Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арестович

Re: Арестович

шуша та я не проти. просто я вважаю, що в політику ідуть люди зі різних галузей народного господарства, і те що людина прийшла туди не з шоу бізнесу нічого не гарантує. от приміром ляшко, з політичним бекграундом, брав гроші в Ахметова, проте я не впевнений, що він краще Притули.

Притула взагалі - черговий кіт у мішку, який пожвавішав тільки останні роки два,  а до того взагалі не цікавився політикою.

Вгадайте, чому це раптом його зацікавила політика?  B-)
   
Re: Арестович

НМД дла політика можливі два стани
А фулі він піариться
А фулі він нічого не робить

З ЗЕ вийшло просто: в уявлені пересічних він не пов'язаний з мтарою політсистемою і відомий. зійшлись два фактори.
   
Re: Арестович

До речі, поки ніхто не знає, хто дає гроші Притулі.

Чи знають вже?
   
Re: Арестович

Вгадайте, чому це раптом його зацікавила політика?  B-)

чужа душа потемки.
нмд переважна більшість політиків іде в політику з егоїстичних міркувань. чекати там альтруїстів марна справа.
   
Re: Арестович

НМД дла політика можливі два стани
А фулі він піариться
А фулі він нічого не робить

З ЗЕ вийшло просто: в уявлені пересічних він не пов'язаний з мтарою політсистемою і відомий. зійшлись два фактори.

Ви забули третій фактор - один відомий серіал. Але я не бажаю зараз обговорювати цю тему, бо зараз це заборонено.

Поговоримо про це в шість годин вечора після війни.
   
Re: Арестович

А військових понабирають в партії і будуть ними піаритись.
   
Re: Арестович

Ви забули третій фактор - один відомий серіал.

це входить в пункт що він відомий
   
Re: Арестович

"Є випускником Одеського інституту сухопутних військ, має диплом військового перекладача. За даними, що потребують додаткового підтвердження, з 1994 по 2005 працював у Головному управлінні розвідки та є майором запасу."

Сцуко, є хоч щось в життєписі Льоши, що б не вимагало додаткового підтвердження?
Хтось колись чув його англійську мову, наприклад?
В 1994-му чуваку було 19 років, до речі.
До 2005-го універсальний солдат встигав ще й грати в театрі, проводити тренінги якісь, паралельно з службою в ГУР.
Нєєє, Остап Ібрагімович тут ридма ридає од заздрощів...
ЗІ. А про присвоєння звання подпола, до речі, було якесь офіційне повідомлення, чи знов "з власних слів"?
   
Re: Арестович

це входить в пункт що він відомий

Ні, це окремий пункт, який був останньою краплею у виборі багатьох.
   
Re: Арестович

Ні, це окремий пункт, який був останньою краплею у виборі багатьох.

може і так. нема сенсу сперечатись  :)
   
Re: Арестович

Остап Ібрагімович тут ридма ридає од заздрощів...
бачить ФУП що не тільки він)
   
Re: Арестович

А військових понабирають в партії і будуть ними піаритись.

Ну, якщо альтернативи немає, то обирайте знайомі обличчя з солодкими голосами і кумедними автобіографіями, більше схожими на біографію Остапа Бендера, де половина біографії записана "по ствердженням" і "за власними словами", тобто без дійсного підтвердження будь-якими фактами.
   
Re: Арестович
nik

Усе, що можу сказати: у мене перші дві нагороди за Краматорськ і Словʼянськ. У Краматорську я завів до наших оточених в аеропорту військ пʼять машин. Там була вода, їжа, радіостанції, прилади відеоспостереження, засоби захисту, бронежилети. Коли розповідають, що їм там нічого було пити, то трохи лукавлять. Води було стільки, що я ще на Карачун потім завіз частину. Свідком цього був Мирослав Гай — дуже відома людина.
   
Re: Арестович

Ну, якщо альтернативи немає, то обирайте знайомі обличчя з солодкими голосами і кумедними автобіографіями, більше схожими на біографію Остапа Бендера, де половина біографії записана "по ствердженням", тобто без дійсного підтвердження будь-якими фактами.

Я зща Арестовича голосувати не буду  :D
От був приміром козак Гаврилюк. Хороша людина з майдану ну і що?
   
Re: Арестович

дійсного підтвердження будь-якими фактами
потужне філологічне правознавство
   
Re: Арестович

В принципі сратись нема сенсу. Кожному/ій підкинуть таку людину, що він/вона поведеться. Фінансувати ж будуть все одно олігархи. ОТ СЕО не буде, йожі не пощастить.
   
Re: Арестович

"Є випускником Одеського інституту сухопутних військ, має диплом військового перекладача. За даними, що потребують додаткового підтвердження, з 1994 по 2005 працював у Головному управлінні розвідки та є майором запасу."

Сцуко, є хоч щось в життєписі Льоши, що б не вимагало додаткового підтвердження?
Хтось колись чув його англійську мову, наприклад?
В 1994-му чуваку було 19 років, до речі.
До 2005-го універсальний солдат встигав ще й грати в театрі, проводити тренінги якісь, паралельно з службою в ГУР.
Нєєє, Остап Ібрагімович тут ридма ридає од заздрощів...
ЗІ. А про присвоєння звання подпола, до речі, було якесь офіційне повідомлення, чи знов "з власних слів"?

Мені більше подобається у тій біографії оце:
-----------------------------------------------------------------
1993 року вирішив покинути навчання та вступив в Київський театр-студію "Чорний квадрат". Через деякий час вступає до Одеського інституту сухопутних військ. В цей час вивчає англійську мову, завдяки чому йому вдалося отримати диплом військового перекладача.

2003 року Олексій Арестович почав навчання в авторський школі російського психолога Авесалома Підводного "Людина серед людей". Закінчив її через 7 років (2010 року).

Від 1993 до 2000 року Олексій Арестович працював актором в студії "Чорний квадрат", знімався в рекламі, фільмах, серіалах. Зокрема, зіграв другорядні ролі в "Не бійся, я поруч", "Брат за брата-2", "Повернення Мухтара".

Від 1994 до 2005 року також був майором запасу в Головному управлінні розвідки.

---------------------------------------------------------------------
   
Re: Арестович

потужне філологічне правознавство

підкріплене школою російського психолога та Олександром Дугіним?

Та "Братством" Корчинського?

З Вікі:

У 2005 році вступив до партії «Братство», був заступником голови партії Дмитра Корчинського. Неодноразово брав участь у конференціях «Міжнародного євразійського руху» Олександра Дугіна, де активно виступав проти Помаранчевої революції.

   
Re: Арестович
nik

"Є випускником Одеського інституту сухопутних військ, має диплом військового перекладача. За даними, що потребують додаткового підтвердження, з 1994 по 2005 працював у Головному управлінні розвідки та є майором запасу."

Сцуко, є хоч щось в життєписі Льоши, що б не вимагало додаткового підтвердження?
Хтось колись чув його англійську мову, наприклад?
В 1994-му чуваку було 19 років, до речі.
До 2005-го універсальний солдат встигав ще й грати в театрі, проводити тренінги якісь, паралельно з службою в ГУР.
Нєєє, Остап Ібрагімович тут ридма ридає од заздрощів...
ЗІ. А про присвоєння звання подпола, до речі, було якесь офіційне повідомлення, чи знов "з власних слів"?
:laugh:  :facepalm1:
   
Re: Арестович

Ну а був би не в братстві а в сдпо(о)?
пересічним то все десь
   
Re: Арестович

О, коли немає аргументів, починаються картинки.

Нік, виймай вже Порошенка з широких штанів. Це буде всім аргументам аргумент.

Пи. Си.ю До речі, тут просто читували буремну біографію Арестовича - чим вона тобі, нік, не подобається?

Адже там є все на будь-який смак.  І Корчинський, і Дугін, і ГУР, і майор, і гра в тіятрах.
   
Re: Арестович
nik

О, коли немає аргументів, починаються картинки.

Нік, виймай вже Порошенка з широких штанів. Це буде всім аргументам аргумент.

Пи. Си.ю До речі, тут просто читували буремну біографію Арестовича - чим вона тобі, нік, не подобається?

Адже там є все на будь-який смак.  І Корчинський, і Дугін, і ГУР, і майор, і гра в тіятрах.

шуша, як там справи?  :laugh:  :facepalm:

арестович привiт передавав

   
Re: Арестович

Ну а був би не в братстві а в сдпо(о)?
пересічним то все десь

Уявляєте, іноді буває так, що людина не замазала себе ні Братством, ні Дугіним, ні СДПУ.
   
Re: Арестович

Пи. Си.ю До речі, тут просто читували буремну біографію Арестовича - чим вона тобі, нік, не подобається?

Адже там є все на будь-який смак.  І Корчинський, і Дугін, і ГУР, і майор, і гра в тіятрах.


і ще він може говорити по різному для різної аудиторії...
знахідка а не кандидат.
   
Re: Арестович

Уявляєте, іноді буває так, що людина не замазала себе ні Братством, ні Дугіним, ні СДПУ.

Притула приміром  :D
   
Re: Арестович

шуша, як там справи?  :laugh:  :facepalm:

арестович привiт передавав



Як справи? У нас війна, якщо ти не знаєш.

Інші справи вже неважливі.

Ну, іншого привіту від Арестовича годі й чекати.
   
Re: Арестович

ЄС може висунути Гончаренка приміром, фінансування ж і так від Порошенка.
   
Re: Арестович

Притула приміром  :D

Ги. Впіймали таки. :lol:

Але...ніт.
   
Re: Арестович

Ги. Впіймали таки. :lol:

Але...ніт.

от бачите як виходить і то ніт і то ніт і куди податись бідному противсіху  :D
   
Re: Арестович

і ще він може говорити по різному для різної аудиторії...
знахідка а не кандидат.

Ну так. Гутапєрчівий такий.

До речі, таких акторів називають синтетичними - тобто вони можуть грати у будь-якому жанрі - від трагедії до комедії.
   
Re: Арестович

от бачите як виходить і то ніт і то ніт і куди податись бідному противсіху  :D

Будемо чекати. І шукати. B-)
   
Re: Арестович
nik

Як справи? У нас війна, якщо ти не знаєш.

Інші справи вже неважливі.

Ну, іншого привіту від Арестовича годі й чекати.

ну тоді може ти заспокоїшся трохи?
   
Re: Арестович

ЄС може висунути Гончаренка приміром, фінансування ж і так від Порошенка.

Його затюкають бегграундом у Овоча.

Як в тому анекдоті - можна все життя будувати храми, але варто один раз...Ну і далі всі знають.

Колись читала розповідь про одного сенатора, мабуть, це про клан Кенеді, коли батько-політик казав маленькому сину: "Якщо ти, синку, обиратимеш політику, то завжди думай перед тим, що ти збираєшся зробити. Бо іноді один-єдиний прикрий проступок, який ти зробив по необачності, може перекреслити роки твоєї бездоганної біографії, як пролітика"
   
Re: Арестович

ну тоді може ти заспокоїшся трохи?

Не переходь на особистості.

Це - ФУП. Тут обговорюють політичні баталії. Я пишу в цій гілці суто по темі, яку ти сам наголосив.

З якого дива я повинна "заспокоїтись"?

Бо в тебе немає інших аргументів? Зауваж, особисто тебе я взагалі не чипляла.
   
Re: Арестович

Його затюкають бегграундом у Овоча.

написав і згадав. таки так
   
Re: Арестович

людина не замазала себе ні Братством, ні Дугіним, ні СДПУ.

Притула приміром
   
Re: Арестович

Мені більше подобається у тій біографії оце:
Там крутизна неймовірна через слово.. :lol:
Внєштатний майор гур в паузах між спецопераціями на Балканах, змаганнями з navy seals, та іншими непомітними подвигами знімається в серіалі "не бійся, я мухтар" і просвітлюється від гуру Підводного.
Сцуко, іноді здається, він просто тролить лохів.
   
Re: Арестович

ЄС може висунути Гончаренка приміром, фінансування ж і так від Порошенка.
Не злетить. Дрищевата особа, "простий нарід"(тм) не схвалить.
   
Re: Арестович

Внєштатний майор гур в паузах між спецопераціями на Балканах, змаганнями з navy seals, та іншими непомітними подвигами знімається в серіалі "не бійся, я мухтар" і просвітлюється від гуру Підводного.

він ще з баумейстером філософствував
   
Re: Арестович

Згадав за Притулу. Він в файнаукрайна гея-націоналіста грав
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія