Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А Кіра Рудик таки угробить Голос

Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

От я, наприклад, голосував за Голос, і схоже знов за них голосуватиму. Але мене непокоїть ось що: при відсутності серйозних зашкварів, партія Голос має в складі в основному працьовиті, здебільшого інтелигентні, розумні фахівці (не без виключень, звісно). Але при цьому геть не має рейтингу. Ну не потрібна нашому народу політична сила, яка складається з думаючих, розумних, інтелигентних фахівців.
Народу подобаються фріки та скандалісти: так, щоб голим на веліку, або щоб з вилами кричав "Скотиняки!", або з суперзачіскою звинувачував в усьому "алігархів". І побільше бездумних обіцянок: "Вчителям ЗП в 4 тис доларів", "Тюрьми алігархам", "Мир солдатам", "Землю крестьянам", "Фабрики робочим".

Мій висновок, "Голосу" потрібна зміна стратегії. Терміново замінити Кіру Рудик на Притулу. І хай він в Раді влаштовує стендап-шоу щодня!
Розумні виступи Рахманіна, наприклад, ІМХО ідеальні. Але плебсу вони нецікаві. Тому його й не показуть журналісти й не цитують. Кому цікавий голос розуму! Це прекрасно розуміють такі персонажі як Рабінович. Його дибільне "вставай страна агромная" журналісти радісно транслювали по всіх каналах. Тому в ОПЗЖ і рейтинги такі.

Короче, як не прикро, в нашій країні розумні нікому не потрібні. Шоу - це сьогодення нашого політикуму. Тому на клоунаду підкацапників треба протиставляти наші українські гуморески.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Терміново замінити Кіру Рудик на Притулу
Повністю згідна з Вашим постом. Нарід треба, даруйте, обробляти. І Притула міг би набагато краще справитися з підняттям рейтингу партії. Принаймні, його слухати можна. А Кіру відправити до Сороса назад.  :laugh:
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

вакарчук, бліда неміч, він, навіть, музикальну групу, в якій співає, вкрав, ТС, мабуть, знає краще у кого...якби не тато, то його ніхто б і не знав, що до Притули, то це теж троянський кінь, я б не багато чекав від нього...:)))
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Мій висновок, "Голосу" потрібна зміна стратегії.
щоб повести за собою людей, потрібні сильні люди, а що до Притули, то він зовсім не той, за кого себе видає...це ще одна копія зеленського, "хароший парень" який не краде...в чому я теж сумніваюсь...:)))
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Шкода буде - гарних людей Вакарчук у Раду привів.
В понеділок потрапила на виступ Кіри на СС на ICTV. Щось молола, молола - ніяк не могла я втямити, про що мова.
Потік слів "бєз чувства, толку, расстановкі".  Ні природньої харизми, ні набутого ораторства. Виглядає, що або не вчилася, або не здібна вчитися.
Знаю, що львівська команда Голосу вишкіл риторики пройшла.
От як можна було із 17 достойних людей зупинитися на її кандидатурі? Хіба що сама ліктями, ліктями. Всі решта - люди інтелігентні, не спротивилися.
Вчора на Експрессо ще одного від Голосу почула  :facepalm:  - вже від Київради. Так виглядає, що київську команду власне Кіра підбирала і робила то зовсім не за тими принципами, що Вакарчук.

Шкода Голосу. Мислю собі, що Вакарчуку і Притулі таки треба рятувати свою політсилу від розвалу і від Кіри.

P.S. Я, до речі, за Голос голосувала і мені на цій політсилі залежить.
Серавно за ЕС с Петей во главе не буду голосовать . :) Как бы вы там не старались .:)  Голос свои 5-7% возьмёт .:)  Може Кира и ипанутая но в голосе полно нормальных пацыков.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

я б не багато чекав від нього...:)
Не чекайте, хто вам то каже робити?  :shuffle:
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Серавно за ЕС с Петей во главе не буду голосовать . :) Как бы вы там не старались .:)  Голос свои 5-7% возьмёт .:)  Може Кира и ипанутая но в голосе полно нормальных пацыков.
Ви читали мій пост по-діагоналі. Я голосувала за Голос і вболіваю за нього. І мені зовсім не хочеться, щоб Кіра через свої амбіції його угробила.
Я не хочу віддавати свій голос за політсилу, яка на межі 2-3%
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

От я, наприклад, голосував за Голос, і схоже знов за них голосуватиму. Але мене непокоїть ось що: при відсутності серйозних зашкварів, партія Голос має в складі в основному працьовиті, здебільшого інтелигентні, розумні фахівці (не без виключень, звісно). Але при цьому геть не має рейтингу. Ну не потрібна нашому народу політична сила, яка складається з думаючих, розумних, інтелигентних фахівців.
Народу подобаються фріки та скандалісти: так, щоб голим на веліку, або щоб з вилами кричав "Скотиняки!", або з суперзачіскою звинувачував в усьому "алігархів". І побільше бездумних обіцянок: "Вчителям ЗП в 4 тис доларів", "Тюрьми алігархам", "Мир солдатам", "Землю крестьянам", "Фабрики робочим".

Мій висновок, "Голосу" потрібна зміна стратегії. Терміново замінити Кіру Рудик на Притулу. І хай він в Раді влаштовує стендап-шоу щодня!
Розумні виступи Рахманіна, наприклад, ІМХО ідеальні. Але плебсу вони нецікаві. Тому його й не показуть журналісти й не цитують. Кому цікавий голос розуму! Це прекрасно розуміють такі персонажі як Рабінович. Його дибільне "вставай страна агромная" журналісти радісно транслювали по всіх каналах. Тому в ОПЗЖ і рейтинги такі.

Короче, як не прикро, в нашій країні розумні нікому не потрібні. Шоу - це сьогодення нашого політикуму. Тому на клоунаду підкацапників треба протиставляти наші українські гуморески.

+1, де хто бачив Смєшко і його партію, але у них є лисий Гордон і вони мають рейтинг вищий за Голос.
Не виборці а дитячий садок.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Це ви з Кацапстану віщаєте?  :shuffle:

З Херсона. Який є і буде Україна.
А Голос і голосішки залишаться нічим. Як флюгери
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Політика це не дискусійний клуб рафінованих інтелігентів. Це комплексна діяльність з управління, пропаганди тощо. Інтелігенти нехай пишуть есеї та іншу публіцистику, спеціалісти - нормативну документацію. Політики мають зробити так, щоб ця писанина втілилась у життя.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Політика це не дискусійний клуб рафінованих інтелігентів. Це комплексна діяльність з управління, пропаганди тощо. Інтелігенти нехай пишуть есеї та іншу публіцистику, спеціалісти - нормативну документацію. Політики мають зробити так, щоб ця писанина втілилась у життя.

Точно,  саме тому виборці обрали на найвищу посаду клоуна. Відчули його здатність комплексно втілити в життя плоди діяльності інтелігентів та спеціалістів.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Просто в останній раз я слухала Іруську за Юща  :lol:
Але ти бігай за нею та конспектуй - мо розуму додасться  :laugh:  А про стосунок - чия б корова мичала: про що б не була гілка - ти все рівно все до ПОрошенка зведеш  :weep:
найприкольніше, що до свого "порошенка" звела дискусію саме ти  :gigi:
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

найприкольніше, що до свого "порошенка" звела дискусію саме ти  :gigi:

Ти дійсно вважаєш, що це так важко подивитися на попередню сторінку і вкотре переконатися, що ти брешеш ?  :weep:
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

От я, наприклад, голосував за Голос, і схоже знов за них голосуватиму. Але мене непокоїть ось що: при відсутності серйозних зашкварів, партія Голос має в складі в основному працьовиті, здебільшого інтелигентні, розумні фахівці (не без виключень, звісно). Але при цьому геть не має рейтингу. Ну не потрібна нашому народу політична сила, яка складається з думаючих, розумних, інтелигентних фахівців.
Народу подобаються фріки та скандалісти: так, щоб голим на веліку, або щоб з вилами кричав "Скотиняки!", або з суперзачіскою звинувачував в усьому "алігархів". І побільше бездумних обіцянок: "Вчителям ЗП в 4 тис доларів", "Тюрьми алігархам", "Мир солдатам", "Землю крестьянам", "Фабрики робочим".

Мій висновок, "Голосу" потрібна зміна стратегії. Терміново замінити Кіру Рудик на Притулу. І хай він в Раді влаштовує стендап-шоу щодня!
Розумні виступи Рахманіна, наприклад, ІМХО ідеальні. Але плебсу вони нецікаві. Тому його й не показуть журналісти й не цитують. Кому цікавий голос розуму! Це прекрасно розуміють такі персонажі як Рабінович. Його дибільне "вставай страна агромная" журналісти радісно транслювали по всіх каналах. Тому в ОПЗЖ і рейтинги такі.

Короче, як не прикро, в нашій країні розумні нікому не потрібні. Шоу - це сьогодення нашого політикуму. Тому на клоунаду підкацапників треба протиставляти наші українські гуморески.

а может ты просто Рахманина переоценил? может он не такой разумный если не может достучаться до народа?
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Ти дійсно вважаєш, що це так важко подивитися на попередню сторінку і вкотре переконатися, що ти брешеш ?  :weep:
Бякусько, твоє петро згадано побіжно, всього лише як причина несамовитого гавкання ПЄСдюків на конкретну Кіру Рудик.
Ти знаєш іншу причину?
Чому ви, ПЄСдюки, буквально обожнюєте кожну Іруську з Марусею, кожну Федину з Колесом, і люто ненавидите ту ж саму Рудик ?
Можеш відповісти чесно і щиро?
а якби раптом - ну, раптом! - ця ж сама Кіра Рудик, от точно така яка вона є, але мала би приналежність до ПЄСа, чи не іншим було би ставлення до неї вас, ПЄСдюків?
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

ПЄСдюків.. ПЄСдюки,  до ПЄСа, вас, ПЄСдюків?
а гілка про Кіру і Голос :D
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Просто в останній раз я слухала Іруську за Юща  :lol:
Але ти бігай за нею та конспектуй - мо розуму додасться  :laugh:  А про стосунок - чия б корова мичала: про що б не була гілка - ти все рівно все до ПОрошенка зведеш  :weep:

Ти в анабыозі була? Чи мозок відсутній , щоб осягнути...



   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

І Порохатий...



фантастична жінка...  :pooh_lol:
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Ти в анабыозі була? Чи мозок відсутній , щоб осягнути...

https://youtu.be/vTJqRcLx8Sg

Ірко не Зіку?

Та невже?  :pooh_lol:
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

ЗІК, NewsONE, 112.... Деж тепер підкнурятники харчуватися будуть?  :pooh_lol:
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

«Голос» домігся визнання Революції Гідності історичною подією!

Верховна Рада ухвалила ініційовану «Голосом» заяву,
якою закарбувала політичне значення Революції Гідності як ключового моменту державотворення,
пам’ять про загиблих героїв та відповідальність режиму Януковича
за злочини проти власного народу і підрив основ нацбезпеки й оборони України.

Офіційна позиція парламенту — це обов’язковий запобіжник від повторення узурпації влади,
зухвалих принижень людської гідності та обмежень мирних зібрань.
І — обов’язкова передумова для розвитку українського суспільства на цінностях гідності,
демократії, рівності й верховенства права, якими повинна керуватися будь-яка влада в Україні.
Цією заявою парламент підтвердив правильність вибору, який 7 років тому зробив український народ.
Шкода, що довелося чекати так довго, але дуже добре, що це відбулося.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

КІР-а ру-ДИК...Кірдик, одним словом....
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

З Херсона. Який є і буде Україна.
А Голос і голосішки залишаться нічим. Як флюгери
Ви хоч одне прізвище з Голосу знаєте? Щось можете сказати, за щось покритикувати? Чи просто ботське бла-бла?
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Політика це не дискусійний клуб рафінованих інтелігентів. Це комплексна діяльність з управління, пропаганди тощо. Інтелігенти нехай пишуть есеї та іншу публіцистику, спеціалісти - нормативну документацію. Політики мають зробити так, щоб ця писанина втілилась у життя.
ВР - це не просто політика. Це законотворчість і там повинні бути знаючі люди, з глибокими знаннями, яких навколо пальця не обведеш. А глашатаї на площах - так. Повинні вміти подобатися.
А ще - Голос чистий і хочеться, щоб таким був. А там, де політика - там бруд. Відомо.
Так от, не хочеться, щоб Кіра нагадувала нам тих брудних політиків, для яких Україна - то якось ...так...пізніше.

А от щодо мене, то мені хотілось би, щоб Україною керувала каста саме рафінованих інтелігентів. Каста - то від Донцова.  ;)

Останнє редагування: 18 лютого 2021 10:41:56 від ЛАРТА
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Ви хоч одне прізвище з Голосу знаєте? Щось можете сказати, за щось покритикувати? Чи просто ботське бла-бла?

Я знаю персонально 2-х. Особливо, Інну Романівну.
Тому, на відміну від Вас, можу говорити про "Голос" саме так, як висловлювався вище
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

+1, де хто бачив Смєшко і його партію, але у них є лисий Гордон і вони мають рейтинг вищий за Голос.
Не виборці а дитячий садок.
тупому народу треба тупих виборчих технологій і тупих політиків.  Хай голос і ЄС в клоуна вчаться
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

тупому народу треба тупих виборчих технологій і тупих політиків.  Хай голос і ЄС в клоуна вчаться

так, всілякій серйозній партії потрібні свої клоуни на ТБ
аби до тупих доносили програмні засади
реклама важлива складова політичного процесу
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

А Кіра Рудик таки угробить Голос

я одразу говорив, що "Голос" це проєкт по вiдбору голосів у ЄС.
Така собі "Самопоміч" для патріотично налаштованих.
І ті, хто за них проголосував, зробили таку ж дурницю,
як і я, свого часу, проголосувавши за "Самопоміч" замість БПП
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Я знаю персонально 2-х. Особливо, Інну Романівну.
Тому, на відміну від Вас, можу говорити про "Голос" саме так, як висловлювався вище
Добре, розказуйте, цікаво. Маємо знати все.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

я одразу говорив, що "Голос" це проєкт по вiдбору голосів у ЄС.
Така собі "Самопоміч" для патріотично налаштованих.
І ті, хто за них проголосував, зробили таку ж дурницю,
як і я, свого часу, проголосувавши за "Самопоміч" замість БПП
Ви дуже неправі. Одна проукраїнська партія - це повне фіаско. Хоча б тому. З нею набагато легше справитися. Дивіться, як противники множаться на всі смаки і зачіпки: ОПЗЖ, Шарій, Наш край, Смєшко... купа ще.. і менш виражені Батьківщина, Палиця...
Подумайте.
Має бути хоч кілька українських партій в Раді, бо одну зжеруть. І ви навіть знаєте як. Тому ЄС якнайбільше має бути зацікавлений у таких партіях як Голос.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

в Голосі є нормальні, але це не Рудик
вона не приємна
говорити не вміє, не симпатична
з неї ніколи не вийде лідерки по типу Юльки, на яку роками дрочили підкаблучники
Вакарчук. Політика не для нього. Двічі пробував - нє асіліл. Якщо полізе втретє, то це буде смішно.
Притула. Знайомі в реалі. Талановитий чувак. Трохи самозакоханий.
Рахманін - без харизми.
Голос може спасти Рущишин. Реально розумний і толковий мужик, але не конфліктний, тому Кіра енд Ко його зжеруть.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Вакарчуку і Притулі таки треба рятувати

смішно)
пс
Притула - Зє для патріотично налаштованих.
Про Славіка двічіушедшево навіть говорити не хочеться.
Лиш візуалізуються нещасні очі шкапи з анекдота:
- Ну нє шмагла я, нє шмагла..
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Вертаюся до Кіри. Сьогодні стало відомо, що того кулачника, що воював з матюками, з Голосу вигнали.
Моя думка - а дарма. Рішення очевидно приймала Кіра.
Нічого страшного, якби навіть стався скандальчик. І те, що Голос воює з матюками, кацапською брутальністю, їм би тільки додало.
Це звісно, моя така думка.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Ви дуже неправі. Одна проукраїнська партія - це повне фіаско. Хоча б тому. З нею набагато легше справитися. Дивіться, як противники множаться на всі смаки і зачіпки: ОПЗЖ, Шарий, Наш край, Смєшко... купа ще.. і менш виражені Батьківщина, Палиця...
Подумайте.
Має бути хоч кілька українських партій в Раді, бо одну зжеруть. І ви навіть знаєте як. Тому ЄС якнайбільше має бути зацікавлений у таких партіях як Голос.

Ви ж самі зараз кажете, що Голос якось не туди ведуть..
Та й їх намагання торгувати оппою якось теж не забулись ще.
Не забулось, що в опозицію вони перейшли тільки тоді,
коли стало чітко зрозуміло, що від пирога нічого не обломиться..
I з Самопоміччу така ж історія була..
Чим скінчилася, ми пам'ятаємо
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Вакарчук. Політика не для нього. Двічі пробував - нє асіліл.
Я не стверджуватиму, що політика - це для Вакарчука. Швидше це він нам був потрібен. Просто добре ім'я і хороша ідея, яку втілив у життя.
Але побачивши Кірину "роботу", я вже впевнена, що Вакарчук пішов через неї, або через її інтриги. Там був конфлікт - це твердо.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Ви ж самі зараз кажете, що Голос якось не туди ведуть..
Та й їх намагання торгувати оппою якось теж не забулись ще.
Не забулось, що в опозицію вони перейшли тільки тоді,
коли стало чітко зрозуміло, що від пирога нічого не обломиться..
I з Самопоміччу така ж історія була..
Чим скінчилася, ми пам'ятаємо
Не виходьте з суто партійних позицій, що конкуренти -це наші вороги і подивіться на Голос інакше, з державницьких позицій. Україні потрібна така сила - щоб молоді розумні українці здобували політичний досвід.
І Голос, і ЄС мають свою нішу.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Добре, розказуйте, цікаво. Маємо знати все.

Нащо воно Вам?
Освітяни казали  - в "Голосі" Совсун? До побачення.
   
Re: А Кіра Рудик таки угробить Голос

Не виходьте з суто партійних позицій, що конкуренти -це наші вороги і подивіться на Голос інакше, з державницьких позицій. Україні потрібна така сила - щоб молоді розумні українці здобували політичний досвід.

Нехай набувають досвід в бізнесі, місцевому самоврядуванні та іншому. Шлюг народа вже понавибирали без досвіду
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія