Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лесь Подерв'янський про Порошенка

Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

вот зачем он Сааку выгнал например??
до пороха в зв'зку з цією подією лише одна претензія, - що він не викидає так само купу інших мудаків на кшталт новінських.
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

до пороха в зв'зку з цією подією лише одна претензія, - що він не викидає так само купу інших мудаків на кшталт новінських.
Згоден!
Хоча з іншого боку, можливо на все свій час.
Порох  - один, мудаків - дохрена :)
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

Предлагаю правде написать скрипт, где после фамилии подеревянский будет добавлять порохобот
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

здувся і Лесь :(
ну шо ж, отряд нє замєтіл потєрі бойца
Привет ленивый Нытик  :super:
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

Предлагаю правде написать скрипт, где после фамилии подеревянский будет добавлять порохобот
А ведь напишет! А потом будет бахвалится своей толерантностью.
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

А ведь напишет! А потом будет бахвалится своей толерантностью.

ее толерантность распространяется исключительно на сомневающихся сторонников приматки
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

Предлагаю правде написать скрипт, где после фамилии подеревянский будет добавлять порохобот
Как вы считаете, тутошним юлько- и порохоботам не нужно дописать скрипт, чтоб добавлялось определение к нику?
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

Как вы считаете, тутошним юлько- и порохоботам не нужно дописать скрипт, чтоб добавлялось определение к нику?

только порохоботам
зрадоеппы  непорочны
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

Нє-а
Пам'ятаю вірш "Убий підараса!"

А дарма...

Українська інтелігенція вклонилася перед Януковичем у найгірших традиціях "совка"
8478 ПЕРЕГЛЯДІВ  0
Четвер, 4 серпня 2011, 11:46
0 0 0
Президент Віктор Янукович одержав схвалення свого курсу від групи інтелігентів.

У листі до Януковича вони виражають підтримку "реформам", проведеним президентом.

"У протистоянні між громадянами і корупційною системою, що от уже двадцять років душить громадянське суспільство, Ви, пане Президент, твердо стоїте на стороні народу", - йдеться в листі.

"Тут ми згодні з відомою суспільною діячкою професором Ольгою Богомолець і хочемо підтримати її відкритий лист до Вас", - говориться в посланні представників української інтелігенції до Януковича.

"Ми в цьому на Вашому боці, пане Президенте. І ми певні, на Вашому боці більшість українців, які хочуть, щоб у країні був порядок. Маєте рацію, демократія це не хаос і не безпорядок. Державна служба - це цивільна армія на службі народу, в ній мусить бути порядок. І Ви правильно робите, що жорстко його наводите. Йдіть відважно обраною Вами дорогою - реформуйте Україну, не допустіть згортання реформ, ламайте корупцію і ведіть державу до демократичного урядування. З вами - народ",- йдеться у посланні.

Лист підписали письменник Віталій Коротич, президент Національної Академії наук України Борис Патон, президент Національного університету "Києво-Могилянської Академія" Сергій Квіт, директор Міжнародного центра перспективних досліджень, кандидат історичних наук Віра Нанівська, директор Інституту українознавства Петро Кононенко.

Також Лесь Танюк, Володимир Цибулько, Олександр Злотник, Віктор Гуцал, - ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченко Леонід Губерський.
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

Нотариус, кто еще до нас доипался? Враг конкретный у нас один.


если ты хочешь, чтобы от тебя все отъепались, то будь готов к тому, что ты окажешься никому не нужен. зачем сотрудничать с кем-то, кому никто не нужен?
поэтому наждо думать над тем, чтобы стать такими, чтобы никто даже мысли не допустил, чтобы доепываться до нас.
в чем перфекционизм? чистая логика...
может быть результаты голосования по Крыму убедят вас в том, что мы должны не думать о том, чтобы от нас все отъепались, а начать думать над тем, чем мы можем быть полезны тому миру, который в этой резолюции поддержал именно нас
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

Так і є .
Але наше суспільство знаходиться в процесі самоочищення та  хіміотерапії , виходячи  з летаргічного сну ,тому запити і виклики  також не стоять на місці і з кожного нового президента будуть питати все більше.
Це нормально.
Потрібно відповідати духу часу в якому ти є главою держави.
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

А чому ніколи не говорять про бізнес-стосунки Пєці та Мудачука, Пєці та Ахметова?
Чи це заборонена "тема-табу"?
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

вот зачем он Сааку выгнал например??

Тобі Фантомаса мало?
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

https://twitter.com/view/status/1074993840996737025

Мазепа?  :facepalm:


“Вони жбурнули каменюку в гніздо шершнів” — Подерв’янський про справу Тимошенко


Влада загнала себе в глухий кут. Таку думку стосовно арешту Юлії Тимошенко у журналі “Країна” висловив художник і драматург Лесь Подерв’янський.


“Я думаю, що він уже сам не радий цій пурзі, що вони заварили. Уже тепер пізно щось робити, вони загнали себе в глухий кут. Це як гра в шахи, коли кожен твій крок тільки погіршує позицію. Якщо не робити кроків – уже погано, а якщо їх робити, то ще гірше. Бо не треба бути дебілом. Вони жбурнули каменюку в гніздо шершнів”, – підкреслив він.

Подерв’янський зауважив, що український народ уже давно скучив за такими подіями: “Вже сім років нічого такого не відбувалося. У людей на Майдані в очах світиться така махновська радість: “От, нарешті!” Народ скучив за бузою. Не треба було кидать каменюку”.

“Не думаю, що таким чином вони відволікають увагу від чогось важливого, бо нема від чого насправді. Якщо в народу раніше були причини бунтувати, але не було приводу, то тепер є і привід, і причини. Кінець буде дуже скоро, вони самі вирили собі яму. Їм навіть нічого особливо більше не треба робити, все само собою завалиться. Я не Кассандра, але мені так здається”, – наголосив драматург.

Політики та суспільні діячі пояснюють можливі причини й наслідки мовчанки президента щодо взяття Юлії Тимошенко під варту у новому номері журналу “Країна” №83 від 12 серпня 2011 р.

http://gazeta.ua/articles/politics/_voni-zhburnuli-kamenyuku-v-gnizdo-shershniv-poderv-yanskij-pro-spravu-timoshenko/394295

http://doslidy.org.ua/?p=603
Цікаві Досліди
Лесь Подерв'янський (unofficial home page)
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка
RSP

(tu)
Я вже якось задавав питання:
Хто з українських митців підтримує Юльку?
А в атвєт тішина

Митці підтримують тільки тих хто їм роздає медальки і пайку до медальки. От виберуть Юльку то митці хором розштовхуючи один одного ліктями кинуться запевняти її в "вєрноподдаенчєствє".
Митця Яворівський пам'ятаєте? Всім митцям митець.
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

Нотариус, стереть с карты мордор мы не можем. Что защищаем себя, способны на то, уже видно всем. И тем же кацапам. Пускай уматывают с Донбасса, возвращают Крым, оплачивают убытки и идут себе лесом. К ним вопросов не будет, пусть ипуться как хотят. А перфекционизм ваш в том, что вот это "отипитесь" и "недоепывайтесь" сейчас фактически одно и тоже, но вы их четко разделяете. Таки вы стремитесь к совершенству. Это вызывает уважение.
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

Митці підтримують тільки тих хто їм роздає медальки і пайку до медальки. От виберуть Юльку то митці хором розштовхуючи один одного ліктями кинуться запевняти її в "вєрноподдаенчєствє".
Митця Яворівський пам'ятаєте? Всім митцям митець.
Цитату Стуса стосовно Яворівського я постив вище.
"Убий підараса"  - вірнопідданий вірш :) - також.

Може не варто рівняти всіх по собі?!
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

Мазепа?  :facepalm:


“Вони жбурнули каменюку в гніздо шершнів” — Подерв’янський про справу Тимошенко
Влада загнала себе в глухий кут. Таку думку стосовно арешту Юлії Тимошенко у журналі “Країна” висловив художник і драматург Лесь Подерв’янський.


“Я думаю, що він уже сам не радий цій пурзі, що вони заварили. Уже тепер пізно щось робити, вони загнали себе в глухий кут. Це як гра в шахи, коли кожен твій крок тільки погіршує позицію. Якщо не робити кроків – уже погано, а якщо їх робити, то ще гірше. Бо не треба бути дебілом. Вони жбурнули каменюку в гніздо шершнів”, – підкреслив він.

Подерв’янський зауважив, що український народ уже давно скучив за такими подіями: “Вже сім років нічого такого не відбувалося. У людей на Майдані в очах світиться така махновська радість: “От, нарешті!” Народ скучив за бузою. Не треба було кидать каменюку”.

“Не думаю, що таким чином вони відволікають увагу від чогось важливого, бо нема від чого насправді. Якщо в народу раніше були причини бунтувати, але не було приводу, то тепер є і привід, і причини. Кінець буде дуже скоро, вони самі вирили собі яму. Їм навіть нічого особливо більше не треба робити, все само собою завалиться. Я не Кассандра, але мені так здається”, – наголосив драматург.

Політики та суспільні діячі пояснюють можливі причини й наслідки мовчанки президента щодо взяття Юлії Тимошенко під варту у новому номері журналу “Країна” №83 від 12 серпня 2011 р.

http://gazeta.ua/articles/politics/_voni-zhburnuli-kamenyuku-v-gnizdo-shershniv-poderv-yanskij-pro-spravu-timoshenko/394295

http://doslidy.org.ua/?p=603
Цікаві Досліди
Лесь Подерв'янський (unofficial home page)
Дидусь, в то время и порошков не было еще. Но уверен, что те, кто сейчас ботствует в ту сторону, в 11 году были возмущены, это звиздец демократии и свободам начинался реальный, посадка Юли. Отвратительно, как и посадка Луценка за концерт. Но, это не мешает людям относиться к этим персонажам сейчас так, как они к ним относятся.
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

Это лучший президент за всё время Украины.
(tu)
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

То що, "від'єбіться від мене" вже не національна ідея?
Вапщето "від'єбіться від НАС"
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

Ще митець з сьогоднішнього ефіру









   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

вот зачем он Сааку выгнал например??
я теж кажу краще в кайдани і бєрцами пи.здити молодшим офіцерам для втіхи.
Воно бачиш курво що витворяє на виборах в Грузіі
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

А зараз ми де ?

я не знаю де ви
ми-вдома
 B-)
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

Татьяна Худякова - И снова простыми словами.

Мировая общественность проковтнула молча Грузию, Приднестровье, Осетию и т.д.

А Украину ей не дал проковтнуть один усталый дядька с грустными глазами, умеющий выжидать.
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

Татьяна Худякова - И снова простыми словами.

Мировая общественность проковтнула молча Грузию, Приднестровье, Осетию и т.д.

А Украину ей не дал проковтнуть один усталый дядька с грустными глазами, умеющий выжидать.


   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

 (tu)  підтримую Леся в його думці... [ua]

дай Бог народу це розуміти..
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

Частично он прав конечно, но окружить себя быдланами и топ ворьем и назначать уебище генпрогугора кума на пост и собственоручно херить антикоррупционный суд, привращая это все в цирк  - это напрямую его заслуга.
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

Татьяна Худякова - И снова простыми словами.

Мировая общественность проковтнула молча Грузию, Приднестровье, Осетию и т.д.

А Украину ей не дал проковтнуть один усталый дядька с грустными глазами, умеющий выжидать.

Это супруга Олєшка?  :weep:
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

А кому в "заслугу" Лесь ставить море загиблого народу - в Іловайську, під Дебальцевом, Савур-могилі, ДАПі тощо? Хто за це недолуге керування на війні понесе відповідальність? І чи отримали по заслузі ті військові керівники? Га? Чи ми бачимо тільки хороше, а на інше закриваємо очі?
У безвізу є дві сторони - однією захоплюємось, а іншу - від'їзд з країни мільйонів молодих українців, - не помічаємо? Чи правильно кидати країну напризволяще, коли йде війна? Чи нехай одні захищають країну-гинуть, а інші за кордоном захищені. Невчасний безвіз, на жаль.
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

но я понимаю, насколько это заскорузлая система
И почему же эта система такая заскорузлая, не потому ли, что эта заскорузлость в интересах главного феодала?
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

При всем уважении к Вождю и Учителю.. (td)
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

А кому в "заслугу" Лесь ставить море загиблого народу - в Іловайську, під Дебальцевом, Савур-могилі, ДАПі тощо?

хуйло, звісно
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

(tu)
Я вже якось задавав питання:
Хто з українських митців підтримує Юльку?
А в атвєт тішина

Пономарьов.
За дві штуки баксів за виступ
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

хуйло, звісно

а наші військові керівники? де їх тактика, стратегія, чим вони там ще повинні володіти? вони не винні? хтось покараний?
То риторичне питання. Бо багато хто, як і Лесь, вихваляють у діях президента здобутки, а на програші воліють заплющувати очі чи все звертати на хуйло. То ж Лесь, впевнена, багато втратив в очах багатьох своїх прихильників. Жирний мінус.
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

Пономарьов.
За дві штуки баксів за виступ

Пономарьов послідовний в своїх уподобаннях, не те що декотрі "патріоти".  :bueee:
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

Были времена когда концерт Поди был Событием.  И попасть на него так просто - было из серии фантастики. Сейчас у него плотный гастрольный график - от Белой Церкви до Львова. Зубожиння мабуть.
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

Петр Порошенко делает все, что может сделать. Это лучший президент за всё время Украины.

Такое мнение высказал в эфире ATR художник и писатель Лесь Подервянский.

«Он делает достаточно. Могут быть претензии, но, что-то я не слышал, чтобы его хвалили. Все его ругают, а это, к стати, лучший президент за всё время Украины», — считает он.

Он также назвал четыре  вещи, за которые считает Порошенко лучшим.

«Церковь — раз, безвиз — два, антироссийская коалиция — три, армия — четыре. По должности он отвечает только за два вещи – международное положение и армию. У меня нет претензий. Я не военный, может можно было сделать лучше, но я понимаю, насколько это заскорузлая система. Это очень сложно поломать за четыре года», — сказал Подервянский.

https://youtu.be/c0vUZPpgkX0
я це давноговорю тут.президент відповідає БЕЗПОСЕРЕДНЬО за дві речі-армія і міднарожна політика.І тут до нього нема чого чіплятися.Можна якщо дуже хочеться ,бо хотілки великі,але реально-ні.А от то,що тут пробують втюхати йому та і ,по правді ,він сам лізе туди-то не його царина,хоч і розумію,що то реалії української дійсності. Або ти шеф всього.або до тебе нема поваги і між собою тебе оцінять як рохлю,слабака і просто пусте місце.
   
Re: Лесь Подерв'янський про Порошенка

яка розумна людина!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія