Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прощавайте.

Re: Прощавайте.


ти себе мабуть вважаєш умньім.
   
Re: Прощавайте.

Закономірний результат зусиль любителів бетона. Форум став пустишка як і в 2014-му. Цікавого практично не прочитаєш. Виключно зойки дурнів що їх обсіли штабні, іпсошники і прочі кацапи тому треба бути пильними та банити всіх нах безпощадно.
   
Re: Прощавайте.

Закономірний результат зусиль любителів бетона. Форум став пустишка як і в 2014-му. Цікавого практично не прочитаєш. Виключно зойки дурнів що їх обсіли штабні, іпсошники і прочі кацапи тому треба бути пильними та банити всіх нах безпощадно.

А ТИ ВСЕ КАЦАПСЬКЕ ПАДЛО НЕ СЬЕБЕШСЯ НАХЬ

рублыки капають за дописи ?
   
Re: Прощавайте.

Не бісись Славко. Ти просто реально нездара що в бізнесі, що в самопіарі, що в модерації. І навіть кацапські рублі у яких в тебе повні кишені цьому не зарадять. Змирись :)
   
Re: Прощавайте.

Не бісись Славко. Ти просто реально нездара що в бізнесі, що в самопіарі, що в модерації. І навіть кацапські рублі у яких в тебе повні кишені цьому не зарадять. Змирись :)


що кацапе підгорає?
   
Re: Прощавайте.

Ну от оціни Славко. Бізнес тобі робітники нахєр підпалили, з форума у тебе люди тікають, піарять тебе хіба пушкін та мар`ян. Талановитий менедежер нах. Спец по ІПСО :)
   
Re: Прощавайте.

І воно пох скільки у тебе рублів. Не допомага.
   
Re: Прощавайте.



Як влучно сказано   (tu)
Ніби мої думки прочитав.
   
Re: Прощавайте.

Ну от оціни Славко. Бізнес тобі робітники нахєр підпалили, з форума у тебе люди тікають, піарять тебе хіба пушкін та мар`ян. Талановитий менедежер нах. Спец по ІПСО :)


ахаха
туши пердачок дурачок
   
Re: Прощавайте.

Як влучно сказано   (tu)
Ніби мої думки прочитав.
для жванецького ти є з тупих.
   
Re: Прощавайте.

для жванецького ти є з тупих.

Не знаю хто я там для Жванецького, вам безумовно видніше  :)  Та мені це і не принципово.

Мені власна думка про себе важливіша і від вашої і від Жванецького.

Але ця фраза дуже влучно описує дрейф суспільних порядків за останні десятиліття.
   
Re: Прощавайте.

Не знаю хто я там для Жванецького, вам безумовно видніше  :)  Та мені це і не принципово.

Мені власна думка про себе важливіша і від вашої і від Жванецького.

Але ця фраза дуже влучно описує дрейф суспільних порядків за останні десятиліття.
Погоджуюсь: кожному важливіша власна думка про те, що він не тупий.
   
Re: Прощавайте.

Погоджуюсь: кожному важливіша власна думка про те, що він не тупий.

А по суті?

Жванецький не правий?
   
Re: Прощавайте.

А по суті?

Жванецький не правий?
Якщо написав після 2019 року,  то правий.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія