Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи правий Едгард По: "Мнение большинства — всегда ошибочно, ибо большинство людей — идиоты"? :S

Я против бана за мнение человека, есть дискуссия вопроса.
дискус з руским міром неможливий, показав Донбас і Крим, а колись Голодомор.
   
Тут почти все агенты Кремля. Кроме меня и Турчиноффа.
а докази є у вас?
   
не можна, читайте уважно мій допис та НЕ ПЕРЕСМИКУЙТЕ
бо я не писав про населення планети (ваше пересмикування мого допису), а писав про цивілізований світ, тобто розвинуті західні країни

1. По писав про людей, а не про те, чия цивілізація вважає себе більш цивілізованою
2. Якщо під цивілізацією в контексті розмови вважати сучасний західний світ, то відбувається згортання свобод, концентрація статків в руках все меншої кількості "обраних"... і чого досягла потужна більшість? чи хоча б потужний середній клас? (який і не є більшістю, між іншим)
   
Слав, як модератор, молодець  - спитав "Чий Крим?" і не отримавши однозначної єдиної правильної відповіді
забанив жартівника, мабуть, теж жартома.
 
Жартівники, трясця.  :D
   
Слав, як модератор, молодець  - спитав "Чий Крим?" і не отримавши однозначної єдиної правильної відповіді
забанив жартівника, мабуть, теж жартома.
 
Жартівники, трясця.  :D

взагалі то зараз не відповівши - чий крим - не зараєструєшся на форумі.

тощо технологічно все коректно.
   
Слав, як модератор, молодець  - спитав "Чий Крим?" і не отримавши однозначної єдиної правильної відповіді
забанив жартівника, мабуть, теж жартома.
 
Жартівники, трясця.  :D
як ви думаєте, якшо на питання чия чечня відповідь отримають не расійська, шо буде з жартівником? можете самі подивитися статистику скільки хуйло жартівників вбили в чечні :(
   
Дарма хвилюєшся. Парадоксу не буде, бо теза По працює і в цьому випадку.
Хоч один неосвічений дурень колись визнав що він не правий?
Щось я таких випадків не пригадую ні в житті ні на ФУПі.

Я розумію вашу тезу. Але називаючи інших (більшість) дурнями, людина сама себе до них (неї) не відносить.
Тому немає протиріччя в цьому.
+ ФУП - не зовсім репрезентативна вибірка.
   
дискус з руским міром неможливий, показав Донбас і Крим, а колись Голодомор.
Показати зображення...

антік - не Гітлер і не рашист. він українець, розумна людина.
   
як ви думаєте, якшо на питання чия чечня відповідь отримають не расійська, шо буде з жартівником? можете самі подивитися статистику скільки хуйло жартівників вбили в чечні :(

хіба можна порівнювати ФУП із Рашиською державою.
   
антік - не Гітлер і не рашист. він українець, розумна людина.

Вы это бросьте.

Здесь модератор решает кто украинец, а кто в бан.
   
1. По писав про людей, а не про те, чия цивілізація вважає себе більш цивілізованою
2. Якщо під цивілізацією в контексті розмови вважати сучасний західний світ, то відбувається згортання свобод, концентрація статків в руках все меншої кількості "обраних"... і чого досягла потужна більшість? чи хоча б потужний середній клас? (який і не є більшістю, між іншим)

чергова порція персмикувань

1. я нічого не писав про те, яка цивілізація вважає себе більш цивілізованою.
Тому ваш п1 - це за принципом на городі бузина, а в Києві- дядько, тобто безглузда ДЕМАГОГІЯ, що не має жодного стосунку до змісту мого допису

2. не відбувається згортання свобод,
не відбувається концентрація статків в руках все меншої кількості "обраних"...
існує потужний потужний середній клас, який  є більшістю

і досягла ця потужна більшисть у розвинених західних країнах високої якості життя
https://uk.wikipedia.org/wiki/Якість_життя

Це поняття містить такі сфери як права та захист людини, добробут, охорону здоров*я, освіту, тривалість життя, довколишнє середовище тощо

   
антік - не Гітлер і не рашист. він українець, розумна людина.
українець невизнає, що Крим це Україна?
це робить тільки руский,
виходить антік руский,
українець визнає, що Крим це Україна,
а руский визнає, що Крим це рф,
ви незнали?
антіка таки жаль, голову втратила людина під дією пропаганди :(
а ви втратили чи ні свою?
   
хіба можна порівнювати ФУП із Рашиською державою.
хіба може українець невизнавати, що Крим то є Україна, і він окупований? ;o
навіщо антіка обіжаєте?
він хуйло любить, а ви... :cray:
   
Здесь модератор решает кто украинец, а кто в бан.
пісець просто, руский мір обіжають, доколе?

   
пісець просто, руский мір обіжають, доколе?

хуйло напишите
   
взагалі то зараз не відповівши - чий крим - не зараєструєшся на форумі.
тощо технологічно все коректно.

а я й не сперечаюсь про технологію

тут інше, antik завжди був нитіком і плаксою на ФУПі,
але коли спробував одного разу пожартувати - пішов у вічний бан
 :weep:
таки, якщо нема почуття гумору краще його не зображувати
 :lol:

   
смерть українського балалаєшника.
сумно на душі.
 :weep:
   
чергова порція персмикувань

1. я нічого не писав про те, яка цивілізація вважає себе більш цивілізованою.
Тому ваш п1 - це за принципом на городі бузина, а в Києві- дядько, тобто безглузда ДЕМАГОГІЯ, що не має жодного стосунку до змісту мого допису

2. не відбувається згортання свобод,
не відбувається концентрація статків в руках все меншої кількості "обраних"...
існує потужний потужний середній клас, який  є більшістю

і досягла ця потужна більшисть у розвинених західних країнах високої якості життя
https://uk.wikipedia.org/wiki/Якість_життя
Це поняття містить такі сфери як права та захист людини, добробут, охорону здоров*я, освіту, тривалість життя, довколишнє середовище тощо

Шановний, Ви і не бажаєте дискутувати, ховаючись за гасла.
1. Ви посилаєтесь на якісь цивілізовані країни. Але все населення планети Земля вважається цивілізованим. Принаймні зараз. Тож наводити в якості прикладу населення окремих (цивілізованих) країн - марно. Країни є більш чи менш ЕКОНОМІЧНО розвиненими. І то - тимчасово.
2. Економіка навіть розвинених країн має чисельні вади та глибокі проблеми. І відбувається концентрація статків. Штати (для прикладу) - країна одного рівня неоднорідності доходів з хуйлостаном. Але люди там зараз живуть непогано. Проте гірше, ніж могли би, якби не були ідіотами.
   
Шановний, Ви і не бажаєте дискутувати, ховаючись за гасла.
1. Ви посилаєтесь на якісь цивілізовані країни. Але все населення планети Земля вважається цивілізованим. Принаймні зараз. Тож наводити в якості прикладу населення окремих (цивілізованих) країн - марно. Країни є більш чи менш ЕКОНОМІЧНО розвиненими. І то - тимчасово.

я з маніпуляторами не дискутую
(а вас я маю вагомі підстастави таким вважати),
а показую читачам гілки хибність їх дописів

щодо вашого п1 - тиц

вираз "цивілізовані країни" або "цивілізований світ" використовується у публіцистиці в значенні Західні країни або ровинуті країни


ваше намагання гратися у формалізм у даному випадку - зайвий раз стверджує мене у правильності припущеннь щодо вас  - а саме що ви  вдаєтесь до маніпулятивних демагогічних засобів
   
хуйло напишите
Крим і Донбас вже дописалися...
ви також з Криму писали?
якшо таке радите, знаєте ж що діє,
і радите з неокупованих територій...
   
2. Економіка навіть розвинених країн має чисельні вади та глибокі проблеми. І відбувається концентрація статків. Штати (для прикладу) - країна одного рівня неоднорідності доходів з хуйлостаном. Але люди там зараз живуть непогано. Проте гірше, ніж могли би, якби не були ідіотами.

а вам ніхто не казав, що розвинені країни немають чисельних вад та проблем.

вам кажуть про те, що люди там живуть добре
чого не могло б відбутися, якби більшисть була ідіотами та, як ви написали вище, у підсумку "втрачала більше"


   
Шановний, Ви і не бажаєте дискутувати, ховаючись за гасла.
1. Ви посилаєтесь на якісь цивілізовані країни. Але все населення планети Земля вважається цивілізованим. Принаймні зараз. Тож наводити в якості прикладу населення окремих (цивілізованих) країн - марно. Країни є більш чи менш ЕКОНОМІЧНО розвиненими. І то - тимчасово.
2. Економіка навіть розвинених країн має чисельні вади та глибокі проблеми. І відбувається концентрація статків. Штати (для прикладу) - країна одного рівня неоднорідності доходів з хуйлостаном. Але люди там зараз живуть непогано. Проте гірше, ніж могли би, якби не були ідіотами.

" MakYury [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
   cьогодні в 14:31
IP/Host: ---.opera-mini.net
U2, cьогодні в 14:29

    Я здесь не единожды приводил распределение Гаусса. Так вот это распределение как раз с математической точностью и доказывает, что идиотов и гениев примерно равное количество - они находятся по разные сторны параболы... А большинство - между ними.


це лише з медичної точки зору
нерозумні вчинки роблять цілком нормальні люди "

От так круг и замыкается...
   
Вы это бросьте.

Здесь модератор решает кто украинец, а кто в бан.

А вы это, режим Бога отключайте хоть иногда.
А то настоящий Бог не фраер как известно.
И этим своим передайте по внутренней почте.
ЗЫ. Что творит с людьми виртуальная власть.
   
http://for-ua.info/viewtopic.php?f=2&t=37187
Антіка навіть вороги на For-ua за "Умный совет как отстранить от власти хуйло и К" не забанили...
А "любі друзі" та "Любі мої" тут...  B-)
Якщо він так про хуйло то невже він після того "вата"?  :shuffle:
   
Re: Чи правий Едгард По

Більшість здатна обрати з поміж себе представника для місцевої еліти. Решту має вирішувати ця еліта, розповсюджуючись нагору щаблями влади.

А не так, як зараз, люди обирають незнайомі пики з телевізора та білбордів. Суцільні маніпулятивні технології, від тупої гречки та вкидів до витонченого запудрювання мізків у "мегаінтелектуалів".

   
Я питав антіка раз 5 чи більше про крим він невідповідав
Цей раз відповів
Після картинки про майдан
   
Я питав антіка раз 5 чи більше про крим він невідповідав
Цей раз відповів
Після картинки про майдан
Скоріше всього ти його дістав й він так написав, щоб ти відчепився.
Й "погорів". :facepalm1:
   
Я питав антіка раз 5 чи більше про крим він невідповідав
Цей раз відповів
Після картинки про майдан

перше фото з Майдану було не його.
він відреагував... що в картинці? звичайна фрустрація та звинувачення влади, яких мільйони щодня. 
чому то сприймати як навмисну пропаганду?

А питання...  я у відповіді крамоли не бачу. чи то жарт, чи бачення варіанту розвитку майбутнього... не знаю.  імхо, прямої зради немає.  Може, язик не повертається тих істот аквафрешних українцями після всього називати..?
Я й про Харків можу ляпнути, що він гепін... офіційно український, а що там втиху влада робить та люди говорять, то ОЙЙЙ  :facepalm:   теж зрада?
В України тяжкий та довгий шлях до незалежності та соборності.  У важкі часи можна й за потуплені очі звинуватити. Не всі герої...
Менше емоцій, більше витримки та аргументів...
   
А вы это, режим Бога отключайте хоть иногда.
А то настоящий Бог не фраер как известно.
И этим своим передайте по внутренней почте.
ЗЫ. Что творит с людьми виртуальная власть.

У меня нет на этом форуме никакой власти, совершенно.

Все что у меня есть - бритва холодного разума и пламенное сердце патриота.

Поэтому Вам бояться нечего.
   
Висновок логічний: Не завжди праві ті, котрих багато (більшовики)
Висновок нелогічний.
Якщо взяти нормальний закон розподілу ймовірностей, то ідітів, як і геніїв -- меншість.
ПС. Більшовиків не було багато. Просто вони були "бэспрэдэльщиками". А от комуністів стало багато. Але скільки з них реально вірили в правильність лінії партії -- питання?
   
" MakYury [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 14:31
IP/Host: ---.opera-mini.net
U2, cьогодні в 14:29

    Я здесь не единожды приводил распределение Гаусса. Так вот это распределение как раз с математической точностью и доказывает, что идиотов и гениев примерно равное количество - они находятся по разные сторны параболы... А большинство - между ними.


це лише з медичної точки зору
нерозумні вчинки роблять цілком нормальні люди "

От так круг и замыкается...

тож і По мав на увазі не медичні терміни, а щось зовсім інше
ступінь розумового розвитку не так вже й важлива у повсякденному житті, а ось незадоволення результатами власних вчинків (чи взагалі нездатність побачити між ними взаємозв'язок) псують життя цілком реально
   
Я питав антіка раз 5 чи більше про крим він невідповідав
Цей раз відповів
Після картинки про майдан
   
Идио́т (от др.-греч. ἰδιώτης — «отдельный человек, частное лицо; несведущий человек»):

    Идиот — в Древней Греции гражданин полиса, живущий в отрыве от общественной жизни, не участвующий в общем собрании граждан полиса и иных формах государственного и общественного демократического управления.



Таких "несведущих людей", обывателей, имеющих в голове чрезвычайно искажённую картину окружающего мира, всегда и везде абсолютное большинство.

Кстати, вы задумывались: а зачем человечеству гении? Для повышения выживаемости популяции? Крайне сомнительно! Например, глисты и вирусы чрезвычайно конкурентоспособны и прекрасно выживают вообще без мозга... Гении - вершина эволюции? А, может, просто её побочный продукт? Такой же крайний случай как и полные имбецилы. Эволюция популяции всегда идёт по какой-то усреднённой траектории, а гении и дураки - это просто красные флажки на правой и левой обочине трассы. :snoozer_0:
   
людство продукує геніїв та олігофренів автоматично, у результаті розмноження

вміння ж користуватися розумом розвивається та виховується чи не розвивається та не виховується

у світі мінімум країн з прямою демократією, тож відсутність кореляції між виборами та результатами (це найбільш явно) чи не має достатньої підтримки ідиотичних суспільств, чи цей ідиотизм насаджається вихованням

важко сказати, що тут первинно
   
Идио́т (от др.-греч. ἰδιώτης — «отдельный человек, частное лицо; несведущий человек»):

    Идиот — в Древней Греции гражданин полиса, живущий в отрыве от общественной жизни, не участвующий в общем собрании граждан полиса и иных формах государственного и общественного демократического управления.



Таких "несведущих людей", обывателей, имеющих в голове чрезвычайно искажённую картину окружающего мира, всегда и везде абсолютное большинство.

Кстати, вы задумывались: а зачем человечеству гении? Для повышения выживаемости популяции? Крайне сомнительно! Например, глисты и вирусы чрезвычайно конкурентоспособны и прекрасно выживают вообще без мозга... Гении - вершина эволюции? А, может, просто её побочный продукт? Такой же крайний случай как и полные имбецилы. Эволюция популяции всегда идёт по какой-то усреднённой траектории, а гении и дураки - это просто красные флажки на правой и левой обочине трассы. :snoozer_0:
Люди, вас не туда занесло .. При чем тут гении? Речь о большинстве и элите ("лучшие" на французском). Типа вот этих: наиболее  эффективные в своем личностном развитии члены общества, которые владеют пятью качествами – лидерство, патриотизм, государственный масштаб мышления, креативность, профессионализм (в какой-либо области человеческой деятельности) и признают свою ответственность за судьбу страны.
   
Якшо ви вважаєте себе розумним, то чому не займаєтесь просвітництвом інших, не підтягуєте до свого рівня?
або ви не такий розумний, як думаєте, або просто самозакохана гівняшка - давати таким владу - шкідливо

винне глупство більшості чи те, шо розумна меншість не може зійти з п'єдисталу і донести свої думки з повагою до інших
Да, вот тут корень ... Не могут сойти с пьедестала :((
   
http://for-ua.info/viewtopic.php?f=2&t=37187
Антіка навіть вороги на For-ua за "Умный совет как отстранить от власти хуйло и К" не забанили...
А "любі друзі" та "Любі мої" тут...  B-)
Якщо він так про хуйло то невже він після того "вата"?  :shuffle:
Антик як дитина,ддятл -це ж явно другий нiк.
   
Едгар По таки був правий...  :shuffle:

то ти ще не в курсі, що б Едгар про тебе написав, прочитай він дописи на ФУПі
   
то ти ще не в курсі, що б Едгар про тебе написав, прочитай він дописи на ФУПі


Злий ти.. (P)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія