Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А баба яга проти! Люксембург висловився проти надання Україні зброї

Люксембург, може, не багато втратить. Але деякі європейці чомусь підзабули Європу на прикінці 80х.
Україна потрібна в першу чергу ЄС цілком. Як захист від йопнутого на всю голову сусіда. Який точно не заспокоїться, аж поки не верне собі втрачену частину Європи.
От поляки, чехи, прибалти - ті це добре розуміють й пам'ятають
Ну от бачите, ви виріщуєте за ЄС, що їм потрібно. А у них мабуть є своя думка. Що досить адептів кацапів, приймати в ЄС.
   
Ну от бачите, ви виріщуєте за ЄС, що їм потрібно. А у них мабуть є своя думка. Що досить адептів кацапів, приймати в ЄС.

Ми? Ми нічого за ЄС не вирішуємо
Ми просто нагадуємо, скільки, наприклад, коштувала пасивність та бездіяльність Європі у 1939 році
Як відомо, історія нас вчить, що історія нікого нічому не вчить
От Штати та англійці нарешті заворушилися, хоча їх то обходить меньше - кацапня на їх територію вдиратися не буде (на відміну від, наприклад, Польщі)

Веселу передачку, як рашка захватувать Балтійське море буде, бачив?
 
   
+=================================================+
Бо саме його посіпаки вищать та хрюкають про капітуляцію.
+

Надо признать факт, что все АБАСРАЛИСЬ перед паРашой, Украина осталась одна перед возможной катастрофой
   
+


ну, не всі, це перебільшення
нам стали активно допомагати, навіть попри саботаж Німеччини
   
PAL, відсотків 30 ть українських емігрантів, що живуть в Європі, це конкретна вата. Які бігають з колорадськими стрічками, на безсмертні полки. Розказують, який хороший хуйло, яка погана Україна. Ведуть різні групи в соцмережах і на місцевих мовах. Європейці то все бачать. І які їм робити висновки?
   
Брехня Мирославо, і ви це прекрасно самі знаєте.
Україні надавалася високоточна летальна зброя?
Ви справді вважаєте, що аби дізнатися про жмурукання Петро з Хуйлом, амерам або ще комусь потрібно було дочекатися записів Деркача?
   
PAL, відсотків 30 ть українських емігрантів, що живуть в Європі, це конкретна вата. Які бігають з колорадськими стрічками, на безсмертні полки. Розказують, який хороший хуйло, яка погана Україна. Ведуть різні групи в соцмережах і на місцевих мовах. Європейці то все бачать. І які їм робити висновки?

в Україні та ж сама пропорція, десь біля 30% (ну, зараз, дещо менше)
питання не у цьому
Питання про елементарні інстинкти самозбереження
   
сразу прочитал про ужгородского  :laugh:
   
в Україні та ж сама пропорція, десь біля 30% (ну, зараз, дещо менше)
питання не у цьому
Питання про елементарні інстинкти самозбереження
Ну от інстинкти і спрацьовують. Вони бояться озброювати, тих хто може переметнутися.
   
От вам ще приклад. Україноненависник Олдбой став професором, уявляєте, що він там студентам чеше? Куди дивиться СБУ? У вас вороги під носом, а ви їх в Європі шукаєте.
   
До чого тут Петро? Я кажу, що адептів зелепідар нема.:-)
+=========================================================================+
І, як завжди, брешеш. Педрилок в оточенні нема. Бо педро добряче пограбував українців.
Таке не пробачають. Мені особисто комуналку підняв в 10 разів, а пенсію - лише на 10%.
А сам "заробив" на цьому мільярди. Розумні люди за таких пітарів не голосують!
   
Ну от інстинкти і спрацьовують. Вони бояться озброювати, тих хто може переметнутися.

абсолютно нелогічна поведінка, так воно не працює
я вже писав: без допомоги жодних шансів немає - Україна буде під кацапами. Тобто це означає, що зброя проти європейців буде, просто кацапська зброя
у випадку допомоги - "можливо, якщо, коли-небудь....". Та й то не факт - чи мало прокацапських політикиі в Європі навіть прям зараз?

Насправді відмова у допомозі є ніщо інше, як результат роботи кацапської агентури

   
Україні надавалася високоточна летальна зброя?
Ви справді вважаєте, що аби дізнатися про жмурукання Петро з Хуйлом, амерам або ще комусь потрібно було дочекатися записів Деркача?
Аха... Україна отримала перші джавеліни у травні 2018 року, але ви брешіть далі.
   
в Україні та ж сама пропорція, десь біля 30% (ну, зараз, дещо менше)
За моїми спостереженням. Відсотків 30-ть, це відкрита вата. 30-40, какая разніца, тільки щоб пенсію підняли. І десь 30-ть відсотків чітко за європейський курс. Не густо.
   
Україні надавалася високоточна летальна зброя?


Як люби писати твій сослуживець Бабусь - "Абтікай":

Цитата: Президент України Петро Порошенко підтвердив, що американські протитанкові ракетні комплекси «Джавелін» (Javelin) уже в Україні.

«Можу лише підтвердити, що так, довгоочікувана зброя прибула до українського війська. І значно зміцнила потужний стримуючий ефект нашої боєздатності і євроатлантичної безпеки. Продовжуємо працювати над зміцненням нашого оборонного потенціалу з метою відсічі російській агресії», – написав Порошенко у Facebook.

30 квітня про прибуття джавелінів до України Радіо Свобода повідомили в Державному департаменті США.​

Наприкінці 2017 року адміністрація президента США Дональда Трампа ухвалила рішення про продаж Україні летальної зброї, у тому числі протитанкових ракетних комплексів Javelin. 1 березня Державний департамент США схвалив продаж Україні 210 протиракетних комплексів Javelin і 37 пускових установок до них на загальну суму близько 47 мільйонів доларів.
   
  Зато США контролируют побережье Крыма на воздушном шаре.  (P)


   
на жаль, ПРАВДА
"Головне, що Я ПРО ЦЕ ЗНАЮ!!!"(С)  B-)
   
Україні надавалася високоточна летальна зброя?
Ви справді вважаєте, що аби дізнатися про жмурукання Петро з Хуйлом, амерам або ще комусь потрібно було дочекатися записів Деркача?
Ти дійсно зациклина на тому що не відповідає дійсності.

Там зовсім інші були мутки. Обама писав про це, і уникав питання по Україні, бо це міг бути черговий провал... Зараз після Провалу в Афгані США не може собі дозволити провал. Ситуація в США внутрішня в корні змінилась...

В РФ теж помінялась ситуація.
   
тому шокосвина треба саджати.
Євросоюз боїться що такі дебіли в Україні є
   
+=========================================================================+
І, як завжди, брешеш. Педрилок в оточенні нема. Бо педро добряче пограбував українців.
Таке не пробачають. Мені особисто комуналку підняв в 10 разів, а пенсію - лише на 10%.
А сам "заробив" на цьому мільярди. Розумні люди за таких пітарів не голосують!
:facepalm: лузер , задрав вже своїми бздурами.  В працюючій сім’ї комуналка займає менше 10% витрат.  Є купа важливіших речей в житті держави і сім’ї
   
Цитувати
Білорусь надає аварійну допомогу українській енергосистемі.

«Надання електричної потужності здійснюється на запит української сторони 25 січня з 11.00 до 18.00 у рамках двостороннього договору про надання аварійної допомоги», - цитує білоруське Міністерство енергетики БЕЛТА.

Порох, що ти робиш? Досить!
   
  Зато США контролируют побережье Крыма на воздушном шаре.  (P)


Показати зображення...


Радікал.ру? Хлопчик ти чий? :facepalm:



Ім'я користувача:
    Иван Иваненко
Дата реєстрації:
    27-09-2014, 10:22:07
Повідомлень:
    334 (~0 в день)
Вік:
    не зазначений

Час:
    25-01-2022, 17:49:52
Мова:
    Ukrainian
Остання активність:
    cьогодні в 15:53:49

   
Армия Люксембурга:
- 900 человек (лёгкий пехотный батальон и две разведывательные роты, одна из которых выделена в состав бельгийской дивизии, входящей в «еврокорпус»),
- шесть 81-мм миномётов,
- шесть ПУ ПТУР TOW,
- грузовики MAN,
- внедорожники HMMWV (в том числе, бронированные M1114),
- «Mercedes-Benz 300GD» и Jeep Wrangler (это наверное, для фельдмаршалов и адмиралов)
- крупнокалиберные пулемёты M2 и стрелковое оружие.
- жандармерия — 612 человек
В состав армии входит рота почётного караула.
ВВС нет
.........
Шо они там отказываются "надавать", хз...
   
:facepalm: лузер , задрав вже своїми бздурами.  В працюючій сім’ї комуналка займає менше 10% витрат.  Є купа важливіших речей в житті держави і сім’ї
+=============================================+
В штатах - можливо. А ми з жінкою були пенсіонерами.
Тому за ворога українців я нікоми голосувати не буду.
   
+=============================================+
В штатах - можливо. А ми з жінкою були пенсіонерами.
Тому за ворога українців я нікоми голосувати не буду.

ти його вже підтримуєш
   
Люксембург - голос і скарбничка  об'єднаної аристократії об'єднаної Европи
вірніше об'єднаних королівств континентальної Европи
   
Аха... Україна отримала перші джавеліни у травні 2018 року, але ви брешіть далі.
У Травні? 2018? Круто..Ну і? Застосували, звільнили хоч трохи окупованої землі?
   
Оружие от Люксембурга?  :laugh:
   
Вони не баба яга, а елої з роману Герберта Уеллса "Машина Часу".
Які ніяк не можуть догнати, або бояться признатися самим собі, що мають справу з морлоками.
   
тому шокосвина треба саджати.
:fuck:
   
Застосували, звільнили хоч трохи окупованої землі?


їх, як і зараз, заборонено використовувати на Бамбасі. А в 2018 році окупованої землі звільнили в 100500 мільярдів більше ніж за увесь час правління твого Опариша
   
+=========================================================================+
І, як завжди, брешеш. Педрилок в оточенні нема. Бо педро добряче пограбував українців.
Таке не пробачають. Мені особисто комуналку підняв в 10 разів, а пенсію - лише на 10%.
А сам "заробив" на цьому мільярди. Розумні люди за таких пітарів не голосують!
А Зелька ще підняв  :laugh:
   
Коцяпабляді і тут Петра згадують. :weep: Штирить коцяпаблядей аж до конвульсій від Петра, ну який ще можна зробити висновок? :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія