Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема противників вакцинації. :) ** (Об'єднана гілка для антинаукової конспірології)

Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

ну и вишенка на торте из отчета англичан

Показати зображення...

 Я вас спрашивал ранее, и переспрошу снова 90-99% для какого периода? Год, квартал, месяц??
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

пишут что о коллективном иммунитете говорить уже не приходиться, но хоть что то вакцины дают, хоть и на непродолжительное время.

 Ваксьори(і не тільки  B-) ) сприймають тільки те, що іде у руслі їх думок.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Я вас спрашивал ранее, и переспрошу снова 90-99% для какого периода? Год, квартал, месяц??

week 46
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

week 46
это отчет 46й недели, а вот те цифры еффективности что отражают, что за неделю из 100000 вакцинированных не умрет от 1000 до 10000 человек?
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

я и выделил "may", т.к. авторы попытались сгладить пессимистические результаты позитывными ожиданиями. Они далее все равно настаивают над продолжением вакцинации, хотя и пишут что о коллективном иммунитете говорить уже не приходиться, но хоть что то вакцины дают, хоть и на непродолжительное время.
а які наразі є варіанти крім продовження масової вакцинації?
поки що це.
хоча НМД наближається момент істини коли стане цілком ясно чи ця вакцина є рішенням чи ні.
десь за 3-6 міс.

я не бачу особливих ризиків в вакцинації,
але якщо виявиться що вакцина не зможе досягти колективного імунітету і зупинити пандемію,
то чи вона потрібна, в масовому охопленні? індивідуально-добровільно, хіба що.

Уряди "продали" манюпасу масову вакцинацію, аргументуючи що вакцина буде панацеєю і рішенням пандемії ковіду.
"хоть что то вакцины дают, хоть и на непродолжительное время" - не буде вагомим аргументом.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

это отчет 46й недели

да, спустя 46 недель получены такие результаты
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

я не бачу особливих ризиків в вакцинації,
Більшість бачить.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Раб Сороса:

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

да, спустя 46 недель получены такие результаты
жаль, что вы постите то в чем ничего не понимаете. "такие результаты" результаты  показатели эффективности приняты с опиской "Medium Confidence - Evidence is emerging from a limited number of studies or with a moderately level of uncertainty" 10ть недель назад эта табличка выглядела немного иначе


 после чего наступил период "дельта" и табличка стала выглядеть так

 
 так в какой период вакцина защищает от смерти на 90-99%?
 

 
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

а які наразі є варіанти крім продовження масової вакцинації?
поки що це.
хоча НМД наближається момент істини коли стане цілком ясно чи ця вакцина є рішенням чи ні.
десь за 3-6 міс.

я не бачу особливих ризиків в вакцинації,
але якщо виявиться що вакцина не зможе досягти колективного імунітету і зупинити пандемію,
то чи вона потрібна, в масовому охопленні? індивідуально-добровільно, хіба що.

Уряди "продали" манюпасу масову вакцинацію, аргументуючи що вакцина буде панацеєю і рішенням пандемії ковіду.
"хоть что то вакцины дают, хоть и на непродолжительное время" - не буде вагомим аргументом.

в этом же исследовании черным по белому написано:
Our results suggest that vaccination with two doses of BNT162b2 or ChAdOx1 still substantially reduces the risk of new PCR-positive SARS-CoV-2 infections. 
кстати еще что интересное вычитал там же.  это про вирусную нагрузку. Вирусная нагрузка в легких после  меньше значительно после вакцинации, в том числе проблемы легочные значительно уменьшаются. при том что вирусная нагрузка в верхних дыхательных путях остается высокой. Тоесть симптоматически  болезнь протекает как обычно, но к проблемам серьезным ниже ( легкие)  приводит реже при вакцинации.

это одно из многих исследований последних где  нет сомнений в том что единственный путь: вакцинация, ее эффективность не подвергается сомнению ( хоть дельта и подпортил картину). еще одно. у переболевших последующая вакцинация серьезну усиливает иммунитет. (это ответ тем кто рассказывает про то что вакцинация у переболевших его гробит).
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

ну и вишенка на торте из отчета англичан

Вішенка на тортє, яку упорота ковідосекта відмовляється помічати, що смертність від ковідли у невкцинованих не перевищує 2%. А з твоєї улюбленої таблички MORTALITY вштирених шмурдяками становить 90-95, 90-99. Різниця в 1% на користь вакцин в ідеальному випадку, якого у природі не існує, а лише у рекламках біг-фарми. Вас жорстко наїпли, отара безглузда  :gigi:
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)


але якщо виявиться що вакцина не зможе досягти колективного імунітету і зупинити пандемію,
то чи вона потрібна, в масовому охопленні? індивідуально-добровільно, хіба що.
так уже всем известно что никакого "колективного імунітету" от этих вакцин не будет. Вам же ясно говорят, что сейчас цель снизить нагрузку на медучреждения и только, а там будут изучать, анализировать, вдруг чего положительного снова можно будет запустить в массы.
 Вон Moore, постит картинку с 90-99%
 берем табличку с того отчета где указаны показатели на 100000 за три недели наблюдений

 преобразовываем показатели смертности на год (55 недель) для тех же 100000

 и видим что выше 1% среди не вакцинированных смертность только для категорий 70+, т.е. на уровне показателей той таблички по "эффективности" вакцин.
 
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

В 2005 году о том, что твориться сейчас был снят пророческий фильм.

   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

10ть недель назад эта табличка выглядела немного иначе

она выглядит точно так же

эффективность указана на момент выхода отчета
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Our results suggest that vaccination with two doses of BNT162b2 or ChAdOx1 still substantially reduces the risk of new PCR-positive SARS-CoV-2 infections.
на тот период так и было. Выше табличка где для 30-79 инфицировано больше чем не вакцинированных. Так, что со временем "риск" инфицирования сравнялся, проявление симптомов близкое к не вакцинированным отмечено уже тогда. Остается только разница в госпитализированных и умерших, но опять же величина на 100000 меньше 3% у не вакцинированных самой уязвимой категории, вакцина снижает до приблизительно менее 1,25%.
  итого - на сегодня, вакцина лишь снижает нагрузку на медучреждения в 3-5 раз, еще пару пар недель назад разница была 4-8 раз. 
   
фуп - це пропагандонське лайно "ковіду"

і модератори його хай поцілують не тільки своїх хазяїв, а і себе в сраку. я вірю, вони зможуть!  :-B
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

на тот период так и было. Выше табличка где для 30-79 инфицировано больше чем не вакцинированных. Так, что со временем "риск" инфицирования сравнялся, проявление симптомов близкое к не вакцинированным отмечено уже тогда. Остается только разница в госпитализированных и умерших, но опять же величина на 100000 меньше 3% у не вакцинированных самой уязвимой категории, вакцина снижает до приблизительно менее 1,25%.
  итого - на сегодня, вакцина лишь снижает нагрузку на медучреждения в 3-5 раз, еще пару пар недель назад разница была 4-8 раз.

на тот период? дата исследования на которое вы ссылались и откуда я взял текст: Our results suggest that vaccination with two doses of BNT162b2 or ChAdOx1 still substantially reduces the risk of new PCR-positive SARS-CoV-2 infections. Опубликовано: 14 октября 2021 г. что то изменилось с тех пор аж до 21 ноября 2021?

Останнє редагування: 21 листопада 2021 14:51:28 від olegan
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Різниця в 1% на користь вакцин в ідеальному випадку

1% це 400 000, йолопе. Це перше.

Друге - невакцинований може захворіти вдруге і в наслідок цього померти.

Вакцинований не помре. От для цього і потрібна вакцина. Все просто.
   
Re: фуп - це пропагандонське лайно "ковіду"

Vera, на ФУПі практично нема жодної людини, у якої ковід не забрав би родича або просто близького знайомого
   
Re: фуп - це пропагандонське лайно "ковіду"

Мать алкоголічка — горє в семьє.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

1% це 400 000, йолопе. Це перше.

Вакцинований не помре. От для цього і потрібна вакцина. Все просто.

Ти можеш повторювати свою мантру скільки завгодно. Дебіле, це в ідеальному випадку різниця 1%, якого не існує у природі

Друге - невакцинований може захворіти вдруге і в наслідок цього померти.

Казочки дідуся Панаса.  невакцинований, якщо і захворіє, то перенесе хворобу легко. На відміну від вштирених, яким постійно буде потрібна бустеризація. Це доконаний науковий факт
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

1% це 400 000, йолопе. Це перше.

Друге - невакцинований може захворіти вдруге і в наслідок цього померти.

Вакцинований не помре. От для цього і потрібна вакцина. Все просто.

ну если не начнет действовать побочка, или не пропустит бустер   :-)o

вывод:  подопытные, Ваш подвиг достоин уважения
через годик - два, возможно, и не только вам будет  разумно использовать вакцины 

а пока у неболевших и переболевших - нормальный природный иммунитет (tu)
   
Re: фуп - це пропагандонське лайно "ковіду"

Атвєчай за базар.

На жаль. Їх довго готували до всього цього і методично вихолощували все людське з них. Ціль досягнута.
Тут на форумі особливо помітно, як це працює і культивується. Як це підохочується так званою адміністрацією. Це все зроблено і в так званій "соцмережі".
Погрози, образи, знущання "не помічаються" модераторами, проте намагаються "виховувати" критиків цієї системи ситематичним виключенням з цього створеного "соціуму". Та залюбки нормальні люди просто забивають на вас. Барахтайтеся, як хочте в своїх пропаганді. Ви все одно будете засуджені і покарані майбутнім, яке наступить несподівано для вас.  :)
Бувайте всі, особливо ті, хто мене тут "дуже хотів бачити" і постійно попереджував, що в когось довгі руки. Цікаво, шо при цьому когнитивному дисонансі не забував цілувати сраку тим, хто працював на ці довгі роки відкрито.
Щасти всім
;)
   
Re: фуп - це пропагандонське лайно "ковіду"

ти с мітінга  в Австрії пішеш ?  :K
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

на тот период? дата исследования на которое вы ссылались и откуда я взял текст: Our results suggest that vaccination with two doses of BNT162b2 or ChAdOx1 still substantially reduces the risk of new PCR-positive SARS-CoV-2 infections. Опубликовано: 14 октября 2021 г. что то изменилось с тех пор аж до 21 ноября 2021?
стр3
 We therefore assessed the effectiveness of the BNT162b2, ChAdOx1, and mRNA-1273 vaccines against new SARS-CoV-2 PCR-positive tests using the Office for National Statistics COVID-19 Infection Survey, a large community-based survey of individuals living in randomly selected private households across the UK, where RT-PCR tests were performed following a pre-determined schedule, irrespective of symptoms, vaccination and prior infection14,15. We assessed vaccine effectiveness based on overall RT-PCR positivity, and split according to self-reported symptoms, cycle threshold (Ct) value (<30 versus 30) as a surrogate for viral load, from 1 December 2020 (start of vaccination rollout) to 16 May 2021, when Alpha dominated, and from 17 May 2021 to 1 August 2021 when Alpha was replaced by Delta (Figure S1; confirmed by available whole genome sequencing16). In addition, in this Delta-dominant period, we investigated variation in vaccine effectiveness by long-term health conditions, age (18-34 versus 35-65 years) interval between first and second vaccination (<9 weeks versus ≥9 weeks), and prior infection. We also assessed viral burden in new PCR-positives occurring 14 days after second vaccination using Ct values.
 файл создан 18 августа 2021г
 
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Ти можеш повторювати свою мантру скільки завгодно. Дебіле, це в ідеальному випадку різниця 1%, якого не існує у природі

це не моя мантра, це наукові дослідження.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Більшість бачить.
я тебе просю...
більшість. більшість вірить в Бога, чіпування, масонів та ін. ірраціональні речі.
більшість людей навіть не зможе відповісти що більше за розміром - Місяць, Сонце, чи Земля, а ти хочеш кваліфікації в питаннях вірусології
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

це не моя мантра, це наукові дослідження.

Давай сюди свої дослідження
   
Re: фуп - це пропагандонське лайно "ковіду"

Vera, на ФУПі практично нема жодної людини, у якої ковід не забрав би родича або просто близького знайомого

это в каких таких методичках, пришлите плз...  :-)o
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

ну если не начнет действовать побочка, или не пропустит бустер   :-)o

вывод:  подопытные, Ваш подвиг достоин уважения
через годик - два, возможно, и не только вам будет  разумно использовать вакцины 

а пока у неболевших и переболевших - нормальный природный иммунитет (tu)

разница между нами в том, что у меня нет шизоидной фобии вакцин. Поэтому твои аргументы для меня пустой звук. Ты просто смешишь меня.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

ну если не начнет действовать побочка, или не пропустит бустер   :-)o

вывод:  подопытные, Ваш подвиг достоин уважения
через годик - два, возможно, и не только вам будет  разумно использовать вакцины 

а пока у неболевших и переболевших - нормальный природный иммунитет (tu)
у непрохворівших ковідом
немає і не може бути імунітету до ковіду.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

Давай сюди свої дослідження

   
Re: фуп - це пропагандонське лайно "ковіду"

это в каких таких методичках, пришлите плз...  :-)o
:S яких - "методичках"?  ;o
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

разница между нами в том, что у меня нет шизоидной фобии вакцин. Поэтому твои аргументы для меня пустой звук. Ты просто смешишь меня.

у тебя гораздо хуже шота
хз куриная слепота, я не знаю как это назвать
может это такой вариант  разнообразных побочек, ну там как у других агрессия, пр.?

тебе кажется что кто то имеет фобии к вакцинам
на самом деле фобия исключительно к недопроверенному "шмурдяку от ковида" который даже в рекламных рассказках ни от чего не лечит
за ширево которым даже билеты в театр дают, или даже бабло ))))
фобии к другим проверенным вакцинам нет и не было никогда

Останнє редагування: 21 листопада 2021 15:05:11 від ПатриоТТ
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

разница между нами в том, что у меня нет шизоидной фобии вакцин. Поэтому твои аргументы для меня пустой звук. Ты просто смешишь меня.

і в мене нема фобії вакцин, в мене було вколено більше десятка вакцин, жодної фобії

а от щодо шмурдяків, то таки да, боюся колоти в себе усяке "гімно привезли" (с)

до речі, яка доля того гімна (Ковішилд)? Ще штрикають ним українців? Чи завдяки Петру припинили?
   
Re: фуп - це пропагандонське лайно "ковіду"

Атвєчай за базар.


я надіялася ще на залишки їхньої совісті, що вони залишать цю тему для обговорення фупчикам. адже я ні слова не сказала там ні про які ковіди і корони. а вони просто викинули тему з вашого поля зору і "мене" також з тутешнього "соціуму". ну нехай. життя мене ще раз навчило, що не треба бути наївною такою.  ;)

Останнє редагування: 21 листопада 2021 15:07:06 від Vera
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

а от щодо шмурдяків

це теж шизоїдна фобія

Всі вакцини (окрім російських) схвалені ВООЗ, так само як і той десяток, що був вколотий в тебе раніше.
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

я тебе просю...
більшість. більшість вірить в Бога, чіпування, масонів та ін. ірраціональні речі.
більшість людей навіть не зможе відповісти що більше за розміром - Місяць, Сонце, чи Земля, а ти хочеш кваліфікації в питаннях вірусології

  Меншість вірить у "чюдо вакцинації".
  Віруни ідентичні за механізмом сприйняття.
  Тому є "ваксьори", є антиваксьори" і є тверезомислячі. B-)
   
Re: Об'єднана тема противників вакцинації. :)

у непрохворівших ковідом
немає і не може бути імунітету до ковіду.

ну чейта же они не болеют.
ответить бы мог только создатель вируса что он туда заложил...
предполагаю что чистку от старух и хроников...
   
людина (тіло, носій генів)   розробляє багато чого неприроднього
наприклад в сільському господарстві
добрива, пестициди,  комбайни, лопати і тяпки  тощо 
це дозволило створити неймовірно як для ссавці популяцію у кілька мільярдів осіб
=====================

Що "дозволило" жерти ті пестициди та добрива з овочами,жерти хімію та антибіотики  замість справжнього мяса,
та як результат-  масово вмирати в 40 років від хвороб серця та онкології.
Афуєнне досягнення, мля. :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 16 гостей
 
Повна версія