Хоча найякісніше фото з fortepan.hu - там чітко видно що чоловік явно єврейського типажу.
http://www.fortepan.hu/_photo/display/175269.jpg

так понятно, шо пропагандистская машина давно работает. Немцам надоело быть виноватыми за две войны, надо потихоньку становиться жертвой. Иначе 4й райх не построишь из ЕС.

Британия вовремя сообразила и дала дёру.
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Я вот не понимаю этой дебильной тяги срать на голову своим дедам,учитывая что у большинства украинцев они воевали на стороне СССР
   
Я вот не понимаю этой дебильной тяги срать на голову своим дедам,учитывая что у большинства украинцев они воевали на стороне СССР

Та нє, такі висновки помилкові, враховуючи чисельність аудиторії фупу з кількістю населення країни  :)
   
     Чушь и бред. Наступающей армии дела не было до ваших похотливых немочек, готовых раздвигать ноги за банку тушёнки. На них просто не хватало времени, при всём желании.
     Это что, орда не управляемая или всё - таки регулярная армия, ведущая ожесточённые бои? Вы, смотрю, отдалённо не хотите себе представить тогдашнюю обстановку. Это ж не вечно пьяный полицай, тискающий девок на сеновале. За меньшее к стенке ставили...

Бої на той момент вже  було закінчено.

   
Я вот не понимаю этой дебильной тяги срать на голову своим дедам,учитывая что у большинства украинцев они воевали на стороне СССР
А ви пропонуєте гардіцца дідами, які воювали в чужинських арміях, замість того, щоб воювати за незалежність своєї країни? Завдяки таким дідам та прадідам один з найбільших народів Европи був бездержавним більшу частину своєї історії
   
   Простите, где загинули? В боях с Красной Армией? Без обид, но похоже, наши деды воевали по разные стороны фронта. Раз так, нема питань.

Звісно по різні.
Ваші в НКВД, мої в армії.
Тій армії, яка без зброї мала захищати радянську Батькивщину, але втікала не зважаючи на всі зусилля НКВДешників, які  лишали випалену землю а також героїчних Зой Космодем'янських, які мали допалити те що не допалено.
   
А ви пропонуєте гардіцца дідами, які воювали в чужинських арміях, замість того, щоб воювати за незалежність своєї країни? Завдяки таким дідам та прадідам один з найбільших народів Европи був бездержавним більшу частину своєї історії

Чимось же треба гордитися.  (tu)
Я думаю що совки просто озвіріли, коли на власні побачили як живуть німці.
   
бля ты ипанат, те женщины на фото венгерки из Будапешта , судя по разрушениям на улице погибли от авианалёта , скорее всего союзнической авиации.
Серйозних авіанальотів на Будапешт не було. Нищення Будапешту відбулося під час одноіменної операції червоних військ
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%83%D0%B4%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D1%88%D1%82%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F

Останнє редагування: 11 травня 2020 15:06:04 від Solowhoff
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

А ви пропонуєте гардіцца дідами, які воювали в чужинських арміях, замість того, щоб воювати за незалежність своєї країни? Завдяки таким дідам та прадідам один з найбільших народів Европи був бездержавним більшу частину своєї історії

так может они считали что УРСР и есть их держава, ты такой вариант не расматриваешь ?

   
Чимось же треба гордитися.  (tu)
Я думаю що совки просто озвіріли, коли на власні побачили як живуть німці.

Звісно. Перший фотошоп в історії теж через те. Причому в фуражці. Мабуть ше й "освічений дєд ахвіцер". :D

   
так может они считали что УРСР и есть их держава, ты такой вариант не расматриваешь ?
СРСР ти хочеш сказати? Ніхто всерйоз союзні республіки в якості окремих держав не розглядав
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

СРСР ти хочеш сказати? Ніхто всерйоз союзні республіки в якості окремих держав не розглядав

да неужели? а какого хера тогда  Рада заседает тамже где и верховна рада УРСР, и кабинет министров там же где и кабмин УРСР, и даже президент сидит  там же где глава УКП
   
регіональні органи управління були і в областях, і навіть в районах  - облради, райради, облвиконкоми, райвиконкоми
Свої органи управління були і в Райхскомісаріаті Україна
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

А ви пропонуєте гардіцца дідами, які воювали в чужинських арміях, замість того, щоб воювати за незалежність своєї країни? Завдяки таким дідам та прадідам один з найбільших народів Европи був бездержавним більшу частину своєї історії

Не срать на голову и гордиться это не одно и то же.Да и не вижу проблемы в гордости в победе,которой гордятся и США и все народы Европы.Хотя некоторым больше нравится роль жертвы,которую всю историю ставили раком и угнетали все кому вздумается.Я украинцев такими терпилами не считаю
   
Ну, а за що вони воювали у складі РККА дає уявлення присяга
"Я, гражданин Союза Советских Социалистических Республик, вступая в ряды Рабоче-Крестьянской Красной Армии, принимаю присягу и торжественно клянусь быть честным, храбрым, дисциплинированным, бдительным бойцом, строго хранить военную и государственную тайну, беспрекословно выполнять все воинские уставы и приказы командиров и начальников.
Я клянусь добросовестно изучать военное дело, всемерно беречь военное и народное имущество и до последнего дыхания быть преданным своему народу, своей Советской Родине и Рабоче-Крестьянскому Правительству.
Я всегда готов по приказу Рабоче-Крестьянского Правительства выступить на защиту моей Родины — Союза Советских Социалистических Республик и, как воин Рабоче-Крестьянской Красной Армии, я клянусь защищать ее мужественно, умело, с достоинством и честью, не щадя своей крови и самой жизни для достижения полной победы над врагами.
Если же по злому умыслу я нарушу эту мою торжественную присягу, то пусть меня постигнет суровая кара советского закона, всеобщая ненависть и презрение трудящихся."
Україна, навіть радянська,там не згадується жодним словом.
   
Не срать на голову и гордиться это не одно и то же.Да и не вижу проблемы в гордости в победе,которой гордятся и США и все народы Европы.Хотя некоторым больше нравится роль жертвы,которую всю историю ставили раком и угнетали все кому вздумается.Я украинцев такими терпилами не считаю
Повторюю питання, мова йде про один з найбільших народів Европи. Якщо він народ-переможець, а не жертва,то чому такі проблеми з державністю.
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

регіональні органи управління були і в областях, і навіть в районах  - облради, райради, облвиконкоми, райвиконкоми
Свої органи управління були і в Райхскомісаріаті Україна

ага, в рейхкомисариате управляли украинцы, ну да?
Передернул ты не в тему

УРСР была, вот была и всё, или ты хочешь переписывать историю по кацапски, шо нравится , шо не нравится .
И правили в УРСР украинцы , гораздо больше украинцев чем сейчас в раде или кабмине, я уж не говорю про первое лицо.

У УРСР была проблема с Петровским, он не знал мовы, ну его и убрали.
   
ага, в рейхкомисариате управляли украинцы, ну да?
Передернул ты не в тему

УРСР была, вот была и всё, или ты хочешь переписывать историю по кацапски, шо нравится , шо не нравится .
И правили в УРСР украинцы , гораздо больше украинцев чем сейчас в раде или кабмине, я уж не говорю про первое лицо.

У УРСР была проблема с Петровским, он не знал мовы, ну его и убрали.


В ОРДЛО теж українці правлять.
Ні?
   
ага, в рейхкомисариате управляли украинцы, ну да?
А гебрей Лазар Кагановіч, поляк Станіслав Косьор та кацап Микита Хрущов - акуєть які українці
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

А гебрей Лазар Кагановіч, поляк Станіслав Косьор та кацап Микита Хрущов - акуєть які українці

Хрущ родом из зоны расселения украинского этноса, хоть и на территории РФ  всё время носил вышиванку.
А Шелест, а Щербицький, Шевченко? 
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Может потому что внуки солдат СА из россии теперь в Украине на Донбассе убивают украинцев ?


а онуки солдат СА із числа українців що роблять?
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

У мене в голові те що навіть німецькі солдати не були такими катами як совкові.
Солдати виконують накази, тому не відповідають за тих хто ті накази надає.
Але вони повністю відповідають за власні дії.
Німецькі солдати прийшли сюди з війною, але мирняк вони не чіпали.
Принаймні так стверджувала моя бабуся.


а хто ж убив 13 млн мирного населення СССР?
   
Почему все uberЮльки совкодрочеры ?
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

нет просто поколение журнала Огонёк, ну и дух противоречия, типа вот если кацапы говорят так , значит надо всё говорить наоборот.
американцы не постеснялись показать как подчиненный танкист Бретт Пита затрахал немку в фильнме Ярость. Ну и шо тут такого?


це основне
відсутність власних мозгів
тупо слухають що кажуть із Москви і все мелють навпаки

якщо Гітлер погано, значиь український патріот повинен казати що Гітлер визволитель
якщо РККА переможець, то надзвичайно патріотично цокати язиком і плакати за згвалтованими німкенями і загиблими німцями, які з діточками пайочком ділились і по голові гладил, не те що червоні бузувіри

це все якщо і є підтвердженням чогось, то лише правильності расової теорії Адольфа

унтерменші самі себе по сраці порять нагайкою
   
Фуясе скільки сторінок натрочили?
Сретеся, які окупанти були ліпші, совєтські чи вермахтські?
Тіко врахуйте, що німці давно покаялися і сплатили рахунки, а кацапи усе рвуться павтаріть.
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Фуясе скільки сторінок натрочили?
Сретеся, які окупанти були ліпші, совєтські чи вермахтські?
Тіко врахуйте, що німці давно покаялися і сплатили рахунки, а кацапи усе рвуться павтаріть.


Ну давай сравним что после себя оставили советские   Оккупанты и что немецкие,считавшие славян чуть лучше животных   :weep:
   
Ну давай сравним что после себя оставили советские

Стирені в побєждьонних заводи?
А по суті мільйонні жертви лишили і безмозглих рабів, типу 73%.
   
и эти все солдатушки вернулись в нищету

которая продолжалась до тех пор

пока не подписали договор "газ-трубы" , с немцами
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Почему все uberЮльки совкодрочеры ?


тому що ти виник із пробірки, розумієш
у тебе немає батьків совків, твої діди не брали Берлін і не гвалтували німкень, не будували заводи і не запускали ракети в космос

цього не було, був батько Мазепа, потім батько Петлюра, потім героїчне підпілля і потім з'явився ти весь такий лібєрально-прогрєсівний, чомусь російськомовний, у вузеньких штанцях із опущеною матньою і модним смартфоном

але так пощастило не всім
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Звісно по різні.
Ваші в НКВД, мої в армії.
Тій армії, яка без зброї мала захищати радянську Батькивщину, але втікала не зважаючи на всі зусилля НКВДешників, які  лишали випалену землю а також героїчних Зой Космодем'янських, які мали допалити те що не допалено.
   Позвольте не поверить ни единому Вашему слову. Ваши деды воевали и героически погибли в рядах РККА, а вы их здесь с дерьмом мешаете? Выставляете насильниками, аморальными животными, в которых нет ничего человеческого?
    И смею Вам напомнить, что РККА не только тикала, но иногда и оборонялась. А порой и лупила фрицев и их прихвостней и в хвост, и в гриву.
    Что касается Ваших уважаемых бабушек, которым помогали продуктами добрые немцы, то не понимаю причин такой доброты. Не хотелось бы опускаться до грязных намёков, но ситуация довольно неоднозначна, как полагаете?

Останнє редагування: 11 травня 2020 16:58:38 від svalker
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

и эти все солдатушки вернулись в нищету

которая продолжалась до тех пор

пока не подписали договор "газ-трубы" , с немцами


звичайно, а хто їм мав збудувати хороми, доки вони воювали?

мій прадід ішов на війну і залишив добротну, найбільшу в селі хату. А коли прийшов, то від хати лишилась тільки купка попелу на згарищі. Німецький солдат коли хату підпалили, став на дверіх і ногу на одвірок поставив, не пустили в хату навіть одяг забрати. Залишились у чому стояли. Бабця зиму в землянці пережила із дитиною.
Ти мабуть слабо уявляєш що це таке.
а на весну зліпила з глини і хмизу хату, без фундаменту майже і без цоколю, яка досі стоїть і в якій люди живуть.

все в руїнах лежало. Одні завали декілька років розбирали.
Можна було б здатись як Франція, то руйнувань менше було би.
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Мого батька важко поранили в травні 1943 під Слов‘янськом (тим самим). Тому нічого про гвалтування німок сказати не можу.
Але знаючи свого батька, я не можу однозначно сказати, що він не гвалтував би. ХЗ що було б. А ті, хто гвалтував, і тоді мовчали і зараз вже нічого не розкажуть.
Треба ще брати до уваги, що мораль у 1945 році дуже відрізнялася від сьогоднішньої. Мовчали і гвалтівники і згвалтовані.
Про те, що в наступаючої армії не було часу на гвалтування, навіть не смішно.
Саме передові підрозділи і гвалтували - це потім вже гарнізони і комеедатури, а так сьогодні зайняли якесь містечко, день-два на перепочинок і гвалтування та грабування, і далі.
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Мого батька важко поранили в травні 1943 під Слов‘янськом (тим самим). Тому нічого про гвалтування німок сказати не можу.
Але знаючи свого батька, я не можу однозначно сказати, що він не гвалтував би. ХЗ що було б. А ті, хто гвалтував, і тоді мовчали і зараз вже нічого не розкажуть.
Треба ще брати до уваги, що мораль у 1945 році дуже відрізнялася від сьогоднішньої. Мовчали і гвалтівники і згвалтовані.
Про те, що в наступаючої армії не було часу на гвалтування, навіть не смішно.
Саме передові підрозділи і гвалтували - це потім вже гарнізони і комеедатури, а так сьогодні зайняли якесь містечко, день-два на перепочинок і гвалтування та грабування, і далі.
   Вы больной извращенец. Память отца родного не пожалели.
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

І ще. Мама пережила окупацію в селі під Харковом. Німці були в селі, дівчат проти їхньої волі не чіпали. Коли наші визволяли всі жінки пару тижнів у лісі ховалися, поки не пройшли передові частини.  Повепнулися тільки, коли армія була вже далеко від села. Ну і мама пішла служити.  Була регулювальницею, потім, коли Київ визволили, її залишили в Києві в міліції працювати до 1948 року.
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...


    Что касается Ваших уважаемых бабушек, которым помогали продуктами добрые немцы, то не понимаю причин такой доброты. Не хотелось бы опускаться до грязных намёков, но ситуация довольно неоднозначна, как полагаете?


а я вірю цим історіям
моя бабця приблизно те ж саме розповідала
німці ставились до місцевого населення в рамках расової теорії. Для них це була худоба.

Для чого ображати худобу?  Худоба повинна знати своє місце, приносити користь і працювати. Більше того, про неї навіть треба періодично дбати. Можна і за вухом гладити.
Варіант вступати із худобою в статевий зв'язок виглядає крайністю, звичайно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія