Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
19 липня 2021 11:38:39
військове керівництво, яке наважиться на покупку байрахтарів буде негайно посажено під приводом корупції...   тому нічого не  буде
2
19 липня 2021 11:35:19
Грицак традиційно прокацапськи свистить  - сусіди навколо нас на той час вже були -  німці, поляки, угорці а нас ще  не  було?  Що за фігня?
3
19 липня 2021 09:06:39
 а в тому що зебілівські телеканали масово ігнорують закон про мову і далі крутять  узкоязикі серіали, 95  квартал заявив що не перейде на мову,  це також Порошенко винен?
4
26 червня 2021 09:46:08
Колола пфайзер у середу. Реакції не було, ні в мене ні в малої (у неї після вакцинації в дитинстві була важка реакція). Рука трошки поболіла (1 день) ніби вдарився.

Перед вакцинацією провела експеримент здала аналіз на антитіла і загальний аналіз крові. Хочу зробити такі ж аналізи перед і після другої вакцинації.

напишете тут про результати аналізів
5
26 червня 2021 09:43:37
Можу спорити, що той що сомалійця палкою гамселив або поляк, або українець.

от його зараз ліберасти ідентифікують, виловлять і засадять на 30 років за расизм
6
21 червня 2021 10:04:54
Яресько погана, бо українка... 8-)

так, тупі скацаплені хахли люто ненавидять Яресько і Супрун лише за те що вони українки
7
21 червня 2021 10:00:11
ДНР  почало будуватися  з того моменту коли такі падлюки як ти зрадили мову і перейшли на язик, з цього все  почалося

і кожне твоя слово на кацапоязику це нова цеглина в твоє персональне ДНР
8
13 червня 2021 11:20:52
свині, так хтось може відповісти, проти чого протест? свині, серед вас у когось є більше одної звивини?

потворо кацапозелена, тобі ж пояснили справжню   мету  - виведення кіно/телебачення  з під дії мовного закону. Тиждень тому ви хотіли прикриваючись карантином відтермінувати  перехід на українську мову, коли не вийшло вирішили спробувати радикально  ( після тимчасового успіху з дозволом навчати іноземців кацапоязиком)  це зробити і взагалі скасувати  перехід на українську мову
9
13 червня 2021 10:36:20
то зараз найголовніша порбюлема це усунути суперечності в законадавсті пр кінематографію? Не війна, не економіка, не міжнародний стан

не провали  в дипломатії, не запущений північний потік а саме якісь там суперечності в другорядному законі?

ні, зебіле  коцапський, суть змін в тому щоб 16  липня не крутити серіали українською мовою,  як цього вимагає закон,  а продовжити як я раніше все  на коцапоязику  тому що можна свою гидоту  в рашку  штовхати і їхнє в нас... 
для чого це вас потрібно, не буду пояснювати, ти і сам знаєш
вам і вашим московським кураторам потрібно продовжувати русифікацію, тому що українізація, навіть  така повільна, віддаляє україну від москви... от і  казитеся 
10
13 червня 2021 10:09:00
брехливі свині

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про телебачення і радіомовлення

Розділ I
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Стаття 10. Мова аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації
1. Телерадіоорганізаці ї здійснюють мовлення державною мовою.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3759-12#Text

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про кінематографію

Розділ I
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Стаття 6. Мова у галузі кінематографії
Застосування мов у галузі кінематографії здійснюється відповідно до Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної"
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/9/98-%D0%B2%D1%80#Text
коцапе, ти ще скажи що вони пропонують посилити роль української мови
свиня, проти чого свині закликають протестувати? Можеш написати людською мовою, а не хрюканням?

спочатку ти напиши свій  варіант для чого пропонуються ці зміни,  причому таким авральним протизаконним способом, причому москва вже явно засвітили свого агента потураева?

11
13 червня 2021 09:48:41
де українська мова - там перемога
а зачем же вы боритесь с ней московскими методами ? ..идиоты !

коцапе, якби ми боролися московськими методами  то ти би  ще  з 91  року цвірінькав українською мовою 
12
13 червня 2021 09:45:59
брехливі свині

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про телебачення і радіомовлення

Розділ I
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Стаття 10. Мова аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації
1. Телерадіоорганізаці ї здійснюють мовлення державною мовою.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3759-12#Text

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про кінематографію

Розділ I
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Стаття 6. Мова у галузі кінематографії
Застосування мов у галузі кінематографії здійснюється відповідно до Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної"
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/9/98-%D0%B2%D1%80#Text

коцапе, ти ще скажи що вони пропонують посилити роль української мови

якщо там все  добре, і мові нічго не загрожує тоді для чого ці зміни?
13
11 травня 2021 18:55:36
Спасибо, я её знаю от рождения
Чого кацапською спілкуєшся?
Моя задача не радовать тупых ватных патриотов а работать на государство Украина ! Розумиетэ ризныцю горе патриоты ?

задача українського патріота  - не дати побудувати  вас  скацапленим  оце "государство Украина" яке не дає розвиватися українській Україні
14
24 квітня 2021 09:18:49
Ну чьо стаім

15
16 квітня 2021 10:54:04
та да... а вы долбойобы еше не хотите на латинку переходить.. тьфу на вас

насправді довбойоб це ти який вперто не хоче переходити на українську мову а зубами тримаєшся за язьік окупанта...
16
13 квітня 2021 14:48:11
те саме з російськомовними -- дійсно, хто вам хамитиме у відповідь на вашу російську, якщо за вами -- 300 років гноблення української мови? 300 років розповідей, що це штучна мова, чи мова селюків (ніби в тому, аби бути селюком, є щось принизливе), що культурна людина говорить російською? вам нічого навіть не треба робити -- ваші привілеї працюють без вашого втручання.

і якщо ви таки вивчили українську і навіть не забуваєте нею спілкуватися -- україномовні з того мають бути такі втішені і вдячні, еге ж?

така сама ситуація і з росіянами -- ми маємо до них настільки низькі очікування, що коли вони раптом кажуть, що їм соромно за їхню країну, це ми (МИ! народ, проти країни якого їхня держава розпочала військові дії) їх втішаємо і заспокоюємо, і дякуємо.

гноблені говорять своєю мовою і мовою гнобителів -- і розуміють тих значно краще, ніж самі гнобителі коли-небудь зрозуміють.

зі.
ті російськомовні, які в ці дні приймають для себе рішення перейти на українську у щоденному / професійному спілкуванні, чинять правильно -- і я їх в цьому рішенні повністю підтримую.
запізно -- але все одно правильно.
17
13 квітня 2021 14:47:56
Розміщу текст, який не новий але вступає в деяку полеміку з тим що я написав, але з ціквого ракурсу

Внизу лист з 2014  року узкоязикої яка просить щоб  її не треба захищати, а під ним  коментар  анонімної феміністки
Мне 31 год, всю жизнь я живу в Харькове, говорю по-русски. Моя мама родилась в России.
Я поддерживала и поддерживаю майдан. Там мои друзья и близкие. Их Харькова, Львова, Одессы и других городов стран
Украинцы, русские, евреи, беларусы. Весь смысл той борьбы был - достойная жизнь. Без силовых разгонов мирных демонстраций, без взяток и откатов, с нормальными судами и милицией, которую не надо бояться. Да, там присутствуют радикальные правые, но они только часть происходящего. За все время протестов ни одного человека не обидели по национальному или языковому признаку. Правый сектор вытаскивал людей из под пуль снайперов, не проверяя паспорт.

Я не знаю какими словами написать, чтобы меня услышали. НИКТО. НИКОГДА. НИГДЕ в Украине не обидет человека, говорящего на русском. Я была во Львове и на западной украине и везде говорила по-русски. Я плохо говорю на мове. И всегда мне улыбались в ответ.

Меня не нужно ни от кого защищать. Меня нужно просто оставить в покое.
і не розуміє вона, бідося, що саме завдяки таким, як вона -- що за 30 (прописом -- ТРИДЦЯТЬ) років не знайшла часу вивчити державну мову -- Путін до нас і приперся. якби не вона і такі, як вона, в нього б не було приводу -- а тепер вони війни бояться. раніше треба було боятися. вони -- п"ята колонна. і найсумніше, що п"ята колонна вони мимовільно. але від цього менш п"ятою вони не стають.

бо кожного разу, як вони скаржилися на засилля української мови і культури чи на документи, які треба заповнювати українською, чи повторювали байки про штучність української мови -- воин наближали оцей день, коли хлопчикам у Криму невідомі в масках роблять ультиматум -- вивісити російський прапор і віддати зброю, чи вони стрілятимуть.

чесно вам скажу -- мені осто.. чортіли завивання російськомовних (яких я за останні тижні начиталася і надивилася купу) -- мовляв, не треба війни, нас тут ніхто не ображає, нам тут добре. бо це "добре" забезепечувался прямо і безпосередньо коштом україномовних.
звичайно, їм добре -- російськомовні преса, журнали, телебачення із побіжними і паскудної якості українськими субтитрами, дешевша література російською -- за рахунок державних пільг і дотацій в Росії, розмаїття російської попси і шансону, російські телеканали зі своєю брехнею і ненавистю, вивіски і реклама російською, кращі можливості для працевлаштування (скільки за ці роки я чула про те, що україномовних В КИЄВІ завертали зі співбесіди чи навіть не читали їхніх резюме) -- все для них. і спробуй сказати щось проти -- тебе одразу таврують як бенедрівця і націоналіста, ага.

вони дуже схожі в цьому на чоловіків, які кажуть, що в них в родині / на роботі все чудово -- і чашки самі миються, і їжа сама собою потрапляє до хати, і діти самі по собі вмиті і нагодовані. вони не бачать своїх привілеїв. а ті, які раптом, з якогось дива, починають брати участь у догляді за дітьми чи у виконанні хатньої роботи, сприймають самі себе як герої -- і всі інші так само.
і найгірше, що жінки їхні теж. в нас настільки низькі очікування від чоловіків, що найменша спроба поводитися як доросла відповідальна людина спримається як щось круте, за що ми мусимо їм бути по гроб жизни об"язани.


18
13 квітня 2021 14:39:02
що значить запросив???
такі заяви це вершина непрофесіоналізму і демонструють лише одне -- діти при владі зовсім не знають що робити
один придурок кричить чому ми ще не в НАТО, другий кричить - дайте ракети.
Що ж ви два роки нічого не робили а лише з порошенком воювали?
19
12 квітня 2021 15:25:47
Очередной высер упоротого ублюдка. Пока в том числе русскоязычные солдаты защищают его жопу на фронте, оно строчит оскорбления не только солдатам, но и как минимум половине страны. Это идеальные полезные идиоты для Путина, которые в  силу своей упоротисти не понимают в какой стране живут. 

коцапе, ти на питання відповідай  а не маніпулюй солдатами, вони там не за узкій язик!
 Чому не протестуєш проти того що тебе збираються захищати?
20
12 квітня 2021 14:59:02
Чому узкоязикі вперто мовчать і не реагують на заяви путіна що він їх збирається захищати?
Хіба вони не бачать як добре живуть узкоязикі в ордло, які вже знаходяться під захистом?
Чому вони не подають сигнал що вони не потребують захисту?
Чому довбнянський не напише простиню на УП і не скаже  - ненанаданаш защіщать??
Чому їхні ЛОМи, романєнкі, влащєнкі, дацюкі, мураєви, гордони, бойки  як води у рот набрали, чому вони не нівелюють потребу у захисті?

Я думаю що вони просто чекають путіна, квіти вже купили, сидять і чекають.
21
6 квітня 2021 11:04:10
вона для нас була витрачена тоді коли русифікувалася і вийшла заміж за узкій язик
наступні етапи її деградації українців уже не цікавлять
23
4 квітня 2021 09:26:39
його призначать новим головою конституційного суду
24
1 квітня 2021 18:44:44
націоналізми патріотизми релігії - це лиш інструмент розділяй і владарюй. а олігофренам гонсалесам - радість)))

дурнику, будь що може стати і стає таким інструментом

по друге  - твоя позиція передбачувана, я  ж тебе вище прокласифікував  як скацапленого хахла, зацікавленого в знеціненні поняття нації, і української особливо.  А думка про кольори дальтоніків  мене не цікавить
25
1 квітня 2021 18:36:25
зрівняє з етнічними українцями
деяка відмінність   позицій русифікованих хахлів і  москалів окупантів.
Перші,  що зрозуміло,  хочуть взагалі скасувати етнічний націоналізм і замінити його на територіальний патріотизм, це їх, на їхню думку, зрівняє з етнічними українцями
Та русифіковані хохли є етнічними українцями. Тільки до нації вони не належать - не захотіли.

ні, вони є лише етнічним матеріалом українського походження, але не українцями.. статистика показує,  що з цього матеріалу в основному вилуплюються коцапи... в третьому поколінні їхні руки вже тягнуться  до балалайки

 так, до української нації вони не належать вже, хоча  перехід назад в українство теоретично можливий, особливо при правильній державній політиці українізації..
26
1 квітня 2021 18:32:09
ніхто не  може мені дорікнути в лояльності до узкоязиких, але

нападки на Порошенка через його узкоязикість схожі на нападки на нього як нібито вірного московського патріархату, причому ці нападки йшли якраз  з боку прихожан МП ..  диякон, диякон МП а Томос таки привіз для української церкви  а не для МП

так і з його узкоязикістю, знову йому це закидають самі узкоязикі - а закон про мову  таки при ньому прийняли, квоти ввели,  і найважливіше - російські школи знищили як  поняття, а цього боялися робити всі 30 років

мені головне правильний результат, хай він вдома хоч на ідіш  розмовляє..
27
1 квітня 2021 17:41:01
забавно спостерігати як денаціоналізовані скацаплені хахли обговорюють чуже і незрозуміле  їм поняття національність, нації 

це як дальтоніків слухати з їхніми розумуваннями про особливості сприйняття кольорів
Поняття нації та національності існують незалежно від світоглядної позиції тих хто їх обговорює.

так, але їхня світоглядна позиція базується на свідомому зреченні від своєї національності і етнічності, маємо  цікаву колізію

що ще цікаво в  цій дискусії  - деяка відмінність   позицій русифікованих хахлів і  москалів окупантів.
Перші,  що зрозуміло,  хочуть взагалі скасувати етнічний націоналізм і замінити його на територіальний патріотизм, це їх, на їхню думку, зрівняє з етнічними українцями

москалям же, цього мало, вони ( залишаючись всередині кацапськими щовіністами)  назовні пропагують свій традиційний  псевдоінтернаціонал ізм і відмову від націй взагалі як пережитку і анахронізму..
нічого нового  це вже було в ссср  - нації зникнуть  но люді будуть разговарівать па русскі
28
1 квітня 2021 15:29:29

забавно спостерігати як денаціоналізовані скацаплені хахли обговорюють чуже і незрозуміле  їм поняття національність, нації 

це як дальтоніків слухати з їхніми розумуваннями про особливості сприйняття кольорів
30
1 квітня 2021 09:45:29
По території то патріотизм називається
а по нація і націоналізм, навіть слова  спільнокореневі.
На біса множити смисли?

та дуже просто - русифіковані шукають собі місце у цьому  світі бо  без прив'язки до території вони зараз  бовтаються як гімно в ополонці
українцями  вони вже не є,     для  москалів вони другий сорт, зрадники для обох сторін
тому і придумують якісь евфемізми щоб притлумити свої комплекси неповноцінності
31
1 квітня 2021 09:38:36
це загальна тенденція - скацаплені хахли в  принципі не розуміють що таке етнічний націоналізм  бо вони вже відірвались від своїх національних коренів..
тому подивіться - всі ці узкоязикі істоти, як один,  замість чужого їм етнічного націоналізму  нав'язують його замінник у вигляді територіального чи націоналізму за громадянством
32
27 березня 2021 09:24:17
керівництво міста ніби обіцяє втрутитися і припинити це неподобство
33
27 березня 2021 09:22:46
тому що ти узкоязика біомаса, яка зрадила мову своїх батьків і не  буде тобі    прощення
34
18 березня 2021 10:56:05
ТСЕ...
Национальные государства себя изжили...
Более того, государства в традиционном понимании тоже...

в кремлівській методичці так і написано    -  скрізь розказувати  націоналізм це 19 ст, а українська мова  це сілький архаїзм

кацапи все що мають самі,  коли інші народи хочуть того самого, починають казати що воно себе "ізжіло", вам того не треба, це все погано
пам'ятаю геніальну маніпуляцію 1991  року  - Европа об'единяется а мьі хотим разьединится
зараз коцапи і кацапствуючі хахли те саме підкидають
35
14 березня 2021 18:56:04
коцапи завжди пасуться  у гілках про українську мову..  для чого?
36
23 лютого 2021 23:10:36

Обращение Львовского облсовета: Приговор Стерненко - несправедливый и необоснованныйЛьвов ский областной совет принял обращение к руководству страны по делу одесского активиста Сергея Стерненко, приговоренного к 7 годам и 3 месяцам лишения свободы за похищение человека.

Яким  треба бути придурком щоб публікувати звернення львівської облради  на кацапоязику?
37
18 лютого 2021 13:37:59
гонза, а почему у тебя зона .ru IP выбивала когда анонимайзер слетал?
пруф давай
есть люди на фупе заскринили, придёт время выложат .
у парочки упоротых  моводрочеров зона ру точно вылетала , видно бригадный не с того браузера заходил

коцапе, ти брехло..нема ніяких людей, ніхто таке не міг заскрінити
але те  що ти брешеш значить що правда за нами, за українцями

38
18 лютого 2021 11:25:17
узкараваящій україниць, це як кацапський ліберал  :laugh:

в двох представників фауни закінчуються аргументи на українському питанні
в одних на рівні мови в інших на рівні території

адін нарот карочі
(tu)
ох, добре підмічено ---  узкоязикий украинец закінчується на мовному питанні..  новий мем
гонза, а почему у тебя зона .ru IP выбивала когда анонимайзер слетал?

пруф давай
39
18 лютого 2021 11:14:09
узкараваящій україниць, це як кацапський ліберал  :laugh:

в двох представників фауни закінчуються аргументи на українському питанні
в одних на рівні мови в інших на рівні території

адін нарот карочі
(tu)
ох, добре підмічено ---  узкоязикий украинец закінчується на мовному питанні..  новий мем

Повна версія