Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Світова конкуренція за мігрантів :pooh_door:

Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Тебе в гуглі забанили? Найпростіша ознака належності до держави, то хто зарплату платить. В штатах судді та шерифи, і до речі поліція, отримують зарплату від громади.

А звідки гроші у держави? Хто утримує державу? Хто державі зарплату платить?
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Опа, а казали ж , що вакцинація сліду не лишає в організмі.
Для аналізу крові необхідна згода пацієнта. Тієї згоди звісно не буде.

Ти про антитіла чув щось?
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Ну и кто платит зарплату судьям верховных судов каждого штата?
В штатах нема суддівської вертикалі. Тих верховних одиниці, звичайних - тисячі.
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Ти про антитіла чув щось?
Антитіла не свідчать про вакцинацію. Вони можуть бути від хвороби. І ніхто не давав гарантії, що після вакцинації вони обов'язково з'являться.
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

А звідки гроші у держави? Хто утримує державу? Хто державі зарплату платить?
Що ти несеш? До чого тут хто утримує державу. Є держави, що не утримуються їх громадянами. 
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Антитіла не свідчать про вакцинацію. Вони можуть бути від хвороби. І ніхто не давав гарантії, що після вакцинації вони обов'язково з'являться.

А от їхня відсутність свідчить про відсутність вакцинації.
А взагалі люди непередбачувані. Сьогодні купив довіку про вакцинацію, а завтра подивився як сусід дав дуба і побіжав розказувати що вакцину йому не зробили.
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Що ти несеш? До чого тут хто утримує державу. Є держави, що не утримуються їх громадянами. 

А хто їх утримує? Рептилоїди?
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

В штатах нема суддівської вертикалі. Тих верховних одиниці, звичайних - тисячі.

Верховный Суд есть в каждом штате. :)
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

А от їхня відсутність свідчить про відсутність вакцинації.
А взагалі люди непередбачувані. Сьогодні купив довіку про вакцинацію, а завтра подивився як сусід дав дуба і побіжав розказувати що вакцину йому не зробили.
Ще раз. Ніхто не давав гарантії, що після вакцинації ті антитіла з'являться.
Ага, побіг розказувати і вилетів з роботи. Не вигадуй. Липову вакцинацію побили не пенси для забави.
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Верховный Суд есть в каждом штате. :)
А звичайний суддя в кожному містечку.
До речі, а чи може верховний суд звільнити звичайного виборного суддю? Без криміналу.
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

А звичайний суддя в кожному містечку.
До речі, а чи може верховний суд звільнити звичайного виборного суддю? Без криміналу.

Не в каждом. :)
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Не в каждом. :)
В кожному. Він може бути фермером або поштарем. Але коли треба то судить.
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

В кожному. Він може бути фермером або поштарем. Але коли треба то судить.

Чушь. :)
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

А хто їх утримує? Рептилоїди?

Мабуть, інші держави.
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Ще раз. Ніхто не давав гарантії, що після вакцинації ті антитіла з'являться.
Ага, побіг розказувати і вилетів з роботи. Не вигадуй. Липову вакцинацію побили не пенси для забави.

До чого тут робота?
В основному довідки про вакцинацію були потрібні для перетину кордону. А пенси якраз літають в теплі місця.
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Мабуть, інші держави.

Тоді це вже колонія.

Нагадаю з чого почалося:
"Так в штатах слабка держава. Суди в штатах не державні. Судді виборні, шерифи виборні."

Тобто виборність, це признак слабкої держави.
А диктатура, це сильна держава.

Хоча, насправді, все навпаки.

Останнє редагування: 1 квітня 2024 20:14:47 від Сивий
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Ага, побіг розказувати і вилетів з роботи. Не вигадуй. Липову вакцинацію побили не пенси для забави.

Ще раз, припини видумувати того чого де-факто немає в США. Тут поліцейський що тебе наздогнав взятку не візьме, хоча в нього інвестиції в спеціальність та зарплатня може бути в рази менша ніж у ліцензованої медсестри. А ти хочеш щоб людина що витратила чотири роки на навчання, здала всі іспити та отримала ліцензію, заробляє стільки, скільки є бажання набрати годин та їздити, до 400 тисяч доларів на рік, почала розмовляти з єбанутим антивакцинатором «давай я тебе дам конфетку, а ти меня не уколеш вакціной но напишеш что ти меня вакцінировала»
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

;o  8-:

Керувати повинні потужні лідери, харизмати, альфи, розумні, досвідчені менагери, жорсткі і рішучі.

Такі особи ніколи не бувають білими і пухнастими, "хорошими" чи "порядними" з точки зору пересічного манюпаса.

Оцінювати їх можна лише по результатам діяльності. Довіряти керування треба саме таким лідерам

Ви описали сталіна. Хароший керівник.  :facepalm1:
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

це добре чи погано?


А як же diversity?
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

До чого тут робота?
В основному довідки про вакцинацію були потрібні для перетину кордону. А пенси якраз літають в теплі місця.
Пенси тупо вакцинувались. Їм не були потрібні липові справки.

Останнє редагування: 1 квітня 2024 21:13:50 від igor_ph
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Ще раз, припини видумувати того чого де-факто немає в США. Тут поліцейський що тебе наздогнав взятку не візьме, хоча в нього інвестиції в спеціальність та зарплатня може бути в рази менша ніж у ліцензованої медсестри. А ти хочеш щоб людина що витратила чотири роки на навчання, здала всі іспити та отримала ліцензію, заробляє стільки, скільки є бажання набрати годин та їздити, до 400 тисяч доларів на рік, почала розмовляти з єбанутим антивакцинатором «давай я тебе дам конфетку, а ти меня не уколеш вакціной но напишеш что ти меня вакцінировала»
Ще раз.  Медсестрі нічого не загрожувало. Ті медсестри, що робили вакцинації не заробляють 400 тис на рік. Не той рівень кваліфікації.
Американська поліція прекрасно співробітничає з наркодилерами та сутенерами. Не роби з них святих.
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Американська поліція прекрасно співробітничає з наркодилерами та сутенерами. Не роби з них святих.

Якщо він поліцейський і наркокартель потроює його річну зарплатню, тому що для них 300 тисяч доларів це помилка округлення, то він можливо подумає.

А що може запропонувати єбанутий антиваксер?
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Якщо я поліцейський і наркокартель потроює мою річну зарплатню, тому що для них 300 тисяч доларів це помилка округлення, то я можливо подумаю.

А що мені може запропонувати єбанутий антиваксер?

Вколися бустером, їбаньКо.
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Пенси тупо вакцинувались. Їм не були потрібні липові справки.

Дай, будь ласка, посилання на цю статистику.
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Ще раз.  Медсестрі нічого не загрожувало. Ті медсестри, що робили вакцинації не заробляють 400 тис на рік. Не той рівень кваліфікації.
Американська поліція прекрасно співробітничає з наркодилерами та сутенерами. Не роби з них святих.

Ти просто подумай, де наркодилери та сутенери, а де ти.
Ти йому що, мільйон за перевищення швидкості запропонуєш?
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Дай, будь ласка, посилання на цю статистику.
На яку ще статистику? Вір в чесність і непідкупність людей і далі.
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Ти просто подумай, де наркодилери та сутенери, а де ти.
Ти йому що, мільйон за перевищення швидкості запропонуєш?
Кому йому?
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Ви описали сталіна. Хароший керівник.  :facepalm1:

Йося був інтриган, маніпулятор, не жорсткий, а до звірячості жорстокий - практично був психом, як і адольфік.
А Черчіль був і харизматом, і розумним, і жорстким, і дуже амбіційним - зовсім не "харошій чєлавєк", але хороший політичний лідер і діяч
З слабких осіб, що отримують владу, завжди утворюються дикі тирани
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  
Ale

Ну и кто платит зарплату судьям верховных судов каждого штата?
Людина не розуміє що в штатах є федеральні суди, суди штатів - там взагалі то федерація і кожен штат як окрема держава)
   
З слабких осіб, що отримують владу, завжди утворюються дикі тирани

У нас зараз такий виріс та розправив крила. Синочок Кастро.
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

На яку ще статистику? Вір в чесність і непідкупність людей і далі.

Тобто вся ота інформація, це твоя вигадка. Зрозуміло.
Я вірю в раціональність. Є дуже мало людей котрі стріляють собі в ногу.
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Кому йому?

Щось ти губишся. Ти сам писав: "Американська поліція".
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Щось ти губишся. Ти сам писав: "Американська поліція".
Я не можу запропонувати американському поліцейському нічого. Я в Україні.
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Тобто вся ота інформація, це твоя вигадка. Зрозуміло.
Я вірю в раціональність. Є дуже мало людей котрі стріляють собі в ногу.
Ні, була інформація в пресі про продаж фальшивих довідок та вакцинації без вакцини. Люди більш менш однакові, і за безкарності дозволяють собі багато чого. Фотки з засраними узбіччями американських доріг тут постили.
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Я не можу запропонувати американському поліцейському нічого. Я в Україні.

Але все про нього знаєш  :K
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Але все про нього знаєш  :K
Де я таке писав? Це ти тут торочиш про святих і непідкупних американських поліцейських.
От тільки є купа відео з наркоманами на вулицях американських міст.
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

Де я таке писав? Це ти тут торочиш про святих і непідкупних американських поліцейських.
От тільки є купа відео з наркоманами на вулицях американських міст.

І що? Ти що думаєш, що на кожному метрі мексиканського кордону стоїть по поліцейському?
Якщо наркотики є в Мексиці, то вони будуть і в США. І для цього не обовязково підкупляти поліцію.

А святих і непідкупних немає. Інша справа, що у кожного своя ціна.
Був такий мужик вумний, Енштейном звали. Так він казав, що все у світі відносно.
Ось наприклад є елітна повія. Так от вона повія для тих, хто може заплатити за її послуги.
Для ніщебродів вона свята і непідкупна.
Така ж історія і з поліцейськими і з медсестрами. Про що тобі тут пробують пояснити.
Я думаю, що за 1 лімон ти зможеш знайти медсестру, котра зробить тобі "послугу" за котру світить звільнення, за 10 лімонів "послугу" за котру можуть посадити. Але якщо у тебе в кишені 50 долярів, то всі медсестри будуть святі і непідкупні. Поліцаї теж.
   
Плюсую. Навіть додати нема шо. Все так.
Хіба шо анекдот:

Гід автобусом:
— Мадам і мсьє, подивіться праворуч — собор Паризької богоматері. А ліворуч – продажні жінки.
Через деякий час:
— Панове, зверніть увагу, праворуч диво Парижа — Монмартр. А ліворуч – продажні жінки.
Проїхавши ще трохи, гід також незворушно пояснює:
— Ліворуч від нас всесвітньо відомий Лувр, а праворуч — продажні жінки.
Тут не витримує один із туристів:
— Вибачте, а чи є у вас у Парижі чесні жінки?
— О, є, мсьє,— незворушно відповідає гід.— Але коштують вони дуже дорого!
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  

І що? Ти що думаєш, що на кожному метрі мексиканського кордону стоїть по поліцейському?
Якщо наркотики є в Мексиці, то вони будуть і в США. І для цього не обовязково підкупляти поліцію.

А святих і непідкупних немає. Інша справа, що у кожного своя ціна.
Був такий мужик вумний, Енштейном звали. Так він казав, що все у світі відносно.
Ось наприклад є елітна повія. Так от вона повія для тих, хто може заплатити за її послуги.
Для ніщебродів вона свята і непідкупна.
Така ж історія і з поліцейськими і з медсестрами. Про що тобі тут пробують пояснити.
Я думаю, що за 1 лімон ти зможеш знайти медсестру, котра зробить тобі "послугу" за котру світить звільнення, за 10 лімонів "послугу" за котру можуть посадити. Але якщо у тебе в кишені 50 долярів, то всі медсестри будуть святі і непідкупні. Поліцаї теж.
Ти якийсь дивний. До чого тут Мексика? Дохрініща наркоти виробляють в самих штатах. Існує купа мереж розповсюдження наркоти. І про все це звісно свята поліція нічого не знає.  Ага. Бобло очі засліпило.
Про мільйон для медсестри ти круто насмішив. Яке нахрін звільнення. Медсестрі загрожувало повне ніщо.
Сам факт невколення не можна довести ніяк. Крім того пацієнт має повне право відмовитись від вакцини в останній момент. Самі обмеження і вимагання тих справок були незаконні. Чому підтвердження купа виграних судових справ.
   
Re: Світова конкуренція за мігрантів  :pooh_door:  
Ale

Де я таке писав? Це ти тут торочиш про святих і непідкупних американських поліцейських.
От тільки є купа відео з наркоманами на вулицях американських міст.
Тобто Ди дивишся всі відео де є гівно? Дрочиш мабуть на гівно?)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія