Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Так СА вроде союзники были не ? Пока отношения не подпортились

Ну так и изнасилования с мародерствами начались после этого.Да и по отношению к немцам и их союзникам это было ответной мерой,после миллионов убитых,изнасилованных,замучанных ими же.

Останнє редагування: 11 травня 2020 12:46:31 від dimec
   
Фото не вдале.
Значить згвалтувань і вбивств не було, тему можна закривати.  (tu)
    Если Вы решили донести правду, нельзя начинать с откровенной лжи.
   
Может потому что внуки солдат СА из россии теперь в Украине на Донбассе убивают украинцев ?

Так их внуки по обе стороны.Для тебя это новость?  :facepalm1:
   
У тя с логикой прям беда, ага. Ты определись чё делать надо  - тему закрывать или обсуждать брехло.
Вроде как, по-умолчанию все* согласны что темазаводчик притащил фейковую подпись под фото. У тебя есть возражения - не?

*не, без упоротых, конечно, не обошлось, но то таке...  :tease:

Моя думка - тема важлива не залежно від того яке там фото.
І важливість її величезна.
Особливо на фоні того що казала про німців моя бабуся.
Вона з Кодри, німці її спалили після бою з "партизанським загоном" Ковпака.
Для розуміння того чим фашисти відрізнялися від комуністів.
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

То розкажіть правду.

я не ибанутый как вы совки кацапские, 100 лет назад война была , вам б***ь заняться больше нечем? Фейк-фото обсуждаете!
страна в дерьме, промышленность стоит, два миллиона безработных, а вы дегенераты спорите совал дед письку в немку или не совал.
От сука проблема оказывается намбер уан.

   
Моя думка - тема важлива не залежно від того яке там фото.
І важливість її величезна.
Особливо на фоні того що казала про німців моя бабуся.
Вона з Кодри, німці її спалили після бою з "партизанським загоном" Ковпака.
Для розуміння того чим фашисти відрізнялися від комуністів.

Ну она немцам подякувала за то что спалили?
   
    Если Вы решили донести правду, нельзя начинать с откровенной лжи.

Відверта брехня - то фото чи звірства радянської армії?
   
я не ибанутый как вы совки кацапские, 100 лет назад война была , вам б***ь заняться больше нечем? Фейк-фото обсуждаете!
страна в дерьме, промышленность стоит, два миллиона безработных, а вы дегенераты спорите совал дед письку в немку или не совал.
От сука проблема оказывается намбер уан.

Полностью согласен.Страна в сраке,а они пережевывают какое-то дерьмо уже третий десяткок лет
   
бля ты ипанат, те женщины на фото венгерки из Будапешта
Ебанат тьі, фото не аправергает зверства/насилование дедами женщин в Германии
   
Да и по отношению к немцам и их союзникам это было ответной мерой,после миллионов убитых,изнасилованных,замучанных ими же.
Преступление есть преступление искать ему оправдание глупо. Жестокость одних не служит опровданием жестокости других.
Да и насиловали то не только немок а кого угодно включая своих. Мрак это все.
   
я не ибанутый как вы совки кацапские, 100 лет назад война была , вам б***ь заняться больше нечем? Фейк-фото обсуждаете!
страна в дерьме, промышленность стоит, два миллиона безработных, а вы дегенераты спорите совал дед письку в немку или не совал.
От сука проблема оказывается намбер уан.

Питання в тому ким ми хочемо бути.
Тими хто гвалтує підрозділом жінку і потім її вбиває, чи тими хто ділиться пайком з голодними дітьми, у яких перед відступом забрали їжу.
   
celtic  :dopovid: за фейк
Фейк фото или фейк не было згвалтувань?
   
Так их внуки по обе стороны.Для тебя это новость?  :facepalm1:
але онуки з нашої сторони не кричать і не мріють "павтаріть", як і сучасні німці. а ті таки "павтаряют".
   
Полностью согласен.Страна в сраке,а они пережевывают какое-то дерьмо уже третий десяткок лет
це до кацапів і нашої вати, сподіваюся?
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Показати зображення...
Всё просто - убей немца. Не эсэсовца, не солдата вермахта, не нациста, не фашиста.
Просто немца. Готовая инструкция.
"Я мстю". (с)

Москаляку на гилляку, не?)
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Питання в тому ким ми хочемо бути.
Тими хто гвалтує підрозділом жінку і потім її вбиває, чи тими хто ділиться пайком з голодними дітьми, у яких перед відступом забрали їжу.

ну пока шо вы распространители фейковых фоток и создатели тем с фейковым фото.
Я надеюсь вы хотите быть честными людьми?
   
Ну она немцам подякувала за то что спалили?

Тим що спалили - ні.
То були їхні смершівці.
Ковпаківці, до речі теж не грабували, як то робили місцеві "партизани".
Так само як не грабували і не гвалтували німецькі солдати.


   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Полностью согласен.Страна в сраке,а они пережевывают какое-то дерьмо уже третий десяткок лет

ну надо же народ чем то отвлекать от реальных проблем.
народ правда ведётся уже вяло.

через месяц им жрать будет нечего , а они дедовой писькой озабочены
   
Відверта брехня - то фото чи звірства радянської армії?
     Фейковое фото не может быть основой правдивой истории. Иначе завтра под этим фото окажется надпись :"Несчастный житель Донецка плачет над трупами замученных украинскими карателями жены и дочки". Тоже будем верить?
   
ну пока шо вы распространители фейковых фоток и создатели тем с фейковым фото.
Я надеюсь вы хотите быть честными людьми?

Ви зараз звели на мене наклеп.
Я нічого не розповсюджував.
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

     Фейковое фото не может быть основой правдивой истории. Иначе завтра под этим фото окажется надпись :"Несчастный житель Донецка плачет над трупами замученных украинскими карателями жены и дочки". Тоже будем верить?

для этих людей цель оправдывает средства, это страшно.
поколение постправды
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Ви зараз звели на мене наклеп.
Я нічого не розповсюджував.

ну вы же поддерживаете автора ветки? вы получается из его когорты и соответсвенно несёте свою долю ответественности за фейк фото
   
     Фейковое фото не может быть основой правдивой истории. Иначе завтра под этим фото окажется надпись :"Несчастный житель Донецка плачет над трупами замученных украинскими карателями жены и дочки". Тоже будем верить?

Звісно ви праві.
Але НМД факти вбивств і зґвалтувань німців звичайним солдатами радянської армії доведено й без цією фотки.
Ні?

Чому звичайні німці ділилися харчами а звичайні совки гвалтували?
   
     Фейковое фото не может быть основой правдивой истории. Иначе завтра под этим фото окажется надпись :"Несчастный житель Донецка плачет над трупами замученных украинскими карателями жены и дочки". Тоже будем верить?
тю. давно вже.
   
Да,там и эксперименты на людях были такие,что немцы им не уступали.И головы мечами на время рубили в качестве соревнований.Как то попадалась передача на эту тему и я был в шоке,т.к. раньше об этом слышал обрывками

Трохи офтоп, але в Роксолані Загребельного мене вразив один епізод, коли султан заперечив венеційському художнику.
Мовляв, в тебе на картинах неправдиво виглядають відрубані голови.
Підходить до охоронця, відрубує йому голову, тицяє її художнику в очі і каже: - Дивись як насправді  :(
   
ну вы же поддерживаете автора ветки? вы получается из его когорты и соответсвенно несёте свою долю ответественности за фейк фото

Я не публікував це фото, і не несу жодної відповідальності за його публікацію.
Ви звели на мене наклеп.
Якщо ви чесна людина, ви маєте це визнати і вибачитися.
   
Горе переможеним. Переможці потім усе обставлять, знімуть пропагандистські фільми, напишуть "правильну" історію. Українському народові треба все це розуміти. На жаль, у нас навіть папірці в виборчу урну правильно кинути не можуть.

а ти урни підпиши, як правильно за кого кидати.
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Я не публікував це фото, і не несу жодної відповідальності за його публікацію.
Ви звели на мене наклеп.
Якщо ви чесна людина, ви маєте це визнати і вибачитися.

нет проблем, прошу прощения,
я рад , что вы не поддерживаете публикацию фейковых фото с фейковыми подписями
   
а ти урни підпиши, як правильно за кого кидати.

Правильно кидали.
Як хотіли так і кидали.
Яку владу хотіли, таку і мають.  (tu)
   
Звісно ви праві.
Але НМД факти вбивств і зґвалтувань німців звичайним солдатами радянської армії доведено й без цією фотки.
Ні?

Чому звичайні німці ділилися харчами а звичайні совки гвалтували?
    Простите, кем и когда доведено?
   
нет проблем, прошу прощения,
я рад , что вы не поддерживаете публикацию фейковых фото с фейковыми подписями

Прийнято.  :-B
Мені в цій темі цікаво чому німці не гвалтували, навіть ділилися пайком, а совки гвалтували і вбивали.
Маєте версії?
   
фейковых фото с фейковыми подписями
ти ж не доказав, а писдиш
   
    Простите, кем и когда доведено?


Мені доведено.
Різними матеріалами.
Як радянськими так і не дуже.
Я не буду вам доводити це, можете поцікавитися самі.
І сформулювати власну думку.

Цитувати
Більшість актів було скоєно в зоні радянської окупації, кількість зґвалтувань, скоєних радянськими солдатами, оцінюється числами від десятків тисяч до 2 млн[2][3][4][5][6]. Враховуючи кількість абортів у наступні місяці та сучасних медичних досліджень, вважається, що близько 100 000 жінок було зґвалтовано в Берліні,[4] і близько 10 тисяч жінок загинуло у наслідок абортів[7]. Британський історик Бівор Ентоні[ru] описує трагедію як «найбільший феномен масових зґвалтувань в історії», і робить висновок про те, що принаймні 1,4 мільйона жінок було зґвалтовано тільки у Східній Пруссії, Померанії і Сілезії[8]. Згідно з даними Наталії Гессе, військового кореспондента, «російські солдати ґвалтували кожну німецьку жінку у віці від 8 до 80»[9].

У Троєнбрітцені, під час святкування «дня перемоги» було зґвалтовано безліч місцевих дівчат. Тоді ж був убитий невідомими підполковник Червоної армії. Після чого 1 травня 1945 року принаймні 88 мешканців чоловічої статі були арештовані та розстріляні радянською окупаційною владою. Деякі джерела стверджують, що, можливо, під час інциденту було вбито більше 1000 цивільних осіб[10][11][12].

В Угорщині, починаючи з лютого 1945 року, командування армій намагається стримати сексуальні злочини. До того часу вже тисячі угорських жінок зґвалтовано солдатами червоної армії. Окремі містечка та села, в яких був спротив, було віддано червоноармійцям на три дні на грабунок та насилування[13]. Тільки у зайнятому військами РСЧА Будапешті за оцінкою істориків було зґвалтовано понад 50 тисяч жінок[14].

Після літа 1945 року радянські солдати, що ґвалтували цивільних, підлягали покаранню в деякому ступені[15], проте ґвалтування тривали до зими 1947-48 років, коли радянська окупаційна влада нарешті обмежила присутність радянських військ лише для охорони постів і таборів[16], повністю відділивши їх від місцевого населення в радянській зоні окупації Німеччини.


Останнє редагування: 11 травня 2020 13:23:07 від Vad_Sv
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

ти ж не доказав, а писдиш

ты наверно тупой дебил, тебя мордой в венгерский фотобанк .ху ткнули , как котёнка шкодливого
   
Re: Жорстке фото. Про "дєдів"-гвалтівників/вбивць...

Прийнято.  :-B
Мені в цій темі цікаво чому німці не гвалтували, навіть ділилися пайком, а совки гвалтували і вбивали.
Маєте версії?

сколько погибло гражданского населения ссср от ваших добрых немцев? 
я и не знал, шо немцы оказывается пришли пайками делится

шо у вас в голове?
   
Мені доведено.
Різними матеріалами.
Як радянськими так і не дуже.
Я не буду вам доводити це, можете поцікавитися самі.
І сформулювати власну думку.

   Сформулював. Доказательств нет, фактов нет. Это ложь.
   
сколько погибло гражданского населения ссср от ваших добрых немцев? 
я и не знал, шо немцы оказывается пришли пайками делится

шо у вас в голове?
     Да ничего. Очередной потомок полицая. Сильно Красная Армия поперёк горла встала.
   
   Сформулював. Доказательств нет, фактов нет. Это ложь.

Я там вставив матеріал з вікі.
Але ви можете мати і власну думку.
   
Цитувати
В пострадянських країнах існує суперечка щодо оцінки цих злочинів[17]. Російські історики і російський уряд гостро критикують спроби звинувачення радянських солдат у ґвалтуваннях[18]. Вони вважають, що оцінка кількості жертв базується на неправильній методиці підрахунку й сумнівних джерелах. Вони вважають, що хоча і були ексцеси і випадки жорстокості, в цілому червоноармійці ставилися до населення колишнього Рейху з повагою і лояльністю. Зокрема, російський історик О. А. Ржешевський[ru] вважає, що Бівор у своїй книзі Berlin: The Downfall 1945[en] лише воскрешає расистські погляди нео-нацистських істориків, що зображують радянські війська як нелюдів «азіатської орди»[19]. В інтерв'ю BBC News, Ржешевський однак зізнався, що він тільки читав уривки і не вчитувався у джерела. Також Ржешевський намагався виправдати радянські репресії проти німців тим, що німці, мовляв, могли очікувати «лавину помсти»[17].

Англійський історик Річард Овері піддав критиці відмову російських істориків визнавати військові злочини червоноармійців, скоєні під час війни. На думку історика «частково це відбувається тому, що вони відчувають їх як виправдану помсту ворогові, що вчинив набагато гірше, а частково й тому, що вони писали історію переможців»[17].

У повоєнній Німеччині, особливо Західній, оповідання про зґвалтування воєнних часів стали невід'ємною частиною політичного дискурсу[2]. Зґвалтування німецьких жінок (разом з вигнанням німців зі Східної Пруссії) були універсальним способом представити німецьке населення жертвами[2]. Проте з кінця 1960-х років лівими німецькими політиками проводилася політика, спрямована на засудження нацистського ми
   
сколько погибло гражданского населения ссср от ваших добрых немцев? 
я и не знал, шо немцы оказывается пришли пайками делится

шо у вас в голове?

У мене в голові те що навіть німецькі солдати не були такими катами як совкові.
Солдати виконують накази, тому не відповідають за тих хто ті накази надає.
Але вони повністю відповідають за власні дії.
Німецькі солдати прийшли сюди з війною, але мирняк вони не чіпали.
Принаймні так стверджувала моя бабуся.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія