Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

И вот зачем Петя это делает? Он уже опустился на уровень Януковича

не факт.
наприклад, якщо саака скличе майдан.
Хотів би я побачити, як ввшнеки п***а на майдані прихильників сааки і скручують сааку.
Особливо хотів би побачити, що настане після цього ))


Скликати то він скличе, але хто на нього піде?  :weep:
   
не факт.
наприклад, якщо саака скличе майдан.


 Ага, счазз  В пять минут разойдутся...
   
Ага, счазз  В пять минут разойдутся...
Угу, дубинками отхуярят как овощ студентов и понеслась п***а по кочкам....  Лучше вообще не трогать в таком случаи. Побухтят и рассосутся за 2-3 недели сами. Тем более что сейчас на улице пекло и отпуска - реально некто не выйдет - это факт. Будут терпеть до выборов...
   
Ага, счазз  В пять минут разойдутся...

ога, прихильники хряка теж так  колись писали ))
   
Интересно а вот те глисты порохоботы, которые пишут,что новый майдан не соберется, разбежится, были ли они на майдане 2013-2014 ?
   
Вже намагалися бастурматори скликати народ наступного дня як галстукоїда громадянства позбавили- і хулі? Двісті рил в місті з 4 мільйонами населення.
Так шо не лестить собі- хачапурного майдану в країні не буде
   
Интересно а вот те глисты порохоботы, которые пишут,что новый майдан не соберется, разбежится, были ли они на майдане 2013-2014 ?
У них от жары шоколадом мозг или его остатки заплыли. Просто они думают раз при шоколаде они хорошо устроились на взятках и откатах или субсидиях (с депозитами в 300к  и т.п.) или просто штабные порохоботы на 3-4х минималках, то так будет всегда. Они не думают что большинство страны "жити по-новому" представляла себе как-то по другому,  а не как при овоще.
   
ога, прихильники хряка теж так  колись писали ))

В Украине майданы могут быть только против Януковича :)
   
У них от жары шоколадом мозг или его остатки заплыли. Просто они думают раз при шоколаде они хорошо устроились на взятках и откатах или субсидиях (с депозитами в 300к  и т.п.) или просто штабные порохоботы на 3-4х минималках, то так будет всегда. Они не думают что большинство страны "жити по-новому" представляла себе как-то по другому,  а не как при овоще.
Так вот из таких уродов и создавался антимайдан и я думаю,что порохоботы жополизы и будет костяк нового антимайдана. Им насрать на беды населения, они суки слились с ахметовской мразью и будут вылизывать обоим барыгам, рыжему и шоколадному.
   
Це вже ваще  :facepalm1:
https://mobile.twitter.com/mignewscomua/status/893799941151367169

Гггг.... А коли зі стєрхами полетить? І бажано так, щоб не повертатися...  :lol:
   
Литва закликає українську владу дати колишньому голові Одеської обласної державної адміністрації Михайлу Саакашвілі можливість відстояти в суді право на громадянство. Про це заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінас Лінкявічюс, передає Delfi.
Повний текст читайте тут: https://www.рбк-укр/ukr/news/litva-prizvala-ukrainu-dat-saakashvili-vozmozhnost-1501933127.html
   
Угу, дубинками отхуярят как овощ студентов и понеслась п***а по кочкам....  Лучше вообще не трогать в таком случаи. Побухтят и рассосутся за 2-3 недели сами. Тем более что сейчас на улице пекло и отпуска - реально некто не выйдет - это факт. Будут терпеть до выборов...
та не, хуярить некого будет. Михо не та персона
   
Угу, дубинками отхуярят как овощ студентов и понеслась п***а по кочкам....
Та вже ветеранів в Дніпрі 9 травня хуярили. Були грізні заяви від побратимів. Строк на розслідування давали. Тут навить дехто з форуму в групу підтримки їхати збирався... І шо?
   
Я не понимаю - официально Михо в Украину не заедет.. чего дон Педро смыкается.

а хто сказав, що він смикається?
невідомо хто без жодного доказу?
   
Ну Григян с Сааховым это тоже говно ничем не лучшее Пети,так что не сочиняй.И с чего ты решил что эта страна только твоя? :facepalm1:

де я казав що ТІЛЬКИ моя? моя в тому числі. я маю право боротися за неї. і чим більше зрадодроти розпалюють ненависть до порошенка тим більше в мене ненависті до них і їхніх лідерів.
боротися за владу потрібно пропонуючи альтернативу, план дій і т.д. ніякої альтернитиви я від зрадодротів я не бачу. бачу тільки "геть шоколадного баригу". а це не план розбудови держави а швидше  план її знищення, бо те саме пропонує хуйло.
   
не факт.
наприклад, якщо саака скличе майдан.
Хотів би я побачити, як ввшнеки п***а на майдані прихильників сааки і скручують сааку.
Особливо хотів би побачити, що настане після цього ))

ніц не настане. тобто скрутять і віддадуть грузинам.
   
Вже намагалися бастурматори скликати народ наступного дня як галстукоїда громадянства позбавили- і хулі? Двісті рил в місті з 4 мільйонами населення.
Так шо не лестить собі- хачапурного майдану в країні не буде

умник, не понимаешь, что лишать гражданства по принципу 'я бог - захотел дал, захотел забрал' -- очень плохой прецедент для страньі, идущей в ЕС и НАТО ?
Блядство тупорьілое

   
ніц не настане. тобто скрутять і віддадуть грузинам.
ты крутить будешь?
   
умник, не понимаешь, что лишать гражданства по принципу 'я бог - захотел дал, захотел забрал' -- очень плохой прецедент для страньі, идущей в ЕС и НАТО ?
Блядство тупорьілое

Так, прецедент поганий.  І хулє?   B-)
   
при всій нелюбові до саахова вважаю позбавлення його громадянства помилкою порошенка. але те що тут влаштовують педроборці це вже відкритий ідіотизм. та краплина співчуття яка в мене була до саахова після позбавлення громадянства вже абсолютно зникла.
панове педроборці і зрадодроти, ви взагалі розумієте, що своєю неадекватною поведінкою відштовхуєте від себе хоч трішки адекватних людей? ви думаєте, що ви тут розпалюєте ненависть до влади і порошенка? так, розпалюєте. але одночасно ви розпалюєте ненависть до вас самих і до ваших "лідерів": григян, саахова і т.д. ви штовхаєте країну до справжньої громадянської війни. ІМХО, ви або корисні ідіоти хуйла або просто вороги моєї країни.

стара пісня прихильники певної політсили, хто не з педром той за хуйла, і взагалі всім мовчати бо хуйло нападе  :weep:
   
де я казав що ТІЛЬКИ моя? моя в тому числі. я маю право боротися за неї. і чим більше зрадодроти розпалюють ненависть до порошенка тим більше в мене ненависті до них і їхніх лідерів.
боротися за владу потрібно пропонуючи альтернативу, план дій і т.д. ніякої альтернитиви я від зрадодротів я не бачу. бачу тільки "геть шоколадного баригу". а це не план розбудови держави а швидше  план її знищення, бо те саме пропонує хуйло.

який стиль, який текст  :weep:  а пафос .... йопт , розбудова держави курчамать  :weep:  то вам не просто так
видно високооплачуваний бот :)
тут робота цілого профі своєї справи
   
ты крутить будешь?

саахова? ні не я. але я буду крутити таких як ти, якщо вийдеш насильно скидати діючу владу.
якщо ти думаєш що ви змогли повністю задурити голову зубожілому від дій попередньої влади і дій хуйла народу то дуже помиляєшся. якщо ти думаєш що люди не бачать позитивних дій воади і справжніх реформ то дуже помиляєшся.
   
Так, прецедент поганий.  І хулє?   B-)
Инфантильная логика глупого ребенка. Не сунь пальцы в розетку. - И хуле, а что будет.? Стиви Джи мыслит как кацапы - Не берите чужое, будут санкции - И хуле. Ну-ну эксперементируй болезный, сунь пальцы в розетку
   
який стиль, який текст  :weep:  а пафос .... йопт , розбудова держави курчамать  :weep:  то вам не просто так
видно високооплачуваний бот :)
тут робота цілого профі своєї справи

а я стверджую що ти сам бот. бо по айпішнику видно що я зараз на кіпрі. боти з кіпру не працюють, нешановний пан бот.
те що я переживаю за свою державу - так це природньо. я повязую з нею своє майбутнє і майбутнє своїх дітей.
   
Инфантильная логика глупого ребенка. Не сунь пальцы в розетку. - И хуле, а что будет.? Стиви Джи мыслит как кацапы - Не берите чужое, будут санкции - И хуле. Ну-ну эксперементируй болезный, сунь пальцы в розетку

В розетці є струм, тому сувати туди пальці небезпечно.
У Саакашвілі немає значної політичної ваги та більш-менш питомої кількості прибічників, тому небезпеки немає.
Тому я питаю-і хулє?
А вам немає чого відповісти, бо ніхуя з ваших судом та конвульсій не буде.
Переважній більшості населення похуй зальотний галстукоїд і всі його вісімнадцять партійців.
Зміріться з цим.
   
саахова? ні не я. але я буду крутити таких як ти, якщо вийдеш насильно скидати діючу владу.
якщо ти думаєш що ви змогли повністю задурити голову зубожілому від дій попередньої влади і дій хуйла народу то дуже помиляєшся. якщо ти думаєш що люди не бачать позитивних дій воади і справжніх реформ то дуже помиляєшся.

буде десь один до семерих.
так шо про всяк випадок бери з собою запасний таблоїд
   
саахова? ні не я. але я буду крутити таких як ти, якщо вийдеш насильно скидати діючу владу.
якщо ти думаєш що ви змогли повністю задурити голову зубожілому від дій попередньої влади і дій хуйла народу то дуже помиляєшся. якщо ти думаєш що люди не бачать позитивних дій воади і справжніх реформ то дуже помиляєшся.
А ви звідки пишите?
Просто цікаво... 8-)
Бо я такі прокляття чую пєці, що янику і не снилися.
Правда, це в провінції, де вже населення в разів два скоротилося, молоді-здорові за кордон на заробітки виїхали від такого "життя по-новому".

П. С. А, то ви на Кіпрі?
Звісно, звідти добре видно "позитивних дій воади і справжніх реформ"... :D
   
саахова? ні не я. але я буду крутити таких як ти, якщо вийдеш насильно скидати діючу владу.
якщо ти думаєш що ви змогли повністю задурити голову зубожілому від дій попередньої влади і дій хуйла народу то дуже помиляєшся. якщо ти думаєш що люди не бачать позитивних дій воади і справжніх реформ то дуже помиляєшся.
Ты за людей не расписывайся, ты кто такой, что бы указывать мне защищать мои конституционные права любыми способами или нет.И если ты прислуживаешь Собакову, то это не дает тебе права нарушать мои конституционные права и если будешь нарушать будешь гореть так же как беркут. Я так понял ты уже горел в 2014 в сейчас перекрасился. И ты это обворовывание народа не прикрывай агрессией хуйла. И подумай десять раз чем угрожать.
   
а я стверджую що ти сам бот. бо по айпішнику видно що я зараз на кіпрі. боти з кіпру не працюють, нешановний пан бот.
те що я переживаю за свою державу - так це природньо. я повязую з нею своє майбутнє і майбутнє своїх дітей.

сидить на кіпрі за наші податки, лиже владу.
все що треба знати про потрохобота
   
боти з кіпру не працюють,
...........
 :facepalm1:
   
буде десь один до семерих.
так шо про всяк випадок бери з собою запасний таблоїд

то ти так кажеш. а я думаю буде навпаки, один до семи на нашу користь. і я думаю що маю більше підстав так говорити після мітинга в 200 чоловік за саахова.
   
В розетці є струм, тому сувати туди пальці небезпечно.
У Саакашвілі немає значної політичної ваги та більш-менш питомої кількості прибічників, тому небезпеки немає.
Тому я питаю-і хулє?
А вам немає чого відповісти, бо ніхуя з ваших судом та конвульсій не буде.
Переважній більшості населення похуй зальотний галстукоїд і всі його вісімнадцять партійців.
Зміріться з цим.

У тебя например тоже немає політичної ваги

Скажу больше -- на тебя всем похуй и у тебя нет ни одного прихильника

Давай на основании єтого лишим тебя гражданства, не возражаешь ?

   
боти з кіпру не працюють,
...........
 :facepalm1:
скажіть? 
можна в цитати... (P)
   
В розетці є струм, тому сувати туди пальці небезпечно.
У Саакашвілі немає значної політичної ваги та більш-менш питомої кількості прибічників, тому небезпеки немає.
Тому я питаю-і хулє?
А вам немає чого відповісти, бо ніхуя з ваших судом та конвульсій не буде.
Переважній більшості населення похуй зальотний галстукоїд і всі його вісімнадцять партійців.
Зміріться з цим.
Так чего ж ты ( не ты лично) боишся пустиь его судиться в укр адм суд, если дело выиграшное и поддержки народа нет.Что-то не вижу логики в действия барыжных прихвостней
   
У тебя например тоже немає політичної ваги

Скажу больше -- на тебя всем похуй и у тебя нет ни одного прихильника

Давай на основании єтого лишим тебя гражданства, не возражаешь ?

Я не давав підстав позбавляти мене громадянства, я анкет з липовими даними державі не впарював. Отже, не треба на мене екстраполювати modus operandi різних грузинських аферистів
   
Ты за людей не расписывайся, ты кто такой, что бы указывать мне защищать мои конституционные права любыми способами или нет.И если ты прислуживаешь Собакову, то это не дает тебе права нарушать мои конституционные права и если будешь нарушать будешь гореть так же как беркут. Я так понял ты уже горел в 2014 в сейчас перекрасился. И ты это обворовывание народа не прикрывай агрессией хуйла. И подумай десять раз чем угрожать.

я не погрожую. я просто кажу, що у випадку спроби насильницького повалення теперішньої влади буде справжня громадянська війна. ви цього хочете?
   
Так чего ж ты ( не ты лично) боишся пустиь его судиться в укр адм суд, если дело выиграшное и поддержки народа нет.Что-то не вижу логики в действия барыжных прихвостней

Я боюсь? Нехай подає позов і судиться,  що йому перешкоджає?
   
то ти так кажеш. а я думаю буде навпаки, один до семи на нашу користь. і я думаю що маю більше підстав так говорити після мітинга в 200 чоловік за саахова.

статистика так каже.
у сааки, яким би він не був, пітримка 85%.
І те, що тобі одному битимуть морду семеро - це ще по мінімум. Можливо бажаючих полірнути порохоботський хохотальник буде більше
   
Я не давав підстав позбавляти мене громадянства, я анкет з липовими даними державі не впарював. Отже, не треба на мене екстраполювати modus operandi різних грузинських аферистів

Есть доказательства что он впарил липовьіе анкетьі ?

Нет -- иди нахуй

   
я не погрожую. я просто кажу, що у випадку спроби насильницького повалення теперішньої влади буде справжня громадянська війна. ви цього хочете?
:laugh:

будуть справжні позачергові вибори
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія