Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Запрет хождения рубля по территории Украины

Re: Запрет хождения рубля по территории Украины

======================================
 Ти не повіриш, але в ІІWW в Украъну,принаймні, не без проблем,але приходили листи з концтаборів Німеччини на вже сов'єцьку територію. З марками де був Гітлер!!! В мене навіть є . Тітку угнали...доречі,після визволення вона загинула,намагаючись вертнутися. А від червоних у громадянську поїзди ходили до білих... Якща буде заруба з Х...йлом, то пошта точно працювати буде. А ось грошенята,якщо перекриють СВІФТ, може будуть важко переводити. Хоча.мабуть поштою... Таке життя. B-)

Ясно. Це така підготовка до війни шляхом лягання під агресора.

Таке життя.  Німецькою  - So ist das Leben.



   
рубль, поездки в Кацапию..
все это ДАВНО НУЖНО БЫЛО ЗАПРЕТИТЬ
собственно, это одна из причин, почему я был ПРОТИВ 2-го срока Пороха

Как ты поездки запретишь?У каждого 2-го семья в России и наоборот. А если человек заболел и тд
Это негуманно.
   
рубль, поездки в Кацапию..
все это ДАВНО НУЖНО БЫЛО ЗАПРЕТИТЬ
собственно, это одна из причин, почему я был ПРОТИВ 2-го срока Пороха
чєл, ти… запрєті сразу конституцію україни і конвенцію з прав людини.. :facepalm1:
   
А для чого міняти -картки скрізь ходять ?
Я в Європі нічого не міняю, скрізь карткою розраховуюсь

За любую в иностранной валюте (не евро) операцию платишь %
Есть банки без %,но там ограничено определенной суммой.
   
За любую в иностранной валюте (не евро) операцию платишь %
Есть банки без %,тот же Revolut ,но там ограничено определенной суммой.
а за обмін ти платиш спред між поточним курсом нацбанку і курсом обмінника
   
не треба фейспальмити, це трышки та вплине на курс рубля. Аналогія приклад любі заборони щодо біткоїну - він одразу падав
Курс валют на межбанке 03.12.2021

USD   27.315

EUR   30.870
-
RUB   0.371
   
У нас відділень банку на кожному кроці. Можна поміняти будь що. Але Conquistador хоче міняти в якихось  голімих мінялках пістолі Берега берцової Кістки. :facepalm:

Ты о чем вообще.
Иди в сильпо возле дома сходи,алканавт, опохмелись
   
а за обмін ти платиш спред між поточним курсом нацбанку і курсом обмінника

Да какая нахуй разница почыему я менял наличку? Какое кому дело.

К теме не относится. Тема-запрет хождения рубля.
   
+1, не пам‘ятаю коли востаннє десь в обмінці переді мною хтось міняв ті рублі. те що вони є на стеллах не означає що вони «ходять»

В банке в котором я менял- евро, баксы, злотые и рубли.И так практически везде

Значит ходят и меняют. Да бля в Россию пассажиропоток огромный, война на него мало повлияла.Я не знаю,что они там забыли но ездят
   
Бо такі як ти ходять по сайтах на кацапскій і ще й розповсюджують.
саме тому, попит на кацапоконтент породжує пропозицію війни
   
Да какая (x) разница почыему я менял наличку? Какое кому дело.

К теме не относится. Тема-запрет хождения рубля.
ну а какая хуй разница какую наличку кто меняет? какое кому дело
   
Ну як там твій Зеленський за 2 роки, заборонив?

мой?  :laugh:  :facepalm1:
   
Re: Запрет хождения рубля по территории Украины
TC

хорошая тема, сразу видно подкацапников!
   
Как ты поездки запретишь?У каждого 2-го семья в России и наоборот. А если человек заболел и тд
Это негуманно.

нахера вам независимость? сдавайте власть хYйлу и хоть заездитесь в Кацапию
и нахера вам гривна? будете рублями платить

долбойопы конченные  :X
в то время, как кацапы КАЖДЫЙ ДЕНЬ ОБСТРЕЛИВАЮТ НАС НА ВОСТОКЕ, вы тут пасть открываете про Кацапию?
   
ви бльоть заібали намагатися тут щось забороняти. приїзжай сюди, живи тут і просто не міняй ті срані рублі. але нє, воно сидить десь далеко у вільному світі, де дозволено геть усе, і намагається звідти щось забороняти іншим людям, які живуть у його колишній домашній країні  :facepalm:
   
Re: Запрет хождения рубля по территории Украины

нахера вам независимость? сдавайте власть хYйлу и хоть заездитесь в Кацапию
и нахера вам гривна? будете рублями платить

долбойопы конченные  :X
в то время, как кацапы КАЖДЫЙ ДЕНЬ ОБСТРЕЛИВАЮТ НАС НА ВОСТОКЕ, вы тут пасть открываете про Кацапию?

 (tu)
   
ну а какая (x) разница какую наличку кто меняет? какое кому дело

в 2-ю мировую за попытку обменять немецкие марки на рубли СССР могли сразу и к стенке поставить
   
в 2-ю мировую за попытку обменять немецкие марки на рубли СССР могли сразу и к стенке поставить
то ти хочеш назад у свій ссср, до стєнки?
   
В банке в котором я менял- евро, баксы, злотые и рубли.И так практически везде

Значит ходят и меняют. Да бля в Россию пассажиропоток огромный, война на него мало повлияла.Я не знаю,что они там забыли но ездят

а как кацапы их в сизо для обмена прессанут - нам снова кацапских оккупантов и диверсантов отдавать?
просто потому, шо на 8-м году войны мудаки "аКакаяРазница" продолжают ЕЗДИТЬ К ВРАГУ?
   
чєл, в твоєму рожевому сссрі за рік заіпашили мільйони українців, просто взяли і заіпашили, бо так треба. що ти тут намагаєшся наводити у приклад?
   
то ти хочеш назад у свій ссср, до стєнки?

во время ВОЙНЫ денежные знаки ВРАГА для тебя НЕ ДОЛЖНЫ ИМЕТЬ ЦЕННОСТИ ВООБЩЕ
или ты ничем не отличаешься от шлюх. может даже шлюхи порядочнее тебя
   
В банке в котором я менял- евро, баксы, злотые и рубли.И так практически везде

Значит ходят и меняют. Да бля в Россию пассажиропоток огромный, война на него мало повлияла.Я не знаю,что они там забыли но ездят
що за брєд. Із 6 поїздів ходять 2, літаки не літають, якій нафіг пасажиропотік? Ви хоть статистику прикордонників подивіться
   
то ти хочеш назад у свій ссср, до стєнки?

это я жопу рву за рубли и кацапов или ты? ты тут не попутал случаем ничего?
   
що за брєд. Із 6 поїздів ходять 2, літаки не літають, якій нафіг пасажиропотік? Ви хоть статистику прикордонників подивіться

автобусы зато ездят. каждый день
   
сдавайте власть хYйлу и хоть заездитесь в Кацапию
Щас в Россию дороже съездить чем в Европу. Люди едут по необходимости.
   
во время ВОЙНЫ денежные знаки ВРАГА для тебя НЕ ДОЛЖНЫ ИМЕТЬ ЦЕННОСТИ ВООБЩЕ
или ты ничем не отличаешься от шлюх. может даже шлюхи порядочнее тебя
а ИСПОЛЬЗОВАНИЕ газа ВРАГА во ВРЕМЯ войны, а нефть ВРАГА во время ВОЙНЫ, а ЯЗЫК врага ВО время войны — их ИСПОЛЬЗОВАТЬ норм ДЛЯ нешлюхи? ИЛИ ты УЖЕ отрезался ОТ отопления и ГАЗА, перешел везде НА украинский, ХОДИШЬ только ПЕШКОМ, чтоб НЕ ездить НА вражеском БЕНЗИНЕ, а ТЕПЕРЬ осталось ТОЛЬКО запретить КАКУЮ-ТО мелкую XУЙНЮ всем ОСТАЛЬНЫМ десяткам МИЛЛИОНОВ сограждан — И ПОБЕДА?
   
Re: Запрет хождения рубля по территории Украины

а ИСПОЛЬЗОВАНИЕ газа ВРАГА во ВРЕМЯ войны, а нефть ВРАГА во время ВОЙНЫ, а ЯЗЫК врага ВО время войны — их ИСПОЛЬЗОВАТЬ норм ДЛЯ нешлюхи? ИЛИ ты УЖЕ отрезался ОТ отопления и ГАЗА, перешел везде НА украинский, ХОДИШЬ только ПЕШКОМ, чтоб НЕ ездить НА вражеском БЕНЗИНЕ, а ТЕПЕРЬ осталось ТОЛЬКО запретить КАКУЮ-ТО мелкую XУЙНЮ всем ОСТАЛЬНЫМ десяткам МИЛЛИОНОВ сограждан — И ПОБЕДА?

 (tu)
   
ЧТО там У патриотов С электроэнергией ВРАГА и С угольком НА производство ЭЛЕКТРОЭНЕРГИИ? что ТАМ у ПАТРИОТОВ с БЫТОВОЙ техникой, ПРОИЗВЕДЕННОЙ врагом? МЫ все ЗНАЕМ, что ОНА у НАС дешевле ЕВРОПЕЙСКОЙ. я ВОТ зная ЭТО всегда ПЕРЕПЛАЧИВАЮ за ЕВРОПЕЙСКУЮ версию. А ПАТРИОТЫ-запрещатели? [ua]
   
а ИСПОЛЬЗОВАНИЕ газа ВРАГА во ВРЕМЯ войны, а нефть ВРАГА во время ВОЙНЫ, а ЯЗЫК врага ВО время войны — их ИСПОЛЬЗОВАТЬ норм ДЛЯ нешлюхи? ИЛИ ты УЖЕ отрезался ОТ отопления и ГАЗА, перешел везде НА украинский, ХОДИШЬ только ПЕШКОМ, чтоб НЕ ездить НА вражеском БЕНЗИНЕ, а ТЕПЕРЬ осталось ТОЛЬКО запретить КАКУЮ-ТО мелкую XУЙНЮ всем ОСТАЛЬНЫМ десяткам МИЛЛИОНОВ сограждан — И ПОБЕДА?

а шо ты про электроэнергию не говоришь, которую твой ЗЕ! у кацапов покупает?
и уголь

газом я мало пользуюсь. хотя дохрена плачу.
просто в Мариуполе хитрожопый Мариупольгаз поставил ДОМОВЫЕ счетчики.
кто-то (как я) газом почти не пользуется
а кто-то сдает квартиры. и газом чуть ли не греется..
так шо тут ты мимо.
насчет нефти. топливо я покупаю прибалтийское.
хотя, оно дороже.
но качественнее.
разница между ним и обычным заметна.

а если для тебя ДЕНЬГИ ВРАГА - "КАКУЮ-ТО мелкую XУЙНЮ" - то с тобой все ясно. с каминг-аутом.
   
Re: Запрет хождения рубля по территории Украины

а шо ты про электроэнергию не говоришь, которую твой ЗЕ! у кацапов покупает?
и уголь

газом я мало пользуюсь. хотя дохрена плачу.
просто в Мариуполе хитрожопый Мариупольгаз поставил ДОМОВЫЕ счетчики.
кто-то (как я) газом почти не пользуется
а кто-то сдает квартиры. и газом чуть ли не греется..
так шо тут ты мимо.
насчет нефти. топливо я покупаю прибалтийское.
хотя, оно дороже.
но качественнее.
разница между ним и обычным заметна.

а если для тебя ДЕНЬГИ ВРАГА - "КАКУЮ-ТО мелкую XУЙНЮ" - то с тобой все ясно. с каминг-аутом.

Мова не про Маріуполь, а про Україну.
   
а шо ты про электроэнергию не говоришь, которую твой ЗЕ! у кацапов покупает?
и уголь
НЕ заговорюй ЗУБИ, осьо «МІЙ» зе



А ти ПРОСТО зараз ПРАЦЮЄШ на ХУЙЛА бо СИДИШ у ІНТЕРНЕТІКУ витрачаючи ЕЛЕКТРИКУ поставлену КРЕМЛЕМ!

газом я мало пользуюсь. хотя дохрена плачу.

НУ все, ПРАЦЮЄШ на ХУЙЛА посеред ВІЙНИ

а ЩО там З язиком ХУЙЛА, патріоте? ЯК справи? [ua]
   
автобусы зато ездят. каждый день
Автобусы раніше ходили через 12 пунктів пропуску зараз через 3 черги із автобусів немає
   
Петицию на сайте Президента создайте ;)  :laugh:
   
Re: Запрет хождения рубля по территории Украины

Как ты поездки запретишь?У каждого 2-го семья в России и наоборот. А если человек заболел и тд
Это негуманно.

  повинні бути візи з перевіркою перед їх отриманням чи це не диверсант, котрий в 14-му їздив до Харкова захоплювати ОДА і зараз знову хоче заїхати в Харків щоб зробити це ж саме...

 
   
Re: Запрет хождения рубля по территории Украины

Петицию на сайте Президента создайте ;)  :laugh:

  петиція про візи набрала необхідні 25000 всього за кілька днів,

  прихильники певної політсили відмовив, бо головним заданням для прихильники певної політсили зараз є забезпечення безперешкодного проникнення в Україну хуйлячих ДРГ для дестабілізації та захоплення адмінбудівель, так само як це було в 14-му...
   
  петиція про візи набрала необхідні 25000 всього за кілька днів,

  прихильники певної політсили відмовив, бо головним заданням для прихильники певної політсили зараз є забезпечення безперешкодного проникнення в Україну хуйлячих ДРГ для дестабілізації та захоплення адмінбудівель, так само як це було в 14-му...
блазень херовий, але гарант конституції. 25 000 громадян не можуть і не мають диктувати усій країні, як жити, і тим більше 25 000 не можуть за власним бажанням, просто клікаючи кнопку на сайті відміняти статті конституції, що гарантують свободи
   
обмежити рух рупля - хороша думка
якщо нема технічної можливості прикрити взагалі, то обкласти транзакції в руплях додатковим податком
чорний валютний ринок живе за своїми законами, на нього все одно напряму не вплинути
   
обмежити рух рупля - хороша думка
якщо нема технічної можливості прикрити взагалі, то обкласти транзакції в руплях додатковим податком
чорний валютний ринок живе за своїми законами, на нього все одно напряму не вплинути
отут +100500. обкласти військовим збором 20%.
   
ось тут в сусідній гілці адін народ так само вимагає запрєтіть! https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1112865.0
   
Re: Запрет хождения рубля по территории Украины

блазень херовий, але гарант конституції. 25 000 громадян не можуть і не мають диктувати усій країні, як жити, і тим більше 25 000 не можуть за власним бажанням, просто клікаючи кнопку на сайті відміняти статті конституції, що гарантують свободи

  іншої пропозиції про безперешкодне проникнення хуйлячих ДРГ в Україну не було,

  якщо хочеш то можеш розмітити таку свою петицію на сайті Президента,

 до речі, чому ти пишеш "тут, в Україні" якщо в тебе хуйлячий IP?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія